´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - g┼éos martina,co wy na to?

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 284 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
g┼éos martina,co wy na to? 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn pa┼║ 01, 2012 17:30 pm

Post Re: g┼éos martina,co wy na to?
Ooo, jak fajnie.
Mam dzi┼Ť beznadziejny humor.
Teraz mi się zdecydowanie poprawił.

N lis 11, 2012 18:51 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 11, 2012 16:42 pm

To i ja dodam swoje trzy grosze. :wink: Trudno jest mi por├│wna─ç g┼éosy Dave'a i Martina, bo to dwie tak r├│┼╝ne barwy. Ci─Ö┼╝ko tym bardziej, ┼╝e to do Dave'a mam s┼éabo┼Ť─ç (mam na my┼Ťli jego charyzm─Ö na scenie, ca┼éokszta┼ét w og├│le). Ale przecie┼╝ nie o por├│wnania tu chodzi! Sk┼éama┼éabym m├│wi─ůc, ┼╝e jego g┼éos mnie nie przekonuje. Lubi─Ö barw─Ö Martina. Zgodz─Ö si─Ö, ┼╝e jest niepowtarzalna, intryguj─ůca, bardzo emocjonalna, wzruszaj─ůca. Podpisuj─Ö si─Ö pod stwierdzeniem, ┼╝e w ┼Ťpiewie Martina mo┼╝na odnale┼║─ç ukojenie! DM bez niego to nie by┼éoby to samo. Zreszt─ů, mi─Ödzy innymi dlatego tak ich lubi─Ö - w tym zespole wiele element├│w tak zgrabnie si─Ö ze sob─ů przeplata i wpasowuje. :wink:

N gru 16, 2012 11:04 am Zobacz profil

co┼Ť tu doczyta┼éam o propozycji wsp├│┼épracy Martina z Adele???(who is it?)czy Kylie Minogue
Ludzie chcecie ┼╝eby kto┼Ť dosta┼é zawa┼é!!
Jego nie można nawet w 1stopniu porównać chociażby do Adele, gwiazdy jednej płyty co mnie dziwi w ogóle ma mnóstwo fanów
oooo someone like u!
Martina nie mo┼╝na z niczym kolwiek por├│wna─ç! UNIKAT na muzycznej scenie.tymbardziej z takim badziwiem jak Adelka

N gru 16, 2012 22:18 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 06, 2018 1:08 am

szkoda, ze glownie wykonuje spokojne ballady, takie plumkanie jak wy to okreslacie
a glos ma kurcze idealny do poteznych kawalkow wokalnie jak Loverman czy Breathe

N maja 27, 2018 21:04 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 284 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: