Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 847 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Cały czas zastanawiam się czy jechać na ten koncert warszawski - jeżeli się obędzie. Ostatnio Torwar był wycofany z Ich trasy. Strasznie mierzi mnie produkcja "Loneliness". James Ford totalnie zepsuł potencjał tego utworu. Do tego tak niepotrzebnie w kilku momentach przesadzający teledysk. Po 1,5 miesiąca opinia chyba prawdziwa , nie wrażliwa. Czekam na 2 singiel, teledysk. Już jest w produkcji...


Pt mar 15, 2024 16:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Drugim singlem z nadchodzącego albumu będzie "Dancing star". Krótka opowieść o Rudolfie Nuriejewie, tancerzu baletowym który uciekł od kurateli KGB na francuskim lotnisku w latach sześćdziesiątych XX wieku. Premiera cyfrowa 3 kwietnia , singiel CD 3 maja. Dwie nowe strony b singla. "Sense of time". "If Jehad a sister". Plus dwa remiksy "Dancing star". Plus remiks b sidea od "Loneliness" - "Party in the Blitz".



https://www.petshopboys.co.uk/news/2024 ... ncing-star


Cz mar 28, 2024 15:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Teledysk do nowego singla "Dancing star" - https://www.youtube.com/watch?v=QyzsPTwGHa8

2 strony b nowego singla:
"Sense of time" - https://www.youtube.com/watch?v=LM4Vbf7VMi4
"If Jesus had a sister" - https://www.youtube.com/watch?v=2dZ7l7jA_Dk


Pt kwi 05, 2024 14:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
@depesbe... no jak nie jechać :8): kurde, wiesz ile czasu znamy się przez neta? Może się gdzieś widzieliśmy, ja nie wiem, już nie pamiętam, bo skleroza :lol:
Co prawda zaliczyłem ten greatest hits w Leeds w zeszłym roku, ale skoro jest szansa zobaczyć ICH znowu w Polsce...
Bo , czy jeszcze kiedyś będzie taka możliwość?
( rozumiecie cała ta sytuacja na świecie).
A po drugie to dla mnie też okazja do spotkania dawno niewidzianych, innych fanów PSB... W końcu kilka tych zlotów zrobiliśmy... I marzy mi się taka impreza na wzór depoteki ( udawało się przez lata dzięki znajomościom przemycić czasami kawałki PSB)...ale chciałbym jeszcze w życiu być na takiej imprezie z muzą dla petheads.
Drugi singiel...nie wyrywa z kapci. Powiedźmy, że dla mnie zyskuje nieco w remixach. Za to bardzo podoba mi się Sense of time ...o gdyby to był singiel.
Dziś ukazał się klip PSB ; oczywiście pasuje do nastroju, klimatyczny...ale dziś nie ma zupełnie podejścia do People are good ( fajnie to się składa, że niemalże w jednym czasie wydają singielki). Świetny ten teledysk DM, bo na końcu wszystko okazuje się czym innym niż myśleliśmy.
Chyba trzeba w to wierzyć... że ludzie są jednak dobrzy.
I oby móc jeszcze spokojnie wypić piwo, posłuchać muzyki ukochanej grupy, cieszyć się, że ukochany klub wygrywa i jest pierwszy i ma szansę wrócić do extraklapy :wink:
@depesbe, a Twoja opinia na temat Dancing star?
Oczywiście wszystkich szanownych forumowiczów opinia mnie interesuje...
Pozdrawiam czytajÄ…cych i piszÄ…cych. :nlmda:
:beer:
Edit..ha, ha,muszę... najpierw napisałem tu swój komentarz a potem zajrzałem, co ludzie piszą o nowym teledysku DM..
I co widzÄ™?
Nawet na koniec wypowiedzi tego samego emotikonu użyliśmy :lol: :mrgreen:


Pt kwi 05, 2024 19:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Co do singla "Dancing star". Zecydowanie za krótki, bez prawdziwego zakończenia. Jakbym był producentem - przedłużyłbym to o kilkadziesiąt sekund i melodia oraz muza leciałaby cały czas , lekko oddalając się. Co do koncertu PSB w Warszawie... Nie wiem, może będę może nie... Z czasem coraz bardziej lubię prawdziwą niezależność i Góry. A w Górach np. słuchanie dobrej muzy bez zbędnego tłumu...Pozdro...


So kwi 06, 2024 16:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Nowy album przesłuchany 4 razy. Pierwsze wrażenie - zupełnie nietrafione wybory na piosenki promujące album. Płytkie wybory, a album ma w sobie dużą głębię. Szkoda że PSB często niszczą swoją wysoką jakość , dając do promocji utwory które pokazują prostotę muzyki, aranżacji. Ten album mnie urzeka, nie mogę go do żadnego innego porównać - to zupełnie coś innego. W tym sensie James Ford dał radę... Nowy przyszły 3 singiel "A New Bohemia" to majstersztyk. Do tego piękne "Feel" oraz "Secrets of Happiness". A zamknięcie albumu - "Love is the Law" kieruje myśli na jak najlepsze tory zakończeń albumów PSB. Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony.


Pt kwi 26, 2024 13:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 73
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Mnie się podoba od pierwszego odsłuchu.
Nie mam czasu na dogłębną analizę, ale mam już swoich faworytów. Ogólnie płyta bardzo równa.
Od początku już słychać jakąś inspirację Krafwerkiem ( w trzech utworach- tak, jak u DM), są trąbki ( u PSB zawsze brzmią świetnie), dużo smyczków.
Zresztą powiem szczerze, zaglądam na geowayne. com...facet niesamowitą wykonuje robotę, analizuje każdy utwór, pisze o inspiracjach ( czasami się domyśla rozważa), można się zawsze czegoś ciekawego dowiedzieć.


N kwi 28, 2024 12:18 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 847 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team