Depeche Mode - Zobacz wątek - VNV Nation
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  NastÄ™pna strona
VNV Nation 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn paź 23, 2006 0:02 am
Posty: 34
 
Post 
Honour 2003 z DVD Reformation wbija w fotel :twisted:


Pn maja 11, 2009 21:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post 
bileciki na Berlin i Magdeburg kupione :D



wrzesień zapowiada się pięknie :)


Pt cze 05, 2009 20:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Ja myślę o Pradze :D

A na www.myspace.com/vnvnation utwór z nowej płyty, tytuł jakby znajomy ;-) Tomorrow Never Comes


Pt cze 05, 2009 22:42 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post 
Hehe no jakby :wink: Od Mistrza nikt nie ucieknie :lol:

BTW super kawalek. Fajnie, ze kontynuuja bardzo dobry Judgement.


So cze 06, 2009 10:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Nieco disco podjezdza :wink: Zobaczymy co tam wykombinowali, do 19.06 niedaleko. Juz zamowione, wiec czekam cierpliwie :)


So cze 06, 2009 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post 
Wiesz dla Ciebie wszytsko po P&F to disco. Muisz sie juz wyleczyc z tego ze hardcorow nie nagrywaja. :wink: Mysle, ze bedzie dobrze. Ja dotad nie spieprzyli zadnej plyty po za P&F :lol: Zartuje...


N cze 07, 2009 11:26 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
A co to za plyta P&F ? :8): :twisted: Rozumiem, ze masz na mysli 'Praise THE fallen' ? :wink: Spoko luz, nie wszystko po tej plycie jest takie mialkie, ale zwroc uwage na podklad tego nowego utworu i napisz mi, ze nie brzmi jak dicho :)


N cze 07, 2009 14:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post 
Utwór zaczyna się od burzy, a potem niestety jest gorzej. Dobre to, że w pewnym momencie pojawiają się klawisze, coś innego.
Całość: nie dość, że disco, to jeszcze nudne.
:wink:

ale na płyte czekam, cierpliwie, bo się cudów nie spodziewam, ale czekam.


N cze 07, 2009 15:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post 
fakt Future ewaluowało w Disco


N cze 07, 2009 15:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post 
No dobra nie bedzie dicho, ale jakie dobre :lol:


N cze 07, 2009 17:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 12:07 pm
Posty: 221
Lokalizacja: Mutant City
 
Post 
hehe, no niestety musze potwierdzić iż VNV to dobre dicho tworzy ostatnio i nic więcej. Dla mnie skończyli się na Pastperfect'cie - choć samo wydanie i tak jest wtórne przecież.
Szkoda że poszli w takim kierunku, no ale cóż.....dobrze że pozostawili chociaż tych parę płytek które można i da się słuchać z przyjemnością ;) mi nadal ciary po plerach przechodzą jak słysze np Darkangel...oj to były czasy, a teraz to nawet live Ronan więcej gada niż śpiewa hehehe.... ;) no ale poczekamy zobaczymy, a nóż jeszcze nas czymś dobrym zaskoczą (choć szczerze to mam wątpliwości) :roll:


N cze 07, 2009 18:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
sorry bez obrazy ale jak czytam te teksty o tym "vnv się skończyło" to mam cofki :?

Jeśli ktoś po obejrzeniu obrazków z Mera Luny na Reformation twierdzi że vnv nic już nie znaczy i produkuję wtórne i mało inspirujące granie to życzę powodzenia w dalszym szerzeniu herezji.

Czekam na płytę ale i tak wiem że się nic nie wydarzy...to po co do cholery czekasz, nie marnuj swojego cennego czasu po co wpisywać takie rzeczy w wątku gdzie ludzie chcą się podzielić optymistycznymi informacjami.
Wyszło zarypiaste wydanie Reformation, niebawem płyta na jesień trasa, a ja za dwa tygodnie zobaczę ich na Blackfield Festival i zapewnie będzie genialnie. Amfiteatr się uniesie.
:twisted:


N cze 07, 2009 20:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
@enjoy - dlaczego zakladasz, ze ten watek ma sluzyc wylacznie smarowaniu miodem ? :wink: Wydanie 'Reformation' jest rzeczywiscie basniowe, rozumiem, ze przesluchales juz nowy kawalek na myspace i Ci sie podoba ? Twoja sprawa, jesli jednak nie zauwazasz, ze niektore zespoly grajace typowe disco maja bardziej skomplikowany podklad niz ten numer to sorry. Nie przecze, ze na koncercie bedzie genialnie, bo zazwyczaj na koncertach VNV jest. Ale miejmy nieco dystansu do ulubionych wykonawcow i jesli czasem wypuszczaja mniej skomplikowany produkt, to chyba mozna sie do tego odniesc w jakikolwiek sposob, a nie piac tylko hymny pochwalne ?
:twisted:


N cze 07, 2009 20:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 19:12 pm
Posty: 4339
Lokalizacja: Chomiczówka
 
Post 
Podaj jakis dobry - zaznaczam , dobry- przyklad disco porywnywalny do numerow VNV. JAk dla mnie tzrymaja poziom, baa sa coraz lepszi. Tak BTW Judgement jest zdecydowanie najlpeiej nagrana plyta w ich karierze i wdidac ze chlopaki ciagle ewouluja. Smiem twierdzic , ze wszyscy sei skonczyli a oni ciagle na topie. Wiem, ze moge w ciemno kupic ich plyty i sie nie zawiode.

ps. W lodzi sam stales z rozdziawiona japa, wiec ... :8):


N cze 07, 2009 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Ty chyba nie umiesz czytac :wink: Neguje nowy numer, a nie plyte 'Judgement'. Zdaje sie, ze w Lodzi go nie grali ? :8): Zobacz jakie w latach '80 Mike Maureen mial podklady i sobie porownaj ten np. z "Don't talk to the snake" :) To, ze inni sie skonczyli, a oni sie jeszcze trzymaja - zgoda. Bo Covenanta czy APB nawet nie ma co porownywac.


N cze 07, 2009 22:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Cytuj:
Podaj jakis dobry - zaznaczam , dobry- przyklad disco porywnywalny do numerow VNV. JAk dla mnie tzrymaja poziom, baa sa coraz lepszi. Tak BTW Judgement jest zdecydowanie najlpeiej nagrana plyta w ich karierze i wdidac ze chlopaki ciagle ewouluja. Smiem twierdzic , ze wszyscy sei skonczyli a oni ciagle na topie. Wiem, ze moge w ciemno kupic ich plyty i sie nie zawiode.

ps. W lodzi sam stales z rozdziawiona japa, wiec ..


brawo :brawo: nic nowego do tego nie dodam

Lord nie chodzi mi o brak dystansu do ulubionych kapel, zawsze go miałem.
Jak wyszła M&F zachwytów nie było patrz recenzja na electr-on
Nie chodzi o brak dystansu, chodzi o chrzanienie dla samego chrzanienia.
Owszem Honour czy Standing może być tylko jeden, ale tych dwóch kolesi dalej daje sobie znakomicie radę o czym w Polsce mogliśmy się przekonać.
Która kapela w ostatnich latach tak rozhuśtała dziedziniec w Bolkowie jak oni ?
Aby było zabawniej nie słyszałem jeszcze nowego numeru, co do Covenanta również pupilki tak jak Apoptygma, mimo tego że APB ostatnią płytą mnie załamali nie pierniczę kocopołów w stylu APB się skończyła, Stefan zmykaj na fiordy.
Oczywiście nie ma co klepać się po plechach kiedy jest źle, ale jeśli mówi się shit, trzeba poprzeć to argumentami a nie tekstem nie podoba mi się bo nie i już.
pzdr.


N cze 07, 2009 22:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Dobrzy jestescie obaj.
@enjoy - gdzie skrytykowalem cale VNV ? Wypowiadam sie na temat numeru, ktorego jak sie okazuje nawet jeszcze nie slyszales :roll:
@Wiecor - gdzie napisalem, ze VNV sie skonczylo ? :o


N cze 07, 2009 22:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Lord dobry jesteś i Ty więc dołącz do naszego f/c :lol:
Gdzie napisałem że chodzi o Twój punkt widzenia skoro sam potwierdzasz ze nie padło z Twoje strony to fundamentalne "vnv się skończyło".


N cze 07, 2009 23:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post 
Piszesz do mnie, wiec odebralem to jakby do siebie :wink: :lol:


N cze 07, 2009 23:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 12:07 pm
Posty: 221
Lokalizacja: Mutant City
 
Post 
enjoy :lol: :lol: :lol: Ty to mnie rozwalasz czasami, co się tak pieklisz? Człowiek napisze coś nie tak i zaraz go gównem obrzucą heh....enjoy Ty nasza alfa&omego muzyki electro:lol: ....jesssuu, będę sobie herezje wypisywać jakie mi się żywnie podobają o!

....co do kończenia się... no cóż po prostu po pastperfectcie nie znalazłam nic dla siebie w dalszych dokonaniach VNV i tyle... ale to wcale nie znaczy, że nie mogą mnie czymś zaskoczyć heh, dlatego będę śledzić ich dalsze losy i marnować swój cenny czas.... pozdro :]


Pn cze 08, 2009 6:36 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 453 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team