Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
mesh 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 02, 2005 18:14 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Cardiff
 
Post 
ten dopisek w tytule "najbardziej niedoceniana kapela na swiecie" czasami aż mnie razi po oczach


Pt paź 09, 2009 19:11 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
protoType napisał(a):
ten dopisek w tytule "najbardziej niedoceniana kapela na swiecie" czasami aż mnie razi po oczach

To tak , jakby czasem " raziło Cię po oczach " to , że ktoś pisząc o czymś , za każdym razem dodaje : " oczywiście moim zdaniem " .
Przecież wiadomo , że chodzi o : " zdaniem autora tematu " .
CureMar napisał(a):
captainNEMO
Dzięki za wzmiankę o "Into this World"; nie miałem pojęcia o istnieniu tego utworu. Okazuje się, że to jeden z najpiękniejszych utworów przez nich nagranych. Nie wiem, czemu nie znalazł się ma "We Collide", bo z pewnością byłby na niej jednym z jaśniejszych punktów.

Też byłem zdziwiony , że to tylko " jakiś b'side ".
Może nie pasował do koncepcji albumu - trudno mi się odnieść do tego , bo nie lubię tej płyty...
Tak : "...to jeden z najpiękniejszych utworów przez nich nagranych..."

Oczywiście moim zdaniem... :twisted:

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji , że Ktoś zrobił mi taki prezent i " podsunął " prywatnie linka - do poszukiwanej " rzeczy " .
Nie wiem jak w takiej sytuacji ( z jakichś ew. względów " bezpieczeństwa " itp. ) , wygląda " netykieta " - więc bardzo dziękuję anonimowo Dobrodziejowi .
Mała ciekawostka i pytanko .
Zamieszczę filmik z YouTuba , który rozpoczyna właśnie " Into this World " .
To fragment , po którym zapragnąłem Go mieć w całości .
Jednak to inna ( moim zdaniem lepsza - tzn. jeszcze lepsza :) ) wersja Tego Utworku .
Ciekawe , że jak na b'side , są przynajmniej dwie wersje .
Ma ktoś Tą wersję ?

http://www.youtube.com/watch?v=JQtr9U3ggBo



Pozdrawiam .


So paź 10, 2009 9:57 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
CureMar napisał(a):
Okazuje się, że to jeden z najpiękniejszych utworów przez nich nagranych. Nie wiem, czemu nie znalazł się ma "We Collide", bo z pewnością byłby na niej jednym z jaśniejszych punktów.


no tak to już z reguły jest u nich,że najlepsze kawałki dają jako rarytasy na b sidey(że przypomnieć Safe With Me,Let Them Crush Us ),Into This World to jak dla mnie obok innego b sidea Soul najlepsze dwa numery z sesji do We Colide(jest jeszcze genialny cover A23 Document,10 razy lepszy od oryginału),a musze zaznaczyć,że album podoba mi sie bardzo,zresztą Mark nie umie chyba stworzyć niczego co nie byloby bardzo dobre,albo przynajmniej dobre,ten facet to geniusz i tyle.

ITW podoba mi sie tym bardziej,że jest to utwór zaaranżowany dokładnie tak,jak to najbardziej lubie,jest tak krystalicznie czysty,głęboki że az uszy sie cieszą,niestety moda na przestery i pewne brudki dociera również do Mesha,ale nie w tym utworze.


N paź 11, 2009 9:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 24, 2007 23:25 pm
Posty: 97
 
Post 
Ale chyba przyznasz, że praktycznie wszystkie poprzednie albumy były lepsze. Bardziej sythpopowe, zdecydowanie mniej popowe.

Mesh kiedyś był dla mnie taką kurą, która znosiła tylko złote jajka. Na płycie na 10 utworów 9 to były hiciory. Nadal uwielbiam, ale mam wrażenie, że zjeżdżają po równie pochyłej.


N paź 11, 2009 10:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
nie przyznam,te albumy były inne.Ja WC lubie tak samo jak poprzednie płyty,Mesh przypomina mi DM z lat 81-90 każda płyta inna ,i każda dobra.Na ostatniej płycie było troszkę wiecej gitary,ale też nie przesadnie,i nie we wszystkich utworach,bo Petryfied,Rest in Pieces,No Place Like Home Room With a View,My hands Are Tied to jednak czysty synthpop.

Najnowsza płyta też zapowiada się genialnie,znam w calosci 2 utwory i jestem zachwycony,wiec z tą równią pochyłą na pewno się nie zgodze,choć na pewno ciezko sie nagrywa mając w dorobku taki Who Watches Over Me,ten album to jest niezmiennie pierwsza 5 moich ulubionych albumów wszechczasów,obok takich dzieł jak Violator czy Achtung Baby u2,a przykład autorów Violatora pokazuje,że naprawde mozna upasc nisko kolejnymi dziełami,Mesh na pewno nie upada i trzyma poziom.


N paź 11, 2009 10:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1804
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Kazujaman napisał(a):
Na płycie na 10 utworów 9 to były hiciory. Nadal uwielbiam, ale mam wrażenie, że zjeżdżają po równie pochyłej.
Po pobieżnym przesłuchaniu "Perfect Solution" wydaje mi się, że z tymi hiciorami jest podobnie; miałem wrażenie, że 3/4 płyty można wydać na singlach.


N paź 11, 2009 14:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
Jak ktoś już ma najnowszy materiał Mesh (album albo chociaż singiel) to please linka na pm. Znalazłem tuzin ale każdy link już nieaktywny. A strasznie jestem ciekaw bo Only Better jest czaderski


Pn paź 12, 2009 11:14 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 23:00 pm
Posty: 1120
Lokalizacja: Entertainment Through Pain
 
Post 
protoType napisał(a):
ten dopisek w tytule "najbardziej niedoceniana kapela na swiecie" czasami aż mnie razi po oczach

Mnie również, bo przecież są jeszcze bardziej niedoceniane kapele, niż Mesh.


Pn paź 12, 2009 22:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
Uważam , że oczywiście są przecież , jeszcze bardziej " niedoceniane kapele " niż te - niewymienione przez Astiz'a...



Pozdrawiam .


Wt paź 13, 2009 8:06 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Desant na Mesh'a przygotowany :D
Obrazek


Cz paź 15, 2009 22:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1804
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Na zdjęciu to singiel czy już płyta?? I nie wybierasz się może do Berlina? Bo ja z wielką chęcią bym pojechał, ale samemu to tak nie bardzo człowiekowi się chce.


Pt paź 16, 2009 7:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 06, 2006 17:46 pm
Posty: 420
Lokalizacja: Synthetic Island
 
Post 
UK Release Parties

Our friends from Music Non Stop have arranged 2 UK release parties for A P3RF£CT 50LUT10N

Both will be on Saturday 17th October at Slimelight (London) and The Wendy House (Leeds)

They will be playing tracks from the new album and giving away copies of the album and single


Pt paź 16, 2009 18:41 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1804
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Fragmenty wszystkich utworów z "Perfect Solution" są udostępnione na oficjalnej stronie MESH.


N paź 18, 2009 14:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 06, 2006 17:46 pm
Posty: 420
Lokalizacja: Synthetic Island
 
Post 
Obrazek

Znacie tego kolesia ?


N paź 18, 2009 15:12 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
No żesz...
Jeżeli to on , to przecież będę musiał nabrać do niego sympatii...



Pozdrawiam .


N paź 18, 2009 15:49 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
cure...to singiel jak na razie
Mu tutaj w Szczecinie planujemy większą wycieczkę ma Mesh, jesli chcesz zapraszamy do enjoybusa :)


N paź 18, 2009 23:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post 
nowa plyta Mesha po prostu BOMBA.

cos mi sie zdaje ze po tej plycie bedzie mozna wykreslic z nazwy tematu - "najbardziej niedoceniana kapela na swiecie :)"


Pt paź 23, 2009 13:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post 
Obrazek

Co to za paniusia? :twisted: :wink:


Pt paź 23, 2009 14:17 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1804
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
Julia Beyer z zespołu Technoir. Zaśpiewała w duecie z Markiem w "Who Says?".
Po pierwszym przesłuchaniu "A Perfect Solution" - jest lepiej niż się spodziewałem. Bardzo fajnie połączona przebojowość "We Collide" z mroczniejszymi klimatami wcześniejszych płyt. I te wstawki instrumentalne - miodzio.


Pt paź 23, 2009 14:48 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
niunias napisał(a):
nowa plyta Mesha po prostu BOMBA.

cos mi sie zdaje ze po tej plycie bedzie mozna wykreslic z nazwy tematu - "najbardziej niedoceniana kapela na swiecie :)"



a ja myśle że ten temat bedzie jeszcze bardziej aktualny,bo chodzi przecież w nim o stosunek jakość muzyki-popularność,a ten cały czas dąży do nieskończonosci,oni powinni grać w halach na kilkadziesiąt tyiśecy,a nie w klubach dla kilkuset osób,plyty jeszcze nie znam,dostane w przyszłym tygodniu,wiem że bedzie genialna,nawet jeżeli przebiłaby Who watches Over Me to szczerze wątpie,żeby przyłożyło się to na popularność,singiel Only Better,choć lepszy od wszystkiego co można aktualnie usłyszeć w radio(MTV,Vivy nie oglądam) jakoś w nim nie gości,i tak pewnie zostanie,Mesh bedzie dalej genialnym zespołem niszowym mający niewielu,ale za to wiernych fanów.


So paź 24, 2009 11:53 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team