Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
głos martina,co wy na to? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
@Peters1984 - dzięki za podpowiedź:) Pipeline już czeka w kolejce:))
@ Gosia13 - Mam sporo do nadrobienia, czyż nie? Ale bardzo się cieszę na myśl o tym odkrywaniu. :D
Pozdrowionka :)


Pt paź 05, 2012 12:04 pm Zobacz profil
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Cieszę się, że mogłem się na coś przydać. Pamiętaj, że warto także sięgać po piosenki śpiewane przez Dave'a, bo często słychać Mart'a w chórkach. Ta "Pipeline" jest świetna, czuć emocje w głosie Mart'a, a oto chyba chodzi a cała płyta jest moją ulubioną.


Pt paź 05, 2012 12:12 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Staram się nie słuchać DM przez pryzmat Martina, bo to cholernie zubaża wartość tej muzyki, chociaż to trudne. Muszę się mocno pilnować;)
BTW. To ja Tobie dziękuję za wskazówki:)


Pt paź 05, 2012 12:18 pm Zobacz profil
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Polecam Martina solo, zdecydowanie najwięcej ma do zaoferowanie z wszystkich czterech. A jak będziesz przy CTA posłucha "Everything Counts". przepiękna piosenka. Według mnie typowe Dm zaczyna się właśnie od tej płyty.


Pt paź 05, 2012 13:40 pm
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Zdania są podzielone ale uważam że Martin ma wspaniały głos i idealnie pasuje do nostalgicznych utworów DM
Kiedy słucham a question of lust rozpływam się..czy też World full of nothing
Nie wyobrażam sobie Dava w tych utworach :)
Daje też wielki + za chórki


N paź 07, 2012 17:00 pm
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
@ Crazy Mary, proponuje się zapoznać z płytą "A Broken Frame", mało tam Martina, ale jak fajnie śpiewa na przykład chórki.


Śr paź 10, 2012 16:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 06, 2007 21:57 pm
Posty: 920
Lokalizacja: Łódź
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Martina głos jest bardzo rzadkim "okazem". Bardzo mało muzyków-wokalistów dysponuje taką,bardzo rzadko odmianą "niby falsetu".Martin jest w stanie zaśpiewać każdy utwór...Z Dave'ek różnica jest taka,ze w niektórych utworach jego głos jest jakby "na siłę",a z Martinem jest tak,że czego by nie zaśpiewał,wyjdzie mu to z naturalną łatwością i nawet słuchając wywiadów z nim,można dojść do niosku,że Martin L.Gore został obdarzony niezwykłym głosem i na szczęście nasze i jego,potrafił to wykorzystać,czego efektem są muzyczne uczty dla nas.


Pt paź 12, 2012 2:11 am Zobacz profil
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Martin ma bardzo wysoki głos, choć też nie ma nadzwyczajnej skali, na pewno jego głos nie jest mocny. Tak czy siak, bardzo mi odpowiada jego barwa i trudno by mi było wyobrazić sobie piosenki bez jego wstawek wokalnych. Szkoda, ze z takim głosem tak mało się udziela i np; nie śpiewa duetów z gwiazdami popu.


Pn lis 05, 2012 13:24 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Szczerze? To ja się cieszę, że się nie rozdrabnia na takie udziały. Nie chciałabym, żeby Go sprowadzać do komercyjnej papki. Zresztą wydaje mi się, że Jemu to też nie na rękę. Nawet patrząc na Jego dema, to nie do końca są takie typowo popowe.


Pn lis 05, 2012 13:37 pm Zobacz profil
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Jego solowe piosenki według mnie są popowe, bo jeśli nie pop to co? Dla mnie to rock nie jest. Poza tym jego głos nie pasuje do rocka. Btw. jesteś moją ulubioną użytkowniczką.


Pn lis 05, 2012 14:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Peters1984 napisał(a):
Jego solowe piosenki według mnie są popowe, bo jeśli nie pop to co? Dla mnie to rock nie jest. Poza tym jego głos nie pasuje do rocka. Btw. jesteś moją ulubioną użytkowniczką.


Aha, genialne rozumowanie - jeśli cos nie jest popem to napewno jest rockiem. Super. Poza tym po co ma się udzielać? Gdzie? Dawać chorki lady gadze i wisniewskiemu? Wyluzuj koles, bo mi przypominasz powoli Petera S.


Pn lis 05, 2012 15:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: Powiś(L)e
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
I slusznie, bo to jest Peter S.


Pn lis 05, 2012 15:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 20, 2011 16:35 pm
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Peters1984 napisał(a):
Jego solowe piosenki według mnie są popowe, bo jeśli nie pop to co? Dla mnie to rock nie jest. Poza tym jego głos nie pasuje do rocka. Btw. jesteś moją ulubioną użytkowniczką.

Idz Ty ku.wa człowieku wygłaszaj te mądrości na forum modern tłoki, bo znowu parę osób poleci przez ciebie jak nerwy puszczą .Znaffca każdej płyty w dyskografii się znalazł.


Pn lis 05, 2012 16:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Peters1984 napisał(a):
Jego solowe piosenki według mnie są popowe, bo jeśli nie pop to co? Dla mnie to rock nie jest. Poza tym jego głos nie pasuje do rocka. Btw. jesteś moją ulubioną użytkowniczką.

Na pop jak dla mnie zbyt złożone.
Polegam na Wikipedii. Mam nadzieję, że mądrzejsi już to zweryfikowali.
http://en.wikipedia.org/wiki/Counterfeit_e.p.
... czyli synth pop
http://en.wikipedia.org/wiki/Counterfeit%C2%B2
... czyli alternative rock i electronica (a to też nie wiedziałam, co to, człowiek uczy się przez całe życie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Electronica).


Pn lis 05, 2012 17:09 pm Zobacz profil
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
FrenchIsStrange napisał(a):
Peters1984 napisał(a):
Jego solowe piosenki według mnie są popowe, bo jeśli nie pop to co? Dla mnie to rock nie jest. Poza tym jego głos nie pasuje do rocka. Btw. jesteś moją ulubioną użytkowniczką.


Aha, genialne rozumowanie - jeśli cos nie jest popem to napewno jest rockiem. Super. Poza tym po co ma się udzielać? Gdzie? Dawać chorki lady gadze i wisniewskiemu? Wyluzuj koles, bo mi przypominasz powoli Petera S.


A kto powiedział, że ma się udzielać u Lady Gagi, może zrobić duet z jakąś gwiazda popu np: z Kylie Minogue, byle nie Adele. Taki duet byłby dla obu korzystny. Nie wiem co w tym złego, że artysta się rozwija muzycznie. A synthpop to dla mnie odmianapopu, ale bardziej elektroniczna jego odmiana.
PS jeśli się komuś nie podoba co pisze nie musi mnie czytać i wystarczy dodać do wrogów i po sprawie. ;)


Pn lis 05, 2012 17:48 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
AMERYKA ODKRYTA!!! Łał jak na to wpadles że synthpop to elektroniczna odmiana popu?

Poza tym pomyśl... Martin to nie jest jakiś pierdułkowaty "śpiewak", którego dostawalbys co pół godziny na vivie między gagą, enejem a bieberem. To poważny artysta, któremu poprostu nie przystoi robić szit. Duet z Kylie? Powiedz jeszcze że jestes ekspertem niu łejwu, to jestem pewien że to Ty - Peter S.


Ostatnio edytowano N sty 06, 2013 0:47 am przez FrenchIsStrange, łącznie edytowano 1 raz



Pn lis 05, 2012 19:20 pm Zobacz profil
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
A kto powiedział, że ma robić szit, mi chodzi by sobie pośpiewał i by zrobić duet z kimś kto w muzyce ma status gwiazdy a nie ktoś kto zawdzięcza karierę swoim cyckom (czytaj. Adele). Nie musi być Kylie Minogue, ale może być np: Kim Wilde, ona by nawet pasowała, połączenie takich głosów byłoby ciekawe, nie sądzisz? Nie musisz się ze mną zgadzać, może trochę za bardzo mnie poniosła fantazja.


Pn lis 05, 2012 20:34 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 14, 2009 18:14 pm
Posty: 318
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
Człowieku, zamknij się raz na zawsze!!!! :evil:


Pn lis 05, 2012 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 30, 2012 12:34 pm
Posty: 1382
Lokalizacja: kutno
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
W jakim celu ma robić duet skoro jest w najlepszym trio na świecie?


Pn lis 05, 2012 20:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:45 am
Posty: 581
Lokalizacja: Czeladź/woj.śląskie
 
Post Re: głos martina,co wy na to?
miód na moje serce http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... srHLgvZsM#! :)


N lis 11, 2012 15:06 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team