Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Napisy DM na murach miast (i wsi) 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 29, 2006 18:12 pm
Posty: 45
 
Post Napisy DM na murach miast (i wsi)
Napisy i graffiti na murach, domach pociągach to u nas jak każdy wie norma. Jedne są brzydkie drugie ładne, jedni je lubią inni niecierpią.

A jak jest z Wami ? Popieracie/podoba Wam się graffiti związane z DM wkomponowane w szarą rzeczywistość ? A może sam ktoś kiedyś zrobił coś takiego ?:twisted:
Ja w Zielonej Górze zauważyłam jak dotąd 3 ślady działalności fanów. Pewnie dawniej było ich więcej, dziś już coraz mniej...

Jeżeli ma ktoś zdjęcia - mile widziane. Nazwy ulic gdzie można zobaczyć złamane prawo - podajcie jeśli macie ochotę.


Ostatnio edytowano N kwi 19, 2009 12:53 pm przez krematorium, łącznie edytowano 1 raz



Cz sie 24, 2006 13:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 7:00 am
Posty: 696
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Jest to zwykły wandalizm.


Cz sie 24, 2006 14:02 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
Ja obecnie mieszkam jeszcze w Inowrocławiu. W moim mieście od czasu do czasy zdarza mi sie natrafic na takie slady. Przede wszystkim na blokach, na mostach, na szkołach i na bursach szkolnych. Sa to przede wszystkim stare napisy wykonane ok 90 roku a takze nieco później. Niestey dokumentacji w postaci fotek obecnie nie posiadam.


Cz sie 24, 2006 14:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post 
był już kiedys ten temat - wstawiałem trochę fot- postaram sie coś wrzucić w najbliższych dniach jak odnajdę...


Cz sie 24, 2006 14:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 22, 2006 13:49 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post 
Jak dla mnie również wandalizm...

Chyba, że było by to jakieś fajne grafitti na przygotowanym do tego miejscu. Choć z żadnym takim o tematyce "DM" jak do tej pory się nie spotkałem.


Cz sie 24, 2006 14:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 12:00 pm
Posty: 671
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
W jakimś straym klipie Liroy'a jest ujęcie jak idzie ulicą i mija wielki napis DEPECHE MODE napisany na starej kamienicy w Kielcach :)
Co do napisów to w podziemiach na rondzie Waszyngtona w Wawie co dwa duże napisy 'Depeche Mode 2005' :D


Cz sie 24, 2006 14:50 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
Pamietam, że jak byłem kiedys w Krakowie to na Nowej Hucie na takim starym bloku widziałem wielki czarny napis DEPECHE MODE, ale jaka to była ulica to nie wiem. Pamietam, ze była to bardzo klimatyczna okolica, baaaardzo depeszowska :twisted: :8):


Cz sie 24, 2006 14:55 pm Zobacz profil
 
Post 
To w Nowej Hucie sa jakieś "kilmatyczne, depeszowskie miejsca"?! :lol: :lol: To chyba musiało być dawno temu ;)


Cz sie 24, 2006 14:58 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 21, 2006 10:16 am
Posty: 119
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Wstyd, ale dopiero ostatnio to zauwazyłam...pod Żabką ( :D ) na murze jest duży napis DEPECHE MODE...któregoś dnia, w czasie nocnych wędrówek, nawet zrobiłam sobie zdjęcie na tle tego dzieła, ale niestety gdzieś je zapodziałam... :?


Cz sie 24, 2006 15:20 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
ankea napisał(a):
To w Nowej Hucie sa jakieś "kilmatyczne, depeszowskie miejsca"?! :lol: :lol: To chyba musiało być dawno temu ;)
To było jakies 3-4 lata temu. Klimatyczne, bo mroczne i takie niebezpieczne w sumie. Jak sie przechadzalem, to co jakis czas sie ogladalem za siebie i nie tylko. W koncu grasuja tam nożownicy z tego co mi wiadomo :roll:


Cz sie 24, 2006 15:38 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 29, 2006 18:12 pm
Posty: 45
 
Post 
DMek napisał(a):
To było jakies 3-4 lata temu. Klimatyczne, bo mroczne i takie niebezpieczne w sumie. Jak sie przechadzalem, to co jakis czas sie ogladalem za siebie i nie tylko. :roll:


haha "Prawie" jak teledysk z Barrela :lol:

Odkąd pamiętam na kamienicy przy jednej z bardziej ruchliwych ulic był napis 'depeche mode' ,ale jakieś kilka miesięcy temu ktoś zamalował go zielonym sprayem wypisując jakieś niby to ładne litery a la grafitti. Teraz to dopiero wygląda jak ...... . (he dm przebija przez ten spray i jest 2 w 1 ) :?


Cz sie 24, 2006 16:01 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Przy skrzyżowaniu Staszica/Wyszyńskiego był napis "depeche mode" na bloku. Inne w widocznych miejscach są na Kopernika, Westerplatte (na banku)...


Cz sie 24, 2006 16:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 08, 2005 20:41 pm
Posty: 342
Lokalizacja: INOWROCŁAW/ Obecnie Zagłębie Miedziowe
 
Post 
krematorium napisał(a):
DMek napisał(a):
To było jakies 3-4 lata temu. Klimatyczne, bo mroczne i takie niebezpieczne w sumie. Jak sie przechadzalem, to co jakis czas sie ogladalem za siebie i nie tylko. :roll:


haha "Prawie" jak teledysk z Barrela :lol:

Odkąd pamiętam na kamienicy przy jednej z bardziej ruchliwych ulic był napis 'depeche mode' ,ale jakieś kilka miesięcy temu ktoś zamalował go zielonym sprayem wypisując jakieś niby to ładne litery a la grafitti. Teraz to dopiero wygląda jak ...... . (he dm przebija przez ten spray i jest 2 w 1 ) :?
Tak, prawie jak na barrel'u :lol: To była jakas główna ulica, chyba to było w poblizu jakiegos stawu i takiego jakby parku, tylko w tym niby parku było mało drzew. Ten blok to był taki stary komunistyczny, taka jakby twierdza. Tam sa praktycznie same takie szare bloki. Sam napis był chyba jakos tak miedzy dwiema klatkami na takiej białej ścianie :roll:


Cz sie 24, 2006 16:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 19, 2006 18:20 pm
Posty: 345
Lokalizacja: Depeche's City
 
Post 
W Łodzi na Widzewie na bloku jest duży napis Depeche Mode, jest widoczny z Rokicińskiej. Ale widac, że był robiony na szybko, bo w ogóle nie w stylu DM, nie jest równy, nie jest zrobiony na prostej ścianie. Mam czasem ocohote go zamalować w dzień, aby zyskać uznanie moherów heh :D a w nocy przyjść z odpowiednią ilością sprayów i z drabiną, by namalować na bloku okładkę Personal Jesus :D. A gdybym był bardziej utalentowany, to zrobiłbym różyczke z Violatora ;]


Cz sie 24, 2006 16:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
W Zgierzu są 2 napisy: "Depeche Mode" na murach. Są już nieco zatarte.


Cz sie 24, 2006 17:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 17:28 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Katowice
 
Post 
napis Depeche Mode jest w Orzeszu (miasteczko na śląsku) i to chyba jedyny, który rzucił mi się w oczy.[/i]


Cz sie 24, 2006 18:05 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Na budynku Herbapolu w Pruszkowie kiedyś widniały dość sporych rozmiarów literki DM :)

Niestety już ich nie ma, bo Herbapol został przemalowany :roll:


Cz sie 24, 2006 19:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 20, 2004 13:36 pm
Posty: 128
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
 
Post 
Depesza napisał(a):
Są już nieco zatarte.


To je popraw! Koniecznie!


Cz sie 24, 2006 20:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 29, 2005 20:44 pm
Posty: 108
Lokalizacja: french cold wave
 
Post 
Na jednym z osiedli w Krakowie w wysokim bloku, jadąc windą, gdzieś między 6 a 7 piętrem mijamy piękne DM.
Do dziś zastanawiam się jak ów napis powstał (winda się zacięła?) W każdym razie miła niespodzianka.


Cz sie 24, 2006 21:01 pm Zobacz profil YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team