Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Następna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Jak na " niedopracowane demo" to jest to świetne.
Chyba takim ten utwór zostanie. Specjalna okazja, opublikowany na dwa tygodnie przed rocznicą inwazji.
Poza tym, jakby nie patrzeć, idealnie to koreluje z obrazem. Taki niby negatyw, ale nie pozostawia złudzeń o co i o kogo chodzi. Powklejałem link z tą piosenką... w takie miejsca, gdzie Rosjanie upajają się tym swoim "carem". Tu nie ma półszarości, białe jest białe a czarne jest czarne. Zło, jak zawsze bezsensowne, zagraża normalnemu światu.
Gdyby jeszcze Rosjanie nie wygadywali tych wszystkich bzdur... ale ich tak samo wszystko prowokuje, jak Hitlera przed 1września 1939 roku.
Dobre czasy się skończyły.
A czy wrócą za naszego życia?


Śr lut 15, 2023 21:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Wersja tej piosenki powstała tak na szybko, ponieważ Neil już chyba nie wytrzymał, musiał coś umieścić o Putinie, po ostatnich wydarzeniach w Wołgogradzie. Putin zmienił na 1 dzień nazwę tego miasta na Stalingrad i odsłonił pomnik Stalina. Przy okazji wygłosił przemówienie "w swoim stylu". Mnie chodziło przede wszystkim o to, że za dużo demówek od PSB ostatnio ( 4 utwory z "Lost" to też chyba demówki), a za mało nowej , normalnie wyprodukowanej muzyki od Nich. Tym bardziej, że od dawna mają napisanych ponad 20 nowych utworów. A co do czasów - masz rację. Chyba dobre czasy, na wiele lat się skończyły...


Cz lut 16, 2023 15:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Przed chwilą w radio357 Marek Niedźwiecki wspomniał o " tej nowej piosence Pet Shop Boys". Ale przyznał, że z clipem robi ona większe wrażenie.


Cz lut 23, 2023 10:19 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Marek Niedźwiedzki... Kto mu jeszcze wierzy. Pamiętam jedno. Najbardziej trójkową piosenkę PSB "Burnig the heather" olał. Nie było to w Trójce Niedźwiedzkiego nawet w propozycjach.


Cz lut 23, 2023 16:59 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: Pet Shop Boys
depesbe napisał(a):
Marek Niedźwiedzki... Kto mu jeszcze wierzy. Pamiętam jedno. Najbardziej trójkową piosenkę PSB "Burnig the heather" olał. Nie było to w Trójce Niedźwiedzkiego nawet w propozycjach.
n

Ja wierzę! Nie wierzą z pewnością pisowskie barany!!!!! Co nie znaczy, że Ty nim jesteś. Wytłumacz jeszcze proszę na czym polegała "trójkowość" tego ckliwego kawałka. Jednego ze słabszych na "Hot Spot". Moim zdaniem oczywiście.


Cz lut 23, 2023 19:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 294
 
Post Re: Pet Shop Boys
O ile pamiętam piosenki PSB z ostatnich płyt (w tym z Agendy) były w propozycjach (sam na nie głosowałem), ale nie były w stanie przebić się nawet do poczekalni (nie pamiętam akurat, czy ten utwór). Swoją drogą zastanawiam się, który utwór PSB jako ostatni przebił się na listę, czy do dziesiątki (The Pop Kids był na pewno w poczekalni, potem na pewno w propozycjach były Dreamland i The Forgotten Child, które moim zdaniem miały potencjał, ale to już chyba nie były te czasy, gdy wiele osób głosowało na PSB). Numerem jeden, o ile pamiętam był Domino Dancing, na pewno w dziesiątce był też So Hard. Potem było już bardzo słabo, może Home and Dry (który) w Trójce był mocno promowany albo Love ?


Pt lut 24, 2023 1:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Na Pop Kids jeszcze jakoś głosowaliśmy
( mówię o ludziach z forum petshopboys.pl).
Cóż, PSB jest dziś takim zespołem, jak my... koneserzy czy fani.
Dla mnie z Hot Spot lepszym niż Burning the heather jest choćby Hoping for a miracle.
Genialna jest ta fraza, deklamowana przez Neil'a
It's been this way since life began
The Child live on inside the man
You have to eat, you need to sleep
You sometimes feeling you're in too deep.
Tylko , że jeszcze bardziej podoba mi się ten utwór w fanowskiej przeróbce fana, JCRZ.
Wiadomo, że tego w radio nie usłyszymy.
Gdzieś tam w propozycjach chyba słyszałem I don't wanna... lubię takie rzeczy od PSB. Ma też całkiem fajne remixy.
Monkey business to takie nawiązanie do funky i disco lat 70. Dla mnie bardziej zyskuje dzięki clipowi, raczej dopiero z czasem przekonałem się do tej piosenki. Tu z kolei jest świetny b-side At rock bottom, który od razu mi się spodobał.
I tak to już jest z PSB.


Pt lut 24, 2023 10:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dla mnie "Burning the heather" to najlepszy numer na HOTSPOT. Zdecydowanie wytrzymuje próbę czasu. I wcale nie jest ckliwy. A trójkowy, dlatego że ma troszkę inne brzmienie, które powinno zadowolić Marka Niedźwiedzkiego. Ale nie zadowoliło, jak widać. Zresztą, nigdy Mu nie zapomnę programu w TV w 1990 roku. Bardzo wyśmiewał się wówczas z płyty BEHAVIOUR. Jakie to nudne wg Niego...

P.S. wstawki o polskiej polityce, zupełnie niepotrzebne...


Pt lut 24, 2023 15:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 12:32 pm
Posty: 158
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: Pet Shop Boys
Marek Niedźwiedzki... Kto mu jeszcze wierzy. Pamiętam jedno. Najbardziej trójkową piosenkę PSB "Burnig the heather" olał. Nie było to w Trójce Niedźwiedzkiego nawet w propozycjach.

Nawet jeśli dla Ciebie jest mało wiarygodny w obecnej rzeczywistości, to mógłbyś chociaż pisać Jego nazwisko poprawnie :nie:


Pt lut 24, 2023 18:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Pan Marek ma nietypowe nazwisko, więc łatwo się pomylić. Kojarzy się z niedźwiedziem. Nie ma o co kruszyć kopii...


So lut 25, 2023 15:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
Teraz Pet Shop Boys zabrali się za nagrywanie nowego albumu z Jamesem Fordem. Będzie lepszy niż "Memonto Mori"? ;)


Wt mar 14, 2023 16:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Kilka minut temu przeczytałem info na #PetText. Będzie ciekawe porównanie z DM. Kwestia czy to sie ukaże jeszcze w 2023, czy szykują album na 2024. Jakby nie było super wiadomość. :)


Wt mar 14, 2023 16:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
No ciekawe. Fajnie by było jakby w tym roku jeszcze to wypuścili.


Cz mar 16, 2023 9:42 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
Cover “Love Comes Quickly” od Some Ember: https://someember.bandcamp.com/track/love-comes-quickly


Cz mar 16, 2023 11:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
LIVING IN THE PAST będzie dołączone do cyfrowego wydania "Lost" . W bardziej profesjonalnej wersji. 14 kwiecień.


N mar 19, 2023 17:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Pet Shop Boys
widzieliście jak oni bawią sie w studio to brzmi tak pięknie ze aż mogłoby znaleźć sie na nowej płycie

https://www.instagram.com/p/Cp5jnPBgKGZ/


Pn mar 20, 2023 1:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
depesbe napisał(a):
LIVING IN THE PAST będzie dołączone do cyfrowego wydania "Lost" . W bardziej profesjonalnej wersji. 14 kwiecień.

Oczywiście miałeś rację, bo przewidziałeś to wcześniej. Właśnie ukazała się ta nowa wersja, ale aż tak diametralnie jednak się nie zmieniła.
Z tym wcześniej przygotowanym klipem wg.mnie ta piosenka jest " pełniejsza ", czy kompletna.
Z INNEJ BEZCZKI...powodowany zwykłą ciekawością ( a ostatnio nie wertowałem tutaj postów)... co Tobie najbardziej podoba się z Memento Mori?


So mar 25, 2023 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dwa dokonania są bardzo w moim stylu odbioru muzyki. Nie wiem co lepsze. "Before We Drown " oraz "Speak To Me". Jeszcze nie głosowałem w ankiecie...


So mar 25, 2023 15:50 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Moja pierwsza trójka... mój numer 1, od pierwszego odsłuchu, być może najbliższy PSB i dlatego :8):
Czyli tak 1. Always You 2. People Are Good
3. mimo wszystko Ghost Again... ( człowiek już się jej trochę osłuchał) A potem wymieniłbym te o których piszesz i jeszcze dodałbym kilka, które trzymają w sumie równy poziom.
Dobra płyta.


So mar 25, 2023 16:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Bardziej szczegółowo odpiszę za jakiś czas. Dobrze , że się pojawiłeś na forum Depeche Mode. :fletch:


So mar 25, 2023 17:23 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team