´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Torul

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 62 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona
Torul 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lis 26, 2003 19:50 pm

Post Torul
Polecam zespół TORUL

http://www.myspace.com/torul

Panowie pochodz─ů z Ljubljany

http://www.youtube.com/watch?v=_Oopp5E14hA

całkiem ciekawy projekt :)

W tak ma┼éym pa┼ästwie potrafi─ů a w debilnej Polsce nie mamy dobrego znanego zespo┼éu electro&synthpop - najbardziej obiecuj─ůcy projekt Station One upad┼é - nikt w kraju dresiarzy i Dody wyda─ç ich nie chcia┼é... przykre :(

Pn pa┼║ 24, 2011 21:10 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz lip 10, 2003 22:23 pm

Post Re: TORUL - S┼éowenia
Torul pozna┼éem ju┼╝ z rok temu i to zupe┼énie przypadkowo. Za to w tym roku panowie planuj─ů nowy album "In Whole" oraz ep "Partially Unnamend". Od niedawna mo┼╝na pos┼éucha─ç i obejrze─ç teledysk do piosenki "In Whole" (moim zdaniem zar─ůbistej piosenki) na ich oficjalnej stronie tutaj
Jest tam te┼╝ pierwszy singiel promuj─ůcy "In Whole". Kawa┼éek "TRY", (do kt├│rego link wklei┼é Babylon) Ten kawa┼éek dla mnie na chwile obecn─ů jest nie przebitym numerem 1 w tym roku. Doskona┼éy, przepi─Ökny utw├│r, kt├│ry jak us┼éysza┼éem to pad┼éem na kolana. ┼Üwietny teledysk tak┼╝e.

Wt pa┼║ 25, 2011 9:05 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn pa┼║ 23, 2006 1:02 am

Ja natomiast poznalem ten zespol dzieku audycji Trzecia Strona Ksiezyca. Wtedy "If You So Wish" byla Piosenka Ksiezycowa. I wlasnie ona pozostanie jak na razie moim ulubionym kawalkiem od nich. Jest idealny. Dlugi, klimatyczny, rozmarzony, naprawde fajnie zaspiewany bez zadnych "udziwnien".

Wt pa┼║ 25, 2011 13:00 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

Płyta ukaże się 2 grudnia:

Obrazek

1 Try
2 In Whole
3 Show me your city
4 Waterproof Theme (2011)
5 False Attempts
6 Disintegration
7 The Silence of a Dead Tree
8 Just to stay alive (2011)
9 On the Floor
10 Do You
11 If You so Wish (2011)
12 Untitled

Jestem bardzo ciekaw :)

Cz pa┼║ 27, 2011 13:47 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lis 26, 2003 19:50 pm

Dzi─Öki za ┼Ťwietne info :) To nast─Öpna kapela na liter─Ö "T" kt├│ra mo┼╝e okaza─ç si─Ö przebojem, jak Tenek. Ok┼éadka super

Cz pa┼║ 27, 2011 19:13 pm Zobacz profil WWW

To macie jeszcze odsłuch fragmentów tutaj :wink:

So pa┼║ 29, 2011 0:51 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

no najwyższy czas,utworem Try zachwyciłem się już dawno

viewtopic.php?f=15&t=15126&start=1480

i z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů to jeden z numer├│w roku,nie s─ůdzi┼éem ┼╝e na p┼éyt─Ö przyjdzie czeka─ç tak d┼éugo,w sumie znam z niej tylko 2 utwory,ale jestem spokojny,┼╝e to murowana kandydatka do kategorii "synthpopowy album roku"

So pa┼║ 29, 2011 7:37 am Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): So lut 13, 2010 0:32 am

Z niecierpliwo┼Ťci─ů czekam na p┼éyt─Ö :D Na wst─Öpie zachwyci┼éam si─Ö Try, p├│┼║niej ch┼éon─Ö┼éam reszt─Ö... Komu nie puszcz─Ö ich kawa┼ék├│w, ka┼╝demu si─Ö spodobaj─ů, wi─Öc w zasadzie dziwi─Ö si─Ö dlaczego maj─ů tak niewielu fan├│w (albo tylko ja wiem o niewielu) :wink:

N lis 06, 2011 21:45 pm Zobacz profil WWW

Single bardzo solidne. Ostatnio mam faz─Ö na In Whole (Bacteria Remix) :D
Płyta już za tydzień :8):

Pt lis 25, 2011 21:58 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): So lut 13, 2010 0:32 am

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... L4dUhndILs

No i mamy płytę :wink:

So gru 03, 2011 13:34 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sie 09, 2010 11:34 am

Halloween nie ma na płycie?

So gru 03, 2011 16:14 pm Zobacz profil

Halloween jest na poprzednim albumie Torul "Dark Matters". Polecam zreszt─ů, ┼Ťwietny album

So gru 03, 2011 17:16 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sie 09, 2010 11:34 am

A faktycznie. To Try mnie zmyli┼éo, pozna┼éam obydwa utwory ju┼╝ jaki┼Ť czas temu i by┼éam pewna, ┼╝e te┼╝ jest na Dark Matters, teraz ju┼╝ mi si─Ö wszystko miesza :wink:

So gru 03, 2011 17:45 pm Zobacz profil

depechetrader101 napisał(a):
Ja natomiast poznalem ten zespol dzieku audycji Trzecia Strona Ksiezyca. Wtedy "If You So Wish" byla Piosenka Ksiezycowa. I wlasnie ona pozostanie jak na razie moim ulubionym kawalkiem od nich. Jest idealny. Dlugi, klimatyczny, rozmarzony, naprawde fajnie zaspiewany bez zadnych "udziwnien".

Mo┼╝na teraz na nich i ten utw├│r g┼éosowa─ç w plebiscycie na Pie┼Ť┼ä Ksi─Ö┼╝ycow─ů 2011 roku tu :wink:

So gru 10, 2011 1:51 am Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sie 26, 2004 8:22 am

Post Re: Torul
Widzia┼éem Torul jakie┼Ť 2 tygodnie temu na ┼╝ywca w Ortobarze. Nie porywaj─ů. Aczkolwiek by┼éo mi┼éo. Mo┼╝e co┼Ť kiedy┼Ť z nich b─Ödzie.

Pn gru 19, 2011 13:56 pm Zobacz profil

Ogl─ůdaj─ůc fragmenty tego koncertu mia┼éem wra┼╝enie, ┼╝e publika jest troch─Ö dr─Ötwa...
http://www.youtube.com/watch?v=jU5lyzSqDGg
http://www.youtube.com/watch?v=vpNYQagV ... er&list=UL

W każdym razie chciałbym ich zobaczyć na żywo :)

Pn gru 19, 2011 18:16 pm Zobacz profil WWW

No i Torul wreszcie pojawi┼é si─Ö na Synthemie.Ru. To info dla tych, kt├│rzy nie chc─ů wspom├│c zespo┼éu zakupuj─ůc ich nowe dziecko wydane kilka tygodni temu. CD b─ůd┼║ digital download mo┼╝na zakupi─ç na ebay'u, Amazonie, Poponaucie, Itunes oraz Music non-stop w cenie (w GBP) od 7,99 za MP3 do nawet 18 Funt├│w za CD. Ja zakupi┼éem na musicnonstop.co.uk za 14.75 z przesy┼ék─ů. "In Whole" tak jak przypuszcza┼éem jest ewidentnym zwyci─Özc─ů w kategorii album roku. Zawa┼╝y┼éy o tym tylko emocje i wspomnienia zawarte w moim kawa┼éku roku czyli "TRY" plus szok z kolejnym powalaj─ůcym numerem pt. "False Attempt". Mimo przepot─Ö┼╝nej dawki muzycznego rzemios┼éa w postaci albumu Haujobb, gdzie pod wzgl─Ödem sztuki i brzmienia Torul nie ma co si─Ö r├│wna─ç, odkrycia roku czyli Terrolocaust i niew─ůtpliwie najbardziej kopi─ůcym rytmicznie albumie Sebastiana Komora to jednak emocjonalnie niemal┼╝e do ┼éez doprowadzi┼éo mnie 10 z 12 utwor├│w na albumie. Cz─Ö┼Ť─ç ju┼╝ zna┼éem wcze┼Ťniej, cz─Ö┼Ť─ç dopiero pozna┼éem. Torul. Zesp├│┼é ze S┼éowenii, kt├│rego nigdy nie podejrzewa┼ébym o to, ┼╝e a┼╝ tak pogwa┼éc─ů moje emocje muzyczne.

Troszk─Ö krytyki kt├│ra czyni ten album albumem roku a nie muzyczn─ů doskona┼éo┼Ťci─ů:
- Kawa┼éki "On the Floor" oraz "Do You". Mogli by sobie darowa─ç takie udziwnienia. Jak jeszcze "Do You" da si─Ö znie┼Ť─ç tak drugi kawa┼éek nie trafia w moje gusta kompletnie. Takie pop┼éuczyny
- Odgrzewanie utwor├│w z albumu "Dark Matters". Niezale┼╝nie od tego jak kapitalnym kawa┼ékiem jest "If you so wish", to jego miejsce jest na albumie z ubieg┼éego roku. Ja rozumiem nowy wokalista, co zreszt─ů wspaniale ulepszy┼éo "Just to stay alive" ale nie koniecznie ten drugi kawa┼éek.
- Cover. Ci co mnie znaj─ů wiedz─ů jak bardzo negatywny mam stosunek do cover├│w. Mimo i┼╝ utw├│r brzmi wspaniale. To jednak jest to produkcja kogo┼Ť innego. Mowa tu oczywi┼Ťcie o utworze "Disintegration", jednego z moich najukocha┼äszych utwor├│w z repertuaru The Cure.

Reasumuj─ůc mamy tu opr├│cz dw├│ch s┼éabeuszy: "On the Floor" i "Do You", Odgrzewanych kotlet├│w (bardzo smacznych) "Just to stay Alive" i "If you so Wish" oraz jednego Covera 9 przepot─Ö┼╝nych kompozycji. Z przeboskim "Try" na czele, "Show me your City", znanemu z singla oraz nowo poznanym totalnie powalaj─ůcym "False Attempts".

BRAWO TORUL!!!!

Cz gru 29, 2011 17:40 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt gru 26, 2003 15:23 pm

faktycznie Do You i On the Floor nieco psuj─ů p┼éyt─Ö jako ca┼éo┼Ť─ç.Ten pierwszy numer bardzo przypomina fragmentami Comes As You Are Nirwany i do tego jego chropowato┼Ť─ç brzmieniowo zupe┼énie nie pasuje do reszty albumu-bardzo przestrzennej,czystej,g┼é─Öbokiej.Z kolei On The Floor to niez┼éy kawa┼éek,ale jako┼Ť nie pasuj─ůcy do reszty z kolei stylistycznie-numer mocno inspirowany stylistyk─ů Nitzer Ebb.

Mnie a┼╝ tak bardzo ten album nie powali┼é jak Marco,bardzo dobry album,┼Ťwietnie wyprodukowany,ale spodziewa┼éem si─Ö czego┼Ť jeszcze lepszego.Najwi─Öksze wra┼╝enie obok Try robi na mnie Show Me Your City.

Cz sty 05, 2012 17:38 pm Zobacz profil

Zaczęła się praca nad nowym albumem :8):

So mar 10, 2012 15:05 pm Zobacz profil WWW

Nowy singiel Glow wyjdzie 11 maja :)

So mar 24, 2012 4:19 am Zobacz profil WWW
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 62 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3, 4  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: