Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Rodzice i DM 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 17:44 pm
Posty: 12
Lokalizacja: Śląsk
 
Post 
a moi rodzice w zasadzie nigdy nie ingerowali w to czego słucham, byle nie zagłuszało im telewizora :8): także czy słucham DM czy czegoś innego, nie komentują w żaden sposób tego co leci . a jeśli chodzi o samą muzykę DM to mama kojarzy Freelove i Enjoy the silence z radia i te lubi :wink: kiedyś próbowałam ja przekonać też do innych korzystając z okazji, że z ciekawości zaczęła ze mną oglądać jeden z koncertów, ale stwierdziła tylko, że reszta jakoś jej nie podchodzi aczkolwiek sam koncert pozytywnie skomentowała :wink:


Śr paź 07, 2009 18:50 pm Zobacz profil
 
Post !!!
MAM SYNA!!!


N paź 11, 2009 8:09 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post 
hihi gratulacje, Marius! :D


N paź 11, 2009 9:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 22, 2009 19:50 pm
Posty: 26
Lokalizacja: BYTOM
 
Post 
ja nie miałam z rodzicami nigdy problemów!
teraz sama jestem mamą i chciałabym w przyszłości by moje dzieci słuchały DM(teraz trochę są zmuszeni,bo DM słucham zawsze) :P


Pn paź 12, 2009 12:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Mam 33 lata, DM słucham lat 20, mój mąż też.
Nasze inicjały to oczywiście DM:))
Moja mama nie jest wielką fanką, ale też ich lubi, ojciec do dziś kupuje mi płyty. Mama nigdy nie ingerowała w to co słucham i jak wyglądam, więc ja też nie zamierzam tego robić w stosunku do moich dzieci. Mój syn 14 lat woli narazie Metallike, ale córcia 5 lat, jak ostatnio oglądałam kocert na dvd, przystanęła i mówi "a to ta sama piosenka co masz w telefonie!", więc może na fankę wyrośnie:)

Jak powiedziałam mamie, ze mam bilety na Łódź to powiedziała "musisz jechać, marzyłas o tym!"

nic dodac nic ująć


Pt paź 16, 2009 11:57 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 17:53 pm
Posty: 5
Lokalizacja: szczecin
 
Post 
moja mama twierdzi, że mniej więcej w moim wieku była wielką fanką DM. baardzo się zdziwiła, kiedy spostrzegła, że ich słucham. zaczęła mi opowiadać o tym, jak nosiła jasne dżinsy, czarne koszulki i glany :lol: szczerze mówiąc, nie wyobrażam jej sobie w tym stroju :roll:

teraz już raczej nie pasjonuje się tym zespołem, a ja sama zapoznałam się z nim BEZ jej pomocy. za to zostało mi po niej kilka fajnych KASET depeche mode xD


Pt paź 16, 2009 18:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
moi rodzice raczej nie przepadają za DM niestety, preferują klimaty ludowe :)


N lis 08, 2009 18:37 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 08, 2009 14:35 pm
Posty: 25
 
Post 
Ja ostatnio kupiłem sobie "Obnażonych" i gdy zacząłem czytać, to tata wpadł do pokoju i powiedział mniej więcej coś takiego: "Co ty tam czytasz?... Co?...Jaki zespół? Depesz Mm...? To nie było ciekawszych książek?"

mama: "Obnażeni? - nie czytałam takiej lektury" :lol:

ciekawe co powiedzą jak założę koszulkę albo pieszczochę???


Pn lis 09, 2009 21:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
Nie zakładaj przypadkiem ramoneski, bo starych do grobu wpędzisz :8):


Pn lis 09, 2009 23:45 pm Zobacz profil
 
Post 
Hehe....

Co do ubioru, to u mnie czasem się mamie tylko przypomni, że już ma dosyć wiecznej czerni.
Jak kupię sobie nową rzecz i ją pokazuję to słyszę: "Ojej i znowu czarne? To nie mogłaś czegoś niebieskiego albo zielonego kupić? " :lol: :lol:

Od lat codziennie chodzę w czerni i jeszcze się nie przyzwyczaiła, echhh.... :wink:


Wt lis 10, 2009 9:11 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
ja mam z rodzicami ten sam problem, nie znoszą czerni, szczególnie mama, która uchodzi za gorącą orędowniczkę koloru zielonego, kupuje wszystkim zielone ciuchy, nieważne, czy komuś ładnie, czy nie. Gdy widzi mnie w czerni, często mówi, że wyglądam jak żałobnica, no i co na to ludzie powiedzą :lol:


Wt lis 10, 2009 9:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
Podobają mi się dziewuszki w czerni; szkoda tylko, że większość dziewczyn preferuje dresy :(


Śr lis 11, 2009 0:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
dresy :?: ja zaobserwowałam, że raczej zwykłe ubrania kolorowe,
czerń jest niezastąpiona w każdym bądź razie (dla mnie)


Ostatnio edytowano Śr lis 11, 2009 16:09 pm przez bloodline101, łącznie edytowano 1 raz



Śr lis 11, 2009 13:43 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 10:27 am
Posty: 430
Lokalizacja: Chojnice
 
Post 
Zależy w jakim wieku.
W gimnazjum właśnie ci ubierający się bardziej na kolorowo się wyróżniają. Większość dziewczyn w tym wieku nosi jeansy, szare lub czarne bluzy i adidasy, więc łatwo być tym oryginalnym - obojętnie czy w tym 'mrocznym' czy 'kolorowym' kierunku :wink:
Dopiero w liceum mają trochę więcej fantazji by nie nosić codziennie przez cały rok dwóch czarnych bluz na zmianę.

Moi rodzice nie mają nic do tego jak się ubieram, nie przeszkadzało im to też jakoś szczególnie gdy ubierałam się codziennie kompletnie na czarno (choć przypadało to u mnie na okolice 12 roku życia :roll: ) - mój wybór.
Z kolei rodzice koleżanek już nieraz wystawiali o mnie różne dziwne opinie, że skoro noszę wiosną glany, gdy połowa ludzi pomyka w trampkach, to napewno jestem satanistką albo jakiś innym podejrzanym typem - i w ogóle 'a co na to twoi rodzice, pozwalają ci się ubierać tak na czarno? a nauczyciele nie mają nic do tego?'. No a nauczyciele właśnie pochwalają to, ze nie wszyscy słuchają MTV...


Śr lis 11, 2009 14:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 08, 2009 18:09 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Z Kątowni
 
Post Re: Rodzice i DM
Ani tata, ani mama ich nie słuchają...tylko ja się tak odłamałam od rodziny :mrgreen:


Pt sty 01, 2010 1:00 am Zobacz profil
 
Post Re: Rodzice i DM
U mnie tylko ja jestem normalny :)

Lat temu bez mała 17, siedząc w aucie, na zaparowanej od wewnątrz szybie samochodowej napisałem dwie literki: D.M. Reakcja mojego staruszka była mniej więcej taka: "Kto i qrva po co nabazgrał na szybie symbol niemieckiej marki" :D
Trzeba mu jednak przyznać, że nigdy nie skąpił grosza na płytki dla syna ...


Cz sty 07, 2010 15:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post Re:
bloodline101 napisał(a):
moi rodzice raczej nie przepadają za DM niestety, preferują klimaty ludowe :)

Zupełnie, jak mój ojciec.


Pt sty 08, 2010 0:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 21:39 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Nysa / Opole
 
Post Re: Rodzice i DM
Zgodność muzyczna z rodzicielami to przede wszystkim wspólne upodobania z ojcem co do lat 80' i new romantic. Lubi kilka flagowych kawałków DM, jednak bardziej przywiązany jest do twórczości Erasure, Ultravox czy Classix Nouveaux.


Pt sty 08, 2010 10:35 am Zobacz profil ICQ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 11:47 am
Posty: 527
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Rodzice i DM
parę dni temu puściłam mamie PTAka na dvd i zwariowała :lol: mówi, że też chce do Łodzi...
mój synek mówi, że babcia się odpaliła na Dave'a haha


Pt sty 08, 2010 13:02 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 12, 2009 17:44 pm
Posty: 46
 
Post Re: Rodzice i DM
Moja fascynacja DM udzieliła się od razu mojej mamie ;)Tyle że ja trwam w tym stanie prawie 20lat, a moja mama zdecydowanie zdystansowała się w obliczu nowych płyt DM. Niemniej w dalszym ciągu bardzo często słucha w samochodzie Violatora, MFTM czy SOFAD ;)
Jeśli chodzi o mój młodzieńczy wizerunek ( w tym obowiązkowo musiałam malować paznokcie na czarno) to nigdy nie budził on żadnych kontrowersji ze strony moich rodziców :) Ale to już naprawdę stare dzieje :)


So sty 09, 2010 10:01 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team