Depeche Mode - Zobacz wątek - Apoptygma Berzerk
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NastÄ™pna strona
Apoptygma Berzerk 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
http://www.depechemode-forum.pl/viewtop ... 717#813717

http://www.depechemode-forum.pl/viewtop ... 779#813779


Pn lut 16, 2009 19:06 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 22:13 pm
Posty: 25
Lokalizacja: lubuskie
 
Post 
Pierwszy odsłuch tak długo wyczekiwanej płyty Apop mało nie doprowadził mnie do łez, pomyślałam co to za G...o jak Stefek mógł mi to zrobić. Ja zacięta Fanka Apop pomyślałam że te wszystkie lata kiedy wielbiłam ich są stracone. Zdecydowałam się na drugi odsłuch i było już trochę lepiej np. Shadow niezłe i jeszcze ze dwa utworki teź. Natomiast dodatek DVD to kompletna porażka pieprzenie Stefanka o każdym utworze, wysila się bardzo by coś mądrego rzec 1 teledysk i kupa syfu.Ogólnie jestem rozczarowana za dużo rocka jak na mój gust.


Wt lut 17, 2009 11:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Fragment Relacji która niebawem w całości na www.electr-on.pl



Punktualnie o godz 22 przygasÅ‚y Å›wiatÅ‚a a przy dźwiÄ™kach rozpoczynajÄ…cego „WEIGHT OF THE WORLD” zaczÄ™li pojawiać siÄ™ muzycy Apoptygmy. Fredrik zasiadÅ‚ na swoim zestawem perkusyjnym, Geir opanowaÅ‚ klawisze, Angel jak zwykle umiejscowiÅ‚ siÄ™ po lewej stronie sceny, na koniec oczywiÅ›cie ON, mistrz ceremonii, Stephan Groth w czarnej koszuli i kamizelce. Muzyka graÅ‚a, Å›wiatÅ‚a bÅ‚yskaÅ‚y w postaci rozstawionych ekranów Å›wietlnych które pokazaÅ‚y swojÄ… moc w późniejszej części koncertu, i wszystko byÅ‚o tak jak być powinno a zarazem nie byÅ‚o. PÅ‚ytko zagrany i wrÄ™cz niezauważalnie emocjonalnie odebrany „Weight…” za chwilÄ™ zamieniÅ‚ siÄ™ w drugi utwór tego wieczoru „APOLLO”.
I znów sytuacja się powtarza, Stephan śpiewał co mu utwór nakazywał, Angel męczył się na swoim dębowym Gibsonie, Geir coś tam odgrywał na klawiszach a ilość mocy którą produkował w sumie zespół nie wystarczyłaby do zasilenia latarki kieszonkowej.
Tak mam wyglądać koncert Apoptygmy Berzerk?! To jest ta skandynawska legenda której norweskie fiordy w pas się kłaniały?! Potrzebny jest cud, i to szybko, błagalny wzrok kierowałem na stojącącego najbliżej gitarzystę. Audun Stengel przecież nazywają cię Angel spraw aby cud się stał ! I stało się, modły zostały wysłuchane ! Stephan zapowiedział:
„Apoptygma Berzerk Old School” i zaraz dodaÅ‚: „Chcecie wiÄ™cej ? Chcecie wiÄ™cej?!” i pojechali jak nigdy w życiu „ECLIPSE”. Najwspanialsze wykonanie tego utworu jakie sÅ‚yszaÅ‚em. Angel zmieniÅ‚ gitary i wymiataÅ‚ na czarnym Gibsonie z logo APB, Stephan szalaÅ‚ po scenie a Geir prawie, że unosiÅ‚ siÄ™ nad klawiszami. W koÅ„cu bÄ™bny ożyÅ‚y tak jak powinny a Å›wietlne ekrany zajaÅ›niaÅ‚y tak jak swego czasu bÅ‚yszczaÅ‚a nazwa tego zespoÅ‚u.
Zderzenie dwóch pierwszych utworów pochodzenia ostatniej pÅ‚yty z „Eclipse” to jak pojedynek Dawida z Goliatem, jednym pociÄ…gniÄ™ciem zdmuchnÄ™li mit iż nowa pÅ‚yta to dobra muzyka. To w jaki sposób ten zespół odżyÅ‚ podczas grania tego utworu i za chwile kolejnego „DEEP RED” jest wrÄ™cz niemożliwe do opisania. Publiczność oszalaÅ‚a, co dodatkowo zmotywowaÅ‚o zespół. ZakotÅ‚owaÅ‚o siÄ™ również na samej scenie z racji tego iż Geir nie byÅ‚ w stanie ustać za swoimi klawiszami i zaplÄ…taÅ‚ siÄ™ na szyi Angel’a. Dwa pierwsze utwory to jak granie na studniówce, uwaga rodzice wyszli teraz możemy przywalić i zrobili to „Eclipse” i „Deep Red” to byÅ‚a totalna demolka.


Wt lut 17, 2009 15:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Pełna relacja z Berlina już na stronie:
http://www.electr-on.pl/modules.php?nam ... tent&id=70

i galeria
http://www.electr-on.pl/modules.php?op= ... ll&gid=137

Obrazek


Pt lut 20, 2009 7:45 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
a na stronie empik.com tak majÄ… siÄ™ sprawy :lol:

"Opis albumu: Rocket Science

Po rewelacyjnie przyjętym przez fanów albumie 'You And Me Against The World' Norwescy mistrzowie electrorocka powracaja z nowym materiałem. Album 'Rocket Science', to mocna dawka rocka z dużym zabarwieniem electro. Promujący album singiel 'Apollo (live On Your Tv)' może przynieść skojarzenia z najlepszymi kawałkami popularnego amerykańskiego bandu - The Good Charlotte. 'Rocket Science' z pewnością przypadnie do gustu fanom Zeromancer, Depeche Mode i Nine Inch Nails."


Wt mar 17, 2009 18:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 17, 2005 14:06 pm
Posty: 482
 
Post 
Kto im te teksty pisze? :shock: :shock: :shock:


Wt mar 17, 2009 20:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
To jest przewalone z Niemca, a już myślałem że tylko Polak może podobny bzdet wymyśleć :wink:


Wt mar 17, 2009 22:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
A to DVD z limitowanej wersji Rocket Science ktoÅ› widzial?
Powiem Wam, ze wedlug mnie ta plyta nabiera jeszcze innego wymiaru i za to jeszcze bardziej jÄ… kocham.

Kilka wrażeń:

1. Wspaniala sprawa to gdy nasz Stefan opowiada o kazdym utworze.
Nadziwić sie nie mogłam, ze ten chłopak jest tak zestresowany. Szybko mówi, robi błedy (ale luz), ma luki myślowe i momentami nie wiedząc co powiedzieć wwala te same określenia. Często spuszczony wzrok. Stresuje się chłopaczysko. Miętoli tą płytę tak długo ................. az w końcu mu wypada z ręki :lol: (tu się poszczałam ze śmiechu)
Co by nie było jest to fantastyczne i bardzo ciekawa wycieczka po płycie.

2. Galeryjka zdjęciowa badziewna wedlug mnie.

3. Akwarium.

Aż sie tu zatrzymam :lol: No jest to tak głupie, ze aż cuuuuuuuudowne :lol:
Podejrzewam, ze osoba po zapaleniu jointa skonałaby przy tym ze śmiechu. Guaranteed :lol:

4. I kolejna perełka jak dla mnie. To koncowy materiał live z występu z Fredrikstad. Coś wspanialego. Bekstejdzowe emocje, moment wyjscia na scene - uwielbiam to! I sfilmowane 2 utwory.
Coś pięknego! Polecam.


Cz kwi 02, 2009 17:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 26, 2009 10:51 am
Posty: 105
 
Post 
Ja lubię APB :wink: Szczególnie 3 pierwsze albumy są wyśmienite. Mimo że Stephan nie ma takiego głosu jak Dave. Ale muzyka jest świetna. :D


N maja 10, 2009 20:14 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Mógłbym takie koncerty jak ten na Blackfield oglądać co tydzień
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Åšr cze 24, 2009 8:20 am Zobacz profil
 
Post 
Gahanova. napisał(a):
Ja lubię APB :wink: Szczególnie 3 pierwsze albumy są wyśmienite. Mimo że Stephan nie ma takiego głosu jak Dave. Ale muzyka jest świetna. :D


daruj sobie te dziecinne komentarze...to topic o Apop a nie DM...


Åšr cze 24, 2009 12:57 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
enjoydm napisał(a):
Mógłbym takie koncerty jak ten na Blackfield oglądać co tydzień

Namów kogo trzeba na zrobienie koncertu w Szczecinie ;-)


Pt cze 26, 2009 13:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Cytuj:
Namów kogo trzeba na zrobienie koncertu w Szczecinie


Już prędzej namówię Ciebie na wspólny wyjazd :lol:
Ja co do Polski nie mam już złudzeń, jedyne miejsce gdzie mogli by zagrać to Castle Party.

Obrazek


Pt cze 26, 2009 14:07 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 03, 2006 19:58 pm
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
 
Post 
A to widzieliscie ?

http://www.myspace.com/poland_loves_apop


Åšr lip 29, 2009 0:29 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 26, 2009 10:51 am
Posty: 105
 
Post 
Bagiennik napisał(a):


Właśnie chciałam o tym napisać ale widze że ktoś już zamieścił ten link, to dobrze ;) ! Trzeba przyłączyć się do tej akcji :D


Wt sie 11, 2009 15:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Jasne...w obliczu rozwalenia przez Stefana kapeli nie pozostaje nic innego jak tylko APB poland loves :wink:


Pn sie 17, 2009 21:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 22:13 pm
Posty: 25
Lokalizacja: lubuskie
 
Post 
Wybiera się ktoś może do Duisburga 12.11.09 na koncert Apop :) Ciekawa jestem czy Stefek wystąpi z nowym składem czy jeszcze z poprzednim, macie jakieś info o tym :?:


Pn paź 05, 2009 10:17 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post 
Apoptygma ze starego składu ma tylko Stefana, nowy pałker, to samo klawisz i koleś z The Anix na gitarze.
Dziwny band się zrobił, po dawnej APB, tylko wspomnienie.
Wrócili z USA na parę koncertów do Europy. Klawiszowiec różne kocopoły teraz wygrywa a do tego Stefanek w San Francisco na koncercie "Somebody" śpiewał :shock:


Pn paź 05, 2009 12:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 22:13 pm
Posty: 25
Lokalizacja: lubuskie
 
Post 
No to w sumie mega katastrofy nie ma... dobrze że frontman sam siebie nie chciał wymienić na nowszy model :lol: A tak serio aż się boję jak to wypadnie z nowymi ludźmi, Stefan jak Stefan wiadomo że raczej na nim się nie zawiodę, na klawiszach podobno jego brat Jonas zasuwa....pojedzie się zobaczy :8): Chyba wykupię wysokie ubezpieczenie w razie jakbym tam miała zejść na zawał :roll:
Nie wiem co sie ostatnio dzieje : Ciągle jakiś szok mnie dopada, a to odwłany koncert DM w Wawie ( nie mówiąc już o samej płycie), a to Stefek rozpiernicza band, a to na koniec klip do Hole... jak ja ten rok przeżyję to będzie cud :lol:


Pn paź 05, 2009 13:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post 
czas poznac tego Briana Molko 2.
od ktorej plyty polecacie rozdziewiczyc AB?


Śr paź 07, 2009 17:58 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team