Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Simple Minds 
Autor Wiadomość

Post Re: Simple Minds
Jak na razie, to "Barrowland Star" nieźle mnie wkręcił :brawo:

So lut 03, 2018 1:06 am Zobacz profil

Płyta świetna jak zwykle.SM to jeden z najbardziej niedocenianych zespołów na świecie, cały czas nagrywają kapitalne płyty a jednak ich popularność mocno spadła-w przeciwieństwie np do DM czy u2 które nagrywają albumy zdecydowanie słabsze niż kiedyś ale jadąc na opinii wypełnia stadiony.

Mnie tylko irytuje że to kolejny zespół który uległ tej idiotycznej modzie polegającej na to że nagrywa materiał na album i wydaje jako wersję podstawową wersję okrojoną, a pełna wersja wzbogacona o remisy czy live'y to "deluxe". Tak zrobili ostatnio m.in u2 , skopiowali to SM.

Deluxe to powinny być dwie płyty, normalny album oraz jakieś bonusy rarytasy, remiksy, wersje live na drugim-tak jak robi DM-za co szacun. Zresztą SM z poprzednim albumem zrobili podobnie, a tu skaszanili.

Takie doklejanie utworów do podstawowej wersji albumu przypomina czasy piratów ze Stadionu Dziesięciolecia.Bonusy w Deluksie powinny być na dodatkowym dysku.

Ostatnio edytowano Pn lut 05, 2018 12:51 pm przez krzysiek, łącznie edytowano 1 raz

Pn lut 05, 2018 12:46 pm Zobacz profil

do usunięcia

Pn lut 05, 2018 12:49 pm Zobacz profil

Dla mnie niestety najnowszy album jest bardzo słaby :| brzmi, jak najnowsze gnioty Coldplay albo gorsza wersja albumu "Cry" z 2002r. Singiel "Magic" mnie przeraził... :shock: Po świetnym "Big Music" duże rozczarowanie, a naprawdę uwielbiam ten zespół, bo jak wspomniał Przedmówca jest to jeden z najbardziej nie docenionych zespołów :(

Śr lut 07, 2018 0:33 am Zobacz profil

Album masakrycznie slaby.

Śr lut 07, 2018 9:49 am Zobacz profil

BiG Music to dla mnie najlepszy album SM w karierze. I mówię to jako gościu który ma ich całą dyskografie w oryginałach i uważa się może nie za fana, ale za bardzo dużego sympatyka.Nowa płyta jest faktycznie słabsza. Ale masakrycznie słaba?No bez jaj.

Bardzo lubie SM ale nie żyje nimi na co dzień-dopiero wraz z zakupem nowego albumu przeglądając zdjęcia dowiedziałem się z zespołu odeszli Mel Gaynor i Andy Gilespie. Szczególnie Mela mi szkoda -był w zespole odkąd pamiętam.

Śr lut 07, 2018 11:35 am Zobacz profil

W Simple Minds w sumie tylko dwóch członków jest na stałe od początku - Jim Kerr i Charlie Burchill. Mel Gaynor, jako perkusista tak w sumie przychodził i odchodził ze składu. Ale koncertowo są naprawdę świetni, udało mi się zaliczyć koncert we Wiedniu z trasy X5 w 2012r., a potem w 2014r. w Warszawie z trasy Celebrate, czyli taki The Best Of :nlmda: Według mnie najlepsze albumy przypadały na przełom lat 80/90, czyli "Street Fighting Years" i "Real Life".

Śr lut 07, 2018 13:32 pm Zobacz profil

koncert z Berlina: https://www.arte.tv/de/videos/080804-00 ... ple-minds/

So lut 24, 2018 12:34 pm Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6