Depeche Mode - Zobacz wątek - głos martina,co wy na to?
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
gÅ‚os martina,co wy na to? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 16:30 pm
Posty: 196
Lokalizacja: Olkusz
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
Ooo, jak fajnie.
Mam dziÅ› beznadziejny humor.
Teraz mi się zdecydowanie poprawił.


N lis 11, 2012 17:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt gru 11, 2012 15:42 pm
Posty: 10
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
To i ja dodam swoje trzy grosze. :wink: Trudno jest mi porównać głosy Dave'a i Martina, bo to dwie tak różne barwy. Ciężko tym bardziej, że to do Dave'a mam słabość (mam na myśli jego charyzmę na scenie, całokształt w ogóle). Ale przecież nie o porównania tu chodzi! Skłamałabym mówiąc, że jego głos mnie nie przekonuje. Lubię barwę Martina. Zgodzę się, że jest niepowtarzalna, intrygująca, bardzo emocjonalna, wzruszająca. Podpisuję się pod stwierdzeniem, że w śpiewie Martina można odnaleźć ukojenie! DM bez niego to nie byłoby to samo. Zresztą, między innymi dlatego tak ich lubię - w tym zespole wiele elementów tak zgrabnie się ze sobą przeplata i wpasowuje. :wink:


N gru 16, 2012 10:04 am Zobacz profil
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
coś tu doczytałam o propozycji współpracy Martina z Adele???(who is it?)czy Kylie Minogue
Ludzie chcecie żeby ktoś dostał zawał!!
Jego nie można nawet w 1stopniu porównać chociażby do Adele, gwiazdy jednej płyty co mnie dziwi w ogóle ma mnóstwo fanów
oooo someone like u!
Martina nie można z niczym kolwiek porównać! UNIKAT na muzycznej scenie.tymbardziej z takim badziwiem jak Adelka


N gru 16, 2012 21:18 pm

Dołączył(a): Wt lut 06, 2018 0:08 am
Posty: 81
 
Post Re: gÅ‚os martina,co wy na to?
szkoda, ze glownie wykonuje spokojne ballady, takie plumkanie jak wy to okreslacie
a glos ma kurcze idealny do poteznych kawalkow wokalnie jak Loverman czy Breathe


N maja 27, 2018 20:04 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team