Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Rodzice i DM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 04, 2006 16:14 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: Rodzice i DM
no no założyłam ten temat 4 lata temu, na forum nie wchodziłam 2 lata, dziś weszłam a temat nadal jest ;D


Śr lip 14, 2010 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 21:49 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Kolumna
 
Post Re: Rodzice i DM
no cóż, młodzi Depeszowcy są obecni wśród nas i oby ich nigdy nie brakowało;) a problemy z rodzicami będą zawsze;] jak nie mniejsze to większe;] ale warto próbować pokojowych metod ;)


Pt sie 27, 2010 13:16 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 29, 2004 1:36 am
Posty: 559
Lokalizacja: Manchester
 
Post Re: Rodzice i DM
kiedys katowalem rodzicow kolejnymi plytami DM najpierw na jamniku, potem na pierwszej wiezy sony a mama nie raz przychodzila do pokoju zebym sciszyl ta "kocia muzyke", pare lat pozniej jak oprocz DM zainteresowalem sie ciezsza muza to mama przychodzila i mowila czemu nie wlaczam DM tylko ten "halas" heh

teraz sam mam corke i puszczam jej DM jak tylko sie da :), eheh jak to sie wszystko zmienia :)


Pn sie 30, 2010 20:29 pm Zobacz profil
 
Post Re: Rodzice i DM
U mnie z tym jest normalnie, tata nawet nagrywał w dawnych czasach piosenki Dm na kasety, od tego się zaczęło, bo miałem kiedyś nagrane "A world in my eyes" i pokochałem ten band.


Pt paź 08, 2010 17:05 pm

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Rodzice i DM
moi rodzice wiek 60 lat. Jest tak mojej mamie nawet podoba sie muzyka DM, bez różnicy z jakiego okresu tylko czasem wkurza sie jak za długo jej słucham :wink: ze starszym to jest ciekawa sprawa ogólnie nie przepada za DM, owszem oglądał nawet ze mną Live in Milan trochę, pewnie dlatego że w tracie kosztował właśnie trochę nalewki :lol: kiedy później włączyłem Devotional i teledyski z SOFAD nawet spodobało mu sie, cytuje go :"jak fajnie on wtedy wyglądał "(Gahan) "włosy długie" normalnie zaskoczony nieźle byłem :o kiedy indziej oglądam ONIP starszy przychodzi z miasta i mówi "wyłącz go żebym go nie słyszał" :lol: pewnie sie wkurzył że zająłem mu tv. Ogólnie dużo go trzeba przekonywać do muzyki DM, czy to tłumacząc teksty, sytuacje, znaczenie rzeczy związanych z zespołem :glaszcze: :)


Cz gru 02, 2010 19:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 16, 2010 10:46 am
Posty: 4
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Rodzice i DM
witam :nlmda:
moja mamusia twierdzi,że twórczość dm pomaga jej w pewnej fizjologicznej czynności,biologiczny nigdy nie chciał nawet posłuchać,cała nadzieja w wujaszku,który pięknie bawił się do "just can't get enough"na moim weselu :banana: taa właśnie jest u mnie w rodzince,nie znają się...córka słucha amerykańskiego hiphopa :8): mała usypia przy "home",a o małżu nie ma co wspominać,on jest z innej planety :o poaDrawiaM


Cz gru 16, 2010 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 16, 2010 13:42 pm
Posty: 37
Lokalizacja: ŁDZ
 
Post Re: Rodzice i DM
Problemy z rodzicami? Jakie problemy z rodzicami? U mnie jest właśnie o tyle ciekawie, że i ja i oni słuchamy Depeche Mode, razem chodzimy na koncerty, depoteki i poszukujemy wszelkich płyt i/lub książek o naszym ukochanym zespole! :D To właśnie dzięki nim zaczęłam słuchać DM, a tak naprawdę to jestem dzieckiem Depeche Mode, bo moi rodzice zaczęli Ich słuchać, kiedy byli mniej więcej w moim wieku... Więc połączyła ich nie tylko miłość wzajemna, ale także ta do zespołu :)


N gru 19, 2010 13:05 pm Zobacz profil ICQ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 10, 2011 23:08 pm
Posty: 71
Lokalizacja: Stargard
 
Post Re: Rodzice i DM
Moi rodzice są nastawieni do DM tolerancyjnie, a nawet obojętnie. Sądzą, ze to tylko tymczasowa fascynacja co mnie denerwuje. :(


Pt cze 10, 2011 23:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 22:10 pm
Posty: 838
Lokalizacja: Gdańsk -----> VINYL - LOVE trzaski
 
Post Re: Rodzice i DM
Choutte69 napisał(a):
Sądzą, ze to tylko tymczasowa fascynacja co mnie denerwuje. :(



Nie poddawaj się.Ja mam 43 lata i w 80 latach moi rodzice też tak mówili.A dzisiaj jak wyjeżdżam na koncerty, to moja mama już się nie dziwi, wiec daj im trochę czasu :)
Mam syna 19 letniego, któremu sam załatwiam bilety na koncerty :lol:


So cze 11, 2011 13:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 22, 2010 8:05 am
Posty: 393
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Rodzice i DM
Szysza Hodowlana napisał(a):
Problemy z rodzicami? Jakie problemy z rodzicami? U mnie jest właśnie o tyle ciekawie, że i ja i oni słuchamy Depeche Mode, razem chodzimy na koncerty, depoteki i poszukujemy wszelkich płyt i/lub książek o naszym ukochanym zespole! :D To właśnie dzięki nim zaczęłam słuchać DM, a tak naprawdę to jestem dzieckiem Depeche Mode, bo moi rodzice zaczęli Ich słuchać, kiedy byli mniej więcej w moim wieku... Więc połączyła ich nie tylko miłość wzajemna, ale także ta do zespołu :)

Zazdroszczę... :cry:


So cze 11, 2011 14:50 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Rodzice i DM
U mnie mama podziela pasję zespołem, czasem podbiera mi płytę BC do słuchania. ;)


N cze 12, 2011 17:59 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 21:10 pm
Posty: 171
Lokalizacja: UK
 
Post Re: Rodzice i DM
Dzisiaj moja córa (7 lat) ma w szkole Got Talent, zaspiewa piosenke DM "Shouldn't have done that".
Trzymajcie kciuki:-))


Pn cze 13, 2011 10:16 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 19:53 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Rodzice i DM
Moi rodzice wiedzą o moim świrze i po prostu go tolerują. Tata jak jedzie samochodem i usłyszy "enjoy the silence" w radio,zawsze powtarza to swoje "o,depesze, to fajne". Ale bez szału. Natomiast mama rzuciła kiedyś żart,że też by poszła na koncert popatrzeć sobie na chłopaków,ale ogólnie rzecz biorąc nie podziela fascynacji. Chyba najbardziej przykry moment spotkał mnie po koncercie w Łodzi,chciałam jej pokazać jedno nagranie,np. z home (w końcu marzyłam o tym koncercie bardziej niż o pójściu na studia) usłyszałam tylko "to nie moja rytmy" i sobie poszła...a przecież chodziło o to,żeby zobaczyła kawałek bardzo waznego wydarzenia :( :( no cóż, tak to już z nią jest :?


Pt cze 17, 2011 9:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 29, 2011 11:58 am
Posty: 4
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Rodzice i DM
U mnie w domu jest to chyba dziedziczne, przynajmniej taką mam nadzieję. W moim domu muzyka Depeche Mode była od zawsze, moja mama jest Depeszówą od 17 roku życia, dziś ma 40 lat. Gdy miałam lat 5 mówiłam jej, ze katuje mnie tą muzyką, i że ja nigdy nie będę słuchać DM. Pomyliłam się. Gdy miałam 8 lat zakochałam się w dobrze mi znanym Personal Jesus i tak poleciało. Utożsamiłam się z Little 15, która towarzyszyła mi do 16 urodzin, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez DM. Wraz z mamą chodzimy na zloty - gdy tylko pojawią się w rodzimym mieście, Olsztynie. Już za rok moja 18, więc myślę, że nie będę tylko w tym mieście. No i mam nadzieję, że zakorzenię DM w przyszłości w moich dzieciach :)


N wrz 25, 2011 21:53 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Rodzice i DM
Tata nie przepada za zespołem, ale mama go uwielbia, wie co dobre. ;)


Pt lis 04, 2011 15:29 pm
 
Post Re: Rodzice i DM
U mnie przygoda z DM inaczej się zaczęła :)
Kiedyś pokazuję tacie plakat i się pytam kto to , a on na to "dipejcze"
:D :D :D śmiech na sali :lol:


Wt wrz 18, 2012 1:54 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 06, 2012 19:18 pm
Posty: 29
Lokalizacja: woj.podlaskie
 
Post Re: Rodzice i DM
Moja mama toleruje moje zainteresowania i czasami podbiera mi SOFAD. Dałam jej Violatora do posłuchania. Nie spodobał się :) Nie rozumiem swojej mamy :lol:


N wrz 23, 2012 8:57 am Zobacz profil
 
Post Re: Rodzice i DM
Moja mam toleruje a nawet lubi DM, jej ulubiony kawałek to "A question of lust", tata raczej woli starszą muzę.


Wt paź 02, 2012 18:53 pm

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 18:21 pm
Posty: 40
Lokalizacja: kraków
 
Post Re: Rodzice i DM
ja przez całe dzieciństwo byłam katowana DM, kilka lat temu zaczęłam słuchać 'od nowa'. mój tata stwierdził: ' kiedyś musiało się to stać, nie po to całe dzieciństwo słuchała ze mną DM, żeby o tym zapomnieć".


Cz lut 27, 2014 21:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 21, 2005 18:17 pm
Posty: 2114
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: Rodzice i DM
Kiedys ojciec kazał ściszać i uspokajał. W poniedziałek był na koncercie w koszulce DM. Tak to się w życiu układa.


Pt lut 28, 2014 9:23 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team