´╗┐ Depeche Mode - Zobacz w─ůtek - Psyche

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 
Psyche 
Autor Wiadomo┼Ť─ç

Do┼é─ůczy┼é(a): Pt sie 15, 2008 19:18 pm

Post Psyche
W okolicach Halloween ma si─Ö ukaza─ç nowy singiel Psyche "Youth Of Tomorrow". Oraz 17 listopada na winylu ;)

Obrazek

P├│ki co Darrin wypu┼Ťci┼é zapowied┼║ teledysku ;)

Sam singiel ma zawierać dwie zupełnie nowe kompozycje "Youth Of Tomorrow" oraz "Truth Or Consequence".
Może w końcu doczekamy się nowego studyjnego albumu ;)

Śr sie 30, 2017 8:25 am Zobacz profil WWW

Post Re: Psyche
Można już posłuchać nowego utworu: http://www.post-punk.com/psyche-premier ... -tomorrow/

Pt pa┼║ 06, 2017 15:02 pm Zobacz profil WWW

I mamy klip do nowego utworu ;)

Pn pa┼║ 30, 2017 21:07 pm Zobacz profil WWW

Kolejny nowy utwór - tym razem demo napisane wspólnie z DJ-em Shunt - "Under The Radar" ukazał się na składance pod tym samym tytułem: https://psyche.bandcamp.com/track/under-the-radar

So gru 09, 2017 14:50 pm Zobacz profil WWW

Darrin zapowiedział, że ma 5-6 gotowych utworów i planuje do końca roku skończyć nowy album ;)

N lut 11, 2018 16:24 pm Zobacz profil WWW

Do┼é─ůczy┼é(a): ┼Ür lut 14, 2018 22:15 pm

By┼é rok 1995. W moim ulubionym sklepie Discman w Chorzowie zauwa┼╝y┼éem p┼éytk─Ö Psyche Mystery Hotel. Zaintrygowa┼éa mnie nazwa zespo┼éu, wi─Öc wzi─ů┼éem na ods┼éuch. Momentami zbyt tanecznie, ale znalaz┼éem tam pierwiastek DM i troch─Ö mroku. Kupi┼éem.
Inne płyty nabyłem na giełdach elektronicznych w Krakowie i Wrocławiu, gdzie jeździłem co weekend. Nie było jeszcze Allegro, a tam można było wyhaczyć rarytasy CD niedostępne nigdzie.
Najbardziej genialnym dzie┼éem Kanadyjczyk├│w jest dla mnie Influence i za to b─Öd─Ö Huss'owi dozgonnie wdzi─Öczny. Ta p┼éyta w ca┼éej okaza┼éo┼Ťci jest dla mnie definicj─ů stylu Dark wave. Poza tym, ┼Ťmiem przypuszcza─ç, ┼╝e Darrin tworz─ůc ten materia┼é by┼é pod wp┼éywem Black Celebration DM. Co prawda, brzmienie inne, ale klimat zbli┼╝ony i charakterystyczna konstrukcja d┼║wi─Ök├│w: pot─Ö┼╝ny mroczny bas kontra syntetyczne melodie w wysokich tonacjach.
Jak kupowa┼éem kompilacj─Ö Tales From The Darkside, facet na gie┼édzie ostrzega┼é, ┼╝e to ci─Ö┼╝kostrawne. Zignorowa┼éem i nie ┼╝a┼éuje. Odpalam sobie, jak potrzebuj─Ö dawki energii. Wczesne dokonania Psyche maj─ů taki dark horror power, ┼╝e stwiedzi┼éem, i┼╝ Prodigy s─ů przy nich jak dzieci. Dzi─Öki temu zainteresowa┼éem si─Ö muzyk─ů Marilyna Mansona.
Ostatni─ů p┼éyt─ů, jak─ů kupi┼éem, jest Strange Romance. I tu si─Ö rozczarowa┼éem. Po zimowo-melancholijnym transie Intimacy dosta┼éem opus radosnej tw├│rczo┼Ťci Psyche, gdzie cz─Ö┼Ť─ç utwor├│w brzmi jak odkurzone dem├│wki zespo┼éu disco z pierwszej po┼éowy lat 80. Spodziewa┼éem si─Ö puszki pandory, a otwar┼éem bombonierk─Ö. Szkoda. Czy┼╝by ostateczne odej┼Ťcie Stephena (R.I.P. 2015) od projektu spowodowa┼éo takie zmiany?
Zastanawia mnie jeszcze jedno: Czy shizofrenia, na kt├│r─ů chorowa┼é Stephen, wp┼éyn─Ö┼éa na tw├│rczo┼Ť─ç Psyche, czy te┼╝ na odwr├│t?

N mar 18, 2018 18:23 pm Zobacz profil
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 6 ] 

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 4 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w

Szukaj:
Skocz do: