Depeche Mode - Zobacz wątek - głos martina,co wy na to?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  NastÄ™pna strona
gÅ‚os martina,co wy na to? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 9:51 am
Posty: 27
Lokalizacja: Bradford UK/Zawiercie
 
Post 
Bardzo lubię liryki śpiewane przez Martina, ale podczas koncertów na żywo czasem mnie jego głos irytuje...


Cz maja 15, 2008 14:28 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2008 12:04 pm
Posty: 24
Lokalizacja: woj.Dolnośląskie
 
Post 
iskra niestety nie moge sie z toba zgodzic..Glos Martina na zywo brzmi znacznie lepiej :P home,breath-cudo..a najdziwniejsze jest po, ze po tylu :beer: nadal brzmi tak samo heh :lol:


Cz maja 15, 2008 14:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 9:51 am
Posty: 27
Lokalizacja: Bradford UK/Zawiercie
 
Post 
Ninona napisał(a):
iskra niestety nie moge sie z toba zgodzic..Glos Martina na zywo brzmi znacznie lepiej :P home,breath-cudo..a najdziwniejsze jest po, ze po tylu :beer: nadal brzmi tak samo heh :lol:


Są gusta i guściki :lol: Ja niezmiennie jestem zafascynowana Davem i jego głosem :oops: , pewnie stąd mój wcześniejszy post :lol:


Cz maja 15, 2008 15:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 22, 2008 12:04 pm
Posty: 24
Lokalizacja: woj.Dolnośląskie
 
Post 
otoz to,kazdy ma swoj gust :lol: rowniez uwielbiam glos Dave'a...ale iskierka docen swietny glos Marta, ktory odsuwa na dalszy plan wokal Gahana.. :D


Cz maja 15, 2008 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 12, 2008 9:51 am
Posty: 27
Lokalizacja: Bradford UK/Zawiercie
 
Post 
Ninona napisał(a):
otoz to,kazdy ma swoj gust :lol: rowniez uwielbiam glos Dave'a...ale iskierka docen swietny glos Marta, ktory odsuwa na dalszy plan wokal Gahana.. :D


Ależ ja właśnie doceniam świetny głos Martina, który nigdy w życiu nie odsunie na dalszy plan głębokiego wokalu Dejwa :D Obrazek


Cz maja 15, 2008 15:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 29, 2006 21:59 pm
Posty: 142
Lokalizacja: STÄ„D DO WIECZNOÅšCI.....
 
Post 
Tak właściwie analizując początki mojego zainteresowania DM to głos Martina mnie zaczarował :roll: ale z czasem Dava głos postawiłam na równi,tylko w innych kategoriach :)


Cz maja 15, 2008 21:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 19, 2008 14:08 pm
Posty: 1
 
Post Monia
Jej głos Martinka jest poprostu prze cudowny ... nie wiem jak wy ale ja moge go słuchać godzinami :) no i oczywiście pieknie śpiewa na żywo :)


Pt wrz 19, 2008 14:28 pm Zobacz profil ICQ
 
Post 
To, że Martin śpiewa delikatnie, lirycznie
No bo i delikatny chłopak z niego jest :)
Nie oznacza jeszcze, że nie potrafiłby zaśpiewać z pazurem
Co do muzyki widać jego różnorodność upodobań :)
W nawiasie mówiąc, bez jego delikatności i wrażliwości
Nie napisałby tak pięknych piosenek :D
Tak Dave jak i Martin, majÄ… swoje miejsce w zespole
Rolami siÄ™ nie zamieniÄ… a i nikt tego nie chce
Jednakże Dave z tekstami ostatnio kombinuje
To ja w takim razie
Z wielką ciekawością, przyjemnością
I niewątpliwym szerokim uśmiechem na twarzy
Zobaczyłbym Martina śpiewającego
John The Revelatooooor ! :D
To by dopiero wydarzenie było :D
Hihi, i jak by mu to wyszło... :)


Pt wrz 19, 2008 22:28 pm

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 19:04 pm
Posty: 17
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Mi się wydaje że poprostu Martin pasuje do wolnych i wzruszającyc piosenek a Dave do szybszych. Jakoś nie wyobrażam sobie Somebody w wykonaniu Dejwa...

P.S
Mart jest urozmaiceniem w repertuarze Depeszów a Dave gwoździem programu(ale to tylko moje skromne zdanie)


So wrz 20, 2008 8:38 am Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 20, 2008 10:39 am
Posty: 13
Lokalizacja: Poznan
 
Post 
Sa piosenki,ktorych Dave nie zaspiewa tak jak Martin,i odwrotnie! I to jest calkowicie naturalne! Ale odkad slucham tego zespolu,DM kojarza mi sie tylko i wylacznie z niesamowitym wrecz wokalem Davida Gahana! I niech tak pozostanie!!!! Co nie umniejsza oczywiscie umiejetnosci wokalnych Martina! Ale gdyby to on byl glownym wokalista Depechow,nie wiem czy az tak bardzo spodobalby mi sie ten zespol!


So wrz 20, 2008 11:40 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 19:04 pm
Posty: 17
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Przyznaje całkowitą racje Maykhelowi :wink:


So wrz 20, 2008 12:10 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 22:59 pm
Posty: 9
Lokalizacja: GorzOw Wlkp
 
Post 
Lubie słuchać kawałków w wykonaniu Martina,to przyjemna dla ucha pościelówa.DAVE jest jednak nie do pobicia :P


Pn wrz 22, 2008 17:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 17:40 pm
Posty: 44
 
Post 
EwKa_WiLdeR napisał(a):
Albo kto sobie wyobraża Fly on the windscreen bez Mart'a i bez jego pięknych " touch me" na zmianę z śpiewającym refren Dave'm?? Bo ja napewno nie!! A do tego jego cuuuuudny głos w In a manner of speaking, albo Blue dress.... Normalnie odpłynąć można po pierwszych sekundach piosenki :)

Mi się podoba w Master And Servant(najukochaniutenieczniuteńka piosenka moja)


Wt wrz 23, 2008 12:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 22:36 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Rzeszów
 
Post 
Na przykład refren z "People are people" albo Understand me w "shake the disease" nie było by takie szczególne w wykonaniu Davea. Martin ma wyjątkowy, delikatny głos, który pasuje do spokojniejszych utworów, które zawsze coś wnoszą do albumów. Fajnie że wykonuje niektóre kawałki bo ma świetny głos i szkoda go marnować skupiając się tylko na tworzeniu.


Pt wrz 26, 2008 23:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 02, 2006 17:12 pm
Posty: 500
Lokalizacja: Wrocław
 
Post 
Hmmm, jestem wielbicielem głosu Marta :D Śpiewane przez niego ballady wprawiają mnie w dobry nastrój. Somebody, A Question Of Lust, World Full Of Nothing, czy I Want You Now należą do moich ulubionych piosenek :P Choć w zespole Martin generalnie pełni rolę kompozytora, to uważam go za najlepszego wokalistę na świecie, zaraz po Gahanie :)


So lis 15, 2008 13:25 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Jeden z wielu przykładow http://pl.youtube.com/watch?v=kR3XaiXFySE ....
i wszystko na temat :) Tego nie mozna sie nauczyc , z tym sie trzeba urodzic. Wielki talent....Zawsze gdy slucham glosu Martina mam skojarzenie- glos aniola...


So lis 15, 2008 22:53 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn paź 13, 2008 11:58 am
Posty: 40
Lokalizacja: Otwock/Warszawa
 
Post 
Idealny na wolniejsze kawałki i wspaniale komponuje się z delikatną muzyką. Uwielbiam go zwłaszcza gdy nuci w czasie But not tonight :)

Podziwiam tego faceta, teksty, muzyka, głos. Wszechstronny talent.


Pn lis 17, 2008 23:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 20, 2009 21:22 pm
Posty: 56
 
Post 
Ja od zawsze wolałam głos Martina .


So sie 29, 2009 11:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
Mart nie ma może tak wybitnego głosu,jak Dejvior,za to nadrabia niesamowitymi umiejętnościami wokalnymi.


So sie 29, 2009 19:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 11, 2009 20:44 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Sea of Sin
 
Post 
Ja uważam ze Mart ma dużo bardziej WYBITNY głos od Davea-spiewa dużo czysciej,z przepony,lekko,nic go to nie kosztuje.Ma za to inną barwe niż Gahan,dlatego kawałki w których spiewa wywołuja innego typu emocje niz te w których prym wiedzie David :wink: (który z resztą ma super barwe,ale często nie podpiera dzwięku i dlatego szybko ma zryte gardło i rzęzi jak satary silnik...słychać to jak wół w enjoyu w wersji z wywalonym akompaniamentem-słychać sam głos-jest nie czysto i z kozią wibracja.Cuda techniki jednak sprawiają ze po dodaniu linji melodycznej to co "kozie" do nas nie dociera :wink: )

Dla mnie osobiscie z kawałków w wykonaniu Martina -poza oczywistosciami jak Home czy the bottom line-rządzi MACRO-genialny utwór...


Pt wrz 04, 2009 22:20 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team