Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona
mesh 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 09, 2004 19:21 pm
Posty: 1978
 
Post 
Odpalam A perfect Solution, leci If we stay Here i jestem w szoku. Genialne otwarcie albumu. Właśnie trwa podtrzymujące mój mały szok Only Better. Zobaczymy dalej co zaserwowali nam panowie z Mesh po prześwietnym We Collide.


So paź 24, 2009 14:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
Płytę katuję w kółko już od kilku godzin.

Na początek pozwolę sobie opisać jakie w ogóle było, jest i będzie Moje podejscie do Mesh

Jak było:
Na początku wzbraniałem się baaaardzo przed tą grupą, wkurzał Mnie płaczący głos Marka. Mimo to kilka kawałków podobało Mi się, niestety część osób próbowała Mnie przekonać do Mesha puszczając swoje typy (ulubione kawałki) tym bardziej zrażając Mnie do tego zespołu

Jak jest:
W końcu zebrałem się i przebrnąłem przez calutką dyskografię zespołu zachęcony po koncercie zespołu promującego "We Collide", gdzie na koncercie kilka kawałków po prostu wgniotło Mnie w glebę. To było przeciwieństwo tego co ktoś kiedyś mi puszczał
No i taka jest prawda. Mesh to genialny zespół ale dla Mnie tak w 3/4 bo 1/4 to nie moja bajka. Niefart polegał na tym, ze głównie miałem styczność z tą 1/4
Znając już dobrze (bo słuchałem naprawdę duuuużo razy) dyskografię, przyszedł czas na bardzo dobre "We Collide", który jest naprawdę wspaniałym albumem ale nie doskonałym bo pare kawałków po prostu omijam. Mimo iż i tak za najlepszą płytę uważam "The Point At Which It Falls Apart" (po prostu doskonałe emocje dla Mnie) to i tak "We Collide" po prostu rządzi. Za swiętą dla Mnie trójcę: Petrified, Rest in Pieces i This is what You Wanted

Co będzie:
Czyli co będzie dalej. Napewno jadę na koncert do Volverhampton, gdzie spotkam się z zespołem na wywiad, gdzie napewno odfrunę na koncercie bo przesłuchałem już "PERFECT SOLUTION" i jestem oczarowany.
To jest absolutnie równa płyta, chyba najrówniejsza z całej dyskografii. Naprawde rewelacyjna. Przez ta równosć nie ma takich idealnych rodzynków, które odrazu chwytają Mnie za serce, jak w przypadku świetej trójcy z We Collide no i "Needle in A Bruise" i absolutnie doskonałego "Not Prepared" z płyty "The Point..."
Mimo to wyróżnię po paru przesłuchaniach: "Who Says", "How Long" ale muszę jeszcze bardziej ogarnąć ten album bo nie potrafie na chwilę obecną wyłonić faworyta. To włąśnie przez równość tego albumu. Bardzo dobrego albumu.
Tak na marginesie. Szkoda, ze na albumie nie ma "Only Better" w wersji Alien 6, który mnie zmiazdżył tak z 10 razy mocniej niż albumowa wersja.

Ave Mesh. Rzeczywiście mocno niedoceniona kapela. Nie mogę się doczekać koncertu.


So paź 24, 2009 21:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
DMaroco...

:brawo:

Lubię jak ktoś napisze coś w taki sposób , że sprowokuje mnie to do poszukiwań . :8):

Mesh - Only Better ( Alien6 Remix )

http://www.youtube.com/watch?v=xGD11nOqOnE

:fletch:

Pozdrawiam .


N paź 25, 2009 9:28 am Zobacz profil WWW
 
Post 
ThePesH napisał(a):
Obrazek

Znacie tego kolesia ?



nie znam kto to? od dawna widzialem jego foto na stronie mesha

kurcze, od razu 23.10 rano polecialem do MM, wczesniej upewniwszy sie ze maja zamowiony cd. nie bylo... weekend spedzam na Ukrainie, oczywiscie tam w malych sklepach muzycznych kapela typu mesh to abstrakcja...
Jutro po pracy, juz w Polsce, lece po album. Po tym co uslyszalem w necie i po Waszych relacjach wiem ze sie nie rozczaruje

@Dmaroco - cieszy mnie Twoje podejscie do tej kapeli. Nie dlatego ze ja sam ich uwielbiam, lecz dlatego, ze po poczatkowych uprzedzeniach dales im szanse :) ja tez znam kogos kto poczatkowo traktowal ich podobnie, a teraz jest fanem :)

@krzysiek - no wlasnie, na stadionach, a nie w malych klubach... ja tez o tym od dawna marze


Pn paź 26, 2009 13:19 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 06, 2006 17:46 pm
Posty: 420
Lokalizacja: Synthetic Island
 
Post 
Mówiłem to chłopakom wcześniej przed przesłuchaniem, powiem teraz oficjalnie wszystkim po przesłuchaniu - "A Perfect Solution" dla mnie awansował w kategorii ALBUM ROKU na pierwszą pozycje. Nie sądze aby do końca roku coś mnie tak pozytywnie zaskoczyło jak MESH !!!

A tymczasem 29 listopada ostatni na trasie koncert - Wolverhampton !
Będe tam z ekipą Synthetic Island na bank !


Pn paź 26, 2009 15:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 30, 2008 11:38 am
Posty: 77
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
Płyta nie ma słabych punktów :!: :shock:
Obok mrocznych, nastrojowych klimatów mamy też kilka parkietowych hitów. Na taką płytę czekałem .Ciary przechodzą :D


Pn paź 26, 2009 18:28 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 8:04 am
Posty: 57
Lokalizacja: Gród Gryfa
 
Post 
Płyta na dobrym ,"meshowym", poziomie . Lepsza od "We collide", nie dorównuje jednak poziomowi "Who watches...". I to tyle na temat nowego Mesha.


Pn paź 26, 2009 20:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
fajniutkie to wydanie :D
Obrazek


Pn paź 26, 2009 22:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
wesoły romek napisał(a):
nie znam kto to? od dawna widzialem jego foto na stronie mesha

Niejaki Robbie W ;-)


Pn paź 26, 2009 23:32 pm Zobacz profil
 
Post 
Little Big Disease napisał(a):
wesoły romek napisał(a):
nie znam kto to? od dawna widzialem jego foto na stronie mesha

Niejaki Robbie W ;-)



oops, shame on me ;)
nie poznałem, za chudy ;)

w moim MM nadal nie mają tego albumu, mimo że niby zamówili. Gdzie kupowaliście swoje egz? w necie?


@ThePesh - cieszy mnie Twoja euforia po odsłuchu :) pamiętam jak plułeś po wysłuchaniu We Collide :) zresztą nie Tylko Ty...


Śr paź 28, 2009 9:06 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 06, 2006 17:46 pm
Posty: 420
Lokalizacja: Synthetic Island
 
Post 
Ja do czasów pierwszego koncertu w szczecinie do Mesh nie pałałem gorącym uczuciem. Gdy zobaczyłem ich jak potrafią zagrać na żywo - awansowali wysoko w mym rankingu. Kilka miesięcy temu utwierdziłem się w tym przekonaniu na kolejnym koncercie. A w tej chwili nie mogę się doczekać Wolverhampton !

Tak czy siak DM po tej żenadzie którą wydała ostatni może na kolanach modlić sie o tak równą , mocną i dynamiczną płytę jak Perfect Solution


Śr paź 28, 2009 10:11 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1805
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Co do porównania DM i Mesh'a, to też tak sobie ostatnio pomyślałem, ale... po jakimś czasie z tego porównania się wycofałem. Otóż DM to coś więcej niż zespół popowy i ciężko ich przyrównywać do, bądź co bądź, "lżejszego" zespołu z Bristolu. No i nie do pominięcia jest fakt, że Mark i Rich podążają ścieżką, którą kiedyś tam wyznaczyli DM. Ale faktycznie, Mesh mogłoby być wzorem dla DM, jak nagrać równą płytę bez przesadnego eklektyzmu.
A wracając do "A Perfect Solution", to jest kolejna rzecz, która mnie w tej płycie uwiodła. Mogę jej słuchać niemal bez przerwy i niemal codziennie odkrywam w niej nowe fragmenty, które "wkręcają się pod czaszkę" i nie chcą z niej wyjść. Np. teraz jest to końcówka "How Long".


Śr paź 28, 2009 11:24 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3694
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
jednak mały zawód,plyta jest bardzo dobra,równa,przebojowa,meshowa,ale brakuje mi takich killerow wktóre wgniataja w glębę,jak chociażby Petryfied czy No Place Like Home z poprzedniego albumu.


Śr paź 28, 2009 12:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
Jeśli chodzi o brzmienie płyty to napewno jest mniej elektroniczna. Co dla MNie akurat jest na minus. Za duzo gitar zagłuszajacych to w czym Mesh jest najlepszy czyli w muzyce elektronicznej


Śr paź 28, 2009 14:14 pm Zobacz profil
 
Post 
kurcze męczę się z tym moim Media markt, nie pomyślałem żeby zajrzeć na allegro, a tu:

http://allegro.pl/item794125205_mesh_a_ ... _edit.html

hmm...


Śr paź 28, 2009 20:29 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Powiem nieśmiało, że jestem nieco rozczarowany nowym albumem.
Singiel rozbudził moje emocje, numer świetny w dodatku w remixie Alien6 mnie powala, super jest też Everything I Made (KLOQ Remix) i spodziewałem się raczej takiej płyty a tymczasem się zrobiło piosenkarsko nie w tym kierunku.
Wydana w tym samym czasie płyta Assemblage 23 Compas zdecydowanie wygrywa z chłopakami z Bristolu- polecam.
Może na koncercie w Berlinie nowe utwory jakoś nabiorą innego wyrazu.
:roll:


Cz paź 29, 2009 9:33 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 12:07 pm
Posty: 221
Lokalizacja: Mutant City
 
Post 
hmmm mnie się tak średnio nowa płyta podoba, wszystko pięknie ładnie brzmi, ale nic poza tym - tak bym zaryzykowała stwierdzenie iż mega komercha wręcz.
Koncertowo chłopaki jestem pewna na pewno dużo nadrobią ;)
....pisząc za enjoyem - bardziej polecam nowego A23 :)


Cz paź 29, 2009 10:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 28, 2005 18:46 pm
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
 
Post 
ten kawałek w duecie z panną - fajny :) lubię go
reszty jeszcze nie miałem okazji (poza jednym razem gdzies w tle) posłuchać

natomiast nowe A23, Solitary Experiment miód dla uszu :)
SITD - w trakcie oswajania ;)


Cz paź 29, 2009 10:46 am Zobacz profil ICQ WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3694
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
krzysiek napisał(a):
cały el jest genialny,to już jest moja płyta roku mimo,że jej jeszcze nie znam.remiksy są tak swietnie,że nie wiadomo który lepszy,wygląda na to,że chłopaki powrócą na moje prywatne pierwsze miejsce ulubionych kapel


no to ryplęm.....

zdania co do singla nie zmieniam,ale roku to to jest ale rozczarowanie a nie płyta.Od muzyki oczekuje przedewszytkim emocji,Mesh jest mistrzem własnie w emocjach w muzyce a tym razem wyszła im płyta kompletnie z nich wyzuta.Taki Crash z poprzedniego albumu-przebojowy miły,ale nudny jak flaki z olejem,nie zbudzający zadnych uczuć.Na Perfect Solution jest tylko 1 moment,powtorzony 3 razy ktory daje jakies emocje i przypomina to,z czego zespoł słynął,to moment w piosence If We Stay here zaczynający się w 0:47 i potórzony jeszcze dwukrotnie,reszta to przebojowa popowa papka,która wpada jednym uchem a drugim wypada,przesłuchałem ten album z 10 razy i wiecej nie mam ochoty,dokładnie jak z utworem Crash z WC,ktory zawsze opuszczałem słuchając tej płyty.Dobra plyta ma to do siebie,że z każdym przesłuchaniem coraz bardziej wciaga,tu mam odwrotnie,z każdym było coraz gorzej.

kompletnie nie rozumiem osób,które twierdzą ,że ta płyta jest lepsza niż We Colide,dla mnie jest przepaść na korzyśc poprzedniczki,a po takich perłach jak Petryfied,Can You Mend Hearts czy No Place Like Home to nawet wspomnienia nie ma.


Cz paź 29, 2009 13:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 12:07 pm
Posty: 221
Lokalizacja: Mutant City
 
Post 
krzysiek napisał(a):
Od muzyki oczekuje przedewszytkim emocji,Mesh jest mistrzem własnie w emocjach w muzyce a tym razem wyszła im płyta kompletnie z nich wyzuta.


o o! to właśnie to czego mi brakowało ostatnio w Meshu - emocji... dla przypomnienia zapodam w domciu Fragile, In This Place Forever czy The Point At** :D - bo to są albumy do których na prawdę chętnie się wraca. Czy będę wracać do A Perfect Solution? - hmm... wątpie (choć never say never) ;)


Cz paź 29, 2009 14:48 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team