Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
Wspomnienia starych depeszy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 9:03 am
Posty: 22
Lokalizacja: Włocławek
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
tomiś napisał(a):
Violek napisał(a):
Sam jestem młodym pokoleniem ale nie pierwszy raz spotykam się że we Włocławku odbywały się zloty ..- może ktoś dać info , gdzie dokładnie się odbywały ?


Toruńskie zloty zawsze były lepsze (wręcz wzór do naśladowania), ale tam bardziej konkretna ekipa.

Zloty we Wloclawku byly srednie, ale byly - dla porządku:

1992 - Michelin
1993 - Chemik
1997 - Grandmed (WCK)
1997 - Teatralna (tu padly "klubowe" kolumny i musialem jechac po swoje :-))


Cz sie 07, 2014 18:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2009 12:29 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Katowice
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
ktoś tu pytał o Torwar , niestety nie umiem odszukać posta kto , więc tylko się przyznam ,że byłam ; ktoś chyba inny skomentował ,że ludzie w takim wieku to już na forum nie zaglądają ... kochany , jesteś w wielkim błędzie , nie tylko zaglądają na forum ale nawet śmigają na zloty czasami :nlmda: ZBOWID mi refunduje bilety :wink: , cóż kiedy klimat już nie ten ...


Cz lis 13, 2014 20:45 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
A jeszcze byłe zlot w Kruszynie organizowany przez Amala. Wtedy we Włocławku jeszcze byli tacy fani jak DAVID, Praga, Mrówa.


Pt lis 14, 2014 10:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Wbiłem się w końcu na forum, trochę poczytałem i wspomnienia wróciły, jak ulubiony smak z dzieciństwa... Uśmiecham się pod nosem, przypominając sobie zdarzenia związane z DM i całym tym inwentarzem do tego przyklejonym. Byłem w ekipie z Grudziądza, trochę jeździłem, wszystkie Torunie zaliczone, Deczno, Świecie, Leszno, Kwidzyń, organizacja depoteki i zlotu w Grudziądzu, co jeszcze? - nie pamiętam, ale sobie przypomnę. Widziałem tu Rubina, ciekawe co z resztą ekipy z Graudenza. Orzech, Mrówa, Blada, "Chlybojad" :)Miedzian, Róża, Ewka, Sołtys, Natalia... więcej grzechów nie pamiętam. Fajnie było! Jakby ktoś z Grudziądza się odezwał ze starej gwardii, to będzie miło. Pozdrowienia dla wszystkich Depeches, a w szczególności: Ogór, Makaron, Amal, Bob,Danka, Siwa, "Błona", oj ciężko z pamięcią, może ktoś mnie zapamiętał, to się zgadamy w temacie.


Pt lis 14, 2014 22:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 07, 2013 23:27 pm
Posty: 42
Lokalizacja: okolice Włocławka
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
@Lyon Gaultier dzięki ! jakby coś ci się przypomniało to pisz, to strasznie ciekawe,


So lis 15, 2014 9:18 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Grudziądz trzymał się z frontowcami z Włocławka, Amal był częstym gościem w Grudziądzu. Przypomniała mi się historia, jak to Orzech z Amalem tańczyli razem obracając się na maxa, łapy na krzyż i rozkręcamy się, w pewnym momencie jak już było szybko, Orzech puścił Amala, a ten upadając chciał podeprzeć się rękoma, w końcu to naturalny odruch obronny, efekt prosty do odgadnięcia, Amal wylądował w szpitalu i obie rączki poszły w gips, bo były połamane. To nie było śmieszne, śmieszne było już wszystko potem, Orzech robił za "opiekuna" Amala, dało wtedy śmiechu. Nie było już tak śmiesznie jak byliśmy na górze zamkowej w Grudziądzu, zabawa była przednia, było nas trochę, no ale znalazło się kilku cwaniaków którzy chcieli się pokazać jacy są mocni, całe szczęście rozeszło się po kościach, bo dziewczyny załagodziły całą sytuację, ale nie zawsze było tak różowo...

Przypominam sobie kolejne osoby z ekipy grudziądzkiej: Ostry, Ostra, Andrzej Mączkowski?, jego siostra, Tomacha?... muszę znów wziąć tabletkę na pamięć, to coś sobie przypomnę :)


So lis 15, 2014 15:24 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Violek napisał(a):
@Lyon Gaultier dzięki ! jakby coś ci się przypomniało to pisz, to strasznie ciekawe,


He,he tamte czasy to wielka historia, miła, cudowna.
useless ma chyba moją kastę z VHS ze zlotu Nieszawie....
Fani z Włocławka to fajni ludzie, śmiesznie było, ciekawie, i bardzo sympatycznie.
Pamiętam wyjazd na zlot w Prząśniczce w 1991r. Ludzie wtedy nawet kanapkami się dzielili z głodnymi.
Oj, to były bardzo suuuuper czasy... :) :lol: :fletch: :nlmda: :nlmda: :brawo: :beer: :wink: :przytul:


So lis 15, 2014 15:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 07, 2013 23:27 pm
Posty: 42
Lokalizacja: okolice Włocławka
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Cholera jasna, taka kaseta to jak relikwia dla takich młodych depeszy jak ja...tymbardziej że to moje rejony. pogratulować wspomnień,


So lis 15, 2014 15:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Też tam byłem i pamiętam jak przez mgłę coś z tymi kanapkami :) My w ekipie mieliśmy taką Alinkę, w drodze powrotnej w pociągu padało hasło: "kto chce kanapki? Jaaa, krzyczała Alina, przeżuwając jeszcze nie dokończonego kanapacza :lol: Zyskała przydomek "Chlybojad"


So lis 15, 2014 15:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Violek napisał(a):
Cholera jasna, taka kaseta to jak relikwia dla takich młodych depeszy jak ja...tymbardziej że to moje rejony. pogratulować wspomnień,



Wiesz, kiedyś to był typowy spontan, normalka.
Teraz...., hmm chyba lipa...
Oj wtedy to się działo....
To były najpiekniesze lata DM!!!!!!101


So lis 15, 2014 15:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 07, 2013 23:27 pm
Posty: 42
Lokalizacja: okolice Włocławka
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Useless wypisał zloty we włocławku, a ten zlot w kruszynie i nieszawie ? który to rok dokładnie ?


So lis 15, 2014 16:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
To prawda, kiedyś to się działo, jechaliśmy na zlot do Torunia, zbiórka na głównym w Grudziądzu, ekipa chyba ze 20 osób, Mama Mrówki,Orzecha i moja zawsze wiedziały że jedziemy na zlot, reszta to miała 18-kę kolegi, lub koleżanki, ktoś szedł na noc do kolegi na komputer, lub do koleżanki na video... To były czasy.
Droga powrotna, już było jasno, na dworcu głównym stał podstawiony piętrus, zupełnie pusty, cały nasz, więc trzeba było kupić bilety :( Wszyscy uradowani, bo impreza była przednia, każdy przeżywa swoje momenty ze zlotu, ubaw co nie miara, nagle do okna podchodzi jakiś podchmielony gość i pyta jednego z nas, "jaki to pociąg? Niebieski! a dokąd? Do połowy! :lol: Odpowiedź wynikała z tego, że wagon był pomalowany na kolor niebieski i żółty, proporcji już chyba nie muszę omawiać :)


So lis 15, 2014 16:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Yaro-Graby napisał(a):
reszta to miała 18-kę kolegi, lub koleżanki, ktoś szedł na noc do kolegi na komputer, lub do koleżanki na video... To były czasy.


Dokładnie tak było!!! Tak samo, ten sam bajer w domu i te same powroty z zlotów.....ajjj szkoda że już to nie wróci.... :fletch:


So lis 15, 2014 18:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Violek napisał(a):
Useless wypisał zloty we włocławku, a ten zlot w kruszynie i nieszawie ? który to rok dokładnie ?



W Nieszawie był zlot w 1993 r. Sam go organizowałem. Wróciłem do domu w niedzielę o 15.00 miałem jazdę że tak późno.
Mieszkam od tego miejsca ok. 800m. he,he. Tak się kiedyś wracało ze zlotów :D :D :D :D
Ogólnie to trzymaliśmy się z ekipą z Torunia, Grudziądza, Włocławka. Pozdro dla WSZYSTKICH !!!!!


So lis 15, 2014 18:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Jak wspominałem pochodzę z Grudziądza, wołali na mnie "Graby", musieliśmy razem rządzić na niejednej imprezie, mój czarny bracie ;)


Wt lis 18, 2014 16:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Jakie wyznania he he :lol: :lol: :beer:


Śr lis 19, 2014 19:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Upss, trzeba faktycznie uważać co się pisze :) no ale mam nadzieję, że każdy rozumie to tak samo, czyli :fletch: :beer: :nlmda:


Śr lis 19, 2014 22:19 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 02, 2009 19:22 pm
Posty: 235
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
No tak, zloty w Toruniu, były najlepsze.


N lis 23, 2014 19:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 30, 2013 10:53 am
Posty: 38
Lokalizacja: Toruń/Łubianka/dawniej Grudziądz, gdzie wszystko się zaczęło
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Mówisz i masz, wystarczy przyjechać na imprezę - https://www.facebook.com/events/1517347925196487/ co dalej, to chyba nie trzeba tłumaczyć :D


Śr sty 21, 2015 14:02 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 29, 2005 11:12 am
Posty: 111
 
Post Re: Wspomnienia starych depeszy
Kojarzy ktoś może starego depesza z Bartoszyc? Całkiem przypadkowo poznałem kiedyś ekipę z Korsz (dzięki za gościnę :) i pamiętam, że byliśmy u niego z wizytą, ale za ch.. nie pamiętam jak się nazywał. Później był chyba jeszcze piknik nad jeziorem Czerwonka? z ekipą z Warszawy, ale tu już pamięc może mnie zawodzić, bo jakby nie było, to był jakiś 94 :)


Pt sie 28, 2015 20:11 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: czapelka i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team