Depeche Mode - Zobacz wątek - Covenant
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  NastÄ™pna strona
Covenant 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Covenant
rewelka, tylko mam nadzieje iz nie zostanie spuszczony w kilblu jak Come ...


Wt gru 13, 2011 12:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 23:33 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Getto Nocy
 
Post Re: Covenant
Link gicior! Od paru dni się zasłuchuję. Z bezładnych Eskilowych ekwilibrystyk wokalnych wyłania się całkiem solidny materiał na hiciór.
Daniel Myer pisał ostatnio na fejsie, że on już w zasadzie przygotował całą nową płytę Covenant :] Uwielbiam gościa, ale mimo wszystko mam nadzieję, że Eskil z Joakimem będą w niej mieli jakiś udział - choćby to miało potrwać kolejne cztery lata :]
I cały czas liczę na to, że Come nie zaginie w mrokach przeszłości i wyjdzie w końcu przynajmniej na singlu, to nie jest takie złe miejsce w końcu, obok Babel, Consumer, The Island, Atom Heart czy Fuzzy Logic, rzeczy o cały kosmos lepsze od wynalazków, które niektórzy umieszczają na płytach :p

Przede wszystkim mam nadzieję na ciąg dalszy trasy w przyszłym roku, bo w Hamburgu nie udało mi się być. Berlin na przykład. Albo może Warszawa, szy sssoś ;]


Åšr gru 14, 2011 13:52 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 17:06 pm
Posty: 784
Lokalizacja: Wawa
 
Post Re: Covenant
na Stadionie Narodowym ...?:)


Åšr gru 14, 2011 14:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: Covenant
a mnie wcale nie kreci nowy numer, przecież to już było "Call The Ships To Port" tylko mniej przebojowe i dwa tempa wolniej :?


Åšr gru 14, 2011 14:11 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Covenant
Tez szalu nie widze, kojarzy mi sie rowniez z "We stand alone". Jak mawial klasyk w polskiej komedii "..nie tedy droga do filmu" :|


Åšr gru 14, 2011 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 23:33 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Getto Nocy
 
Post Re: Covenant
A mnie się refren kojarzy z Melotronem, a podkład to Wijenwinejszyn jak żywe :]
W sumie oni tak mają, że każda kompozycja się kojarzy ze wszystkim i z niczym.
Ale że to na razie jest tylko materiał na piosenkę, linia melodyczna zwrotki w zasadzie nie istnieje (albo Eskil zapomniał, jak szła :lol:), a rytm i cała reszta mogą jeszcze sto razy zmienić, to ja jestem dobrej myśli i strasznie podoba mi się ten refren i ten love in pain, czy jak to idzie :banana:

Z Narodowym to świetny pomysł, łiiiii :] Zapewne zjawiłoby się dziesięć osób, włączając Eskila i wszystkich Danieli świata, i byśmy sobie zrobili taki festiwal, że by nam cały świat zazdrościł. Z fajerwerkami i w ogóle.

Ale setlista z trasy to mi się tak średnio podoba.. Monochrome, "Shelter intro" czy No Man's Land musiało być ciekawe, ale żeby tak całkiem staruchy uciąć? Nawet Stalker wyleciał, zostało tylko I Am. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czemu się oni tak upierają przy tym I Am. Dla mnie osobiście I Am jest jednym z bardzo niewielu Covenantów, które mnie jakoś mniej kręcą. Ale spoko. Na Live In Narodowy osobiście sporządzę im prawdziwą setlistę :twisted:


Åšr gru 14, 2011 15:21 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Antistar napisał(a):
rewelka, tylko mam nadzieje iz nie zostanie spuszczony w kilblu jak Come ...


Come jak to po prostu jak to określił Joakim nie pasowało do koncepcji najnowszego albumu.
Podobnie jak Beat The Noise miał być singlem wydanym jeszcze za czasów Skyshapera, a trafił na Modern Ruin.

The Passsion Game jest takie sobie i moim zdaniem by bardziej pasowało na b side nowego singla :)
Szkoda, ze nikt nie nagrał drugiej nowej piosenki....

Cytuj:
Przede wszystkim mam nadzieję na ciąg dalszy trasy w przyszłym roku, bo w Hamburgu nie udało mi się być. Berlin na przykład.


Grają przecież w Berlinie w przyszłym roku jako "specjalny gość" na trasie And One.

Cytuj:
Ale setlista z trasy to mi się tak średnio podoba.. Monochrome, "Shelter intro" czy No Man's Land musiało być ciekawe


A ja jestem ciekaw jak brzmiało Wir Sind Die Nacht, bo słyszałem skrajne opinie....


Åšr gru 14, 2011 17:12 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 05, 2009 19:10 pm
Posty: 25
Lokalizacja: OLAWA obecnie LONDYN (i tak zostanie)
 
Post Re: Covenant
Po pierwsze-"Wir Sind Die Nacht" w Londynie powalalo na kolana...
Po drugie-Prosze niech ktos mnie uswiadomi i wyjasni mi dlaczego Joakima nie ma na scenie podczas trasy MODERN RUIN...


Åšr gru 14, 2011 22:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 14, 2006 15:04 pm
Posty: 52
Lokalizacja: Bochnia/Kraków
 
Post Re: Covenant
może na odwyku jest :wink:


Åšr gru 14, 2011 22:46 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Raczej tak :P Skoro oficjalna wersja to uporzÄ…dkowanie spraw prywatnych...

Mnie też go brakuje ostatnio. Mam nadzieję, że na następnej trasie już wróci.


Åšr gru 14, 2011 22:59 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 23:33 pm
Posty: 21
Lokalizacja: Getto Nocy
 
Post Re: Covenant
To byłby raczej dłuuuuugi odwyk :] Feralny występ na E-Tropolis w 2010, na którym nasz Poeta fruwał po całej scenie jak helikopterek i katapultował się pod nogi Eskila, wyjąc jak potępiona syrena (nie byłam, na jutubie widziałam :twisted:) był jego ostatnim. Chyba jedyny konkret, który znalazłam w wywiadzie, to "uwierzcie, że tak będzie lepiej". On ma teraz córkę, nowe życie i tak dalej. Nie ma się co spodziewać, że go zobaczymy na żywo w najbliższej przyszłości. Obym się myliła. Swoją drogą, Daniel Jonasson jest przewspaniały, Dupont jest u mnie na ścisłym topie. Mam tylko nadzieję, że Eskil nie zamierza zastępować siebie trzecim Danielem :lol:

A jeśli już mówimy o panu Poecie i Passion Game, to mi się przypomniał jeden wierszyk...

The passion is the game
And the waves are the ride
The mind is unseen
And the pulses are me


....

O trasie z And One widziałam, ale nie mam pojęcia, o co ma chodzić w tej trasie i jaka tam będzie rola owych Gości :]


Åšr gru 14, 2011 23:22 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 14, 2006 15:04 pm
Posty: 52
Lokalizacja: Bochnia/Kraków
 
Post Re: Covenant
Niestety, widziałam na żywo ten koszmar, jaki Covenant odstawił na e-tropolis w 2011, czego efektem było odpuszczenie sobie ich koncertu na WGT - wg znajomych - najlepszego koncertu Covenant, jaki kiedykolwiek widzieli ( a widzieli dużo...;). Na Amphi Covenant też zagrali bez Joakima i powiem szczerze, że jakoś w ogóle nie tęskniłam za jego wątpliwą choreografią i nieokreślonymi odgłosami ;) Jakby jeszcze tylko Eskil prezentował bardziej stabilną formę.... :wink:


Åšr gru 14, 2011 23:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Występ na E-tropolis nie był aż taki feralny. Byłem i widziałem. Eskil też trzeźwy nie był, ale przynajmniej mocno trzymał się na nogach.
Trochę smutno było widzieć Joakima w takim stanie... Można ta sytuacja dała mu więcej do namysłu :roll:
Mimo to koncert był bardzo fajny, jak również festiwal :)

Czy Joakim wróci?
Trudno powiedzieć... Najważniejsze by dalej tworzył kolejne utwory pod wzniosłą nazwą Covenant :twisted:

FrrauAntonio napisał(a):
O trasie z And One widziałam, ale nie mam pojęcia, o co ma chodzić w tej trasie i jaka tam będzie rola owych Gości :]


Po prostu support. DadzÄ… im z 40-50 minut.

@anika To był E-tropolis 2010 ;)

Daniel z Dupont daje radę, ale moim zdaniem co za dużo Danieli to niezdrowo :P


Åšr gru 14, 2011 23:54 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 05, 2009 19:10 pm
Posty: 25
Lokalizacja: OLAWA obecnie LONDYN (i tak zostanie)
 
Post Re: Covenant
Nie mam nic przeciwko Danielom,lecz tesknie za Joakimem.Za Clasem zreszta tez...


Cz gru 15, 2011 0:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 14, 2006 15:04 pm
Posty: 52
Lokalizacja: Bochnia/Kraków
 
Post Re: Covenant
@phoenix36 - jasne, że E-tropilis 2010, mój błąd :wink:
Napiszę tak: do momentu, kiedy zobaczyłam wreszcie dobry koncert Covenant (wspomniane Amphi 2011) nie sądziłam, że ten zespół może jeszcze kiedyś lepiej grać live, dlatego wtedy tak krytycznie nie odnosiłam się do tego występu ( na zasadzie: cudów się już nie spodziewam, lepiej nie będzie, a pewnie tylko gorzej) . Na Amphi okazało się jednak, że owszem, można i z obecnej perspektywy uważam, że Berlin był klapą . (pokrętna trochę logika, ale prościej nie umiem tego o tej porze wyjaśnić :wink: ).
Mamm tylko nadzieję, że Covenant najgorsze momenty ma już za sobą, bo to bardzo przykro oglądać, jak jeden z lepszych zespół tej sceny kończy się w fatalnym stylu.



PS Call the drugs to port
http://www.youtube.com/watch?v=-IKUyzoote4

:wink:


Cz gru 15, 2011 0:37 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Na podstawie jednego występu nie oceniałbym wszelkich dokonań kapeli na scenie. Trzeba było jechać do Berlina w tym roku by się przekonać jak porządny koncert wygląda ;)
Na Amphi też fajnie, ale za krótko jak na jednego z headlinerów...
A na E-tropolis Eskil i Joakim chlali już od samego początku festiwalu, więc wiadomo czym to się mogło skończyć :roll:

anika napisał(a):


Kukła niezbyt podobna, ale nos dopasowany :8):


Cz gru 15, 2011 1:11 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: Covenant
Ech te domysły...Joakim został szczęśliwym ojcem co zostało obwieszczone na oficjalnym forum i postanowił na jakiś czas zająć się sprawami rodzinnymi.
Jeśli chodzi o trasę z And One, Covenant ma być traktowany jako specjalny gość (trzeba było widzieć jak Naghavi klęczał przed Eskilem w Berlinie prosząc go o to, bezcenne) więc czasu na granie będzie więcej.
Mój najlepszy koncert Covenanta, to ten z Berlina z 2006 roku, mimo tego, że Clas narąbany był na maksa.


Cz gru 15, 2011 8:35 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 17, 2005 14:15 pm
Posty: 4569
Lokalizacja: PowiÅ›(L)e
 
Post Re: Covenant
Zgadza sie, zostal ojcem. Moj najlepszy koncert Covenanta to Geteborg 2000 podczas promocji plyty 'United States of Mind'. Wszyscy byli trzezwi :)


Cz gru 15, 2011 17:41 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 20, 2003 19:21 pm
Posty: 982
Lokalizacja: electr-on Szczecin
 
Post Re: Covenant
Szczęściarz :brawo:


Cz gru 15, 2011 19:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12909
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Covenant
Jedna z dwóch nowych piosenek granych na ostatnich koncertach zostanie wydana jako singiel podczas trasy Covenanta z And One wiosną przyszłego roku.


Pt gru 16, 2011 23:09 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team