Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
A-HA 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post 
@suede! opowiadaj, jaka akustyka i widoczność w hali...gdzie miałeś miejsce itp :)


Śr lis 18, 2009 20:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post 
... koncert niesamowity ... setlista jak z bajki ... wszystko co powinno być zagrane można powiedzieć że zagrali ... tylko jak zawsze organizacja zabłysła ... typowy chaos ... przed halą byłem około 14:30 jakiś szybki posiłek na przeciwko w barze i z nosem przyklejonym przy szybie oczekiwałem na koncert ... spekulacji i pytań do ochrony którymi wejściami będą wpuszczać nie było końca ... ok godziny 17:30 pan z ochrony poprosił by wycofać się za barierki ... działo się to wszystko pod wejściem numer 1 ... ok godz 17:45 została wywieszona karteczka na szybie że właściciele biletów z Eventimu będą wpuszczani wejściem numer 12 ... może stało nas tam w tym momencie 1000 osób i jeszcze info jak grom z jasnego nieba ... wejściem numer jeden pod którym stoimy będą wpuszczać VIP-ów i wejście przesunięto na godzinę 19 z 18-ej ... wszyscy pod wejście numer 12 i 13 biegiem ... z nieba deszcz ... ochrona nie chciała wpuścić nas pod zadaszenie ale w końcu pod naporem tłumu ustąpili ... w końcu jakiś gość poprosił by uformować dwie kolejki ... tych którzy mają bilety z Eventimu i pozostałe ... czekamy do 19 ... 19 wybija i nic ... wychodzi gość i prosi o uformowanie kolejki tych którzy mają bilety na płytę ... ludzie już w tym momencie nie wyrobili ... poleciały ku**y i chu*e w kierunku organizatorów ... po chwili zaczeli wpuszczać ... jeśli tak będzie to wyglądało podczas koncertów DM w lutym kiedy na dworze mróz i śnieg to ja tego nie widzę ... pozDRawiaM wszystkich wytrwałych :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Śr lis 18, 2009 20:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post 
na całe szczęście posiadam bilet na sektor, więc stanie pod halą odpada...a co do filmiku- panowie dają radę! :)


Śr lis 18, 2009 20:44 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 19:13 pm
Posty: 146
Lokalizacja: włocławek
 
Post 
@ admirka79 mialem sektor G ale jako ze frekwencja nie dopisala a pomylka-Afromental smecil do potegi mozna bylo powojazowac po sektorach i plycie. Super miejscowki to E,F,P,R (ale to juz kazdy wie) Te naprzeciwko sceny...sa naprawde daleko :wink:

ale akustyka zarabista!! wg mnie zdecydowanie lepsza niz w spodku!Bedzie Pani zadowolona :wink:

@ Radzio...z ta ochrona mam zupelnie inne doswiadczenie.Dotarlem przed 20.00 i chociaz mialem siedzaca miejscowke bez problemu wpuszczali na plyte z kazdej strony...i bez walki z nimi stalem z 10m przed scena :wink: ale gig naprawde niesamowity! do dzis trzyma :!:


Śr lis 18, 2009 21:23 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post 
... @suede jeśli byłeś tam dopiero o 20 ominęła Cię zatem cała kołomyja :wink: ... ja niestety z powodu połączenia jakie jest między Gdynią a Łodzią musiałem być wcześniej ...


Śr lis 18, 2009 21:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 06, 2009 19:16 pm
Posty: 1228
Lokalizacja: śląskie
 
Post 
dzięki za dobre ifo- mam sektor R :D
p.s. przez zwrot "Pani" poczułam się staaaaaro :(
ile czasu grali A-ha? scena niczego sobie!


Śr lis 18, 2009 21:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 19, 2009 19:53 pm
Posty: 342
Lokalizacja: The Boat
 
Post 
A jak z frekwencją? mam nadzieję że nie daliśmy plamy i hala była pełna :)


Śr lis 18, 2009 21:52 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post 
... @EmPeGie niestety z frekwencją nie było ognia ... sporo wolnego miejsca biorąc pod uwagę jeszcze to że zespól kończy działalność to szkoda że nie dopisaliśmy publiką pod względem frekwencji ...


Śr lis 18, 2009 21:57 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 19:13 pm
Posty: 146
Lokalizacja: włocławek
 
Post 
frekwencja totalny obciach-wg mnie kolo 6 tysi moze ciut wiecej...ciekawostka ze tuz przed koncertem mozna bylo wyrwac bilet za...30 PLNow od koni?:!:

@admirka-nie mialem takich intencji;) staro to ja sie wczoraj poczulem jak wokol siebie widzialem 40-latkow:)ale przy A-ha to chyba zrozumiale... ahem

p.S. zapomnialem dodac ze D tez rzadzi-wyprobowalem juz swoja miejscowke na DM i jest dobrze :8):


Śr lis 18, 2009 22:16 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 19:13 pm
Posty: 146
Lokalizacja: włocławek
 
Post 
aha :) a grali blisko 2 godz.-21.10 pierwsze dzwieki the sun always shines on tv i od tego momentu minela chwila a zrobila sie 23.00;)


Śr lis 18, 2009 22:18 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post 
... o 23:30 zespół już wsiadał do samochodów ...


Śr lis 18, 2009 22:23 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
suede napisał(a):
ciekawostka ze tuz przed koncertem mozna bylo wyrwac bilet za...30 PLNow od koni?:!:

Za 10 nawet :?


Obrazek

Więcej zdjęć + filmiki (publiczność śpiewa, Morten wyciąga itp ;-)) :arrow: tutaj


Cz lis 19, 2009 0:08 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 10:45 am
Posty: 2657
Lokalizacja: Ostrow Wlkp.
 
Post 
Tak sobie ogladam i z podziwu wyjsc nie moge.

Oni zaczynaja w 2009 roku koncert Sun always shine on tv???

Ten utwor to jakby po Hymn Ultravox jedno z lepszych dziel tzw. new romantic.

Dlaczego Depeche nie moga zaczynac koncertu np. Pimpf-em?
Bo to juz bylo?

Szacunek dla A-ha. Grali cover Gore-a na tym koncercie? Graja go w ogole na trasie?


Cz lis 19, 2009 3:07 am Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post 
... @Szaman niestety AQOL Gora nie zagrali a co do reszty też zgadzam się z Tobą ... dlaczedo DM nie sięgnie po swoje stare dobre numery tylko ciągle to samo :twisted:


Cz lis 19, 2009 6:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
W Łodzi zagrali dokładnie to samo, co w Oslo 6.11:

1. The Sun Always Shines On TV
2. Riding The Crest
3. The Bandstand
4. Scoundrel Days
5. Stay On These Roads
6. Manhattan Skyline
7. Hunting High And Low
8. The Blood That Moves The Body
9. I Dream Myself Alive
10. And You Tell Me (acoustic)
11. Velvet (acoustic)
12. Train Of Thought
13. Sunny Mystery
14. Forever Not Yours
15. Shadowside
16. Summer Moved On
17. Foot Of The Mountain
Encore:
18. Cry Wolf
19. Analogue
20. The Living Daylights
21. Take On Me


Cz lis 19, 2009 10:58 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post 
Radzio napisał(a):
dlaczedo DM nie sięgnie po swoje stare dobre numery tylko ciągle to samo :twisted:


Może dlatego, że w przyszłym roku nie kończą działalności i nie jest to ich ostatnie tournee.


Cz lis 19, 2009 15:13 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 15, 2009 21:04 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wschowa/Leszno
 
Post 
Radzio napisał(a):
... koncert niesamowity ... setlista jak z bajki ... wszystko co powinno być zagrane można powiedzieć że zagrali ... tylko jak zawsze organizacja zabłysła ... typowy chaos ... przed halą byłem około 14:30 jakiś szybki posiłek na przeciwko w barze i z nosem przyklejonym przy szybie oczekiwałem na koncert ... spekulacji i pytań do ochrony którymi wejściami będą wpuszczać nie było końca ... ok godziny 17:30 pan z ochrony poprosił by wycofać się za barierki ... działo się to wszystko pod wejściem numer 1 ... ok godz 17:45 została wywieszona karteczka na szybie że właściciele biletów z Eventimu będą wpuszczani wejściem numer 12 ... może stało nas tam w tym momencie 1000 osób i jeszcze info jak grom z jasnego nieba ... wejściem numer jeden pod którym stoimy będą wpuszczać VIP-ów i wejście przesunięto na godzinę 19 z 18-ej ... wszyscy pod wejście numer 12 i 13 biegiem ... z nieba deszcz ... ochrona nie chciała wpuścić nas pod zadaszenie ale w końcu pod naporem tłumu ustąpili ... w końcu jakiś gość poprosił by uformować dwie kolejki ... tych którzy mają bilety z Eventimu i pozostałe ... czekamy do 19 ... 19 wybija i nic ... wychodzi gość i prosi o uformowanie kolejki tych którzy mają bilety na płytę ... ludzie już w tym momencie nie wyrobili ... poleciały ku**y i chu*e w kierunku organizatorów ... po chwili zaczeli wpuszczać ... jeśli tak będzie to wyglądało podczas koncertów DM w lutym kiedy na dworze mróz i śnieg to ja tego nie widzę ... pozDRawiaM wszystkich wytrwałych :D


Byłem w tej samej grupie, która ochrona tak "pomiatała" i dodam tylko, że jeśli w przypadku koncertów DM sytuacja się powtórzy, na klątwach się nie skończy...
Świetne zdjęcia, gratuluję miejsca naprzeciwko Mortena, stałeś blisko barierki?
Poza tym zasłyszałem pod halą, że sprzedali około 10 tys.


N lis 22, 2009 14:14 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 16, 2006 21:51 pm
Posty: 498
Lokalizacja: Tczew
 
Post 
... @Mango tak miałem to szczęście stać przy samej barierce naprzeciw Mortena ... fotki robiłem niestety telefonem gdyż ukradli mi aparat a wielka szkoda bo miejsce miałem naprawdę ligowe :D


Pn lis 23, 2009 10:59 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:49 pm
Posty: 2534
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Czy jest jakiś porządny boot video z tej trasy? Ma ktoś namiar? Najlepiej jakiś proshot , widziałem że w Oslo w lecie jakaś telewizja kręciła - są kawałki na YT.


Pn lis 23, 2009 14:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 15, 2009 21:04 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Wschowa/Leszno
 
Post 
Radzio napisał(a):
... @Mango tak miałem to szczęście stać przy samej barierce naprzeciw Mortena ... fotki robiłem niestety telefonem gdyż ukradli mi aparat a wielka szkoda bo miejsce miałem naprawdę ligowe :D

Więc skoro robiłeś telefonem to i tak świetne foty. Ja stałem naprzeciwko Paula także przy samej barierce, miałem zwykłą cyfrówkę, którą dobrze nagrałem Velvet, która zresztą jest na Youtubie.
@Maciek - kawałków na youtubie jest mnóstwo, ale konkretnego bootlega jeszcze nie znalazłem, a podejrzewam, że może pojawić się z jakiegoś niemieckiego koncertu najprędzej.


Pn lis 23, 2009 15:07 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team