Depeche Mode - Zobacz wątek - Hurts
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 12 ] 
Hurts 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Hurts
Widział ktoś klip do nowego singla? Mroczny i ciekawie zrobiony. Tylko dlaczego jest coś takiego do takiej banalnej pioseneczki? Że niby taka przeciwwaga? Utwór jak wiele innych ostatnimi czasy.

https://www.youtube.com/watch?v=LmVAaID4H7w


Pn kwi 24, 2017 15:57 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Hurts
Mroczne jak Lady Gaga ;)


Pn kwi 24, 2017 16:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1894
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Hurts
Nowe "Hurts" to tragedia totalna. Myślałem kiedyś, że coś z Nich będzie dobrego, co coś będzie pokazywało ze stylu PSB czy DM DD etc... To co teraz robią to jest totalne zero. Chłopczyki bez ambicji muzycznych, z ambicjami na celebrytów. Smuteczek...


Pn kwi 24, 2017 16:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 22, 2003 0:23 am
Posty: 422
 
Post Re: Hurts
Takie pomysły na klip były, np. Coldplay The Scientist.
Zgadzam się, że zawiedli.


Pn kwi 24, 2017 21:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 28, 2007 14:09 pm
Posty: 372
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Hurts
depesbe napisał(a):
Nowe "Hurts" to tragedia totalna. Myślałem kiedyś, że coś z Nich będzie dobrego, co coś będzie pokazywało ze stylu PSB czy DM DD etc... To co teraz robią to jest totalne zero. Chłopczyki bez ambicji muzycznych, z ambicjami na celebrytów. Smuteczek...


Taaak, po "Wonderful Life" myślałem, że wreszcie pojawił się jakiś "radiowy" zespół, którego będzie można z przyjemnością posłuchać, ale czar prysł wraz z pojawieniem się tego potworka o nazwie "Stay". A potem było jeszcze gorzej.


Wt kwi 25, 2017 8:08 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Hurts
Posłuchałem nowego albumu i to jest po prostu okropne!!! Osobiście uważam, że nie da się tego słuchać. Nagrali płytę w stylu wielu współczesnych zespolików...jakbym słyszał bardzo kiepski boysband :? Spirit przy tym to arcydzieło. Nie polecam!


Pt wrz 29, 2017 9:22 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 02, 2013 22:31 pm
Posty: 27
 
Post Re: Hurts
FM napisał(a):
Posłuchałem nowego albumu i to jest po prostu okropne!!! Osobiście uważam, że nie da się tego słuchać. Nagrali płytę w stylu wielu współczesnych zespolików...jakbym słyszał bardzo kiepski boysband :? Spirit przy tym to arcydzieło. Nie polecam!

Jak dałeś radę przesłuchać cały, to gratuluję.. po Exile uciekli w popową krainę :<


Pt wrz 29, 2017 20:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Hurts
A mi siÄ™ w miarÄ™ podoba.

Po prostu nagrali kolejną płytę w swoim stylu.

Dużo przestrzeni, dużo melodii, dużo pogłosów, chórków.Taka"elegancka "muzyka.

Jak dla mnie pop najwyższych lotów jak na każdym albumie,porównywanie tego do jakiś boysbandów jest niepoważne(może numer thinking of you-faktycznie lekkie nieporozumienie)

Problemem tego zespołu jest to że ich pierwszy numer był po prostu najlepszy i niczego lepszego już w karierze nie nagrali ani pewnie nie nagrają.Nie znam drugiego zespołu który wystartował aż tak z grubej rury(może Enigma) .I jeżeli Wonderful Life będzie wyznacznikiem oczekiwań to faktycznie przychodzą rozczarowania. Ale jeżeli zapomni się o tym genialnym utworze i spojrzy na resztę ich twórczości obiektywnie to tak źle nie jest.


So wrz 30, 2017 10:44 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Hurts
Nox napisał(a):
Jak dałeś radę przesłuchać cały, to gratuluję


Dałem, ale z trudem :?

krzysiek napisał(a):
Jak dla mnie pop najwyższych lotów jak na każdym albumie


Sorry Krzysiek, ale jak to jest pop najwyższych lotów, to ja dziękuję za takie coś. Pierwsze dwa albumy jeszcze miały w sobie to coś...poprzedni był już kiepski, ale ten jest wprost okropny! Jak chcę popu czy muzyki wysokich lotów, to zapuszczę sobie choćby ostatnią płytę Alison Moyet czy Tori Amos czy nawet OMD, które jest o niebo lepsze niż to okropieństwo.


Pn paź 02, 2017 9:40 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: Hurts
Mi się poprzedni album bardzo podobał,a numer Slow to wręcz mistrzostwo, to drugi po Wonderful Life mój ulubiony ich numer.

Ten jest faktycznie najsłabszy w ich dyskografii, jest na nim kilka nijakich piosenek ale też kilka bardzo dobrych. Ale jednak jest to dalej bardzo przyzwoity pop.

Natomiast to jest kwestia tego co się komu podoba. Ja np Tori Amos nie trawię zupełnie.

Z jednym siÄ™ zgodzÄ™-nowe OMD na pewno zdecydowanie lepsze.


Pn paź 02, 2017 10:31 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 14, 2018 21:15 pm
Posty: 107
 
Post Re: Hurts
A co tu tak raptem zamilkli?
Ja tu z pytaniem, jak oceniacie ostatni album Faith?
Bo mnie po poprzednich 2 słabych albumach po prostu zatkało...
Pomimo łatwego doszukiwania się inspiracji w kompozycjach, uważam Faith za najlepsze dzieło Hurts.


Pt lut 17, 2023 22:45 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Hurts
Musiałbym sobie przypomnieć bo już nie pamiętam zbytnio. Lepszy niż poprzednie na pewno.


Pt lut 17, 2023 23:02 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 12 ] 


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team