Depeche Mode - Zobacz wątek - Clan Of Xymox
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  NastÄ™pna strona
Clan Of Xymox 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Jeśli to w ogóle się odbędzie, bo może być kolejna fala jesienią.
Poza tym grają za tydzień w Bolkowie ;)

Nie wiem o jakie zdjęcie chodzi, ale Mojca rzadko gra poza Lipskiem, ze względu na opiekę nad dzieckiem.


Pt lip 02, 2021 16:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Nowa płyta spójna muzycznie jak i tekstowo. Jak dla mnie rewelacji nie ma, ale jest dobry poziom.
Poza 5 wcześniej znanymi utworami ciekawe propozycje to: "In Control", "Forgotten" oraz "The One Percent".
Płyta na pewno zostanie osłuchana przed następnym koncertem :)


Cz lip 15, 2021 11:54 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
Doskonały album bez słabego punktu.
Człowiek chciałby się do czegoś przyczepić-no nie da się.10/10.


Pt lip 16, 2021 0:15 am Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2017 19:07 pm
Posty: 116
 
Post Re: Clan Of Xymox
Jakże mam inne zdanie na temat nowego dzieła Clan Of Xymox. Płyta nudna, wtórna i przewidywalna do bólu. Cenię i lubię, a za pierwsze cztery albumy kocham COX ale ostatni ich dobry utwór, do którego wracam chętnie i z przyjemnością to "Your Kiss" z płyty "Days Of Black". Nie za jakieś nowatorstwo ale za motorykę i powiew dawnej przebojowości. Ogólnie od dłuższego czasu mam nieodparte wrażenie, że scena synth, dark itd pożera poraz kolejny własny ogon. Nie odwracam się od tej sceny ale na jej "dzisiejszym" tle słychać jak genialną grupą jest DM!


Pt lip 16, 2021 9:37 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Nowy klip:



Pt lip 16, 2021 10:41 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
Art Of Love napisał(a):
Płyta nudna, wtórna i przewidywalna do bólu.


Czyli tłumacząc na polski

nieważne teksty
nieważne melodie


Zarzutem jest to że COX brzmi jak COX a nie jak każdy inny zespół tylko nie COX.

Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem i nigdy nie zrozumiem takiej postawy -oczekiwania nowatorstwa od zespołów i stawiania zarzutu jeżeli dana kapela ma swój styl i się go trzyma.
Dla mnie zawsze to był atut, jeżeli mam ochotę na inny styl to posłucham innego zespołu.
Jasne-ta płyta jest wtórna-nie ma na niej nic odkrywczego. Klasyczny COX-jak ja to określam-melodyjny, świetnie brzmiący gotycki synth rock.


Pt lip 16, 2021 12:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1899
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Clan Of Xymox
Absorbując, od Waszej dyskusji - empik się nie popisał. Przeczuwałem, że nie będzie miał w swojej ofercie nowego albumu COX. Globalizm zatacza coraz większe koła...


Pt lip 16, 2021 15:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Tymczasem Frank Weyzig, z oryginalnego składu COX, wydaje ze swoim projektem Tearing The BlackBox nowy singiel: https://tearingtheblackbox.bandcamp.com ... -single-ep


Åšr lip 28, 2021 2:23 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Nowy klip. Niektórzy mogą rozpoznać pewne ujęcia ;)



Pt sty 21, 2022 0:21 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Dziś się ukazał nowy singiel "Save Our Souls":



Całość zysków z singla idzie na pomoc Ukrainie.


Wt mar 22, 2022 0:19 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
I klip do nowego singla:



Cz mar 24, 2022 19:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Nowy klip:



N maja 01, 2022 19:39 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
Byłem na ich występie w Poznaniu w sobotę.

Bardzo dziwne że z doskonałej ostatniej płyty Limbo grają tylko Lockdown.

Cały czas jakby promowali poprzednią-też świetną jakby nie było płytę Spider From The Wall.


Pn maja 02, 2022 16:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Setlista nie uległa większym zmianom od zeszłego roku. A grają bardzo przekrojowo po prostu.

16 lipca ukaże się specjalna edycja "Limbo" z dodatkowym dyskiem zawierającym materiał z epek ‘Brave New World’ i ‘Big Brother’.

1 Brave New World (Clan Of Xymox Remix) --
2 Lockdown (Sjöblom Remix) --
3 Brave New World (Matte Blvck Remix) --
4 Lockdown (SINE Remix) --
5 Brave New World (In.Visible Remix) --
6 Big Brother (A Black Needle Noise Production mix by John Fryer) --
7 The Great Reset (Assemblage 23 Remix) --
8 Big Brother (Clan Of Xymox Remix) --
9 The Great Reset (DJ Fn1 Remix) --

Obrazek


Wt maja 03, 2022 20:19 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
To ma sens. Pewnie wtedy ruszą z promocją Limbo a na razie promują jeszcze poprzedni album którego promować nie mogli z powodu pandemii.

Szkoda tylko że na tym dodatkowym dysku nic nowego ponadto co już jest znane.


Åšr maja 04, 2022 17:27 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Nie wiem ile razy widziałeś COX, ale oni przeważnie grają przekrojowo. Więc zaskoczenia nie będzie. Moim zdaniem i tak na plus, że teraz grają z dwie godziny i są na fali.

A co miało być? Nowy singiel?


Åšr maja 04, 2022 17:56 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
2 razy, w Gdańsku w październiku i teraz.

I oba koncerty wyglądały raczej jak w ramach trasy Spidera skoro grali 5 numerów z niego plus greatest hits-czyli w sumie tak jak gra większośc zespołów na świecie gdy promuja nowe albumy.

A że trasa Spidera wysypała się przez pandemię to pewnie ją sobie przesuneli na teraz, a Limbo odświeżają po to aby ruszyć z jego koncertową promocją na jesień-tak to przynajmniej wygląda.

To że graja i nagrywają nowe albumy to jasne że świetne - tym bardziej że osobiście uważam te 2 ostatnie płyty za absolutnie topowe w ich twóczości. Tam nie ma jednego słabszego numeru.

Tylko tak mysle co ma mnie jako fana zachęcić do zakupu reedycji Limbo-mam wersję podstawową-ten dysk ze znanymi od dawna remiksami? No mogliby jakieś 1-2 nowe utwory bonusowe dodać tym bardziej że Ronny stał sie niesamowicie płodny w ostatnim czasie.


Ostatnio edytowano Cz maja 05, 2022 9:24 am przez krzysiek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Cz maja 05, 2022 9:05 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
W wypadku COX nie ma stricte trasy promującej nowy album. Oni ciągle są w trasie :) Stąd zmiany przychodzą powoli. I grają zarówno stare i nowe rzeczy. Ale nacisk na nowe jest mniejszy.

Single nie ukazały się na fizycznym nośniku. Reedycja również będzie na winylu. A "Spider on The Wall" był już gotowy przed pandemią. "Limbo" powstało w 2020 roku i był czasem na promocję singlami. Czego COX wcześniej za bardzo nie robił.
Ronny wydał wszystko co miał. Ale pracuje też nad nowym materiałem. Jednak to już zapewne zamysł na kolejny krążek ;)


Cz maja 05, 2022 9:18 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Clan Of Xymox
No tak nie do końca, zawsze po wydaniu płyty grali po kilka numerów własnie z tej najnowszej-tak przynajmniej wynika z setlist które przeglądałem.

I to tak wygląda jakby grali teraz te koncerty których nie mogli grać bo była pandemia a materiał mieli przećwiczony.

Zobaczymy, wydaje mi się że jesięnią będa grali więcej materiału z Limbo, i m.in stąd ta reedycja-żeby tę znakomitą płyte trochę odświeżyć. Moje ździwienie wynikło z tego że myślałem że zaczna juz teraz, bo jednak te jesienne koncerty to była taka Spiderowa trasa-nawet jeżeli formalnie tak sie nazywała.


Cz maja 05, 2022 9:41 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 13031
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Clan Of Xymox
Owszem, ale trasa nie jest robiona pod płytę. Jak płyta wyjdzie to potem jakaś promocja jest. Chociaż symboliczna ;)

Może dla Ciebie wygląda, ale tak nie jest. Poza tym grają co chcą, a setlista nie jest przez fanów układa ;)

Myślenie życzeniowe. Na jesień może zamienią kilka numerów i na tym się skończy. Wciąż chcesz widzieć co myślisz, a nie jak jest :)


Cz maja 05, 2022 9:47 am Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team