Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 51  Następna strona
Wspomnienia starych depeszy 
Autor Wiadomość
 
Post 
Dziabo, w tym tygodniu nie dam rady ale w przyszłym na bank :) :) :) Fajnie że Rock stał się oficjalnym miejscem spotkań stołecznych Depeszy :twisted:


Śr maja 16, 2007 9:46 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Mogę coś skrobnąć w wolnej chwili bo widzę że to co kiedyś pisałem wyleciało , mozę mam gdzieś kopię


Śr maja 16, 2007 10:47 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 22:10 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
SELEREK napisał(a):
Nie chodzi mi dziubasku o dragi i wode ale o wycofanie sie z imprez mysle nad tym


To Dziubasku do mnie było? Bardzo miłe:)

O narkotykach napisałam w odniesieniu do czyjejś wcześniejszej wypowiedzi - ktoś napisał, że są/ były nieodłączne na zlotach. Nie zgadzam się. Jeździłam na zloty przez 5 lat w latach 90ych i narkotyki prawie tam do mnie nie docierały. Raz chyba ktoś mnie częstował. Co do picia to niestety wszyscy się upijaliśmy. :(
Ale trzeba było żeby wytrwac do rana - ja zawsze byłam minimum 12 godzin na zlocie - czy teraz też tak jest.?

Selerek - a ile Ty masz lat żeby się wycofywać?
Ja w tym roku kończę 30 i zamierzam właśnie powrócić - wybieram się na początek na zlot do Głogowa.
Ostatni raz byłam na zlocie w Zielonej w 1997 roku...

Więc proszę nie wycofuj się! Będzie mi raźniej :P


Co do snucia opowieści - mogłabym poopowiadać, owszem, ale brak mi porównania z dniem dzisiejszym. Nie chcę sadzić farmazonów.

Może tylko parę zdań o płycie SOFAD i aurze wokół niej.


DM nie odzywało się dość długo, chodziły różne straszne plotki, nie wiedzieliśmy co się dzieje. Aż tu nagle w jakiejś gazecie wydrukowano zdjęcie Dave'a. Totalny szok - chudy jak szczapa, dziwnie ubrany, DłUGIE WłOSY. Nie chciało nam się wierzyć. Pisano tam o uzależnieniu od narkotyków oraz że Dave ma AIDS.

Popłakałyśmy się z przyjaciółką, wcale nie ze śmiechu. Pamiętam to jak dziś - sala do biologii, wokól preparaty w formalinie, pasowało...

Wkrótce jednak pojawiło się I Feel You. Uwierzyliśmy, że Dave nie umiera i że będzie dobrze. Ale nie mogliśmy się przyzwyczaić do nowego imagu i w ogóle do tego singla. Szczególnie mnie było ciężko. Ale po Walking in My Shoes wszystko się ułożyło.

Potem żadna płyta nie była już takim zaskoczeniem.

Żal mi, że wtedy właśnie image grupy tak "znormalniał" ale co zrobić...
MOżna chociaż pooglądć stare teledyski:)


Śr maja 16, 2007 10:52 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Sea_of_sin napisał(a):
DM nie odzywało się dość długo, chodziły różne straszne plotki, nie wiedzieliśmy co się dzieje. Aż tu nagle w jakiejś gazecie wydrukowano zdjęcie Dave'a. Totalny szok - chudy jak szczapa, dziwnie ubrany, DłUGIE WłOSY. Nie chciało nam się wierzyć. Pisano tam o uzależnieniu od narkotyków oraz że Dave ma AIDS.


To ten pamiętny artykuł. Też byłem mega-zdołowany chyba z miesiąc. :( Wtedy nie było netu , to było jedyne info z obozu DM , jedyne okno na świat.
http://www.depeche-mode.pl/files/applic ... 1_1992.pdf


Śr maja 16, 2007 10:58 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
http://www.depeche-mode.pl/files/applic ... 4_1992.pdf

A pamietacie ten konkurs w którym można było wygrać boxy?
też brałem w nim udział. Był jeszcze kiedyś jakiś konkurs w popcornie na grafiki i ogolnie home made sztukę związane z DM. Niektóre rzeczy były kozackie! To chyba było w popcornie jakoś koło 1990-91
Ja wtedy zrobiłem graffiti na Słodowego za pomocą szczoteczki do zębów, czarnej farby i widelca no i szablonów własnej roboty (szablony DM i różę malowałem sam nie wycinałem z gazet) ale nagrody nie dostałem :( :wink:
Potem w 2001 Dave docenił jednak moją pracę :lol:
Obrazek


Ostatnio edytowano Śr maja 16, 2007 11:09 am przez Maciek, łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 16, 2007 11:04 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 22:10 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
Dokładnie - to ten artykuł!! Nie było wtedy netu, komórek, a jeszcze jak ktoś (tak jak ja) mieszkał w małej miejscowości - nie miał szans na świeże i rzetelne wiadomości. Chciałam sobie zaprenumerować BONG'a , napisałam do nich, ale jak przysłali mi cennik to musiałam podziękować.

Kupowałam Popcorn i Bravo. I pamiętam ten konkurs z Popcornu. Rany, jakie to były śmieszne czasy! Połowa rzeczy wyleciała mi z głowy. Przypominajcie dalej!


Śr maja 16, 2007 11:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Maciek napisał(a):
Sea_of_sin napisał(a):
DM nie odzywało się dość długo, chodziły różne straszne plotki, nie wiedzieliśmy co się dzieje. Aż tu nagle w jakiejś gazecie wydrukowano zdjęcie Dave'a. Totalny szok - chudy jak szczapa, dziwnie ubrany, DłUGIE WłOSY. Nie chciało nam się wierzyć. Pisano tam o uzależnieniu od narkotyków oraz że Dave ma AIDS.


To ten pamiętny artykuł. Też byłem mega-zdołowany chyba z miesiąc. :( Wtedy nie było netu , to było jedyne info z obozu DM , jedyne okno na świat.
http://www.depeche-mode.pl/files/applic ... 1_1992.pdf

Był jeszcze prędzej artykuł gdzie można było zobaczyć to samo zdjęcie.Pisało tam wówczas że Dave ma Aids i wygląda jak Freedie Mercury na dwa tygodnie przed śmiercią te sensacje podobno wypłynęły od Joanny która twierdziła żę Dave korzystał z zakażonej strzykawki.Ten nieprawdziwy artykuł ukazał się o ile pamiętam w Skandale ale głowy nie daję ,jednak to zdjęcie można było zobaczyć nieco prędzej.Pamiętam że chyba w tej samej gazecie w 1994 roku pisało że Fletch odszedł z kapeli bo jego żona kazał mu wybierać albo ja albo to co do tej pory i była ujęcie z panienkami z teledysku Walking in my shoes.


Ostatnio edytowano Śr maja 16, 2007 11:14 am przez BLADY, łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 16, 2007 11:12 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post 
Maciek napisał(a):
Sea_of_sin napisał(a):
DM nie odzywało się dość długo, chodziły różne straszne plotki, nie wiedzieliśmy co się dzieje. Aż tu nagle w jakiejś gazecie wydrukowano zdjęcie Dave'a. Totalny szok - chudy jak szczapa, dziwnie ubrany, DłUGIE WłOSY. Nie chciało nam się wierzyć. Pisano tam o uzależnieniu od narkotyków oraz że Dave ma AIDS.


To ten pamiętny artykuł. Też byłem mega-zdołowany chyba z miesiąc. :( Wtedy nie było netu , to było jedyne info z obozu DM , jedyne okno na świat.
http://www.depeche-mode.pl/files/applic ... 1_1992.pdf


@Maciek ten artykuł to nic ja pamiętam artykuł chyba w jakiejś Przyjaciólce lub coś wtym stylu gdzie była fota leżącego Gahana ( choć bardzo nie wyrażna) i artykuł pt nie czy jest chory na Aids ale że już umiera na Aids. Masakra.


Śr maja 16, 2007 11:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Mam jakis artykuł z "Życia Na Gorąco" z wychudzonym Gahanem, ale nie pamietam, zeby byla tam tez fota, jak lezy. Jak odzyskam swoje zeszyty z wycinkami, to postaram sie wrzucic skan.


Śr maja 16, 2007 11:19 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post 
Ja to widziałem u kumpeli bo takich gazet nie czytałem fotka była marnej jakości więc nie wiem czy nie była zrobiona na potrzeby artykułu a raczej wzmianki bo tekst był krótki foteczka natomiast o wymiarach 1 x1,5 cm


Śr maja 16, 2007 11:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Moze masz skana? To by było coś! Bo ja nie widziałem , moja Babcia prenumerowała Panoramę ;)


Śr maja 16, 2007 11:30 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post 
@Maciek ja ten artukulik czytałem ale go nie posiadałem


Śr maja 16, 2007 11:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 6:30 am
Posty: 1740
Lokalizacja: WĄBRZEŹNO (WSZECHŚWIAT)
 
Post 
Waltari napisał(a):
Mam jakis artykuł z "Życia Na Gorąco" z wychudzonym Gahanem, ale nie pamietam, zeby byla tam tez fota, jak lezy. Jak odzyskam swoje zeszyty z wycinkami, to postaram sie wrzucic skan.

Ten artykuł o którym piszesz ukazał się w 1995 lub 1996 roku na całkiem inny temat.


Śr maja 16, 2007 11:31 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
http://www.depeche-mode.pl/files/applic ... 1_1991.pdf

A pamiętacie taki magazyn pop-rock? Artylulik kultowy wtedy. Magazyn padł szybko i Sierocki przeniósł się do BRAVO.
To graffiti zrobione jest w Warszawie w podziemiach Jerozolimskie/Marszałkowska zresztą słabe chyba Sierocki sam nabazgrał a potem smieną zrobił :wink:
Ale był na tym koncercie w Berlinie 90 i zazdroszczę bardzo. Z naszych był jeszcze Wacek i Szczur o ile dobrze pamiętam.

Napaliłem się na skan tego konkursu sztuka fanów z popcornu. Ma to ktoś? Bo na żadnej stronie nie ma :(


Śr maja 16, 2007 11:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Maciek napisał(a):
A pamiętacie taki magazyn pop-rock?

Byłem nawet w redakcji tego pisma u Sierockiego - w hotelu "Warszawa". Robiłem z nim wtedy wywiad do "Świata Młodych" o jego książce.

Maciek napisał(a):
Napaliłem się na skan tego konkursu sztuka fanów z popcornu. Ma to ktoś? Bo na żadnej stronie nie ma :(

Mam, ale - jak juz pisalem - musze odzyskac swoje zeszyty z wycinkami.


Śr maja 16, 2007 11:53 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Sluchajcie!!! to jest hicior!!!! :lol: Pamietacie jak Dave byl razem na imprezie z Vanilla Ace i ten jegomosc smial sie z Davea a konkretnie z jego butow Dave wypalil raperowi w twarz z piąchy Pamiętacie to?


Śr maja 16, 2007 11:55 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 06, 2007 17:44 pm
Posty: 180
Lokalizacja: STO(L)ICA
 
Post 
Dave mu chyba powiedział aby spier..... ale czy go uderzył nie wiem :lol:


Śr maja 16, 2007 11:56 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No nie byłem tam ale tak pamiętam. :)
Jeszcze Dave się z Axlem Rose coś tam sprzeczali na jakimś party ale bez rękoczynów i podobno potem już była sztama :lol: Opowiadał też o tym fan ze 101 na DVD


Śr maja 16, 2007 11:57 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Mam pare fot z prywatnych imprez Davea :lol: :lol: :lol: ale to sa biale kruki


Śr maja 16, 2007 12:00 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Z takich wspomnień to jeszcze powtórzę się ale nie mogę tego zapomnieć, jak poszła fama że Alan i Fletch nie żyją , zginęli w ywpadku samochodowym. Dopiero zaczynałem ich słuchać a tu taka wiadomość. :cry: Ciemno w pokoju, puszczam Agent Orange zdołować się jeszcze bardziej , netu nie ma, telewizji kablowej nie ma , niczego nie ma. Niczego się nie można dowiedzieć. I nagle Niedźwiedzki mówi w Liście Trójki na której królowało wtedy enjoy the silence że to tylko plotka i że grają koncert gdzieś tam.
Pamiętam jak się nawaliłem z kolegami z tej okazji , jakbym dostał drugie życie :nlmda: :beer:


Ostatnio edytowano Śr maja 16, 2007 12:08 pm przez Maciek, łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 16, 2007 12:01 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team