Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
"Pet Shop Boys pracują nad taneczno-muzycznym szoł, które oparte jest o jedną z baśni Hansa Christiana Andersena. Spektakl, do którego duet komponuje muzykę zostanie prawdopodobnie wystawiony w 2010 roku. Neil Tennant przyznał w jednym z wywiadów, że do tej pory powstało około 30 minut muzyki. "Pozostało nam jeszcze dużo pracy. Mamy już jednak choreografa i zamierzamy ciężko pracować nad tym projektem. W międzyczasie będziemy na pewno grali koncerty, ale mamy nadzieję, że spektakl gotowy będzie pod koniec 2010 roku".
www.cgm.pl


Wt lut 24, 2009 6:24 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 06, 2007 19:29 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Breslau
 
Post 
no, kurczaki - sentyment jak się patrzy... "Love etc." to świetny kawałek... na pewno oryginalna "Yes" znajdzie się na domowej półeczce... singielek do "Love etc." też <Braciszek już puścił na to haka>... gdyby grali w Polsce to kto wie-kto wie, czy bym się nie wybrała... z Bratem oczywiście :D


Wt lut 24, 2009 19:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Fajnie, Did You See Me Coming faktycznie takie Electronic-owe, to chyba przez tę gitarkę na początku. Również uważam, że jest nieco słabsze od singla i pod resztą twojej wypowiedzi też się mogę podpisać. Jestem zadowolony.

Czy All Over The World odsłania swój podobno zaczepisty sampel od Piotra Czajkowskiego? Na razie w tych fragmentach z internetu sprytnie go nie ujawniali ;)
Na jakiejś stronie można posłuchać właśnie tych minutowych fragmentów, ale niestety tylko Anglicy mogą to zrobić. Więc czekam na jakieś ripy....no i płyta już powinna wyjść. No jeju!

PS - mój egzemplarz Mail On Sunday w kwietniu powinien dotrzeć do mnie :D


N mar 08, 2009 16:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
To wiemy nie od dziś. Ale musi być równowaga. W Polsce DM, w Anglii PSB ;) Tylko, że oczywiście w Anglii DM mają jakąś tam bazę fanów i to pewnie sporą, a w Polsce na prowizorycznym forum PSB w ciągu roku postuje się mnie postów niż tutaj w jeden dzień.

Ale wracając do temat. Nastąpił przeciek w obrębie pewnej grupy ludzi. Sam posiadam już kilka nagrań, ale nie słuchałem wszystkich. Wkurzyłem się, bo przeszły do internetu 4 nowe nagrania, a 5 ciągle jest nieznanych i kiedy niby wyciekną :/? Pewnie to dlatego, że na razie jest to przeciek absolutnie kontrolowany, wśród największych fanów, a na co dzień spotykamy się z płytami, które są dla nas nowością, właśnie wyciekły w całości - ale osoby wtajemniczone miały pewnie co nie co już kilka dni wcześniej.
I teraz nie wiem czy słuchać czy nie :(

PS - skusiłem się tylko na Vulnerable. Jest lepsze od Love Etc. i Did You See Me Coming? :)


N mar 08, 2009 23:55 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 7:26 am
Posty: 629
 
Post 
Here is the album sampler of Pet Shop Boys new album Yes which will hit stores on March 23rd in the UK. The album sampler includes five full new songs and the first single off their new album. Enjoy!!

Track Listing:

01. Love etc.
04. Did You See Me Coming?
05. Vulnerable
06. More Than A Dream
09. Pandemonium
10. The Way It Used To Be


Pn mar 09, 2009 11:20 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
o yeah :8): rzeczywiście jest dobrze..nie chciałem pisać BARDZO ( VERY) dobrze :)..bo jednak to inne klimaty, ale poznając już więcej niż same fragmenty utworów, nie mam żadnych wątpliwości..jest forma :) choć bardziej surowsze piosenki z Fundamental też mi odpowiadały..
to ,że od razu kupujemy limitowaną wersję płyty Yes też nie budzi zdziwienia :D


Pt mar 13, 2009 21:32 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 28, 2007 11:20 am
Posty: 418
Lokalizacja: Wieliczka
 
Post 
A ja niezbyt trawię te klimaty, ale płytę kupię. Posłuchałem trochę, najbardziej podchodzi mi The Way It Used To Be, natomiast Love etc. na początku nie cierpiałem, a teraz zaczynam odnajdywać coś w tym utworze. Jest dosyć żywy, ale nie taki radosny jak dawne przeboje PSB.


Pt mar 13, 2009 21:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post 
No i jestem w połowie pierwszego odsłuchu plyty (tak, jest już wyciek), i panowie z PSB nagrali naprawdę ładną plytę. All over the world na razie jest killerem no.1 (poza Love...), a Vulnerable to bardzo fajny, i szalenie oldskulowy kawalek z fajnymi smaczkami dźwiekowymi. Nie myślałem, że mnie weźmie, ale bierze, z każdą piosenką coraz bardziej. :D

ps.samplera w zasadzie, poza Did you see me coming? nie słuchałem.


Åšr mar 18, 2009 11:51 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
www.forum.petshopboys.pl

Wreszcie jest. Forum z prawdziwego zdarzenia. Istnieje dopiero kilka godzin i nie jest gotowe - być może nawet w 50% - ale MIEJSCE już jest. Teraz czeka nas ciężka praca, ale już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W końcu internetowa społeczność PSB otwiera się na świat!


Åšr mar 18, 2009 23:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
lubie ten zespol za to,że sie nie zmieniają i każdą płytą dają nam swoją,nie udziwnioną muzykę,jak mawiają martudy na tym forum-to już było,wtorność,itp-a ja za to lubie wlasnie PSB i wieele innych kapel,ktore mają swoj styl,ktory sie lubi albo nie.

taka mała ciekawostka-album składankowy Discography był pierwszą płytą kompaktową jaką kupiłem w życiu-to było w 1991 kilka godzin po tym jak zakupilem odtwarzacz kompaktowy,ktory wtedy byl jak na polskie warunki sporą nowością.


z najnowszej płyty,ktora jest bardzo ładna(to chyba najlepsze słowo na jej okreslenie-nie dobra,nie rewelacyjna,nie genialna-po prostu ładna) najbardziej podoba mi się utwor Vulnerable,moim zdaniem ta piosenka powinna ukazać sie na singlu,bardzo przebojowa piosenka i do tego prawdziwa esensja PSB


Cz mar 19, 2009 13:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 02, 2005 18:14 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Cardiff
 
Post 
płytka sympatyczna...ale jakoś bez wyrazu...


Cz mar 19, 2009 14:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1803
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
The Way It Used To Be - jakoś tak cieplej wokół serduszka się robi i człowiekowi ubywa z 15 lat. To jest to PSB, które pamiętam sprzed lat...


Cz mar 19, 2009 22:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 8:39 am
Posty: 461
Lokalizacja: mongolia wewnętrzna
 
Post 
Vulnerable i The Way It Used to Be smakujÄ… mi bardzo. A lat ubywa, zdecydowanie ;)


So mar 21, 2009 8:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
The Way It Used to Be...zaryzukuję nawet stwierdzenie,że przez gitarkę i klimacik do cure podobny :) a ogólnie to taka melancholia a'la psb..piękne
to będzie nr 2 na singielek :8):
poza świetnym love etc
potem równe did you see me coming, more than a dream, czy pandemonium..do tego naprawdę dobre duby na drugiej płytce..pandemonium tu trochę jakby przestawione , jak w oryginale, na wejscie harmonijka na bicie podobnym do personal jesus, ale jeszcze lepszy magical dub more than a dream..
all over the world..."dziadek do orzechów" broni się znakomicie w obu wersjach
oceniam ,ze YES jest bardziej wyrównaną płytą niż Fundamental


So mar 21, 2009 19:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Drugim singlem będzie All Over The World.


N mar 22, 2009 11:26 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Sa takie przecieki, czy to tylko życzenie? :wink:


Pn mar 23, 2009 11:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 30, 2004 8:40 am
Posty: 476
Lokalizacja: najgłośniejsze miasto
 
Post 
Pet Shop Boys - Warszawa 10 09 2006 [2cam mix]
http://www.youtube.com/watch?v=d74EhPMCxb0


Pn mar 23, 2009 16:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Believer napisał(a):
Sa takie przecieki, czy to tylko życzenie? :wink:


To nie życzenie.


Pn mar 23, 2009 17:37 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 19:33 pm
Posty: 797
Lokalizacja: 12.02.2012 LOVE & PEACE, the end
 
Post 
To akurat wiadomo od 18 lutego, czyli od Brit Awards, gdzie zespó³ zagra³ same hity + All over the world w³a¶nie


Pn mar 23, 2009 18:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Oj nie, to jeszcze nie był ''pewny'' znak. Jeszcze nie wtedy ;)


Pn mar 23, 2009 20:57 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team