Depeche Mode - Zobacz wątek - głos martina,co wy na to?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  NastÄ™pna strona
gÅ‚os martina,co wy na to? 
Autor Wiadomość
 
Post 
macro tak zgodze sie i home fajne. mnie podoba sie zdecydowanie glos davea lepiej mi sie go slucha , po prostu. glos martina nadaje sie bardziej do spokojnych piosenek. ale i tak kocham ich obydwu sluchac :P


So wrz 05, 2009 14:31 pm
 
Post 
Ja jego głos lubię w "Somebody" i "A question of lust", bardzo ciekawa i fajna barwa głosu. ;)


Cz wrz 24, 2009 9:02 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
A co byś powiedział o jego głosie w The Bottom Line?
Według mnie Mart śpiewa tam po mistrzowsku,jak w żadnym innym utworze. Pod tym względem wybijają się również wszystkie songi śpiewane przez niego na BC.


Cz wrz 24, 2009 21:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 11:48 am
Posty: 332
 
Post 
Bottom Line to majstersztyk, szkoda, że tylko na Exciter Tour parę razy zaśpiewał ten utwór.


Cz wrz 24, 2009 21:57 pm Zobacz profil
 
Post 
astiz napisał(a):
A co byś powiedział o jego głosie w The Bottom Line?
Według mnie Mart śpiewa tam po mistrzowsku,jak w żadnym innym utworze. Pod tym względem wybijają się również wszystkie songi śpiewane przez niego na BC.

Przede wszystkim to znakomita piosenka. Ile tam jest pięknych dźwięków. A co do wokalu to podoba mi się tu wiele rzeczy, przede wszystkim jest niezwykle poprawny, bardzo dobrze Martin moduluje głosem, a że ma ładną barwę to brzmi to ciekawie.
A gdzie go słychać na CTA? Bo na pewno w Pipeline, EC trochę i chyba w Told you so. ;)


Pt wrz 25, 2009 13:13 pm
 
Post 
@Peter S - ja rozumiem, że jesteś początkującym fanem. Ale myślę, że skoro już poznałeś głos Martina w różnych utworach, to powinieneś sam wyłapywać go w innych.
Trochę samodzielności :wink:

Co do samego jego głosu - lubię, ale nie zawsze.
Bywa tak, że słucham tylko tych utworów, które śpiewa Martin (oprócz Somebody). Wprowadzają mnie w dobry nastrój, uspokajają.

A bywa też tak, że omijam jego utwory. Wszystko zależy od chwili.


Pt wrz 25, 2009 14:05 pm
 
Post 
Tak głos Martina bez najmniejszego problemu odróżnię od głosu Dave'a, ale już na pewno z wielkim trudem od głosu Alana czy Andrew. I tu jest największy problem, a nie wiem jak to jest na starych płytach DM, czy też tam były utwory śpiewane przez Alana czy Andrew?


Pt wrz 25, 2009 14:55 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
Peter S napisał(a):
I tu jest największy problem, a nie wiem jak to jest na starych płytach DM, czy też tam były utwory śpiewane przez Alana czy Andrew?

Alana usłyszysz w 101 w utworach Things You Said i Everything Counts, a śpiewającego Andy'ego chyba że... pod prysznicem :)


Pt wrz 25, 2009 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Alan i Andy śpiewali praktycznie tylko w chórkach. Fletcha można ponadto usłyszeć nie tylko pod prysznicem, ale też na Violatorze :wink: Choc co prawda to jedno słowo, ale zawsze :wink: :8):


So wrz 26, 2009 9:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 21, 2009 11:48 am
Posty: 332
 
Post 
FM napisał(a):
Alan i Andy śpiewali praktycznie tylko w chórkach. Fletcha można ponadto usłyszeć nie tylko pod prysznicem, ale też na Violatorze :wink: Choc co prawda to jedno słowo, ale zawsze :wink: :8):

Z tego co pamiętam, to się jeszcze wydziera na Barrelu ;).


So wrz 26, 2009 9:31 am Zobacz profil
 
Post 
FM napisał(a):
Alan i Andy śpiewali praktycznie tylko w chórkach. Fletcha można ponadto usłyszeć nie tylko pod prysznicem, ale też na Violatorze :wink: Choc co prawda to jedno słowo, ale zawsze :wink: :8):

W jakim nagraniu śpiewa Fletch?


So wrz 26, 2009 10:42 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 23, 2009 13:55 pm
Posty: 229
Lokalizacja: warszawa
 
Post 
Agniesia napisała, iż Martin ma głos anioła.Zgadzam się w 101%. Jak mam zły dzień, lub chcę sie wyciszyć słucham jego płyt.Dave ma również świetny głos i znakomicie się uzupełniają.


N wrz 27, 2009 11:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post 
Peter S napisał(a):
W jakim nagraniu śpiewa Fletch?


Interlude No.2-Crucified :wink: To coś pomiędzy ETS i Policy Of Truth.


Pn wrz 28, 2009 9:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 07, 2009 21:31 pm
Posty: 382
Lokalizacja: my secret garden
 
Post 
mimo iż uwielbiam wspaniały, działający na wyobrażnię baryton Dave'a, to nie wyobrażam sobie, by utwory takie jak: "Blue dress", "The bottom line", "Somebody", "Judas", "I want you now", wreszcie, "A question of lust" śpiewał ktoś inny, niż Martin, jego głos doskonale współbrzmi z wokalem Dave'a, ponadto fajne jest, iż Mart ma delikatną barwę głosu, co nadaje piosenkom niepowtarzalny klimat, wreszcie Mart wspaniale pasuje do wykonywania ballad, Dave też jest fenomenalny w wolnych utworach( "Goodnight lovers"), ale jednak jego domena to szybkie kawałki. Mart jest wspaniały nie tylko jako autor tekstów, kompzytor, ale i wokalista. To czyni DM jeszcze bardziej wyjątkowym zespołem :)


So lis 07, 2009 22:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 20, 2009 21:22 pm
Posty: 56
 
Post 
Ja tam uważam , że głos Martina jest o wiele lepszy od Dave'a .
A question of lust , I want you now , Shake the disease czy Somebody .
Aaaaa .... ciary sÄ… :D


N lis 15, 2009 14:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
Z przyjemnością potwierdzam,że głos Martina mnie powala na kolana.
Mistrz!


Wt lut 23, 2010 10:58 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:22 pm
Posty: 367
Lokalizacja: Pozek
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
zgadzam się z przedmówczynią :wink: a zaś aby ostatnimi czasy się nawet coś jakby jeszcze poprawił :brawo:


Cz lut 25, 2010 16:55 pm Zobacz profil
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
jest super, uwielbiam go słuchać, a jak dobrym jest wokalistą pokazuje w "One caress".


So paź 09, 2010 15:23 pm

Dołączył(a): N lip 25, 2010 0:59 am
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
dschastin napisał(a):
zgadzam się z przedmówczynią :wink: a zaś aby ostatnimi czasy się nawet coś jakby jeszcze poprawił :brawo:


Osobiście również kocham jego głos, ale jednak wolę starsze kawałki I Want You Now czy A Question Of Lust. Ostatnio, szczególnie w Breathe czy Jezebel coś, nawet nie wiem co mnie w jego głosie irytuje. Bo kawałki są niby wykonane poprawnie, ale jakoś tak... Nie wiem, jak to powiedzieć, po prostu to już nie to samo :(


So paź 09, 2010 16:30 pm Zobacz profil
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
Uwielbiam jego wokal najbardziej jak sam wykonuje całe piosenki, bo jak ma jakieś drobne wstawki wokalne to nie zawsze dobrze brzmi i czasem miauczy jak w "Useless".


So paź 09, 2010 17:49 pm
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team