Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
23 lutego premiera nowego singla (i cover Davida Bowie).


Pt sty 26, 2024 14:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
23 lutego będą grali w Piano Room, BBC Radio2. Tam raczej nie będzie premiery. Premiera zapowiada się wcześniej. 31 stycznia Neil i Chris będą gośćmi, w porannej audycji Zoe Ball w BBC Radio2. Oby wreszcie 31 stycznia coś ruszyło.


So sty 27, 2024 10:02 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.instagram.com/petshopboysra ... hauh1tTnL/


So sty 27, 2024 13:01 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Feniksie. Wiesz co to jest Piano Room z BBC ? Tam zazwyczaj nie ma premiery singla. Tam są utwory na fortepian i smyczki. W innym wykonaniu. Pozdrawiam.


So sty 27, 2024 20:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Potwierdzone na Twitter(X). Jutro w programie śniadaniowym w BBC Radio2, oficjalna premiera nowego singla Pet Shop Boys.


Wt sty 30, 2024 16:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Pet Shop Boys z radością ogłaszają, że 26 kwietnia nakładem Parlophone Records ukaże się ich nowy album studyjny „Nonetheless”.

Album można już zamawiać w przedsprzedaży, która (dla sklepów w Europie i Wielkiej Brytanii) zapewni także dostęp do biletów priorytetowych na bardzo specjalną serię pięciu występów PSB w londyńskiej Royal Opera House w dniach 23–27 lipca. Pierwszy singiel z albumu „Loneliness” jest już dostępny cyfrowo, a 16 lutego ukaże się jako singiel CD. Link do zamówienia w przedsprzedaży i słuchania poniżej.

„Nonetheless” zawiera dziesięć utworów i będzie dostępny cyfrowo oraz w różnych formatach fizycznych, w tym na płycie CD, czarnym winylu, przezroczystym winylu, szarym winylu i kasecie. Album nagrany i zmiksowany w zeszłym roku w Londynie jest pierwszym albumem duetu nagranym z producentem Jamesem Fordem.

Lista utworów to:

Loneliness
Feel
Why am I dancing?
New London boy
Dancing star
A new bohemia
The schlager hit parade
The secret of happiness
Bullet for Narcissus
Love is the law

Dwupłytowe i podwójne białe wydanie winylowe „Nonetheless” zawiera dodatkową czteroutworową EPkę „Furthermore” zawierającą zupełnie nowe nagrania „Heart”, „Being boring”, „Always on my mind” i „It's a sin” .

Więcej szczegółów na temat albumu, singla i występów w Royal Opera House można uzyskać w oficjalnym sklepie Pet Shop Boys.

Tłumaczenie translator; tytuły oczywiście zachowałem oryginalne.
Edit. Dziwne, znowu Parlophone jednak wydaje...?
Edit 2. Teledysk singla...mogliby nieco subtelniej. Singiel Samotność już hula w sieci, ale są blokady oglądania. Całkiem przyjemny radio edit.


Śr sty 31, 2024 13:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Pet Shop Boys


Śr sty 31, 2024 14:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Teledysk masakrycznie kontrowersyjny w kilku momentach. Po co Oni to robią ? Kompozycja bardzo dobra, aranże średnie. Teledyskowo PSB tak sami słabo ostatnio jak DM. Szkoda.
Są też plusy. 2 b-sidy cyfrowe jak na razie do Loneliness.
"Party In The Blitz"
"Through You (extended mix)"

https://www.youtube.com/watch?v=J5CH4rQ5fg8

https://www.youtube.com/watch?v=fZa_3lFcqKw


Śr sty 31, 2024 15:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dokładnie pomyślałem, jak Ty... " po co ? "
Można pokazać delikatniej. No ktoś powie, że przecież to zespół gejowski a niektóre obrazy to podpowiada nam tylko wyobraźnia i przecież nic nie zostało pokazane " dosłownie ".
Nie ma tu jakiejś wielkiej historii, taki misz-masz scenek, obraz raz czarno-biały raz kolorowy... niby tytuł Samotność, ale bohater to działa tak w myśl zasady..." żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna , raz chłopaczek"...
Cóż, co zrobić...nie wszyscy musimy być tacy "nowocześni".
Kurka wodna i tak kochamy PSB takimi jakimi są... ech, tak cały czas myślę, bo przecież nie muszę im zaglądać do łóżka.


Śr sty 31, 2024 17:10 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Żeby zrozumieć przesłanie nowego teledysku PSB, trzeba go być może wielokrotnie obejrzeć, wyłapując jeden motyw. Samotność. Sam dałem się złapać w sidła PSB. Tzn. zbyt ostre pokazanie "czegoś" w kilku momentach. Niektórzy od razu się obrażają i dalej nie oglądają , nie zastanawiają się. Głównym bohaterem jest duży facet (kręcone rude włosy). Koniec teledysku jest symptomatyczny. Wszyscy się bawią, a On siedzi smutny i popija procenty... Dodam iż, ograniczenia wiekowe co do tego teledysku, nie są od youtube tylko od autora, czyli PSB. Jestem ciekaw drugiego singla i teledysku przed samą płytą. Pewnie będzie to na początku kwietnia. Powinno być już bardziej strawnie wizualnie.


Pt lut 02, 2024 15:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dokładnie. Dziś o tym rozmawiałem z koleżanką z pracy, której podesłałem link z videoclipem. Bohater zostaje na końcu sam.
Tym niemniej... :8): ( nomen omen tytuł płyty) piosenka już mi się bardzo podoba. Także ta rozbudowana wersja teledyskowa.
Zawsze lubiłem wersje extended :P
A samo intro, jakie piekne...te smyki i coś, jak dźwięki dzwonu, czterokrotnie powtórzony ( uwielbiam dźwięk dzwonu w piosenkach)... miód.
Ta piosenka jest przekorna. Jest smutna, ale refren wybrzmiewa wesolą melodią. Dziś chciało mi się przy niej płakać.


Pt lut 02, 2024 19:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Kompozycja cały czas u mnie na wysokim poziomie. Aranże zaś, spadają w coraz większą przepaść nicości. Ford w tej piosence zrobił praktycznie to samo co Price przez ich 3 ostatnie płyty. Mam nadzieję że aranże do Leneliness , to tylko taki most pomiędzy tymi dwoma producentami.


Cz lut 08, 2024 21:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Dopowiadając. Chodzi szczególnie o produkcję sekcji perkusyjno - rytmicznej. Wg mnie zupełnie to nie pasuje do stylu utworu. Cały czas się w tym utwierdzam . Szkoda, ponieważ kompozycja ma naprawdę bardzo dobry potencjał.


So lut 10, 2024 15:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.youtube.com/watch?v=BcfKsMQHsf0

Piątkowe BBC Radio 2's Piano Room. "All the young dudes". Cover Davida Bowie.


N lut 25, 2024 14:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
Singiel CD "Loneliness" od oficjalnego sklepu PSB dotarł. Bardzo dobre wydanie - rozkładana gruba tekturka, nie jakieś miękkie nic pojedyncze, prawie rozpadające się po pierwszym dotyku. Jednak znów jest problem z opłatami celnymi od zamówień z Wielkiej Brytanii. Wg umowy z UK, zamówienia do UE poniżej 150 Euro nie podlegają opłatom celnym. Zastanawiam się kto dał ciała? Sklep w UK czy Polacy -celnicy ? Czy ktoś miał podobne przypadki z zamówieniami z Wielkiej Brytanii ? Poza tym jest jeden szczegół który mnie najbardziej rozwala. Singiel wysłany z UK, a na okładce(nie na folii) bezczelna naklejka Made In Germany. Świat staje na głowie.


Wt lut 27, 2024 16:55 pm Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 296
 
Post Re: Pet Shop Boys
Po niefajnych doświadczeniach, gdzie mi się nic nie zgadzało - nie zamawiam obecnie nic z UK.
Natomiast niejako podpinając się pod temat: czy ktoś może coś tu kupował i wszystko było ok (bo cena wydaje mi się dość atrakcyjna, by nie powiedzieć lekko za niska) ?

https://klubstarejplyty.pl/produkt/pet- ... cd-single/

Co to Nonetheless pojawił się już w niektórych polskich sklepach preorder, w tym w wersji deluxe (2 cd)

https://www.cd-dvd-vinyl.pl/rock/rock/c ... 73335.html


Wt lut 27, 2024 17:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: Pet Shop Boys
orzech65 napisał(a):
Po niefajnych doświadczeniach, gdzie mi się nic nie zgadzało - nie zamawiam obecnie nic z UK.
Natomiast niejako podpinając się pod temat: czy ktoś może coś tu kupował i wszystko było ok (bo cena wydaje mi się dość atrakcyjna, by nie powiedzieć lekko za niska) ?

https://klubstarejplyty.pl/produkt/pet- ... cd-single/

Co to Nonetheless pojawił się już w niektórych polskich sklepach preorder, w tym w wersji deluxe (2 cd)

https://www.cd-dvd-vinyl.pl/rock/rock/c ... 73335.html


Kupiłem w KSP "Wagging Tongue" - czekałem prawie miesiąc na dostawę i to po mojej interwencji. Jeszce wtedy udało się dodzwonić Nie nauczony doświadczeniem zamówiłem 3.02.2024 "My Cosmos In Mine/Speak To Me" i szczęśliwie dzisiaj mamy 27.02.2024 i żadnej informacji o wysyłce i brak kontaktu z gościem. Od wczoraj dzwonię ale wygląda na to, że gość wyłączył telefon. Firemka jest prowadzona popołudniami w mieście Leszno (między Wroclawiem, a Poznaniem). Także uważaj i zapłać więcej gdzie będziesz pewien dostawy!


Wt lut 27, 2024 19:09 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lis 12, 2003 12:55 pm
Posty: 1343
 
Post Re: Pet Shop Boys
orzech65 napisał(a):
Po niefajnych doświadczeniach, gdzie mi się nic nie zgadzało - nie zamawiam obecnie nic z UK.
Natomiast niejako podpinając się pod temat: czy ktoś może coś tu kupował i wszystko było ok (bo cena wydaje mi się dość atrakcyjna, by nie powiedzieć lekko za niska) ?

https://klubstarejplyty.pl/produkt/pet- ... cd-single/

Co to Nonetheless pojawił się już w niektórych polskich sklepach preorder, w tym w wersji deluxe (2 cd)

https://www.cd-dvd-vinyl.pl/rock/rock/c ... 73335.html


Klub Starej Płyty kiedyś działał prężniej i szybciej. Teraz faktycznie miewają obsuwy - patrz mój wpis w wątku o singlach z MM: viewtopic.php?p=1208025#p1208025

Może tu właśnie leży pies pogrzebany, że firma jest mała, zatrudnia z 2-3 osoby (a może jest po prostu sam jeden właściciel) i dlatego ceny są konkurencyjne, no ale za to terminy nie do wyrobienia. Reasumując: kilka razy u nich zamawiałem, zawsze wszystko dochodziło, acz nierzadko mocno po czasie. Z interwencjami telefonicznymi i mailowymi jest różnie, można się odbić od ściany, co może powodować trochę stres.


Śr lut 28, 2024 13:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Pet Shop Boys
https://www.thesdeshop.com/collections/pet-shop-boys

Niezłe kombinacje się odprawiają, co nowego albumu PSB. Będzie dostępna wersja Blue-ray, tylko na tej stronie brytyjskiej(nie jest to oficjalny sklep PSB). Dolby Atmos i takie tam. Ale kombinują. Tymczasem na Empik w Polsce, nie ma nawet wersji podstawowej "Nonentheless" do zamówienia. :roll:


Cz mar 07, 2024 16:31 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 06, 2009 15:28 pm
Posty: 629
Lokalizacja: In Your Room
 
Post Re: Pet Shop Boys
depesbe napisał(a):
Singiel CD "Loneliness" od oficjalnego sklepu PSB dotarł. Bardzo dobre wydanie - rozkładana gruba tekturka, nie jakieś miękkie nic pojedyncze, prawie rozpadające się po pierwszym dotyku. Jednak znów jest problem z opłatami celnymi od zamówień z Wielkiej Brytanii. Wg umowy z UK, zamówienia do UE poniżej 150 Euro nie podlegają opłatom celnym. Zastanawiam się kto dał ciała? Sklep w UK czy Polacy -celnicy ? Czy ktoś miał podobne przypadki z zamówieniami z Wielkiej Brytanii ? Poza tym jest jeden szczegół który mnie najbardziej rozwala. Singiel wysłany z UK, a na okładce(nie na folii) bezczelna naklejka Made In Germany. Świat staje na głowie.

wersja radiowa na singlu co nie ? wolałbym dłuższą albumową trzeba bedzie poczekać na album. Też zamawiałem kilka razy z oficjalnego sklepu PSB i prawie zawsze drobne opłaty za przesyłke od poczty jedynie raz jak kupiłem Smash to paczka przyszła okrężną drogą przez Estonię bez opłat. Kupiłem bilet na koncert na Torwarze 3 lipca kto jeszcze jedzie ? :D


Cz mar 07, 2024 23:57 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 846 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team