Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1046 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona
Duran Duran 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Duran Duran
Panie i panowie...Przejrzałam ten ten temat(całe 13 stron!!!) i o zgrozo, ani słowa o Durańcach!!!!A przecież DM i DD wyrosli z jednego pnia....zaczynali prawie w tym samym czasie i co najważniejsze ....przetrwali do dnia dzisiejszego i w sumie mają się dobrze, a nawet coraz lepiej :twisted: Zatem czas był chyba najwyższy.... :idea: ????
OK, czas na reklamę ....zupełnie nowiuteńka polska strona DD
www.duranduranpoland.com
i tożsame forum dyskusyjne www.duranduran.fora.pl
Jakby co, wpadnijcie na kawkę...albo coś mocniejszego :beer: :fletch: :nlmda: Zapraszamy serdecznie!!!!
Ps.MOże jest wśród Was ktoś, kto organizował jakikolwiek zlot DM?Przymierzamy się to takowegoż w lipcu...Wszelkie uwagi i rady mile widziane(mozemy Wam pod tym wzgledem buciki wiązać :cry: )
Obrazek


Pt maja 05, 2006 14:53 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Temat był, ale zszedł.


Pt maja 05, 2006 15:04 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
A był w topiku Speak czy Spell???? :lol: Jak długo trzeba być na WAszym forum, zeby z niego "zejść"???A zgon nastapił z przyczyn naturalnych czy też śmiercią gwałtowną i krew się lała??? :twisted: ObrazekObrazek


Pt maja 05, 2006 16:03 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 15, 2005 10:03 am
Posty: 815
Lokalizacja: Ziębice
 
Post 
Widocznie temat już się "przejadł" to i zszedł z piedestału

A z DD miałem przygodę baaardzo dawno temu, przy okazji "ślubnego albumu". Próbowałem ugryźć ich wcześniejszą twórczość, ale jakoś nie za dobrze mi się ją trawiło więc pozostałem tylko przy tym jednym albumie. Potem straciłem ich z mojego muzycznego pola widzenia.

Utwory takie jak "Come Undone" czy "Ordinary World" mogę słuchać o każdej porze dnia i nocy.


Pt maja 05, 2006 17:17 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
Lepiej to niż nic...Zastanawiam się,czy dałbyś(dałabyś) sie jeszcze doedukowac???Zaręczam Ci,ze DD to nie tylko Wedding Album....Nie wierzę,żeby nie podobało Ci się Save a Prayer z Rio ....czy Careless Memories z pierwszej płytki DD.POlecam.Jeżeli masz ochotę i dobre chęci...poprowadzę Cię po krętych ścieżkach twórczości Durańców....chwilami nie było łatwo....Ale z Depeszakami było podobnie :-) I jest to kolejna analogia łącząca DD i DM....Obrazek


Pt maja 05, 2006 19:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 18:06 pm
Posty: 137
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórza ...
 
Post 
A właśnie ściągam piosenki Duran Duran. Przedwczoraj usłyszałam ich w audycji Stelmachai jakoś nabrałam "apetytu" na ten zespół :P


Pt maja 05, 2006 19:51 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
The Chauffeur, Matter Of Feeling, Save A Prayer...za same te utwory należy im się szacunek. Niestety z płyty na płytę schodzili coraz niżej (wyjątek - Wedding Album).


Pt maja 05, 2006 20:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 18, 2004 22:04 pm
Posty: 754
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Save a prayer to miód dla uszu. Jeden z moich ulubionych "pozadepeszowych" utworów.


Pt maja 05, 2006 20:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
Kwiatek, ja Cie znam he, he...byłeś u nas kiedyś....
A może tak The Chauffeur???Też niezły...(to jakby kto pytał)...Jest jeszcze parę" kwiatków"...I to wcale nie tak mało.Jeśli ktos ma ochotę polecam mój własny adres ftp...znajdziecie tam co komu sie spodoba...Ale najpierw kontakty może...El__Diablo@o2.pl...Kazdemu kto zapyta podam aktualny numer na ftp...Można ściagac do woli...Lub GG 1828964.POlecam...Warto.To muzyka naprawdę pokrewna DM.No z wyjątkami...Chyba tylko Depeszaki w latach 86-87 nie użyli trąbek...DD niestety poszli po rajtuzkach...Stad takie tragedie jak Skin Trade, Meet El Presidente i Notorious...Ale wcześniej.....i póżniej...BYwało i( o matko!!!!) jest lepiej....ObrazekA kto słyszał płytkę "Astronaut"????


So maja 06, 2006 0:17 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 12, 2003 17:55 pm
Posty: 343
Lokalizacja: Wola
 
Post 
Po raz kolejny nie moge przejsc obok tematu obojetnie - jedna z moich ulubionych kapel z lat 80 - rzeklbym ikona !
naprawde warto sie zaglebic w ten zespol zwlaszcza z poczatku ich dzialalnosci
Z czystym sumieniem polecam!


So maja 06, 2006 0:22 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
podpisuję się również pod tymi słowami :)
to najbardziej spełniony band spod szyldu Nowych Romantyków, który udowodnił, że nie tylko wygląd robi swoje
.. słynny zeszyt Le Bon'a, woskowe palce Nicka Rhodesa na klawiszach i cały ten (podobno bałaganiarsko) skrojony aranż daje efekty
...i dla całej pesymistycznej reszty w tym topiku - DD nigdy nie wydało złego LP - jedynie zagrali inaczej a polecać nie ma co wybiórczo ..moja lista ulubionych utworów nie zejdzie poniżej 20 pozycji
każdy znajdzie coś dla siebie - kicz i landrynki, silne emocje i po-speedowe wizje, kwadratowe dźwięki i dobrą gitarę
..kiedy przesłucha się wszystko od A do Z z pewnością będzie się do nich wracać i to nie raz :)
jak to kiedyś ujął Rhodes: Duran Duran is for girls and boys. And anything in between.

El Diablo ..kojarzę Cię z forum ..btw powinno nieźle się rozwinać bo to zdaje się marcowa świeżonka? :wink: pooki co z Yasminą nabijacie liczniki


So maja 06, 2006 1:23 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Pojawił się ten wątek, przypomniałam sobie jak w niedzielę Shine puściła w swojej restauracji hiciory DD i mnie wzięło ;-) Słucham sobie, przeczytałam biografię a teraz zastanawiam się kiedy leci ten koncert na HBO ;-)



.........................................................
http://www.depechemode-forum.pl/viewtop ... 96&start=0


So maja 06, 2006 14:23 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
Koncert Londyński to prawdziwy majstersztyk...Poskładany z dwóch koncertów i pewnie troche podrasowany, ale doprawdy warto go zobaczyć!!!Ekspresyjny, świetnie posklejany i zrealizowany naprawdę perfekcyjnie...Polecam z całego serca.Ten na HBO jest skrócony (tylko godzinka),a poza tym już go chyba nie puszczają...Wcześniej na naszej stronce był "rozkład jazdy" kiedy i o której, ale admin już to zdjął............ :fletch: :nlmda: :brawo:
Obrazek


N maja 07, 2006 10:18 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 12:24 pm
Posty: 438
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Znalazłam :8):
HBO2, 17 maja środa 15:10
Trzeba będzie obejrzeć ;-)


N maja 07, 2006 10:54 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
Cytuj:
El Diablo ..kojarzę Cię z forum ..btw powinno nieźle się rozwinać bo to zdaje się marcowa świeżonka? :wink: pooki co z Yasminą nabijacie liczniki


Ranska, nic nie stoi na przeszkodzie,żebys i Ty ponabijała licznik...Nawet jest to wysoce wskazane... :przytul: :D
Obrazek


Pn maja 08, 2006 18:28 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
mam zamiar moja droga ..mam zamiar :D

btw. macie tam piękne foty!


Pn maja 08, 2006 18:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 23, 2004 18:15 pm
Posty: 153
Lokalizacja: from the Breakfast Club
 
Post 
Szcunek dla pastelowych,elektronicznych rockmanów!:)


Pn maja 08, 2006 22:18 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 17, 2005 21:43 pm
Posty: 590
Lokalizacja: Krk
 
Post 
Moja ulubiona piosenka D.D. to Come Undone naprawdę swego czasu strasznie ją katowałam. Ściągnęłam jakieś The Best Of, jednak nie przebrnęłam przez to w całości...

Oprócz tego lubię Save a Prayer i Wild Boys, z innymi piosenkami jakoś nie udało mi się zapoznać..


Wt maja 09, 2006 16:19 pm Zobacz profil ICQ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post 
A ja już nie lubię The Wild Boys....Przejadło mi się... :D Ten numer popełnił medialne seppuku niestety.....Uważam,że Durańce mają dużo, dużo lepszych kawałków....Zresztą co jakiś czas jestem zaskakiwana czymś ,czego do tej pory nie znałam...( a jestem fanką DD od 82 roku!!!)Na dodatek jestem zaskakiwana pozytywnie...Oprócz DD w całości są jeszcze projekty: Arcadia i The Power Station...Nie znam fana DD, który nie lubiłby i nie cenił płyty "So red The Rose" autorstwa Le Bona, Rhodesa i Rogera Taylora,czyli właśnie Arcadii....Co do reszty jeteśmy podzieleni....Jeśli komuś z Was wpadnie ta płytka w łapki,polecam z czystym sumieniem :twisted:
Obrazek
Aha, a już zupełnie dla fanów pastelowej elektroniki duet The Devils, czyli Nick Rhodes i pierwszy wokal DD- Stephen Duffy...Ciekawe co potencjalny Depesz powiedziałby po usłyszeniu tej płytki....(???)
Ps.Lubię Was DEpeszaczki...he, he MIłe z WAs ludziki....


Wt maja 09, 2006 20:09 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Berlin czerwiec 2005r.
Jeden z najlepszych koncertów w moim życiu....
Ze wględu na miejsce koncertu - dziedziniec muzeum.... na wpomnienia i atmosferę koncertu jaką chłopaki stworzyli........zagrali pięknie i z duszą......
Dziś wspomnienia i małe marzenie o zasmakowanie tych emocji jeszcze raz.........

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wt maja 09, 2006 21:43 pm
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1046 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team