Depeche Mode - Zobacz wątek - Wspomnienia starych depeszy
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  NastÄ™pna strona
Wspomnienia starych depeszy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Przyszedl kiedys Arpat na impreze i zaczal pluc na dziewczyny, ktore nie przypadly mu do gustu. Dragi zrobily mu z mozgu sieczke. Co do reszty to ktorys przesolil z chlaniem, Seler bedzie znal wiecej szczegolow, bo to z jego parafii.


Wt maja 15, 2007 15:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 17:06 pm
Posty: 850
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Niestety żadna impreza, czy to DM, czy inna jakoś nie może się obejść bez narkotyków, czego finał może być, czytując ten wątek nawet tragiczny :(


Wt maja 15, 2007 16:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 21:30 pm
Posty: 1487
Lokalizacja: Nostalgia.....
 
Post 
Arpat to byl po prostu 100% sobowtor Alana,identyczny.
Kiedys zrobilismy fajna fotke pod kolumna Zygmunta, Marek-Dave,Arpat-Alan,Karina-Martin (tez taka sama:) ) i taki Rafal jako Fletch,napisali sobie na dloniach LOVE,kurcze tak dorwac te fote, bajka.


Wt maja 15, 2007 18:54 pm Zobacz profil
 
Post 
:arrow: Maly ma racje to moja parafia. Konczac ten temat chce tylko napisac ze wiem bardzo dobrze jak Mycha , Kowal , Zimny , Igor ,Arpat zgineli ale szczegolow nie udziele Czesc ich pamieci! :arrow: @Aga znamy pewnie jeszcze pare wspolnych ludzi z wiary.Niestety tamte czasy nie wroca :( Dzisiejsze czasy sa inne ....nadchodzi dla mnie czas na odejscie w cien...


Wt maja 15, 2007 22:12 pm

Dołączył(a): Wt lut 28, 2006 16:30 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Lubin
 
Post 
A posiadacie moze jakies fotki z lat 89-94??.... Bardzo chcialabym zobaczyć depeszow z tego okresu, bo jak SELEREK wyzej napisal teraz to juz nie to samo... :roll:


Wt maja 15, 2007 23:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 22:10 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
SELEREK napisał(a):
....nadchodzi dla mnie czas na odejscie w cien...


Selerek - czemu tak piszesz? To brzmi strasznie!

Co do narkotyków - nie cierpię, mam psychiczną alergię na to gówno.
Alkohol - owszem w umiarkowanych ilościach pozwala się wyluzować, ale im jestem starsza tym mniej jest mi potrzebny.


Wt maja 15, 2007 23:23 pm Zobacz profil
 
Post 
Nie chodzi mi dziubasku o dragi i wode ale o wycofanie sie z imprez mysle nad tym


Wt maja 15, 2007 23:27 pm
 
Post 
Seler.. bez sensu takie decyzje o wycofywaniu się. Co to ma w ogóle być. Jak już, to może przyjść naturalnie - stwierdzasz, że nie chce się już jechać na zlot czy coś takiego.
Dla mnie na przykład masz, z racji wieku, wyjątkową pozycję wśród wyznawców DM... możesz nam np opowiedzieć co było przed wojną itp :)

oczywiście żart :wink:


Wt maja 15, 2007 23:43 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 24, 2006 23:11 pm
Posty: 77
 
Post 
Jacek, co Ty tu wypisujesz :shock: Od takiego myślenia to głowa boli :!:


Wt maja 15, 2007 23:43 pm Zobacz profil
 
Post 
Obrazek a oto kilka fotek.....o ktore prosila Dark_Angel
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano Åšr maja 16, 2007 0:09 am przez SELEREK, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Wt maja 15, 2007 23:52 pm

Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 23:12 pm
Posty: 23
Lokalizacja: SEATTLE-WARSZAWA
 
Post 
SELEREK napisał(a):
Obrazek a oto kilka fotek.....o ktore prosila Dark_Angel
Obrazek
Obrazek


Hej Selerek czy to przypadkiem nie ja pietro nizej pod toba... :lol: sam juz zapomnialem jak wygladalem...chyba zaduzo pilem bo tego zdjecia w ogole nie pamietam ale Lord Maly cos mi powiedzial ze jestem na tym zdjeciu :roll:


Åšr maja 16, 2007 0:08 am Zobacz profil
 
Post 
Pewnie ze Ty mordeczko


Åšr maja 16, 2007 0:10 am

Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 23:12 pm
Posty: 23
Lokalizacja: SEATTLE-WARSZAWA
 
Post 
...teraz to juz wiem ze to ja na zdjeciu z Hybryd,...ten sam kinol :lol: plus na dodatek pijany....Parzych, Kowal, Telewizor (Damian), Selerek, Kowal z Okecia bodajze...no i panny :D


Åšr maja 16, 2007 0:12 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lut 28, 2006 16:30 pm
Posty: 20
Lokalizacja: Lubin
 
Post 
Super sa te foty!! :brawo: teraz to faktycznie trudno spotkac taka grupe prawdziwie (bez zadnej obludy i pozerstwa) zzytych ze sobą fanów... Te zdjecia mowia naprawde duzo...


Åšr maja 16, 2007 0:15 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 23:12 pm
Posty: 23
Lokalizacja: SEATTLE-WARSZAWA
 
Post 
SELEREK napisał(a):
Pewnie ze Ty mordeczko

A pamietasz jak dostalem kijem w Hybrydach i zawiezli mnie do szpitala na Horza pozszywac i pozniej dawalem na scenie z turbanem (z bandazy) przesiaknietych krwia....to byl dzien... potym jak wrocilem do domu tak mnie leb nawalal ale do konca imprezy wytrzymalem...


Åšr maja 16, 2007 0:16 am Zobacz profil
 
Post 
Te foty to moje wspomnienia to lzy w oczach za kazdym razem ilekroc je widze. Balsam dla serca i piekne wspomnienia. Kiedys jak jeden z nas przykladowo nie mial co jesc ekipa jechala z walowa i go wspomagala jak mielismy problemy sami nie zostawalismy...... :cry:@SZELAS pamietam jak dzis!!! :lol:


Åšr maja 16, 2007 0:19 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
SZELAS_73 napisał(a):
Telewizor (Damian),


Ten Kolega sie ozenił jakiś miesiąc temu z okładem :)


Åšr maja 16, 2007 8:17 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
SELEREK napisał(a):
Balsam dla serca i piekne wspomnienia. Kiedys jak jeden z nas przykladowo nie mial co jesc ekipa jechala z walowa i go wspomagala jak mielismy problemy sami nie zostawalismy......


Tak jak ja wtedy właściwie szczaw miałem zatarg z tym dresem nożownikiem i mnie wiara nie zostawiła na pastwę losu ani na imprezie ani po niej. Tego się nie zapomina. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego!

P.S> Seler , żadnego cienia , wycofywać to się może poslkie wojsko z Iraku ale nie Ty Bracie :beer:


Åšr maja 16, 2007 8:20 am Zobacz profil WWW
 
Post 
A może stara wiara poopowiada jak to było przed/tuż po premierze Violatora, potem Songs..., po próbie samobójczej Gahana i jak przeżywaliście te ważne dla depeszy momenty?


Åšr maja 16, 2007 9:36 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 06, 2004 21:06 pm
Posty: 192
Lokalizacja: www.dmbootlegs.com
 
Post 
Myślę, że takie opowieści Strange :), są najlepsze w realu przed piwkiem. Pięknie o nich mówi Seler. Mam cichą nadzieję, że niedługo znowu jakieś większe spotkanko w Rock&Rollu.


Åšr maja 16, 2007 9:42 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team