Depeche Mode - Zobacz wątek - Rammstein
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  NastÄ™pna strona
Rammstein 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
https://www.youtube.com/watch?v=z0NfI2N ... suN-32llj8
Najnowszy teledysk. "Radio".


Pt kwi 26, 2019 14:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Rammstein
Dobrze że nie Radio Gaga :wink: Sam teledysk świetny! Naprawdę szacun. Utwór też zacny. Czekam na album z coraz większą niecierpliwością.


Pn kwi 29, 2019 9:32 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Rammstein
Radio - utwór bez rewelacji, ale jest po prostu ok. Co do teledysku to się zgadzam, świetny. Liczę na mocniejsze, mroczniejsze bardziej "tłuste" utwory na nowym albumie, coś w kierunku Mein Teil.


Cz maja 02, 2019 10:06 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Rammstein
Ale w niemieckich klubach już obowiązkowo leci ;)


Cz maja 02, 2019 23:27 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
Juno napisał(a):
Radio - utwór bez rewelacji, ale jest po prostu ok. Co do teledysku to się zgadzam, świetny. Liczę na mocniejsze, mroczniejsze bardziej "tłuste" utwory na nowym albumie, coś w kierunku Mein Teil.


Pełna zgoda.


Pn maja 06, 2019 17:44 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
https://www.feuerrader.pl/band/press/show/132

Wrażenia pewnego Francuza, po pierwszym odsłuchu albumu. Tłumaczenie niepewne do końca . :wink:


Wt maja 14, 2019 14:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Rammstein
Sonic Seducer już wrzucił wcześniej wrażenia na temat płyty: http://www.sonic-seducer.de/index.php/d ... eitag.html


Wt maja 14, 2019 17:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Rammstein
Nowy album niezły, ale szału nie ma. Rammstein nieco bardziej skręcił w stronę nowoczesnego rocka. Jest nieco ciekawych melodii. Mogą podbić stacje radiowe ;)


Åšr maja 15, 2019 16:07 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
No to nie za bardzo. Wolałbym ostrzejsze riffy. Ale spoko, każdy musi przesłuchać i osobiście ocenić.


Åšr maja 15, 2019 16:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Rammstein
Riffy są w takim stylu co na singlach i ogólnie, więc to jest bardzo przewidywalne ;)


Åšr maja 15, 2019 16:47 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
Poczekam troszkę. Na premierę R+. Kilkadziesiąt godzin mnie nie zbawi, po 10 latach. Choć , jakbym miał większą możliwość, może i bym posłuchał.


Åšr maja 15, 2019 17:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 23:53 pm
Posty: 849
 
Post Re: Rammstein
Od wczoraj obcuję z nowym albumem Rammstein i niestety mam wrażenie, że na siłę szukam czegoś co mi się podoba. Stara sprawdzona formuła w połączeniu z Lidemann oraz Emigrate. Flake dostał pole do popisu, ale niestety poszło to nie w tym kierunku w jakim bym chciał. Jedna dłoń to chyba zbyt wiele by policzyć utwory, które mi się podobają. Kolejny nieudany powrót wśród artystów, których słucham od wielu lat... niestety.

Jestem ciekaw jak wypadnie na żywo utwór 'Puppe' czyli chyba najlepszy utwór na nowym albumie (przynajmniej na dzień dzisiejszy).


Cz maja 16, 2019 8:55 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
Przesłuchałem i mogę wyrazić początkową opinię. Nowy album jest na pewno ciekawy, niby dużo patentów z wcześniejszych dokonań, ale. No właśnie - ale... To brzmi bardzo nowocześnie. Np. takie "Weit Weg" , to wręcz popowa piosenka na obecne listy przebojów stacji radiowych, które na pewno nie promują zespołów pokroju R+. A co do moich osobistych wrażeń na plus, z tego albumu. Na pewno urzekł mnie utwór zamykający album. "Hallomann" ma to COŚ pięknie klasycznego od Rammstein. I mogę dodać coś o numerze "Sex". Zdecydowanie słyszę tam podobny motyw gitarowy z "Personal Jesus". Ogólnie po 3 przesłuchaniach, całkiem dobrze przynajmniej.


Pt maja 17, 2019 15:20 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post To
Bardzo dobra płyta.

Przede wszystkim nie ma tu żadnego szukania czegoś nowego na siłę jeżeli chodzi o brzmienie . Brzmi to bardzo nowocześnie-to chyba najbardziej przystępna płyta zespołu chyba na żadnej nie było aż tyle elektroniki.Dla mnie takie połączenie Reise Reise z Rosenrotem.

Zawsze jak któryś z topowych moich zespołów wydaje płytę to mam dwa życzenia-oczywiście poza tym aby była to dobra płyta to żeby znalazł się na niej choć jeden utwór który można by umieścić na best of danego zespołu-i mimo że podobają mi się wszystkie numery to takim utworem jest niewątpliwie Hallomann-choć mam takie wrażnie że mozna było go jeszcze pociągnąć -kończy się jakoś tak za szybko.


Pt maja 17, 2019 20:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
"Halomann". Niesamowite. Np. niesamowicie zrobili nawiązanie do "MeinTeil" tam. Piękne przejście z chóru podobnego do "Mein Teil" w stronę gitar w stylu tego chóru. Na pewno najlepszu utwór dla mnie z nowego albumu Rammstein.


So maja 18, 2019 17:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 02, 2006 10:11 am
Posty: 3031
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post Re: Rammstein
Juno napisał(a):
Od wczoraj obcuję z nowym albumem Rammstein i niestety mam wrażenie, że na siłę szukam czegoś co mi się podoba. Stara sprawdzona formuła w połączeniu z Lidemann oraz Emigrate. Flake dostał pole do popisu, ale niestety poszło to nie w tym kierunku w jakim bym chciał. Jedna dłoń to chyba zbyt wiele by policzyć utwory, które mi się podobają. Kolejny nieudany powrót wśród artystów, których słucham od wielu lat... niestety.


Znów wyjątkowo się zgadzam. Sorry chłopcy, ale niczym mnie nie zaskoczyliście. Nie jest to słaba płyta, momentami wręcz przeciwnie. No właśnie, są to tylko momenty...a to zdecydowanie za mało. Jak porównam ten album do ostatniego Suede, to lata świetlne. Generalnie można posłuchać, ale nowych fanów raczej sobie nie zyskają tym albumem. A czy to ma jakieś znaczenie czy nie, to już inna sprawa.


Pn maja 20, 2019 9:15 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
Dla mnie z czasem nowe dokonanie Rammstein coraz bardziej przyswajalne. Naprawdę dobry album. Tylko faktycznie, jest kilka numerów , które powinny być zdecydowanie dłuższe. Aż 4 takie. "Zeigh Dich", "Puppe", "Diamant" (szczególnie) oraz "Hallomann".


Pn maja 20, 2019 14:12 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Rammstein
Duo Jatekok supportem na letniej trasie ;) A tyle było spekulacji o Aesthetic Perfection czy 3teeth wcześniej ;)


Cz maja 23, 2019 14:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2013 14:37 pm
Posty: 1895
Lokalizacja: Nihil Novi
 
Post Re: Rammstein
https://www.youtube.com/watch?v=pat2c33sbog
Nowy teledysk do "Auslander". Następny raz bardzo dobrze zrobione, tym razem w trybie podrózy Rammstein, coś na nowym albumie jest z "Reise, Reise" jak ktoś wcześniej napisał. Szkoda że tylko Rammstein z moich ulubionych zespołów, potrafi być cały czas widowiskowy, jeżeli chodzi o teledyski...


Pt maja 31, 2019 14:40 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: Rammstein
Rammstein zagra w przyszłym roku na Stadionie Narodowym w Warszawie :wink:


Pn cze 24, 2019 15:09 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team