´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - mesh

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 416 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Nast─Öpna strona
mesh 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

Post Re: mesh
album dobry,ale zbyt monotonny.Wiem ze to jest concept album,ale piosenki brzmi─ů bardzo podobnie,utrzymane s─ů w podobnym rytmie,tak naprawd─Ö r├│┼╝ni─ů si─Ö od siebie gl├│wnie melodi─ů i s┼éowami.

ale nie jest ┼║le

N mar 17, 2013 12:21 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür pa┼║ 15, 2003 22:40 pm

Mam takie samo odczucie jak m├│j poprzednik. P┼éyta wydaje mi si─Ö nawet nieco przyd┼éuga i nie zawsze dam rad─Ö przes┼éucha─ç j─ů do ko┼äca... Zupe┼énie inaczej s┼éucha si─Ö bonusowego dysku - tu nie ma miejsca na nud─Ö. Od 4 p┼éyt graj─ů praktycznie to samo, co nie znaczy, ┼╝e mi si─Ö nie podoba. Po prostu wiedzia┼éem, czego si─Ö spodziewa─ç i to dosta┼éem, chocia┼╝ to mojej ulubionej " The Point At Which It Falls Apart " jej daleko.

Pn mar 18, 2013 13:47 pm Zobacz profil

Pyszne to to. Weszło od razu, bez mydła. Zobaczymy, czy nie wyjdzie. Dzięki @AB

Śr mar 20, 2013 22:50 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): N wrz 16, 2007 17:56 pm

Świetny album!

Pt mar 22, 2013 12:17 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür pa┼║ 15, 2003 22:40 pm

Już mnie znudziła... Daję radę do 8-9 kawałka. Szkoda.

So mar 23, 2013 22:05 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lis 20, 2003 20:21 pm

a w Berlinie było tak:
http://electr-on.pl/modules.php?name=Re ... ent&id=110

Wt kwi 09, 2013 22:49 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

Dla mnie du┼╝ym plusem jest to, ┼╝e zagrali na nowej trasie You didn't want me w nowej wersji, czego bardzo wcze┼Ťniej chcia┼éem. Mi┼éo by by┼éo gdyby te┼╝ si─Ögn─Öli bardziej do starszych p┼éyt i np. zagrali Shatters :D

Koncert w Berlinie bardzo żywiołowy, a takie numery jak Fragile tylko podnosiły temperaturę. W Warszawie nie było gorzej, choć publika znacznie mniej liczna.
Chórki dawały jeszcze radę, choć z Geoffem było nieco lepiej ;)

"Obserwuj─ůc p├│┼║niejsze set listy z koncert├│w reszty trasy, kolejno┼Ť─ç ta, uleg┼éa jednak odwr├│ceniu, tak jak bym sobie tego ┼╝yczy┼é. "
Z tym to się jak najbardziej zgadzam. Na ostatnich koncertach w Niemczech doszło również "Crash" i "Not prepared", więc każdy mógłby być zadowolony :)

Obrazek

Pn kwi 22, 2013 22:45 pm Zobacz profil WWW

Adjust Your Set będzie nowym singlem zaplanowanym na wrzesień wraz z nowymi datami koncertów tej jesieni :)
B─Öd─ů trzy miksy tytu┼éowego utworu i ekskluzywny B-side :8):

Wt cze 18, 2013 19:16 pm Zobacz profil WWW

dobry wyb├│r,najlepsza piosenka na albumie,i jak dla mnie piosenka roku jak na razie

Śr cze 19, 2013 15:16 pm Zobacz profil

Ja za to spodziewałem się innego wyboru, ale na singla będę czekać niecierpliwie :)

Cz cze 20, 2013 18:09 pm Zobacz profil WWW

na single wybiera si─Ö nie zawsze najlepsze numery,a te najbardziej chwytliwe.opr├│cz AYS potencja┼é singlowy ma tez When The City Breathes-na to liczy┼ée┼Ť?

Wt cze 25, 2013 17:08 pm Zobacz profil

Nie. Najbardziej na Taken For Granted lub mogło być też You Want What's Owed To You :)

Wt cze 25, 2013 18:48 pm Zobacz profil WWW

Bilet na Berlin kupiony. See you ;)

Wt lip 23, 2013 20:34 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn lis 29, 2004 2:36 am

bardzo dobry album ale dla mnie zdecydowanie wybijaja sie dwie genialne piosenki - taken for granted i this is the time :)

N sie 11, 2013 3:10 am Zobacz profil

8 listopada wyjdzie nowy singiel...

Obrazek

1 Adjust Your Set (MABOOSE Radio Version)
2 Adjust Your Set (Club Version)
3 Walk Of Shame
4 Adjust Your Set (Ballad Version)
5 Adjust Your Set (Rob Dust RMX)

Śr paź 16, 2013 13:13 pm Zobacz profil WWW

http://www.mesh.co.uk/adjustyourset/

So pa┼║ 26, 2013 15:35 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn pa┼║ 21, 2013 17:41 pm

Czy kto┼Ť wybiera si─Ö mo┼╝e na koncert mesh 16.11.2013 Berlin ze Szczecina b─ůd┼║ okolic ?

Wt lis 12, 2013 23:10 pm Zobacz profil

Koncert w Berlinie był magiczny i nieco lepszy od tego pierwszego w marcu, gdy rozpoczynała sie trasa.
Sam rdzeń pozostał jednak ten sam i opierał się na graniu prawie całej nowej płyty :)
Nowe intro ju┼╝ od samego pocz─ůtku rozbudza┼éo emocje - "Thank you for choosing Mesh" :) A Flawless ┼Ťwietnie sie nadaje na rozpocz─Öcie koncertu z mocnym wej┼Ťciem. Sam utw├│r nabra┼é dla mnie nowej mocy :)
Automation Baby i You didn't want me na dobre rozbuja┼éy publik─Ö a sporo cz─Ö┼Ť─ç r├│wnie┼╝ spiewa┼éa z zespo┼éem. This is The Time zagrali w nieco zmienionej wersji, kt├│ra jak powiedzia┼é Mark zosta┼éa specjalnie wybrana na t─Ö cz─Ö┼Ť─ç trasy :)
Crash moim zdaniem to ju┼╝ klasyk koncertowy, kt├│ry czasem niestety jest pomijany w setlistach...

Dobrze wypad┼éo r├│wnie┼╝ "What's owed to you?" a przy "How Long" publiczno┼Ť─ç za ka┼╝dym razem ┼Ťpiewa┼éa refren, kt├│ry nie jest taki ┼éatwy do za┼Ťpiewania ;)
"Never Meet Your Heroes" to jeden z moich ulubionych nowych utwór granych na żywo i tym razem również nie zawiódł :)
Cieszy mnie r├│wnie┼╝ powr├│t od jakiego┼Ť czasu "Not Prepared" do setilsty :)

Nast─Öpnie "Step by step" i "It scares me", przy kt├│rym zawsze przechodz─ů mnie ciarki na ┼╝ywo :)
"Just Leave US Alone" da┼é na pocz─ůtku chwil─Ö wyciszenia, ale p├│┼║niej doda┼é jeszcze energii gdy publiczno┼Ť─ç ca┼éy czas klaska┼éa i ┼Ťpiewa┼éa wraz z Markiem :)
"Room with a view" to najspokojniejszy utwór podczas całego koncertu i wprowadził jakby w chwilę zadumy wszystkich, a niektórym dał chwilę na złapanie oddechu ;)
Nast─Öpnie zagrali najnowszy singiel, kt├│ry z pocz─ůtku rokowa┼é na zremiskowan─ů wersj─Ö, ale jedynie zmieniono wst─Öp a p├│┼║niej wszystko tak samo jak na albumie. Du┼╝ym plusem by┼éo zagranie nowego b-side z "Adjust your set", kt├│ry niew─ůtpliwie by┼é czym┼Ť na co czeka┼éem tej soboty i si─Ö nie zawiod┼éem :)

"Everything I've made" to chyba jeden z ulubionych utwor├│w Mesha z poprzedniej p┼éyty, bo wida─ç by┼éo z jak─ů rado┼Ťci─ů go graj─ů i wcia┼╝ nie maj─ů dosy─ç. "When the city breathes" i "From this Height" to dwa bardzo energetyczne utwory, kt├│re wprawi┼éy w ruch ka┼╝dego. A "Taken For Granted" zako┼äczy┼é podstawow─ů setlist─Ö. Wci─ů┼╝ mnie dziwi dlaczego nie wybrano tej piosenki na nowego singla widz─ůc jakie reakcje budzi, a ch┼éopaki z Bristolu nie zeszli ze sceny na d┼éugo s┼éysz─ůc ch├│ralnie ┼Ťpiewane " I need to start again / Take me far away", kt├│re p├│┼║niej razem ┼Ťpiewali wsp├│lnie dyryguj─ůc przy tym ;)

NA bis "Born to Lie", kt├│ry potwierdza, ┼╝e nie bez powodu promuje now─ů p┼éyt─Ö i "Friends like These" w podzi─Ökowaniu za ┼Ťwietny koncert i ca┼é─ů tego roczn─ů tras─Ö (to by┼é ostatni koncert w tym roku).
Ostatnim utworem tego wieczoru by┼éo "You couldn't see this coming" za┼Ťpiewany jak to zazwyczaj przez Marka z ty┼éu klubu. Tym razem si─Ö nieco speszy┼é na koniec, ale wykonanie bardzo wzruszaj─ůce.

Obrazek
Obrazek

Po koncercie w mi┼éej atmosferze porozmawiali┼Ťmy i po┼╝artowali┼Ťmy na r├│┼╝ne tematy :)
W planach na przysz┼éy rok maj─ů g┼é├│wnie festiwale i zapowiedzieli, ┼╝e wejd─ů do studia by zacz─ů─ç nagrywa─ç nowy album :!:
R├│wnie┼╝ w dalszych planach jest nagranie nowego DVD :)

So lis 23, 2013 2:37 am Zobacz profil WWW

Chłopaki nagrali ostatnio nowy cover ;)

So gru 28, 2013 11:35 am Zobacz profil WWW

https://soundcloud.com/richard-silverthorn/tuesday-mesh

Mesh coveruje Yazoo :)

N cze 22, 2014 20:10 pm Zobacz profil WWW
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 416 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: