Depeche Mode - Zobacz wątek - The Cure
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136
The Cure 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 21, 2005 19:35 pm
Posty: 477
Lokalizacja: Mielec
 
Post Re: The Cure
Mam pytanie do ludzi, którzy mają album "Całusy" na podwójnym winylu w remasterze. Ja mam wersję 0602547875655, album podwójny. Ciekawostką jest to, że na pierwszej stronie pierwszej płyty i pierwszej stronie drugiej płyty label przedstawia obrazek. Na drugich stronach jest napisane po lewej Other Side i spis utworów, a po prawej This Side i spis dalszych utworów. Z tym, że to jest tak, że te utwory, które są napisane jako Other side są właśnie na tej stronie, a te co są pod napisem This Side są na drugiej stronie. Czyli jest odwrotnie! :) I mam pytanie czy to normalne w tym wydaniu? Bo przyznam się, żę nie łudzę się jakoś szczególnie abym miał jakiś unikatowy, rzadki egzemplarz. :roll: Oczywiście chodzi mi o album z czerwonymi ustami na okładce z roku 87. :)


Åšr mar 13, 2024 22:10 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team