Depeche Mode - Zobacz wątek - Pet Shop Boys
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  NastÄ™pna strona
Pet Shop Boys 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Pierwsza recenzja YES.


Wt sty 13, 2009 22:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Bardzo dobry opis płyty, bo jeśli recenzja to trochę awangardowa ;)
W każdym razie najśmieszniejszą rzeczą był fakt, że już kilkadziesiąt minut po opublikowaniu recenzji ludzie zalali Pojustice mailami, czemu nazywają ten album tylko ''quiet good'' i ''better than Disco 2''. Okazało się, że to był żart, ale Popjustice musiał to odpowiednio sprostować :D Widać jak wiele osób przejmuje się tym krążkiem. Cieszy mnie to niezmiernie. A ogólnie płyta bardzo się podoba. Jest lepsza od Fundamental - tak przynajmniej dowiedziałem się z forum od jednego z redaktorów. I posiada 3 wielkie tracki, lepsze od Integrala, który już jest naznaczony przez tysiące fanów jako epokowe dzieło - choć ja zawsze miałem zdecydowanie mniej entuzjastyczny stosunek do niego.

Najlepsze:
- King Of Rome (z fajnÄ… linijkÄ…: If I was King Of Rome, i couldn't be more tragic)
- Pandemonium (podobno wymiatacz)
- All Over The World (z nutÄ… March Of...) Piotra Czajkowskiego :)

Są też dwa słabe punkty, ale skoro uznają za taki np. numer Beautiful People, inspirowany latami 60 z harmonijkom i będącym podobno skrzyżowaniem Hit And Miss z I Get Along to chyba MUSZĄ się mylić ;>
A i teksty jakby wyjęty z kompozycji Common People grupy Pulp :D

Oj szykuje się ZNAKOMITA płyta, na swoim podwórku na pewno zgarnie wszystko, a jak pobiję DM przynajmniej jeśli chodzi o zgarnięte pochwały od krytyków (bo na komercyjne pobicie i przedarcie się do ludzi kompletnie nie liczę) to nie będę zdziwiony!


Åšr sty 14, 2009 18:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ja licze bardziej wlasnie na komercyjne przebicie sie. W UK oczywiscie. PSB sa tam naprawde legendami i kazda ich inicjatywa jest bacznie obserwowana. Pamietam jak narzekalismy wszyscy (fani PSB) na Disco4, a w jednym ze sklepow HMV do ktorego zjrzalem byla na 4ym miejscu wsrod najlepiej sprzedajacych sie albumow. Jesli na nowej plycie sa kawalki o potencjale przewyzszajacym Integral (ktory, domyslam sie, moglby byc chitem chocby ze wzgledu na tresc) to PSB w polaczeniu z buzzem jaki wytworzy ich nagroda i wystep 18 lutego na Brits maja szasnse namieszac!


Åšr sty 14, 2009 20:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Samo Popjustice twierdzi, że od ich występu wiele zależy. Mogliby zrobić What Have I Done To Deserve This z gościnnym udziałem Girls Aloud i Where The Streets Have No Name z U2, którzy też na gali są...ja już różne plotki na ten temat słyszałem :D


Åšr sty 14, 2009 22:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Tez przeszlo mi przez mysl WTSHNN z U2. Nie wiem jak cale U2, ale Bono moglby na to pojsc. Byloby bardzo ciekawie :D Co do What Have I done... to spiewali to juz kiedys na Brits, albo jakiejs innej tego typu uroczystosci w UK z Dusty.


Cz sty 15, 2009 1:28 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
O! Nawet nie widziałem (i widziałem) tego występu. Poszperam na...U2be :P
W każdym razie to byłaby świetna rzecz U2 z PSB na scenie. Z tego co wiem panują między nimi bardzo dobre relację więc kto wie...a skoro wieczór ma być WYJĄTKOWY....


Cz sty 15, 2009 9:10 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Mowisz - masz :wink:

Co do dobrych relacji z U2...Chodzi Ci o calus Bono dla Neila w trakcie Brits w przeszlosci? :D Czy o impreze u Eltona Johna? Innych podtekstów nie znam.. :P


Cz sty 15, 2009 12:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Miałem na myśli oba, plus jeszcze kilka innych drobnych przejawów, które na przestrzeni lat pojawiały się w prasie i w jakiś wywiadach....coś tam kiedyś na YT się oglądało i widziało wycinki z gazet...

Dzięki za link!


O kurcze. EDIT, EDIT i jeszcze raz EDIT. Pochrzaniło mi się. Zrozumiałem poprzedni post tak : co do WHERE THE STREETS.....to śpiewali to z Dusty'' :lol: A ten występ widziałem już kiedyś....co za bezczelny playback :D


Cz sty 15, 2009 14:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 02, 2005 18:14 pm
Posty: 311
Lokalizacja: Cardiff
 
Post 
Believer napisał(a):
Mowisz - masz :wink:



to jest live ?


Cz sty 15, 2009 14:28 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No niby tak. Wyszli na scene i spiewali (wygladali na spiewajacych)wiec live. I chyba nic wiecej...Ale na takich imprezach to normalne :wink:


Cz sty 15, 2009 18:49 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
no to szykuje sięjakiś spektakularny występ!!! :)
czekamy, czekamy..
a dla tych, którzy nie zagladają na forum psb, link do kolejnego eseju E.Ostrowskiego, częsci monografii, o której była już tu mowa
www.fragile.net.pl/2009-1/literatura-eryk-ostrowski.php


Pt sty 16, 2009 20:46 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Pet Shop Boys zaprosili swoich dobrych przyjaciół z The Killers jako gości na swój występ w Brit Awards. Ciekawe jaki utwór razem wykonają :)


Pt sty 16, 2009 21:28 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
The Killers :?: :?


So sty 17, 2009 14:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
The Killers to dobra grupa, nie narzekaj. Nowy album jest przyzwoity, eksperymentalny jak na nich. Jest tam co prawda okropny Human, ale z drugiej strony wita nas Spaceman :) ZresztÄ…...na pewno coÅ› od PSB wykonajÄ….


So sty 17, 2009 14:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Dobra, tylko taki zespol jak PSB, kiedy otrzmuje taka nagrode nie powinien rownac w dol i zapraszac na scene Killersow. Sa dobrym zespolem i nic wiecej. PSB daliby sobie rade sami, a jesli juz maja z kims wystepowac razem, to z zespolem o ich pozycji.


So sty 17, 2009 17:36 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Dziwne masz na to spojrzenie. To kogo mieliby zaprosić? To u2, tak?
A po za tym? Kto taki pojawi się na Brit Awards, który spełniałby twoje kryteria? To jest wieczór PSB, a nie PSB i kogoś jeszcze, kto mógłby nawet ich przyćmić.


So sty 17, 2009 18:37 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Wow..spokojnie...po co tle pytan? Wiem, ze lubisz Killersow, ale wrzuc na luz :wink:
Moim zdaniem: Nikogo nie zapraszac. Maja ponad 20 lat historii, ponad 40 hitow. To mowi samo za siebie. Ostatnio robia produkcje wielu artystom, a sami niestety swoje promocyjne sprawy (ile jest w tym winy EMI mozna gdybac) nieco zaniedbuja. Sprawa z singlem-Integral, cale to Disco4, wydadza Nghtlife FL czy nie?...Dadza sobie rade na Brits sami, nie musza sie nikim podpierac. Jesli juz to moglby byc ciekawy wystep z U2 (wiele smaczkow w tle). The Killers jak dla mnie, poki co, to jeden z wielu zespolow z ktorym wspolpracowali. Sa dobrzy, ale przyznajmy: nie ta klasa, nie ten poziom.


So sty 17, 2009 20:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 21:01 pm
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia
 
Post 
ha, ha ..a mnie siÄ™ human bardzo podoba
choć bardziej "zalatuje" mi taką słodyczą a'la omd...
ale nie przeszkadza mi to :)
i w sumie chyba to takie bardziej oczywiste, że na brit zaprosili jednak kilersów a nie dziewuszki... :P


N sty 18, 2009 21:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 10, 2006 19:41 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 
Post 
Zgadza się, nie są tak dobrym zespołem, ale tak jak pisałem: jedyny równie dobry zespół co im dorównuje poziomem, choć jest z zupełnie innej bajki to U2. A Killers to właśnie dobry ruch marketingowy by zwiększyć popularność ;)


Pn sty 19, 2009 7:46 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 11, 2006 0:11 am
Posty: 371
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Pet Shop Boys przygotowuja remix utworu "Eh Eh (Nothing Else I Can Say)" autorstwa Lady Gaga. Jesli ktos, tak jak ja, nie zna tego kwalka: klik


Wt sty 20, 2009 23:04 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 842 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team