Depeche Mode - Zobacz wątek - Sneaker Pimps + I Am X
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1020 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  NastÄ™pna strona
Sneaker Pimps + I Am X 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
Według nieoficjalnych informacji I Am X ponownie ruszy w trasę a jeśli chodzi o Polskę brane pod uwagę jest 5 miast: Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków oraz Katowice. :D


Pt sty 21, 2005 11:30 am Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
a kiedy trasa mialaby sie odbyc?


Pt sty 21, 2005 11:43 am Zobacz profil
 
Post 
The Fuel rzÄ…dzi :fletch: :8):


Pn sty 31, 2005 22:03 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
Na tej stronie znalazłem bardzo ciekawą recenzję albumu "Kiss and swallow". Bardzo ciekawą ze względu na pierwszy akapit... :?


Cz lut 03, 2005 15:45 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 28, 2004 9:16 am
Posty: 198
Lokalizacja: SODOMA Team
 
Post 
aż puściłam sobie jeszcze raz ten kawałek, żeby usłyszeć to podobieństwo do DM, ale jakoś nie umiem go dosłyszeć :? :o


Cz lut 03, 2005 15:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 22:38 pm
Posty: 42
Lokalizacja: Gdynia-Bydgoszcz
 
Post 
Chyba recenzent nie sluchal tej plyty :D stek bzdur jak dla mnie :)
Jak sie jakis koncert napatoczy w najblizszej przyszlosci to na glowie stane zeby i am x ponownie wysluchac i zobaczyc live. Tak wiec czekamy na oficjalne info


Pt lut 11, 2005 23:48 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
W chwili obecnej trwajÄ… prace nad czwartym albumem Sneaker Pimps. PoznaliÅ›my już kilka roboczych tytułów utworów, które na nim siÄ™ znajdÄ…: "Cold Shoulder", "Timmy’s Dead", "Love Me Stupid", "No Home To Go To", "Fighter". JednoczeÅ›nie ruszÄ… bÄ…dź już ruszyÅ‚y prace nad przeniesieniem dwóch pierwszych albumów zespoÅ‚u ("Becoming X" oraz "Splinter") w standard dźwiÄ™ku 5.1. Wokale "Splintera" majÄ… być nagrane na nowo!

A jeśli chodzi o I Am X to na stroniewww.anoraksupersport.com możecie zobaczyć klipy do dwóch utworów - "Kiss and swallow" oraz "Missile"! Polecam, szczególnie ten drugi! :D


So mar 19, 2005 0:54 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
beat rycze napisał(a):
Sneaker Pimps grali w 2001 roku w stodole jako support przed PLACEBO!


Więc to ONI byli?! Pamiętam jaka byłam zachwycona (nawet troszkę bardziej niż Placebo) i jak nigdzie nie mogłam się dowiedzieć cóż to za grupa :)

A w kwestii recenzji... Na pewno I Am X nie brzmi jak DM, ale można się w nich doszukać brzmień może nie tyle DM, co tej stylistyki. Szczególnie w "Simple Girl", "You Joy Is My Low". Ja przyznaję rację recenzentowi. Przy czym I Am X w ogóle nie traci na swojej oryginalności i wyjątkowości :) Luuubię ich!


N mar 20, 2005 15:08 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Co do recenzji to jest ona bardzo chybiona i nie obiektywna. Może gdyby recenzent byłby razem z nami na koncercie w Szczecinie to miałby odmienne zdanie na temat tego projektu :roll:.

Jeżeli chodzi o teledyski, to wcale mi siÄ™ nie podobajÄ… – miernota.


N mar 20, 2005 18:51 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
A ja zapraszam na odnowionÄ… stronÄ™ www.iamx.prv.pl :D

Jeśli chodzi o nowy album Sneaker Pimps to wiadomo praktycznie tylko tyle, że będzie... Kiedyś... Z nową wokalistką... :?

A I Am X koncertuje po Europie, ale jakoś nie zapowiada się aby wpadł do Polski... :(


Pn maja 09, 2005 14:00 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Unself napisał(a):
Zaczolem od IAMX czyli bardzo niedawno :? ale juz nadrobilem straty :P :D :twisted: Album solo Chris'a [Kiss and Swallow] to od poczatku do konca perelka :) Jak mnie dopadlo to zameczylem ten album :evil: :twisted:


Właśnie przechodzę ten etap :D Co tu dużo mówić - mistrzostwo.

A jeśli chodzi o SP, to na koncercie Placebo mi się bardzo spodobali, ale dopiero z naszego froum dowiedziałam się że to byli oni :o.

No i niestety omijajÄ… nas jak narazie w tym roku, ale nie tracÄ™ nadziei :)


So maja 14, 2005 19:08 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
Dziesięć dni temu pojawiła się informacja, że Chris Corner pracuje w Berlinie nad nowym materiałem I Am X a także ścieżką dźwiękową do filmu. :D Wygląda też na to, że w najbliższym czasie coś w końcu ruszy w związku z nowym albumem Sneaker Pimps.


Cz cze 16, 2005 10:12 am Zobacz profil WWW
 
Post 
Wygrzebuję, zanim spadnie w czeluście czarnej dziury. :)
Czy może już cosik wiadomo na temat nowego albumu I Am X?
Przyszły rok zapowiada się wyjątkowo pycha jeśli chodzi o płytki, może i pan Tapczan dorzuci coś od siebie? :)


Cz paź 27, 2005 20:16 pm

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Zaraz mnie Mort zamortuje :?


Cz paź 27, 2005 20:19 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 9:40 am
Posty: 1242
 
Post 
Nawet bym do tego wątku nie zajrzał, gdybym nie zauważył, że ostatni wpis jest Twój... :twisted:


Pt paź 28, 2005 6:47 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 21, 2003 13:51 pm
Posty: 1279
Lokalizacja: Białystok
 
Post 
18-10-05 - Chris will take IAMX back to Studio in Oct-Nov to start working on the follow up to his critically acclaimed debut release Kiss+Swallow.

A second IAMX album is currently is currently being produced in Berlin. You can expect a 2006 release.


Pt paź 28, 2005 8:28 am Zobacz profil
 
Post 
Jupi! :D


Pt paź 28, 2005 10:13 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 12:41 pm
Posty: 168
Lokalizacja: LUBIN
 
Post 
IAMX - "Kiss and swallow" - to dla mnie zdecydowanie jedna z najważniejszych płyt , które dane było mi posłuchać w tym roku , na pewno będę śledził ich poczynania z dużą uwagą


Pt paź 28, 2005 10:32 am Zobacz profil
 
Post 
Ich koncert I AM X w Sz-nie powalił mnie z nóg.
Nigdy nie zapomnÄ™ tego widoku,na sali klubowej ludzie z szeroko otwartymi ustami z szeptami "KTO TO? Ale odjazd" :o
Oni oddali się tej muzyce i poruszali swoje ciała w jej rytm, czy tego chcieli, czy też nie. Nie było siły,żeby stać przy takich rytmach jak kołek.
Super widok , super koncert po prostu super :wink:
A ponadto spędziłam z nimi trochę czasu za kulisami, bardzo "powywracani" ludzie i zamknięci w sobie(wokalista) , po prostu inni :)


Pt paź 28, 2005 10:34 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 29, 2004 17:51 pm
Posty: 719
 
Post 
W połowie marca I Am X wyrusza we wiosenną trasę koncertową. Ponownie zawita w Polsce! Niestety szczegóły nie są jeszcze znane. Ale kapuchę chyba już teraz można odkładać... :D


Ostatnio edytowano Pt paź 28, 2005 20:49 pm przez Ecnelis, łącznie edytowano 1 raz



Pt paź 28, 2005 19:51 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1020 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 51  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team