´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - A-HA

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 303 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
A-HA 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt lut 06, 2018 1:08 am

Post Re: A-HA
Znam, znam :)
No chemia jest rzeczywiscie inna niz w dM. Dla mnie ten zespol zawsze byl taki grzeczny a Morten kojarzyl sie z motylami, orchideami i teologia :) A dM wiadomo... hedonizm na calego.
a-ha kiedy┼Ť tak dawali czadu na scenie, pamietam te koncerty z rio, zabawne maniery wokalne, totalny power. Dzisiaj jak ich ogladam mam wrazenie, ze sa wypaleni na maxa, nie wiem czy oni sie personalnie jeszcze lubia. Pal chowajacy sie za okularami podczas tych koncertow unplugged to troche policzek w strone fanow. Bez watpienia introwertyk, bardzo wrazliwy czlowiek, ale prawda jest taka, ze potrzeba naprawde duzo smialosci, odwagi, zeby wyjechac do obcego, obcojezycznego kraju robic kariere. To zaslanianie sie niesmialoscia jest smieszne. Mial szczescie w zyciu chlopak, ze trafil na ta Lauren, takie zwiazki sa zawsze solidne (dwa bieguny). Chcialabym przeczytac Tears From a Stone i My Take On Me, ale tego pewnie nawet po angielsku nie wydadza co jest jakims nieporozumieniem.

Wt maja 29, 2018 0:37 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

Wizerunek moim zdaniem to tylko kreacja na poziomie marketingu. Co cz─Östo jest tylko iluzj─ů. Bo dla mnie liczy konkretny poziom muzyczny ;)
Wypalenie to widz─Ö w Depeche Mode gdzie mecza te trase niemilosiernie. A A-ha stawia na mniej koncert├│w, ale zawsze na wysokim poziomie i nikt na pewno nie wyjdzie bez satysfakcji po wyst─Öpie.
Paul ma taki a nie inny styl i dziwi─Ö si─Ö, ┼╝e kogo┼Ť si─Ö krytukuje za bycie autentycznym :)
Gdyby nie podjęli tego ryzyka wyjazdu do Anglii to historia by się zupelnie inaczej potoczyła.
A biografie s─ů w planach je┼Ťli chodzi o t┼éumaczenie. Ale wiadomo ┼╝e niemiecki rynek jest bardziej dochodowy.

Wt maja 29, 2018 12:46 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

"V├ąkenatt" Bridges uka┼╝e si─Ö 15 sierpnia w formie winylowej w specjalnym boxie ;)

Obrazek

Pt cze 15, 2018 12:11 pm Zobacz profil WWW
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 303 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: