Depeche Mode - Zobacz wątek - Midge Ure
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2 ] 
Midge Ure 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 292
 
Post Midge Ure
Midge Ure - 10 października artyście stuknęła 70-tka. Właśnie ukazała się (22 września) w rozsądnej cenie (Rocksewis) zremasterowana wersja deluxe albumu Gift. Według mnie interesujące wydanie cd (4 płyty) - oprócz albumu (1 cd) strony B singli i wersje extended (2 cd), wczesne wersje, sesja BBC i fragmenty prób z 1985 roku (3 cd) oraz koncert z Wembley z 1985 roku (4 cd) (m.in, Sleepwalk, Fade to Grey, czy Do They Know It' s Christmas). Wersja LP dwupłytowa (na drugiej płycie wersje extended). Całość nie tak "wypasiona" jak albumy Ultravox na 40-lecie, ale na pewno godna polecenia (zwłaszcza cd).


Śr paź 11, 2023 0:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 30, 2013 2:12 am
Posty: 292
 
Post Re: Midge Ure
1 stycznia 2024r. Midge Ure na koncercie w sali teatru Komedia. Koncert (biletowany) będzie wydarzeniem specjalnym, podsumowującym tegoroczny Top radia 357. https://radio357.pl/lp/top/. Chętnie bym zobaczył, choć nie przepadam za "teatralnymi" koncertami. Niestety, sądzę, ze zdobycie biletów będzie graniczyło z cudem. Byłem dwukrotnie na jego koncertach w Progresji. Zdecydowanie forma fenomenalna - nigdy nie słyszałem na żywo w jego wykonaniu Do They Know It's Christmas? - pewnie z racji daty koncertu, tym razem będzie...; to na pewno też:
https://www.google.com/search?q=midge+u ... AV66c,st:0


N lis 26, 2023 0:16 am Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team