Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
głos martina,co wy na to? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lip 25, 2010 0:59 am
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Ja bym tego nie nazwała miauczeniem. A już jego wstawka w World In My Eyes to majstersztyk


So paź 09, 2010 18:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 19:53 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Ja uwielbiam absolutnie wszystkie piosenki i oba wokale powalają, ale od zawsze jestem wielką fanką Martina,więc minimalnie wysuwam go na piedestał tego starcia. Jeśli chodzi o utwory, to lubię słuchać Martina w różnych aranżacjach, ale moją uwagę przyciągnął utwór Mercy In You, albo wykonanie It Doesn't Matter Two z Paryża, słychać tam specyficzną chrypkę, świetnie to brzmi!


Pn paź 11, 2010 19:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 10, 2010 21:49 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Kolumna
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
na koncertach Martin wypada naprawdę świetnie :) w tym roku podczas wykonywania Home... CUDO!

Poza tym, ma on specyficzny głos, który naprawdę świetnie brzmi w wolniejszych kawałkach :)


Cz paź 21, 2010 15:58 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 24, 2010 11:33 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Przepiękny, anielski głos...Piosenki Martina to prawie zawsze moje ulubione kawałki na płytach DM. A Somebody to mogłabym słuchać na okrągło, zresztą słucham, jakby na to nie patrzeć. Wykonanie Condemnation na koncercie w Biloxi w 94 to coś przepięknego :oops: A śmiech Martina to chyba materiał na osobny topic - takie serdeczne HAHAHA z głębi jego drobnego ciałka!


N paź 24, 2010 11:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 28, 2010 18:02 pm
Posty: 28
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Głos Martina jest charakterystyczny.... Taki delikatny, a jednak mocny :wink:
Zgadzam się z wypowiedziami niżej (nie chce mi się cytować :P ), że na koncertach jest poprostu wspaniały.....

...lecz nadal pozostaje fanką głosu frontmana zespołu :D


N paź 24, 2010 13:18 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 02, 2010 19:24 pm
Posty: 6
Lokalizacja: Wałbrzych
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Martin i jego cudowny głos... och <3 Uwielbiam końcówkę goodnight lovers w jego wykonaniu (live in milan)*_* Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na jego 'thank you' po zaśpiewaniu somebody (101)... W każdym razie polecam! Gwarantowane 10 minut śmiechu! :mrgreen:


Śr lis 03, 2010 8:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 21:29 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Chrzanow
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
To 'thank you' brzmi tak samo od 30 lat :D.


Śr lis 03, 2010 8:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 24, 2010 11:33 am
Posty: 161
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Dokładnie!!! Takie tubalne, z głębi brzucha, jakby po mutacji :P


Śr lis 03, 2010 9:47 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 03, 2010 15:01 pm
Posty: 13
Lokalizacja: warszawa
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
mimo drażniącego wibrato w głosie Martina jest coś intrygującego ,kocham go takiego chilloutowego w "Jezabel" ..... i delikatnego w " Judas" ..... i lubię jak się śmieje ,rozwala mnie jego śmiech :lol:
[ale Gahaowski numer 1 ]


Śr lis 03, 2010 16:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 16, 2009 11:20 am
Posty: 254
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Mnie zadziwia duża różnica w głosie między jego śpiewem a mową... :)


Śr lis 03, 2010 20:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
A mnie zachwyca :D


Pt lis 05, 2010 19:55 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 07, 2010 16:07 pm
Posty: 54
Lokalizacja: Sosnowiec
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Oj cóż ja moge powiedziec o moim Mistrzu ... :)
glos Marta niezmienne od kilkudziesięciu lat jest wspanialy i znakomicie się sprawdza zarówno w studiu jak i live i niezbyt dobre jest porównywanie Gahanka i Gorka, bo to dwa różne światy :)


Pt lis 26, 2010 18:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 18, 2011 0:30 am
Posty: 330
Lokalizacja: Poznań/Vienna
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Głos Martina kwitnie.


N lis 20, 2011 16:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 22:03 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Śląsk
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
wokal M. przepiękny- głęboki jak studnia, aż dziw, że przy minimalnym wysiłku Mart jest w stanie wydobyć z siebie tak silny dźwięk. Czysty głos, którego mogę słuchać godzinami. A "Home" i "Judas" to po prostu mistrzostwo świata :brawo:


Pt lis 25, 2011 22:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 22:03 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Śląsk
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
littleGORE napisał(a):
i niezbyt dobre jest porównywanie Gahanka i Gorka, bo to dwa różne światy :)


zgadzam się w 100%- dwa totalnie różne, ale oba doskonałe :wink:


Pt lis 25, 2011 22:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 14, 2006 21:34 pm
Posty: 155
Lokalizacja: Szklarska Poręba/Jelenia Góra
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Martin jest Mistrzem. Wiele już zostało o tym tutaj powiedziane. Dla mnie najbardziej genialne jest to, że się idealnie dopasowuje do nastroju piosenki. Co by to nie było, zawsze poziom wibracji głosu, jego ciepłota, emocjonalność i wszystkie inne współczynniki działające "na serce" wspaniale współgrają. Nie popisuje się, nie przesadza, nigdy nie ma braku równowagi, jakby idealnie czuł to, co pisze, to co chce nam przekazać. Słuchając Go, piosenki studyjnej, czy wykonania koncertowego, nie zdarza się mieć wrażenia jakiegoś niedosytu, zawsze daje tyle, że porusza, ale nie przedobrza, zostawia aurę tajemniczości, niesie emocje, które niemal można dotknąć. Myślę, że jego głos ewoluuje, pogłębia się, że śpiewa już nie tylko łagodnie i miło, jak kiedyś, ale też tak z głębi siebie. Głos jest niski, ale robi to tak lekko, że aż nieprawdopodobnie. Chyba, dzieje się to naturalnie, bez udziału ambicji, ego, ćwiczeń (nigdy nie słyszałam, aby szlifował zawodowo śpiew?), tym bardziej mnie to zachwyca, że to po prostu samo w Nim dojrzało, obudziło się. Dla mnie Heaven.


Pt lis 25, 2011 22:27 pm Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Pt gru 02, 2011 20:21 pm
Posty: 50
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Trudno porównywać głos Dave'a i Martina. To, jak już ktoś napisał, "dwa różne światy". Ja uwielbiam głos Gahana, zarówno w mocniejszych kawałkach, jak i w tych delikatniejszych. Nie wyobrażam sobie np. "In your room" czy "It's no good" w wykonaniu Martina, ale kto wie...Z kolei Martin i "Home" czy "Damaged people"...Ehhh... To super, że obaj się tak doskonale uzupełniają i bez błędu wybierają sobie odpowiednie dla swoich możliwości i barwy głosu utwory. Jednak jakbym już musiała wybrać, to chyba jednak "wolę" Dave'a. Coś mnie w jego głosie, sposobie śpiewania urzeka, ale to już chyba kwestia "gustu", a o gustach się nie dyskutuje przecież...Z drugiej strony przyznaję, że Martin chyba lepiej wypada live, ale w końcu głos Dave'a więcej "przeżył", więc może trudno się dziwić...


Pn gru 19, 2011 20:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 20:55 pm
Posty: 994
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
teeaanka napisał(a):
Nie wyobrażam sobie np. "In your room" czy "It's no good" w wykonaniu Martina, ale kto wie.....


prosze


http://www.youtube.com/watch?v=fvB6BKICzzA


Cz gru 22, 2011 14:11 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 02, 2011 20:21 pm
Posty: 50
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
sin napisał(a):
teeaanka napisał(a):
Nie wyobrażam sobie np. "In your room" czy "It's no good" w wykonaniu Martina, ale kto wie.....


prosze


http://www.youtube.com/watch?v=fvB6BKICzzA



Dziekuję :D Trudno porównywać wykonanie live z "albumowym", jednak słyszałam, jak Dave to śpiewa live i dla mnie 1:0 dla Dave'a...Sorry, Martin...Sorry, Sin...Jakoś mnie to nie bierze, ale, jak juz pisałam: o gustach się nie dyskutuje :)


N gru 25, 2011 20:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2012 4:16 am
Posty: 40
Lokalizacja: Kielce
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
....


Pt lut 24, 2012 4:38 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team