Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Rodzice i DM 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
od czasu pierwszego zlotu moi nie maja nic do gadania w kwestii dm. krycha zaliczyla dwa koncerty, wywija przy master & servant, ojciec patrzy i wyciaga wnioski.


Pt sie 18, 2006 14:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 10:01 am
Posty: 2108
Lokalizacja: Mława
 
Post 
Hehe Moja jest na etapie "ile tego mozna na okrągło słuchać ???" :D


Pt sie 18, 2006 14:33 pm Zobacz profil
 
Post 
Cleanest napisał(a):
Ależ Wam zazdroszczę :(

Jako że ojciec wychował się na Led Zeppelin, Floydach itp. to na sam dźwięk słów 'syntezator' / 'depeche mode' / 'new wave' / 'synthpop'.. hmm, lepiej nie mówić.

Mama obojętnie, także dość ciężko u mnie. :wink:

hehehe,mój tatuś na jakimś polskim rocku sie wychowlał,ostatnio sie nawet dowiedzialam,ze gral w zespole rockowym na...klawiszach...
Więc zaczęłam sobie słuchać tego,'czego słuchała jego prababcia' jak to zawsze ujmuje....ale ja kończę takie przycinki zazwyczaj puszczając mu tą nową wersję Magdy K, w wykonaniu Strachów Na Lachy... :D :D trzeba potrafić umieć isć na kompromis,prawda? Ale wczoraj do poduszki słuchaliśmy Useless i jakichśtam klipów....to było jakby..pojednanie.


Pt sie 18, 2006 14:38 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 29, 2004 13:09 pm
Posty: 255
Lokalizacja: LUBLIN
 
Post 
W moim przypadku nie było nic co wcześniej nie było napisane,ciągłe uwagi" Ile można słuchać jednego na okrągło...", przez krótki czas -za sprawą poznanego chłopaka -metala miałam fazę na ostrą muzę :wink: i pamiętam jak dziś jak mama weszła do pokoju i powiedziała" To ja już wolę depeszów" :wink:
Jako kwiatek mogę dodać,że moja babcia 84 lata,namiętnie słuchająca Radia Zet ( nie nosi moherów) woła mnie "Depesz mołd leci" :D


Pt sie 18, 2006 22:05 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 15, 2006 20:21 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Styk
 
Post 
moja mama kiedys weszła do pokoju kiedy słuchałam DM i zszokowała mnie stwierdzeniem "To przecież Depeche Mode!"
mama to kobieta starej daty, nie interesująca się zagranicznymi zespołami i ogólnie muzyką, która na moje ulubione zespoły mówiła "te wrzeszczące wariaty" chociaż nieustannie wpajałam jej ich nazwy
okazało się, że mój brat (starszy ode mnie o 20 lat) słuchał ich kiedyś tak namiętnie, że aż wryli się nieodwracalnie w psychikę mamci
mama ich lubi, ale kiedy zapodałam ostatnio prawie na maksa Violator zapytała "do cholery, czy my z ojcem mamy tego do końca życia słuchać?"
ojciec oglądał kiedyś ze mną koncert i nie wybaczył Dave'owi tego, że macał się po kroczu i "ruszał się jak gej"
od tej pory mówi na niego "a to ta... znaczy: ten? pedzio..."

siostra (Monika) rozbraja mnie tekstami w stylu: jesteś ograniczona muzycznie...
druga siostra (Violka): nie martw się dziubek, razem pojedziemy na następny koncert!
brat (Endriu): podenerwujemy trochę Monikę? (i puszcza jakąś płytę DM)


N sie 20, 2006 22:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Moi rodzice juz dawno stwierdzili, że na ich punkcie mnie pokręciło i nic mnie od tego nie odwiedzie. Kiedy tylko dM leci w TV, radiu albo jest coś o nich w gazecie od razu jestem informowana. Sami nawet kiedyś kupili mi trzy płytki i antologie txt-ów. Moja mama uwielbia Dave'a. Ma nawet w kompie jego zdjęcie na tapecie :P Uwielbia "Freelove"! Płytkę Exciter'a już sobie przygarnęła :wink:
Kiedyś nawet pytała się mnie czy może ze mną iść na MSGP :lol:
Kocham ich :!: :przytul:


Pn sie 21, 2006 11:07 am Zobacz profil WWW
 
Post 
No ja moją Mamę cały czas próbuję wyciągnąć na jakiś zlot, czy nawet MSGP, ale ona ciągle się wymiguje tekstem: "Ja?! A gdzie ja tam do was młodych ludzi?! Za stara jestem..." :roll:


Pn sie 21, 2006 11:35 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
@Sat, chyba czas zaciągnąć nasze mamy na depotekę :wink: :D


Pn sie 21, 2006 12:06 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
Moja tez o dziwo zapytała mnie kiedys czy bym sie z nia nie wybrał na jakas impreze DM :lol: Generalnie jednak zarówno ojciec jak i mama sa na tym samym etapie co rodzice dK, ale raczej mnie tak troche swiruja z tym wszystkim zeby mnie troche podenerwować :lol: Sczególnie tak wyglada sytuajca jesli chodzi o mojego ojca, zreszta ja z nim rzadko mamy podobne zdanie na ten sam temat :(


Pn sie 21, 2006 12:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 09, 2006 15:43 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
Moi rodzice nic a nic sie nie orientują w temacie. .. Za to jak poszłam do kumpla nawracać go cociekawszymi klipami w pewnym momencie jego mama weszła z tekstem "Czemu słuchacie mojeje muzyki??" to było Everything counts . Teraz mam większe szansę zdepeszować kolegę, z taką pomocą :D


Pn sie 21, 2006 16:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 29, 2004 22:16 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Gda
 
Post 
moja mama nie kocha ale lubi, toleruje... nie ma wyboru ma 3 dzieci i całe trio słucha DM :D no teraz jednemu sie poprzewracalo i woli bardziej Metallice...
Jej ulubiona piosenka to "Something to do" kiedy dejw spiewa is there something to do to mama wtedy "tudu tudu" :P

dzisiaj jak sobie grała w te swoje kulki to katowałam ją And One :D
i tak gra, gra i nagle do mnie : "kto to śpiewa? Ni to depesze ni to.. muzyka podobna ale słysze że głos inny" :D :D

kiedyś nawet wchodze do domu mama wiesza firanki a tu komp włączony i DM leci, to była dopiero niespodziewajka


Pn sie 21, 2006 20:47 pm Zobacz profil
 
Post 
:)
Moja mama zamowila sobie u mnie plytke z subiektywnym wyborem hiciorow DM. Lubi i słucha :) i ostatnio przysłała mi e-maila, a w temacie "jestem fanką DM", czyli na forum tez wchodzi :o
ŁUPS...
mamo, to ja <macha łapką>
:wink:


Wt sie 22, 2006 15:53 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 09, 2006 15:43 pm
Posty: 81
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
A dzisiaj właśnie jest bardzo przełomowy dzień......heh,


właśnie niedawno zarzuciłam mamie na kompie co delikatniejsze teledyski a póżniej z 2000 fotek Martina i kilka Davea, i już chyba (mówie chyba, bo pewna nie jestem) potrafi odróżnić, kto jest kim..

sądze, że w niedługim czasi (miesiąc, dwa) zapamięta również twarz Andiego..

Ja Wam mówię, za kilka lat zabiorą mamę na depotekę koncert na następnej trasie (oby :D oby)


Wt sie 22, 2006 23:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 05, 2006 14:10 pm
Posty: 32
 
Post 
Kiedy pokazałam mojej mamie plakat depeche mode i obwieściłam, że mam zamiar go powieścić, mama powiedzała, że trzba mu kupić ramę i go oprawić bo jest bardzo ładny i może się zniszczyć. :D


Śr sie 23, 2006 10:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 08, 2004 9:49 am
Posty: 177
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
ostatnio jechałam z Tatą samochodem i włączyłam 101. Tata stwierdził, że 'fajna muzyczka', dobra do jazdy.
Sądzę że teraz juz nie będzie protestował jak będę chciała ich włączyć ;)
kiedyś Tata też powiedział, że przez to że ich ciągle słucham, rozpoznaje Ich kawałki będąc gdzieś na mieście czy słysząc w radiu w pracy :)


Śr sie 23, 2006 10:48 am Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 14:50 pm
Posty: 50
Lokalizacja: zakopane
 
Post 
Pochwalę się, iż udało mi się zarazić moją mamę muzyką DM. Teraz to jeden z jej ulubionych bandów. Była ze mną w Katowicach :D Jeśli chodzi o tatę to twierdzi, że ich nie lubi. Jednak kiedy natrafi na nich w radio czy tv to nie przełącza...


Ostatnio edytowano Śr sie 23, 2006 13:03 pm przez dejmien, łącznie edytowano 1 raz



Śr sie 23, 2006 13:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 17, 2006 1:59 am
Posty: 287
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
 
Post 
Revela napisał(a):
ojciec oglądał kiedyś ze mną koncert i nie wybaczył Dave'owi tego, że macał się po kroczu i "ruszał się jak gej"
od tej pory mówi na niego "a to ta... znaczy: ten? pedzio..."

siostra (Monika) rozbraja mnie tekstami w stylu: jesteś ograniczona muzycznie...


Podobnie mam.
Mama jak oglądała pierwszy raz to też stwierdziła że niektóry ruchy ma pedziowate. A jak właczałem dvd z koncertu z Katowic, to leciał taki tekst: "znów tego pedała będziesz oglądał?" :lol: .
W sumie mama nie znosi DM ale lubi jedną piosenkę "Just Can't Get Enough".

A z bratem mam podobnie, też twierdzi że jestem ograniczony muzycznie bo dużo słucham DM. Tylko trochę to dziwne bo sam trochę posłuchuje DM a i z moich odkryć muzycznych też chętnie korzysta :? .


Śr sie 23, 2006 13:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 29, 2006 18:12 pm
Posty: 45
 
Post 
..................
Mój tata słucha DM od początku, od Speak & Spell (aż po PTA).
Od mamy (jeszcze od dziewczyny) Black Celebration na winylu pożyczał ( bo miała piękne oczy i cynk w sklepie dostała ).
W domu łącznie ok 300 płyt, a ile się przewinęło nikt nie wie ;]. Dobrze ,że rodzice uznają ,że muzyka nie dzieli się na gatunki tylko na dobrą i złą.
Jak więc wyglądają relacje Rodzice i DM nie muszę chyba pisać :]


Śr sie 23, 2006 16:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
Dzisiaj przy sprzątaniu włączyłam "Black Celebration". Moja mama szykowała kolację. Potem ją zapytałam, czy nie przeszkadza jej ta muzyka i jak jej się podoba. Stwierdziła, że ta nie jest brzydka i niektóre piosenki wpadają jej w ucho bardziej, inne trochę mniej. :)


Śr sie 23, 2006 21:10 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team