Depeche Mode - Zobacz wątek - Covenant
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  NastÄ™pna strona
Covenant 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 23:33 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Getto Nocy
 
Post Re: Covenant
http://www.amazon.de/gp/recsradio/radio/B002ZDOY7K/ref=pd_krex_dp_001_006?ie=UTF8&track=006&disc=001 (nie wiem, czy tędy wejdzie, jak nie, to amazon.de i w wyszukiwarce Modern Ruin Limited Edition)

Błagam, niech ktoś powie, że tam jest Come, tylko ja ślepa jestem....

A tu "Come" z bootlega (mam nadzieję, że można tu takowe udostępniać):
http://w523.wrzuta.pl/audio/5IEJ92Mnw34/covenant_-_come_new_song

Jak ja uwielbiam Eskila na żywo. Nawet jak plącze słowa, zacina się, fałszuje i wypada z rytmu :]


Åšr gru 08, 2010 23:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Covenant
Obawiam sie, ze slepa nie jestes. Tez mnie zastanawia, czemu tego nie ma :?:


Cz gru 09, 2010 8:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Nie tylko Come wypadło, ale też If I Would Give My Soul i I Close My Eyes znane z koncertów :?


Cz gru 09, 2010 14:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Covenant
Chyba, ze szykuja jakas ep'ke :?:


Cz gru 09, 2010 16:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Może, materiał mają :)

Tutaj fragmenty albumu do odsłuchania.


Cz gru 23, 2010 13:50 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn wrz 22, 2003 23:46 pm
Posty: 42
Lokalizacja: 3city
 
Post Re: Covenant
szału że tak powiem nie robi...
po takim czasie spodziewalam sie jednak czegos lepszego.


N sty 02, 2011 20:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Covenant
Ufff... przebrnalem przez plyte :| Mnie sie nie podoba, ewentualnie moga byc 'Judge of my domain' i 'Dynamo clock'. Reszte pomine. Fakt, ze 'Come' sie tu nie znalazlo nalezy do niewyjasnionych zagadek w dziejach ludzkosci. Covenant mnie rozczarowal, nie po raz pierwszy zreszta :roll:


Wt sty 11, 2011 14:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Mnie siÄ™ jeszcze podoba Beat The Noise i The Beauty And The Grace.
Faktem jest, że mogli dopracować tracklistę, a bonusowa płyta to dla mnie pomyłka. Chyba, że zostawiają lepsze kawałki na nowe wydawnictwo :wink:

Jak ktoś czekał prawie 5 lat na nową płytę to nie dziwię się, że jest zawiedziony.

Przynajmniej tytuł jest adekwatny do zawartości :lol:


Wt sty 11, 2011 14:39 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn wrz 22, 2003 23:46 pm
Posty: 42
Lokalizacja: 3city
 
Post Re: Covenant
jest strasznie wtorna, to wszystko w wykonaniu Cov juz bylo, nie ma niczego zaskakujacego, w zasadzie rowniez zgadzam sie z przedmowcami nie ma niczego fajnego, zwyklena plytach zdarzaja sie kawalki lepsze i gorsze, tutaj, coz :/
jestem ze tak powiem zdegustowana konkretnie, zwlaszcza ze czekalam i sie doczekalam na takie cos :/
MROK :/


Wt sty 11, 2011 17:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Covenant
Mrok to masz na Sequencerze :)


Wt sty 11, 2011 18:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 30, 2009 10:22 am
Posty: 672
Lokalizacja: RNR/Warszawa
 
Post Re: Covenant
Tak czytam i czytam, aż się boję odpalić :|


Wt sty 11, 2011 19:05 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: Covenant
ja poczekam raczej na oryginał, aby nie powtórzyła mi się sytuacja z poprzednim albumem gdzie mp3 spłaszczyło i okradło z dźwięków materiał który później nabrał dla mnie rumieńców.
Głosy rozczarowania biorą się być może z tego że czekamy na coś co nam uszy pourywa lub inaczej czekamy na coś, właściwie sami nie wiemy na co licząc, że marka Covenanta, legenda, spowoduje muzyczną rewolucję.
Rewolucji się nie spodziewam za to świetnie wyprodukowanego, ciekawego materiału jak najbardziej.


Åšr sty 12, 2011 9:13 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Covenant
Bardzo dobra plyta, nie ma rewolucji bo i po co .????

dwa kawalki zupelnie zbedne :Kairos oraz Lightbringer. Jak mozna dac cos takiego na singiel skoro zaraz obok czai sie Dynamo Clock ???? :evil:

Zastanawia brak Come zas do do wersji rozszezonej to nei warto. Jeden kawalek w kilku wersjach pasuje na singiel nei na bonus cd...


Åšr sty 12, 2011 11:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Antistar napisał(a):

Zastanawia brak Come zas do do wersji rozszezonej to nei warto. Jeden kawalek w kilku wersjach pasuje na singiel nei na bonus cd...


Akurat ten kawałek można było ściągnąć jakiś czas temu za darmo ze strony filmu Wir sind die Nacht, a umieszczenie tego utworu i samych sampli na dodatkowym dysku jest tylko sztucznym dopełniaczem.

enjoydm napisał(a):
Rewolucji się nie spodziewam za to świetnie wyprodukowanego, ciekawego materiału jak najbardziej.


No tak, tylko można było spodziewać się więcej. Zresztą to kwestia indywidualna :wink:

Na moją płytę też czekam :)
Bo pierwsze wrażenie nie musi być najważniejsze :)


Åšr sty 12, 2011 14:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Covenant
po 5 przesluchaniu stwierdzam iz plyta jest doskonała


Åšr sty 12, 2011 15:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Covenant
Doskonala do czego ? :wink:

@enjoy - szkoda mi nawet srodkow na oryginal. Mp3 moze splaszczyc dzwieki, ale melodyka sie nie zmieni, a z ta przynajmniej dla mnie jest marnie. Jakbym chcial posluchac fajnych dzwiekow to sobie moge wrzucic Architect albo Haujobb. I poziom wyzszy, i inteligentniej. Rewolucji owszem nieco sie spodziewalem, ze wzgledu na osobe Daniela. Rewolucji nie ma, jest Covenantowa ruina i tyle.


Åšr sty 12, 2011 22:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 25, 2006 11:58 am
Posty: 230
 
Post Re: Covenant
emerytura. potwornie wtórny album, ale zaraz usłyszę, że się do nich uprzedziłem, albo, że się nie znam (co jest możliwe)... jak odkładali w III filarze, to może im na ulubionego czarnego Johnnie'ego Walkera wystarczy. prawda jest taka, że od odejścia Clasa, nie ma się czym podniecać.


Cz sty 13, 2011 0:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Covenant
płyty jeszcze nie słyszałem,ale skoro czytam że jest wtórna to musi być dobra,poprzedni album bardzo mi się podobał.

strasznie śmieszą mnie ludzie,którzy uważają,że kazda kolejna plyta artysty musi być krokiem naprzód,musi być odkrywaniem czegoś nowego.Może powinni nagrać płytę metalową,albo jazz nowoczesny?

skoro lubie Cohena,to oczekuje od niego płyty z nastrojowymi balladami,uwielbiam Scorpionsów-chciałbym kolejnej porcji melodyjnego hardrocka,przepadam za The Cure-oczekuje depresyjnego rocka.

Chce nowy Covenant-chce zimnej,czystej elektroniki z nastrojowym wokalem a nie ryczenia w stylu Hocico np.

jezeli nagrali płytę po prostu w swoim stylu,zbliżonym do NL bądź Skyshapera-to jeszcze nie znam ,a już mi się podoba.


Cz sty 13, 2011 0:57 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 25, 2006 11:58 am
Posty: 230
 
Post Re: Covenant
gdyby wszyscy myśleli podobnie do ciebie, to dzisiaj słuchalibyśmy w dalszym ciągu chorałów gregoriańskich, a na Castle Party headlinerem byłby Janko Muzykant.


Cz sty 13, 2011 1:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Covenant
strasznie durny przykład

na świecie są tysiące wykonawców i każdy prezentuje jakiś styl wokół którego się porusza.

jeżeli chcesz czegoś innego niż np Covenant to sięgasz po coś innego niż Covenant,a nie oczekujesz czegoś innego od samego Covenanta(to mozna wkleic dowolny zespół)

jezeli ktoś był fanem Janka Muzykanta to raczej nie chcialby aby grał on na perkusji,jeżeli ktoś uwielbia chóry gregoriańskie to idac na występ takowego nie byłby szczesliwy gdyby usłyszał w jego trakcie satanistyczne zawodzenie w stylu np Nergala.


Cz sty 13, 2011 1:15 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team