Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Rodzice i DM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 16:14 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Lublin
 
Post Rodzice i DM
ten temat pewnie nie jest do wszystkich, bo być moze część z Was już sama jest rodzicami :wink: może bedziemy tu pisać, jak nasi rodzice reagują(lub reagowali, jeśli ktoś jest dorosły :) )na to, że lubicie i słuchacie DM.a moze sami są fanami i to oni Was tym''zarazili''?


N sie 13, 2006 19:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 16:14 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Lublin
 
Post 
mój tata jest ''niby''fanem(bo niby coś tam o DM wie i czasami słucha, ale sami rozumiecie...), a z kolei mama raczej...ich nie lubi.Delikatnie mówiąc :wink: dzięki tacie poznałam DM i jestem mu za to wdzięczna.


Ostatnio edytowano Pt wrz 01, 2006 10:42 am przez Dymi, łącznie edytowano 1 raz



N sie 13, 2006 19:54 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 9:59 am
Posty: 449
Lokalizacja: wschodnie rubieże/Wawa
 
Post 
Ja dzięki mamie słucham DM. Ona też ich lubi, więc nic dodać ,nic ująć :)


N sie 13, 2006 19:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 04, 2006 16:52 pm
Posty: 55
 
Post 
u mnie mama skomentuje czasem , że tak bez przerwy mówię o DM i ich słucham , ale też prosi mnie "Kasia , włącz tą piosenkę którą lubię :) " , znaczy Personala , kiedyś wyznała nawet że dave jej się podoba :)
tato przekręca nazwę , pyta "depet "? :lol: kiedy usłyszy w moim pokoju , ale nie narzeka jak w samochodzie włączę :)


N sie 13, 2006 20:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Moja mama lubi DM- ale to ja ją tak wytresowałam :D Chociaż muszę przyznać, że kilku piosenkom przyjrzałam się baczniej właśnie dzięki niej ;-) Bardzo spodobało jej się "A question of time" z Kolonii'98, które jej puściłam ;-) I to dzięki niej niesamowicie polubiłam to wykonanie ;-) Prawdę mówiąc także kiedy o NLMDA powiedziała, że jest "fajne" to i mnie jakoś tak bardziej się spodobało ;-)
Ostatnio słowem "fajne" określiła "Photographic" z Warszawy ;-)


N sie 13, 2006 20:02 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Jak jedziemy z Mamą w dalszą trasę w samochodzie leci DM (najczęściej 101-ka :) )

Jeśli w jakiejś gazecie byla najmniejsza wzmianka o DM, zawsze mi ją dostarczała :)

W tamtym roku, zanim wzięła urlop w pracy, zadzwoniła i zapytała kiedy jest biwak w Decznie, żeby się przypadkiem terminy nie pokryły :)

Jeśli w weekend jest przewidziana jakaś rodzinna wizyta, zawsze pyta czy przypadkiem nie mam wtedy depoteki. Jeśli tak, wizyta przekładana jest na inny weekend :)

Jedyne czego nie jest w stanie w tym temacie zrozumieć, to tego, że ja od 5 lat codziennie chodzę na czarno, ewentualnie biało-czarno :)

Przeczytała obydwie biografie i przestudiowała antologię tekstów, stwierdzając, że Martin jest po prostu prawdziwym poetą.
DM zna od "Photographic" i bardzo lubi. Obejrzała wszystkie koncerty oraz wszelkie okumenty o DM jakie posiadam.

Kocham ją za to, że rozumie i w pewnym sensie podziela moją pasję :)


N sie 13, 2006 20:25 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 9:26 am
Posty: 114
Lokalizacja: from the depths of my emptiness
 
Post 
Moi mysleli, ze to chwilowe.Jednak po koncercie, powiedzieli mi,ze tak szczesliwej mnie jeszcze nie widzieli :) .
Co jakis czas rzucaja jakies hasło np jak ostatnio prosiłam tate by zabil mi pajaka :oops: smiał sie i powiedział,z e nie moze bo jest czarny-Depeszowy :D.
Niedawno tez powiedzieli cos w stylu
'mamy nadzieje,ze za nami jestes tak samo mocno jak za DM :roll: '

Ale ogólnie przyzwyczaili sie,ze DM jest juz twardo zakorzenione w moim umysle i sercu :8): .


N sie 13, 2006 20:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 20, 2006 19:25 pm
Posty: 1105
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
moja mama lubi i feel yu :wink:


N sie 13, 2006 20:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
Moi rodzice są "przymusowymi" słuchaczami Depeche Mode. :wink: Gdy włączę płytę DM, słychać w całym domu. ;)
Nigdy nie sprzeciwiali się tej mojej pasji. Nigdy nie było problemów w związku z czarnymi ciuchami.
Jeśli chodzi o mojego brata, to kupował mi w prezencie płyty (chociaż sam ich nie słucha).


N sie 13, 2006 21:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 2:04 am
Posty: 57
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Moja siostra nie lubi, ale siedzi w Angli przez cały prawie rok więc mi to nie przeszkadza, że woli jakieś współczesne kawałki :wink:
Tata lubi zwłaszcza Personala :)
Mama najczęściej kręci łepkiem i mówi "O Nie".


Ostatnio edytowano N sie 13, 2006 21:28 pm przez justine, łącznie edytowano 1 raz



N sie 13, 2006 21:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 21, 2006 18:04 pm
Posty: 387
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
moi rodzice już przyzwyczaili się do muzyki DM...

mama nie ma nic przeciwko niej i sama nieraz słucha, rozumie mnie w 101% i nie przeszkadza w ciągłym słuchaniu....

tata trochę więcej słucha [słuchał], pozieważ dużo jeździ samochodem, więc co jakiś czas podrzucę mu jakąś płytkę -
Jego ulubiony utwór to Breathe, Martina.


N sie 13, 2006 21:26 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 18:03 pm
Posty: 1200
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
 
Post 
moja mama cos wspomina, ze lubi Home :) Byla w szoku jak sie dowiedziala, ze tego nie spiewa dejw ;)


N sie 13, 2006 21:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 03, 2005 9:26 am
Posty: 114
Lokalizacja: from the depths of my emptiness
 
Post 
Moja mama lubi Freelove i Blue dress-jak słyszy to wykonanie Martina to sie tak lekko kołysze :)


N sie 13, 2006 21:34 pm Zobacz profil
 
Post 
Moja mama z poczatku myslala ze DM to kolejna grupa heavy metalowa. Kiedy jej puscilam kawalki The Singles powiedziala ze to przyjemna muzyka :twisted: Hahahahahahha :evil:


N sie 13, 2006 21:40 pm

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
Moi rodzice czesto rzucaja w moja strone teksty" znow to samo", zazwyczaj słysze to od ojca. Takze moi rodzice nie naleza do fanow DM, a moj ojcec czesto lubi mi dokuczyc jakos jesli chodzi o DM i to w rózny sposob.


N sie 13, 2006 22:12 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 0:06 am
Posty: 158
Lokalizacja: http://thevolodymyr.mybrute.com
 
Post 
raczej moi rodzice od zawsze niezbyt przychylnie byli nastawieni do tego co słucham, w najlepszym wypadku obojętnie
w samochodzie po kilku minutach już jest alarm, i muszę wyłączyć albo ściszyć bardzo, w domu jak słucham to koniecznie drzwi od pokoju muszą być zamknięte, no chyba że mają dobry humor

a tak btw. to Robert Smith z The Cure dostał od nich przydomek - płaczek :?


Ostatnio edytowano N sie 13, 2006 22:25 pm przez Franekteleranek, łącznie edytowano 1 raz



N sie 13, 2006 22:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 5:53 am
Posty: 4
Lokalizacja: bytom
 
Post 
a u mnie mama:
"znowu to samo?!?!?!" ...
"jak gdzies to uslysze to bede wiedziala przynajmniej ze to depeche mode.."
"zmien to.. znam juz to na pamiec.. od paru miesiecy ciagle tego sluchasz.."

ah:)


N sie 13, 2006 22:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 31, 2004 18:16 pm
Posty: 116
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Mama kupila mi naszywke DM zanim jeszcze w ogole tak naprawde ich sluchalam :o
Na samym poczatku mojej fascynacji depeszami z muzyka w domu nie bylo problemu. Zrobilam sobie skladanke na CD moich ulubionych utworow w tamtym czasie i puszczalam dosc glosno w swoim pokoju.
Kiedys tata wszedl do mnie, w tle lecialo Black Celebration, a tatus o dziwo umial zaspiewac refren....
Z czasem zrobil sie problem i teksty typu- "No znowu to samo?" , "Nie masz juz dosc?"...
Ale tak naprawde toleruja to i nawet wspomogli mnie finansowo przed dwoma koncertami ;)


Pn sie 14, 2006 8:15 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team