Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Cały czas zastanawiam się czy jechać na ten koncert warszawski - jeżeli się obędzie. Ostatnio Torwar był wycofany z Ich trasy. Strasznie mierzi mnie produkcja "Loneliness". James Ford totalnie zepsuł potencjał tego utworu. Do tego tak niepotrzebnie w kilku momentach przesadzający teledysk. Po 1,5 miesiąca opinia chyba prawdziwa , nie wrażliwa. Czekam na 2 singiel, teledysk. Już jest w produkcji...


Pt mar 15, 2024 16:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Drugim singlem z nadchodzącego albumu będzie "Dancing star". Krótka opowieść o Rudolfie Nuriejewie, tancerzu baletowym który uciekł od kurateli KGB na francuskim lotnisku w latach sześćdziesiątych XX wieku. Premiera cyfrowa 3 kwietnia , singiel CD 3 maja. Dwie nowe strony b singla. "Sense of time". "If Jehad a sister". Plus dwa remiksy "Dancing star". Plus remiks b sidea od "Loneliness" - "Party in the Blitz".



https://www.petshopboys.co.uk/news/2024 ... ncing-star


Cz mar 28, 2024 15:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Teledysk do nowego singla "Dancing star" - https://www.youtube.com/watch?v=QyzsPTwGHa8

2 strony b nowego singla:
"Sense of time" - https://www.youtube.com/watch?v=LM4Vbf7VMi4
"If Jesus had a sister" - https://www.youtube.com/watch?v=2dZ7l7jA_Dk


Pt kwi 05, 2024 14:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
@depesbe... no jak nie jechać :8): kurde, wiesz ile czasu znamy się przez neta? Może się gdzieś widzieliśmy, ja nie wiem, już nie pamiętam, bo skleroza :lol:
Co prawda zaliczyłem ten greatest hits w Leeds w zeszłym roku, ale skoro jest szansa zobaczyć ICH znowu w Polsce...
Bo , czy jeszcze kiedyś będzie taka możliwość?
( rozumiecie cała ta sytuacja na świecie).
A po drugie to dla mnie też okazja do spotkania dawno niewidzianych, innych fanów PSB... W końcu kilka tych zlotów zrobiliśmy... I marzy mi się taka impreza na wzór depoteki ( udawało się przez lata dzięki znajomościom przemycić czasami kawałki PSB)...ale chciałbym jeszcze w życiu być na takiej imprezie z muzą dla petheads.
Drugi singiel...nie wyrywa z kapci. Powiedźmy, że dla mnie zyskuje nieco w remixach. Za to bardzo podoba mi się Sense of time ...o gdyby to był singiel.
Dziś ukazał się klip PSB ; oczywiście pasuje do nastroju, klimatyczny...ale dziś nie ma zupełnie podejścia do People are good ( fajnie to się składa, że niemalże w jednym czasie wydają singielki). Świetny ten teledysk DM, bo na końcu wszystko okazuje się czym innym niż myśleliśmy.
Chyba trzeba w to wierzyć... że ludzie są jednak dobrzy.
I oby móc jeszcze spokojnie wypić piwo, posłuchać muzyki ukochanej grupy, cieszyć się, że ukochany klub wygrywa i jest pierwszy i ma szansę wrócić do extraklapy :wink:
@depesbe, a Twoja opinia na temat Dancing star?
Oczywiście wszystkich szanownych forumowiczów opinia mnie interesuje...
Pozdrawiam czytajÄ…cych i piszÄ…cych. :nlmda:
:beer:
Edit..ha, ha,muszę... najpierw napisałem tu swój komentarz a potem zajrzałem, co ludzie piszą o nowym teledysku DM..
I co widzÄ™?
Nawet na koniec wypowiedzi tego samego emotikonu użyliśmy :lol: :mrgreen:


Pt kwi 05, 2024 19:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Co do singla "Dancing star". Zecydowanie za krótki, bez prawdziwego zakończenia. Jakbym był producentem - przedłużyłbym to o kilkadziesiąt sekund i melodia oraz muza leciałaby cały czas , lekko oddalając się. Co do koncertu PSB w Warszawie... Nie wiem, może będę może nie... Z czasem coraz bardziej lubię prawdziwą niezależność i Góry. A w Górach np. słuchanie dobrej muzy bez zbędnego tłumu...Pozdro...


So kwi 06, 2024 16:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nowy album przesłuchany 4 razy. Pierwsze wrażenie - zupełnie nietrafione wybory na piosenki promujące album. Płytkie wybory, a album ma w sobie dużą głębię. Szkoda że PSB często niszczą swoją wysoką jakość , dając do promocji utwory które pokazują prostotę muzyki, aranżacji. Ten album mnie urzeka, nie mogę go do żadnego innego porównać - to zupełnie coś innego. W tym sensie James Ford dał radę... Nowy przyszły 3 singiel "A New Bohemia" to majstersztyk. Do tego piękne "Feel" oraz "Secrets of Happiness". A zamknięcie albumu - "Love is the Law" kieruje myśli na jak najlepsze tory zakończeń albumów PSB. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.


Pt kwi 26, 2024 13:24 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team