Depeche Mode - Zobacz wątek - Wspomnienia starych depeszy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  NastÄ™pna strona
Wspomnienia starych depeszy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Lord Mały napisał(a):
Tez mam dwa :lol:


Ja mam nawet z autografem Sierockiego bo podpisywał jak wydał a wtedy jeszcze był dla mnie mega gościem to był jakiś 1990/91 przełom dobrze pamiętam?
Tłumaczenia są zaczepiste - to have and to hold znaczy uwaga! na całe życie :lol:


Pt maja 11, 2007 18:44 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Pamietam, kupilem tam pierwsze Martensy, potem przeniesli sklep z kina obok do jakiejs piwnicy. Niezle ten sklep wygladal, zamiast jakiegos bufetu sklep Martensa :lol: Szkoda tylko, ze nazwa kina taka fatalna :wink: :lol:

@Maciek - mysle, ze autograf tej Sieroty dla Germancow bylby wart tyle co zeszloroczny snieg :wink:

A pamietacie sklep Tonpressu obok Atlanticu, gdzie mozna bylo nabyc vinyle 'Stripped', 'The singles 81-85' i 'Black celebration' ? Kupilem tam 'Stripped' za Ludwika W. Kosmiczna cena :lol:

Pamietacie rowniez przegrywalnie przy Capri 2/1 ? Tam byl taki wybor, ze praktycznie czlowiek mial wszystko na biezaco (wlacznie z bootlegami ze wszystkich tras). Prowadzili to panowie J&J, ktorzy potem wydawali te cholerne megamixy, ktorymi mordowal nas Sierocki. Fajna przegrywalnia byla rowniez przy Filtrowej 68. Mozna bylo uzupelnic kolekcje i to nie tylko dM, ale rowniez rzeczy z 4AD czy kapele NR :)

To byly piekne czasy, trzeba sie bylo pomeczyc, aby cos zdobyc, nie to co teraz, wszystko w necie :8):


Pt maja 11, 2007 22:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ja przegrywałem w digitalu oczywiście i na Jana Pawła II mniej więcej róg Nowolipek - była tam taka kanciapa.
Masakra jak się wracało z takiego przegrywania z walkmanem na uszach. Potrafiłem na piechotę do domu na Sakiernię dojść albo się turlać autobusem do pętli i z powrotem (111) :wink:


Pt maja 11, 2007 22:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post 
Pamiętam że okładki do takich przegrywanych kaset można było kupić np w Dziupli na Ząbkowskiej. Stał tam zawsze taki metal ze 150 cm wysokości o ksywie Sejtan (chyba od Szatana)


So maja 12, 2007 8:53 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 23:12 pm
Posty: 23
Lokalizacja: SEATTLE-WARSZAWA
 
Post 
He, he co teraz o martenach gadacie.....pamietam jak wyjezdzalem mialem dwie walizki jedna z ciuchami a druga wypchana martenami i nawet mialem jedna pare zielonych, hehe z trybami od budzika mojego ojca ktorego potraktowalem molotkiem aby je wyjac...Maly pewnie cus pamieta... :lol:


So maja 12, 2007 9:03 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Otóż to ! :beer:

101 lat Alanek :D

Obrazek


So maja 12, 2007 10:00 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post 
Obrazek

Fotka zapewne znana co niektórym. Zrobiona w Warszawie przy Placu na Rozdrożu na początku lat 90


Pn maja 14, 2007 11:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Wiersz Selera - naprawdÄ™ kozak. :brawo:

Minios też pisał , szczególnie piosenka "mój golf" była naprawdę fajna bez kitu, a ja pisałem polskie teksty do melodii Depeche Mode żeby można je było śpiewać czyli podobnie coś jak Minios. Jak przestanę się wstydzić to też wrzucę :lol: :wink:


Pn maja 14, 2007 11:16 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 18:18 pm
Posty: 1166
Lokalizacja: Memphis; Graceland ;-)
 
Post 
Maciek napisał(a):
Mozę ktoś opowie o co chodziło z tą "opozycją Warszawy" ? ;)


Temat raczej drażliwy :wink: i lepiej "burzy nie rozpętywać"... Ogólnie, chodziło o to, mimo wszystko ruch nie był jednolity i jednym nie podobały się poczynania drugich, więc utworzyła się "opozycja" :8):


Pn maja 14, 2007 11:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Jasne tylko gwoli wyjaśnienia ważne jest żeby powiedzieć postronnym że to była tak zwana frakcja czyli wewnętrzna "opozycja" ;)


Pn maja 14, 2007 11:20 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post 
Ja pamietam lata 88-89 kiedy spotykalismy sie w Parku.
Niestety z tego co mi wiadomo pare osob juz nie zyje z tamtych lat.
Byli tak chlopaki z Woli:kowal,Irek,Tomek,Zimny,poza tym Kaska (szczur na pewno ja kojarzy),Karina, Artur "Steve", Arpat, Bogdan(widujemy sie nawet ostatnio) :) ,Wiele osob z Zoliborza. Do Hybryd czesto nie chodzilam,szczegolnie po grudniu 89 kiedy zginal Igor.


Pn maja 14, 2007 16:19 pm Zobacz profil
 
Post 
żeby nie było, że tylko stolyca tu się lansuje to postaram się niebawem po uzbieraniu, wrzucić coś z aureolowych-bydgoskich zbiorów :) :wink:


no i mam

zapowiedzi zlotów, fragmenty zina, bilety

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=37

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=38

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=41

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=93

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=94


http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=95


http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=96

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=97

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=98

http://www.aureola.tox.pl/photogallery.php?photo=65

dzięki kilku życzliwym osobom z FC Aureola :)

to se ne wrati :? :?:


Pn maja 14, 2007 17:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Pamietam pierwsza impreze stricte DM w Warszawie. 1987 rok w Kasprzaku. Okolo 150 osob, nawet wizualizacje byly (m.in. Hamburg, SGV) Potem w latach 1988-90 Hades. Byla nawet noworoczna impreza 1 stycznia 1989 roku tylko i wylacznie dM. DJ puszczal naokraglo Single 81-85 i BC, ale wszyscy byli zadowoleni. W miedzyczasie Hybrydy, potem slawetny zlot w 501, Rozdroze, Szopen ('90-92), znow Hybrydy, itd.. A kto pamieta Pultusk ? :D


Pn maja 14, 2007 20:56 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 02, 2004 19:47 pm
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
Oj w Bydgoszczy byłem na baaardzo fajnym zlocie. To było?...hm w... 88' 90' jakoś tak. Gówniarz byłem, zawodówka albo technikum wieczorowe.


Przypominają mi się Poznańskie imprezy. Najpierw skromne zgrupowania w NURCIE i nasze 15min a potem znowu jakieś techno, czy coś. Każda dyska kończyła się jakimiś zajciami z dyskobolami. Potem Stange, klub z prawdziwego zdarzenia, nad jeziorem maltańskim przy Sródce. Pamiętam otwarcie, oj działo się tam, działo..


Pn maja 14, 2007 21:11 pm Zobacz profil
 
Post 
:arrow: @Aga czytam i nie wierze! Mamy, mielismy duzo wspolnych znajomych Kowal i Zimny nie zyja na pewno :( Znam tez Arpata i Szczura Wiem dokladnie jak zginol Zimny , Kowal i Igor :( Znowu wspomnienia...Jesli chodzi o zloty pamietam dokladnie zlot w Gdyni gdzie byla istna sieczka z lysymi i milicja ale zlot sie odbyl :) @Aga jestem ciekaw czy pamietasz Markiza z Zoliborza i Dudka z Woli?


Pn maja 14, 2007 21:39 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
A ja pamiętam Bydgoszcz od najgorszej strony zlot w ATR rok 1993 i ciągłe zadymy ze skinami ,i co chwila jeżdzące karetki pogotowia.
Mimo tego zlot w klubie Lotnika w 1991 roku był odlotowy.


Pn maja 14, 2007 22:19 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post 
SELEREK napisał(a):
:arrow: @Aga czytam i nie wierze! Mamy, mielismy duzo wspolnych znajomych Kowal i Zimny nie zyja na pewno :( Znam tez Arpata i Szczura Wiem dokladnie jak zginol Zimny , Kowal i Igor..@Aga jestem ciekaw czy pamietasz Markiza z Zoliborza i Dudka z Woli?



Oczywiscie,ze znam (znalam) :roll:
A byles moze na imprezie na AWF-IE jak nas metale zaatakowaly???
Ale byla "jazda" wtedy.
Pamietasz tez moze taka Agnieszke Kuczerawy?Miala marchewkowe wlosy i chodzila z Mycha (sobowtor Gahana,gwiazda wtedy), az trudno uwierzyc,ale obydwoje nie zyja:(


Wt maja 15, 2007 7:20 am Zobacz profil
 
Post 
Pamietam i na AWF-ie bylem Na znak niegdys tych zlotow , walk z lysymi i metalami nosze do dzisiejszego dnia pas wojskowy z klamra . Kiedys bardzo modny wsrod subkultury dodatkowo pomagal obronic sie od namolnych "towarzyszy" innej subkultury. :arrow: @Aga a ten Mycha byl z Zoliborza?


Wt maja 15, 2007 10:41 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 19, 2006 18:20 pm
Posty: 345
Lokalizacja: Depeche's City
 
Post 
Aga, nieśmiało zapytam, ale co się stało, że tylu Twoich znajomych poumierało? :?:


Wt maja 15, 2007 12:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post 
:arrow: Selerek, tak z Zoliborza,chodzilismy do jednej klasy :!:
:arrow: Personal, roznie:Myche zabili, bo sie wplatal w jakies bandyckie uklady, Igora w grudniu 1989 roku zabili pod Hybrydami jak wychodzil z imprezy DM (caly dzien potem spedzilismy na Wilczej :(), Agnieszka na raka.... , Arpat to sie podobno zacpal, reszta nie wiem.


Wt maja 15, 2007 12:28 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team