´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - The Prodigy

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 43 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona
The Prodigy 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Post The Prodigy
Temat dawno został kopnięty więc powrócił z drugim najnowszym singlem :mrgreen:

Wild Frontier
http://youtu.be/GVV06jTYjeY

Wt lut 24, 2015 0:02 am

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz sty 31, 2013 15:37 pm

Post Re: The Prodigy
Do tego można dodać pierwszy singiel "Nasty", z najnowszej płyty która ma się ukazać pod koniec marca - https://www.youtube.com/watch?v=xB_nKpEkILs

Świetne teledyski, i jak dla mnie Prodigy na bardzo wysokim poziomie.
Zastrzegam, jak dla mnie :wink:

Plus oficjalne audio od zespo┼éu, tytu┼éowa piosenka z nadchodz─ůcej p┼éyty - https://www.youtube.com/watch?v=h1AaKBbNGkk

Wt lut 24, 2015 16:28 pm Zobacz profil

Grubo si─Ö zapowiada ten album :) Wild Frontier ma w sobie sporo klasycznych smak├│w z pierwszej p┼éyty. Nasty bez nowo┼Ťci - Invadersowe Mescaline :D przeci─Ötne jest. The Day Is My Enemy wokal troch─Ö dziwny ale nuta mia┼╝d┼╝y :D na Itunes mo┼╝na kupi─ç te 3 kawa┼éki w formacie m4a ;)

Wt lut 24, 2015 20:16 pm

Do┼é─ůczy┼é(a): Cz kwi 20, 2006 20:25 pm

Akurat takiego prodigy nie lubie..IMD te┼╝ jako┼Ť mi sie nie spodoba┼éo. Wol─Ö ich w innej wersji. Babys got a temper to ostatni ich dobry kawa┼éek wed┼éug mnie..

Wt lut 24, 2015 21:01 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): Pn sty 02, 2006 11:11 am

Podpisuj─Ö si─Ö pod powy┼╝szym.

Śr lut 25, 2015 11:11 am Zobacz profil

Nie zerkam na opinie innych...
Dla mnie to będzie pierwszy album Prodigy, który będę miał w swojej kolekcji płytowej.
:8):
:!:
Dla mnie to jest inne Prodigy ni┼╝ do tej pory.
Dlatego tak mi pasuje.

Śr lut 25, 2015 15:02 pm Zobacz profil

depesbe napisał(a):
Dla mnie to będzie pierwszy album Prodigy, który będę miał w swojej kolekcji płytowej

Serio? :o Jestem w lekkim szoku. Nie masz The Fat Of The Land? Music For The Jilted Generation? Wstyd┼║ si─Ö! :8): :wink:

Cz lut 26, 2015 11:09 am Zobacz profil

FM - nie mam, i wcale si─Ö z tego powodu nie wstydz─Ö, po prostu nie podchodz─ů mi ich wcze┼Ťniejsze albumy.
W Prodigy do tej pory bardzo razi┼é mnie brak sp├│jno┼Ťci melodyczno -wokalnej...
Co┼Ť by┼éo fajnego dla mnie w 1 minucie, by w nast─Öpnej po┼é├│wce minuty bardzo mog┼éo mnie zrazi─ç...
Tutaj od tych pierwszych 3 zajawek wr─Öcz bije dla mnie sp├│jno┼Ťci─ů, a do tego jeszcze s┼éysz─Ö w tle moje 2 ulubione zespo┼éy -DM i PSB...
Wyobra┼║ sobie ┼╝e te 3 numery potrafi─Ö s┼éucha─ç 2 h pod rz─ůd, wi─Öc chyba b─Ödzie to dla mnie Ich najlepszy album.
A wstyd, to kra┼Ť─ç i da─ç si─Ö z┼éapa─ç :wink:

Cz lut 26, 2015 17:22 pm Zobacz profil

o gustach sie ponoc nie dyskutuje ale..na forum fan├│w TP gdybys sp┼éodzi┼é ttaki text zapewne trafi┼éby┼Ť do galerii slaw.
Szukasz "sp├│jno┼Ťci melodyczno -wokalnej" w z┼éym zespole.

Cz lut 26, 2015 17:50 pm Zobacz profil WWW

Mo┼╝e w┼éa┼Ťnie dlatego teraz ten zesp├│┼é tak mi si─Ö podoba?
Nie zajarzy┼ée┼Ť kwestii, a wycieczki jakie┼Ť robisz...
Pozdrawiam.

Cz lut 26, 2015 17:58 pm Zobacz profil

depesbe napisał(a):
W Prodigy do tej pory bardzo razi┼é mnie brak sp├│jno┼Ťci melodyczno -wokalnej

martbdg napisał(a):
Szukasz "sp├│jno┼Ťci melodyczno -wokalnej" w z┼éym zespole.

Ot├│┼╝ to. To nie jest zesp├│┼é kt├│ry pora┼╝a melodiami i wokalami. Ta muzyka opiera si─Ö na czym┼Ť zupe┼énie innym.Ale je┼Ťli wcze┼Ťniej nie znajdowa┼ée┼Ť tego czego┼Ť a teraz jest inaczej, to fajnie. :) Pozdrawiam!

Pt lut 27, 2015 11:21 am Zobacz profil

Kop od Prodigy pozosta┼é(mo┼╝e troch─Ö mniejszy). Do tego dosz┼éa bardziej sp├│jna aran┼╝acja, wr─Öcz popowe kompozycje i bardziej wyraziste wokale , nie gadanie jak to cz─Östo w ich przypadku bywa┼éo. Z drugiej strony, dla starych fan├│w te┼╝ si─Ö co┼Ť znajdzie pewnie na nowej p┼éycie :wink:
Pozdrawiam :)

Pt lut 27, 2015 17:06 pm Zobacz profil

C├│┼╝...wed┼éug mnie obecne "wokale" prodigy do pi─Öt nie dorastaj─ů np temu:
https://www.youtube.com/watch?v=0E7hzDYuZdk

i temu te┼╝
https://www.youtube.com/watch?v=UPdIFl-d2Rs

I to jest kwintesencja TP kt├│ra uwielbiam od pocz─ůtku lat 90 kiedy to po raz pierwszy us┼éysza┼éem no good w angielskiej mtv :)

btz: nie robi sobie zadnych wycieczek..nic do Ciebie nie mam w ko┼äcu to Twoj gust i Twoja sprawa poprostu jestem w szoku, ze komu┼Ť "wchodzi" nowe pro┼╝ydzi a stare to "be" :) Tak samo zdziwi┼ébym si─Ö gdyby tu ktos na forum napisa┼é, ┼╝e pokocha┼é dm po wydaniu SOTU a violator, sofad i wcze┼Ťniejsze to nie ich klimat :)

A na koniec - najlepsza wersja prodigy - must see!
https://www.youtube.com/watch?v=CDXNfe2W8c8

pozdro :)

Pt lut 27, 2015 17:33 pm Zobacz profil WWW

Ka┼╝dy ma sw├│j punkt poznawczy, kt├│ry ma pasuje...

Pozdrawiam.

P.S. - wszystko to już dawno temu widziałem i słyszałem, nic nie jarzysz nadal człowieku z bardzo dziwnym avatarem od Bundy :wink: ...
A tak z ciekawo┼Ťci - ile Ty masz lat "martbdg" ?
Np ja mam 40plus. :8):
Pozdro .

Pt lut 27, 2015 18:34 pm Zobacz profil

depesbe napisał(a):
Ka┼╝dy ma sw├│j punkt poznawczy, kt├│ry ma pasuje...

Dokładnie! :beer:

Mi np brakuje do kolekcji Fat Of The Land i Music For The Jilted Generation :D nowy album do┼é─ůczy na 100% do mojej kolekcji :) a tak poza tym to s─ů moje ulubione utworki lecz nie jestem fes napalonym ich fanem abym mia┼é wszystko ;)

Everybody In The Place, Wind it Up, G-Force Energy Flow, World's On Fire, One Love, Warrior's Dance, Breathe, Smack My Bitch Up oraz ten nowy Wild Frontier od kt├│rego nie mog─Ö si─Ö odczepi─ç :) jest moc!

Pt lut 27, 2015 19:32 pm

@depesbe - Nie wiem dlaczego pytasz mnie o wiek .. to nie jest portal randkowy :) Jarzysz?
https://www.youtube.com/watch?v=hiRtEBPGhto
Nie rozumiem te┼╝ dlaczego m├│h avatar wydaje Ci si─Ö dziwny. Tak wygl─ůda twarz cz┼éowieka (i 99% reszty fan├│w TP) kt├│ry przeczyta┼é na pewnym forum tekst, ┼╝e nowe pro┼╝ydzi s─ů lepsze niz stare :)

Pt lut 27, 2015 21:56 pm Zobacz profil WWW

Spoko, dobry jeste┼Ť... :roll:
Bez obrazy, a ze zrozumieniem. :!:
Nie jestem fanem The Prodigy, lubię ich 3 zapowiedzi co do nowej płyty w stopniu takim, w którym nie lubiłem ich w płytach poprzednich.
Tam podoba┼éy mi si─Ö pojedyncze wyskoki jak Breathe, ca┼éo┼Ťciowo albumy mnie nie przekona┼éy nigdy do tej pory.
Wi─Öc zamiast si─Ö cieszy─ç z takiego kogo┼Ť jak ja, kt├│remu The Prodigy zacz─Ö┼éo si─Ö w wieku 40plus podoba─ç - Ty go wy┼Ťmiewasz?
Jaki z Ciebie fan The Prodigy??? Dzięki takim jak Ty "fanom" ten zespół będzie tylko tracił.
Pozdrowionka.

P.S. Jednak ten tw├│j avatar du┼╝o o Tobie m├│wi. :)

So lut 28, 2015 16:17 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lip 09, 2003 21:55 pm

Niestety zapowiedź nowego Prodigy nie robi wrażenia Nasty brzmi jak odrzut z IMD, WF niestety podobnie (najsłabszy utwór z 3 proponowanych)

The day is my enemy zdceydowanie najlepszy.

To co najbardziej przeszkadza to wt├│rno┼Ť─ç, nowy album nie zapowiada wielkiej ewolucji wzgl─Ödem Invaders Must Die... niestety

Cz mar 05, 2015 11:45 am Zobacz profil

Starzy fani The Prodigy s─ů ca┼éy czas na starych falach The Prodigy.
Sorry, jak kogo┼Ť urazi┼éem...

Cz mar 05, 2015 17:37 pm Zobacz profil

Do┼é─ůczy┼é(a): Wt gru 15, 2009 0:53 am

Dawno mnie tu nie było...

Zaczn─Ö ciekawym akcentem z kt├│rym si─Ö zgadzam:
martbdg napisał(a):
o gustach sie ponoc nie dyskutuje ale..na forum fan├│w TP gdybys sp┼éodzi┼é ttaki text zapewne trafi┼éby┼Ť do galerii slaw.

Po tych r├│┼╝nych wpisach widz─Ö, ┼╝e musz─Ö wkroczy─ç do akcji...

Na sam pocz─ůtek chcia┼ébym zaznaczy─ç, ┼╝e mia┼éem okazj─Ö s┼éysze─ç ca┼éy album od a do z (prywatny ods┼éuch na pocz─ůtku lutego) lecz z g├│ry zaznaczam, ┼╝e nie mog─Ö czegokolwiek opisywa─ç, robi─ç recenzji track by track itd. Tak czy inaczej zacznijmy od trzech utwor├│w, kt├│re wszyscy s┼éyszeli. Nasty - utw├│r nie urywaj─ůcy niczego w ciele, ale jest dobry... po prostu dobry. Jako pierwszy utw├│r zdecydowanie lepszy ni┼╝ pierwszy utw├│r promuj─ůcy Invaders Must Die czyli Omen. Mo┼╝e w domu za dobrze si─Ö nie sprawdza, ale na koncercie ju┼╝ robi robot─Ö i sam wyzwala w ludziach by krzyczeli "Nasty! Nasty!"
http://www.youtube.com/watch?v=WgukhQ453kU

Kolej na Wild Frontier - tutaj od razu przychodzi na my┼Ťl jedyne skojarzenie, a mianowicie to, ┼╝e utw├│r brzmi jakby by┼é z ery Invaders Must Die i niestety tak jest. Tak jak Nasty nale┼╝y do najs┼éabszych utwor├│w na albumie, a precyzuj─ůc jest najgorszy na The Day Is My Enemy inaczej... jedno wielkie g├│wno.

No i czas na trzeci utw├│r, kt├│ry po prostu mia┼╝d┼╝y dwa poprzednie czyli tytu┼éowy The Day Is My Enemy. Bardzo dobry, utw├│r gdzie dostajemy mocnego kopa mi─Ödzy oczy wymieszanego z b─Öbnami i melodi─ů rodem z Nintendo, kt├│re nasuwa ma┼ée skojarzenie z albumem Experience (Jericho). Utw├│r, kt├│ry na celu ma mia┼╝d┼╝y─ç live:
http://www.youtube.com/watch?v=V5PNLmbtTKg

sin napisał(a):
To co najbardziej przeszkadza to wt├│rno┼Ť─ç, nowy album nie zapowiada wielkiej ewolucji wzgl─Ödem Invaders Must Die... niestety

S┼éysz─ůc Wild Frontier rzeczywi┼Ťcie mo┼╝na tak stwierdzi─ç lecz tutaj od razu sprostuj─Ö kwesti─Ö poniewa┼╝ jeste┼Ť w b┼é─Ödzie. Ka┼╝dy album The Prodigy jest inny i przy The Day Is My Enemy jest dok┼éadnie tak samo. Oczywi┼Ťcie nie ma co si─Ö spodziewa─ç drugiego Fat Of The Land czy Music For The Jilted Generation (chocia┼╝ jest sporo rzeczy, kt├│re brzmi─ů jak mieszanka tych dw├│ch album├│w ;) ), ale to przecie┼╝ dobrze... Trzeba si─Ö rozwija─ç, a nie sta─ç w miejscu. Nie dostaniemy drugiego Fat czy Jilted, ale nie ma co si─Ö martwi─ç bo nie dostaniemy tak┼╝e drugiego Invaders Must Die (Przyznam, ┼╝e ostatni album do ich najlepszych nie nale┼╝y, ale ma kilka ┼Ťwietnych utwor├│w) tak jak od Depeche Mode nie dostaniemy drugiego albumu Violator czy SOFAD lecz jedynie w ostateczno┼Ťci utwory, kt├│re gdzie┼Ť tam poszczeg├│lnymi fragmentami przypominaj─ů stare, wcze┼Ťniejsze albumy.

S─ů osoby, kt├│re pisz─ů, ┼╝e The Prodigy sko┼äczyli si─Ö na Baby's Got A Temper, ale to taka sama bzdura i idiotyzm jak to, ┼╝e Depeche Mode sko┼äczyli si─Ö na Only When I Lose Myself ;) No, ale wr├│─çmy jednak do nadchodz─ůcej p┼éyty The Prodigy. B─Öd─ůc jednym z nielicznych, kt├│rzy mieli okazj─Ö s┼éysze─ç album w ca┼éo┼Ťci drapi─Ö si─Ö w g┼éow─Ö i zastanawiam si─Ö dlaczego takie utwory jak Nasty czy Wild Frontier pojawi┼éy si─Ö jako single i w og├│le posz┼éy na pierwszy ogie┼ä jako promocja albumu. Jednak z drugiej strony rozumiem tak─ů decyzj─Ö w taki spos├│b, ┼╝e Liam Howlett nie chce ods┼éania─ç wszystkich kart i po prostu nas zwodzi i rzeczywi┼Ťcie tak jest. Kiedy ju┼╝ ods┼éuchacie reszt─Ö utwor├│w z nowego albumu to o takich utworach jak Nasty, Wild Frontier czy nawert The Day Is My Enemy po prostu zapomnicie.

Do moich faworyt├│w nale┼╝─ů: Ibiza, Beyond The Deathray, Medicine, Invisible Sun oraz Wall Of Death, kt├│ry bardzo kojarzy si─Ö z latami 90:
http://www.facebook.com/video.php?v=435952573230264

Oczywi┼Ťcie lista faworyt├│w mo┼╝e ulec zmianie jak ju┼╝ ods┼éucham album x-razy.

Dla zainteresowanych:

The Prodigy - Ibiza
Obrazek
Glow In The Dark 7" Vinyl Single limited to 2000 copies

The Prodigy are back! This limited edition Record Store Day Exclusive package includes a non-album instrumental release of "Ibiza" and the single "Ibiza" feat. Sleaford Mods from The Prodigy's forthcoming 6th studio album The Day Is My Enemy, to be released in the U.S. on March 30th, 2015 via Three Six Zero Music/Warner Bros. Records.

Tracklisting:

A.Ibiza
B.Ibiza (Instrumental)

Release Date: 18.04.2015

http://diffuser.fm/warner-bros-records- ... -day-2015/

Pt mar 06, 2015 0:23 am Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 43 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: