Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Kamp! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sie 27, 2013 19:41 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Kamp!
A co sądzicie o zespole Kamp!? Widziałam ich na żywo- widać tą pasję do muzyki i świeżą elektronikę :) a przede wszystkim to Polacy :)


Pn lut 13, 2017 22:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 27, 2015 1:46 am
Posty: 76
 
Post Re: Kamp!
A przede wszystkim Breaking a ghost's heart
https://www.youtube.com/watch?v=HoWCExjp-UA

i z nowszych Zandata Mondata
https://www.youtube.com/watch?v=L2SNkWuixL0

Zdrowa kapela, tak trzymać. Polecam wywiady :)


Pt lut 17, 2017 3:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Kamp!
Ciekawa projekt muzyczny obok We Draw A. Miałem okazję słyszeć ich na żywo dwa razy. Nie jestem jakimś wielkim fanem Kamp, ale czasem wracam do ich twórczości. Jeden z ulubionych utworów to Arsene Wenger z ostatniego albumu Orneta.




Nawet ciekawy jest też Melt (Midnight Magic Remix), który moim zdaniem jest lepszy od oryginału.


So lut 18, 2017 11:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Kamp!
Trzeci album mnie zawiódł niestety....zbytnie pójście w komercyjne, popowe melodyjki a'la Hurts. Po debiucie który był naprawdę dobry, obniżyli loty. To już nie pierwszy raz, gdy wykonawca nie utrzymuje poziomu z udanej pierwszej płyty. Komuś może się spodoba.


Pt wrz 28, 2018 9:34 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 27, 2013 19:41 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Kamp!
Faktycznie, najnowszy album odbiega stylistyką od poprzednich wydawnictw. Po zaledwie kilku odsłuchach, według mnie, prawdziwym wymiataczem wcale nie są dwa znane single, lecz utwór My love, z prawdziwie mocną melodią w stylu magicznych, elektronicznych lat 80.


So paź 27, 2018 21:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 27, 2013 19:41 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Kamp!
Trzeba im wybaczyć, zmianę stylizacji- zdarza się to nawet najlepszym zespołom. Myślę, że najlepsze dopiero przed nimi, dlatego kupiłam CD,które od razu zrzuciłam sobie na smartfon :), idę na koncert na Smolną, a nawet kupię koszukę, jeśli takowe będą. Tyle mogę dla nich zrobić. Niech chłopaki dalej tworzą i żyją z muzyki.


So lis 10, 2018 15:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Całkiem spoko nowy kawałek:



Śr cze 03, 2020 15:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Wspomnienie lata:





So lis 21, 2020 3:44 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Nowy singiel:



Wt mar 22, 2022 15:17 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Cytuj:
Mija 10 lat o wydania najważniejszej płyty w polskiej elektronice. Emocjonalny, nowoczesny i pełen stylistycznych odwołań debiut KAMP!, stworzył podwaliny dla dla rodzimej sceny elektropopowej w i sprawił, że syntezator zagościł na polskiej scenie, nie jako eksperymentalny dodatek, ale pełnoprawny instrument. Na jesiennych koncertach wracamy do tamtych utworów i emocji jakie budziło pierwsze przesłuchania Cairo, Heats, czy Distance of the modern hearts. Na CD w aucie pędzącym nową A2. Ma być nostalgicznie i będzie.
KAMP! X to trasa łącząca materiał z debiutankiego albumu z nową bardziej taneczno-klubową odsłoną zespołu LIVE. Klasycznym piosenkom KAMP! towarzyszyć będą kontrastujące mocne, elektroniczne aranżacje znane publiczności z ostatnich lat działalności zespołu.
W 2023 pojawi się nowa płyta, która otworzy nowy rozdział w działalności KAMP!
12 listopada, Poznań, TAMA
13 listopada, Warszawa, NIEBO
26 listopada, Sopot, SFINKS700
2 grudnia, Kraków, KWADRAT
3 grudnia, Wrocław, A2


Wt paź 11, 2022 15:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Kamp!
Ostro ktoś odleciał na początku.


Wt paź 11, 2022 16:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Owszem, mistrz marketingu ;) Ale nowa płyta to dobry news.


Wt paź 11, 2022 17:08 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Tomek z Kamp! ma solowy projekt innerinnerlife i właśnie ukazała się nowy split z Kid Smpl “025/026 – innerinnerlife & Kid Smpl”: https://displayseries.bandcamp.com/albu ... e-kid-smpl


Śr paź 12, 2022 15:30 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!
Kamp! kończy działalność po tegorocznej trasie:

Cytuj:
TO KONIEC!
W tym roku KAMP! rusza w ostatnią trasę 360º ENDLESS PARTY, a po jej zakończeniu przestaje istnieć.
Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata i zapraszamy do wspólnego celebrowania, a będzie to nasze najbardziej imprezowe wcielenie ever!
Przed nami kilkadziesiąt niepowtarzalnych setów klubowych i festiwalowych ze zmienną tracklistą na której pojawią się numery ze wszystkich etapów naszej działalności. Małe i duże hity w podrasowanych wersjach, a całość będzie trwała minimum 2 godziny.
Jesteśmy w szczytowej formie koncertowej. Będzie bardzo tanecznie, bardzo emocjonalnie i wszędzie gdzie to możliwe w formacie 360º. Na środku klubu stawiamy małą scenę, żeby być jak najbliżej i tańczyć razem z Wami!
Expect the unexpected.
Występ w Progresja będzie eksperymentalny, zbliżony do otwartej próby, na której będziemy testowali nowe ustawienie i nagrywali materiały promo i robili zdjęcia.


Śr sty 11, 2023 13:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 24, 2023 22:19 pm
Posty: 11
Lokalizacja: EU
 
Post Re: Kamp!
Długo więc ten "nowy rozdział" nie potrwał :D

Btw to nie wycięte z biografii Kombi albo pana Łosowskiego ? ;]
Cytuj:
stworzył podwaliny dla dla rodzimej sceny elektropopowej w i sprawił, że syntezator zagościł na polskiej scenie, nie jako eksperymentalny dodatek, ale pełnoprawny instrument.


Szkoda trochę, kojarzę Radka jeszcze z czasów nowomuzycznych i jego projektu Le Visage. Talenciarz, koleś który wie co robi ze sprzętem. Mam nadzieję, że za jakiś czas znów będzie o nim głośno w jakimś nowym projekcie. Niekoniecznie mainstreamowym. Chyba, że takie ma parcie. Jego sprawa, powodzenia.


So maja 13, 2023 10:00 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Kamp!


Cz sie 03, 2023 21:49 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team