Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 136  Następna strona
The Cure 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post The Cure
Jak to się stało, że ten temat nie pojawił się tu do tej pory...?

Może zacznijmy tak:

http://www.side-line.com/

Blank & Jones feat. Robert Smith on remake "A Forest"

German dancepop duo Blank & Jones have reworked the The Cure classic "A Forest" featuring Robert Smith himself on vocals. The track will be released as a maxi holding the original version next to an edit short cut and a bonus full length version of the Blank & Jones track ''Summer Sun''. Next to the MCD there will also be a DVD version holding ''A Forest'' (Video), ''Making Of ''A Forest'' feature, interview with Robert Smith and "Ibiza 2003" (Flaming June). Both will be released on September 15th through WEA but you can already preorder it below!
http://www.musicnonstop.co.uk/cgi-click ... 755x0Blank & Jones feat. Robert Smith - "A Forest" MCD
http://www.musicnonstop.co.uk/cgi-click ... 755x0Blank & Jones feat. Robert Smith - "A Forest" DVD


Śr wrz 03, 2003 14:55 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
Kocham Cure'a od 1989 roku.
Kiedyś zaraził mnie tą muzyką mój kumpel i tak mi już zostało.
A forest - to od lat mój ulubiony utwór The Cure...więc trochę się boję tej nowej wersji....a na pierwszym koncercie Trilogy (pamiętasz Carla) w Berlinie zagrali go na drugi bis i zrobili to fenomenalnie.
W pamięci mam także wykonanie A forest podczas koncertu w Łodzi, końcówka kiedy wszyscy klaszczą w rytm basu Simmona Gallupa .... dreszcze po plecach. Widziałem ich na żywo 3 razy i zawsze jest to niesamowite przeżycie....ja chce na koncert The Cure :D


Śr wrz 03, 2003 16:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Pamiętam Trilogy Concert! Magiczne przeżycie :)


Śr wrz 03, 2003 16:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Ja takze uwielbiam The Cure, widziałem ich koncert dwa razy i to była piękna muzyczna opowiesc. Podoba mi sie w ich koncertowaniu, ze tak czesto zmieniaja zestaw utworów granych podczas trasy (czego nie robi DM :( )....dla mnie zespół numer 2! Z drugiej strony troche dziwne, ze Cure jest tak czesto kojarzony z DM, muzyka raczej odmienna stylistycznie a jednak...


Śr wrz 03, 2003 17:00 pm Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
unga napisał(a):
Ja takze uwielbiam The Cure, widziałem ich koncert dwa razy i to była piękna muzyczna opowiesc. Podoba mi sie w ich koncertowaniu, ze tak czesto zmieniaja zestaw utworów granych podczas trasy (czego nie robi DM :( )....dla mnie zespół numer 2! Z drugiej strony troche dziwne, ze Cure jest tak czesto kojarzony z DM, muzyka raczej odmienna stylistycznie a jednak...



Hehe, Unga, dokładnie moje myśli wyraziłaś/eś słowami :)
Cure miażdży dM tym, że podczas jednej trasy potrafią zagrać około
60 utworów a dM 20 (no, ostatnio Mart akustykami poprawił statystyki)


Cz wrz 04, 2003 4:47 am Zobacz profil WWW
 
Post 
The Cure - ta kapela jednak ma coś w sobie... Nie powiem zebym przepadał i szalał za nią, jednak gdy wpadł mi w łapki albym "Mixed Up" to długi czas nie wychodził z odtwarzacza :) A wczoraj przegrałem sobie taką pozycje: "Fictional - A Truibute To The Cure". Bardzo przyjemne wersje grane przez kapele z nurtu synthpop. Polecam.


So wrz 06, 2003 7:37 am

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2003 21:09 pm
Posty: 2
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
 
Post 
The Cure nalezy do tych zespolow o ktorych slychac niewiele ale sa fenomenalne. Sa swietni. slucham ich od dluzszego czasu (8 lat) i udalo mi sie uzbierac prawie wszystkie ich plyty. Nie mam tylko Japanese Whispers i i Mixed Up. Ale sa fantastyczni.


Pn wrz 08, 2003 21:39 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Nokturnal, masz jakieś bootlegi?


Wt wrz 09, 2003 10:29 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Carla napisał(a):
Nokturnal, masz jakieś bootlegi?
ja mam "kilka", no jesli można sie pochwalić. Czekam na Twoja "listę życzen", rozumiem że teraz dojdzie także TheCure?? :wink:


Wt wrz 09, 2003 10:44 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Unga, czuję, że to początek długiej "współpracy" :D


Wt wrz 09, 2003 13:33 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
No to skoro tak to właśnie sobie zarzuciłem Greatest Hits... Nie wiem czym to się skończy, na razie jest nieźle...
pzdr


Wt wrz 09, 2003 13:52 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
Ja mam boota z Łodzi (3 płyty) i boota z Gloustenbery 1996.
Ma ktoś może Katowice, pierwszy koncert Cure'a w Polsce?


Wt wrz 09, 2003 15:22 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Carla napisał(a):
Unga, czuję, że to początek długiej "współpracy" :D
...i jakże owocnej...buhahaha :)


Wt wrz 09, 2003 22:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
Kjury szykują nową płytę.....hurrrrra.
A przed tem jeszcze solo Roberta...i to industrialne!


Śr wrz 17, 2003 8:59 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
DM też tam powinni zagrać...


"The Cure gwiazdą wyjątkowego koncertu

Wyjątkowo szybko sprzedały się bilety na koncert w Los Angeles, którego główną gwiazdą jest angielska grupa The Cure. Organizatorzy imprezy, która odbędzie się 20 września w największym amerykańskim amfiteatrze, Glen Helen Blockbuster Pavilion, potrzebowali tylko czterech dni, aby pozbyć się 50 tysięcy wejściowek.

Koncert z okazji 25-lecia słynnej stacji radiowej KROQ będzie się nazywał "Inland Invasion III: Flashback To The Future".

Jak mówią jego organizatorzy, jeszcze nigdy nie udało się tak szybko sprzedać biletów na koncert odbywający się na tym obiekcie.

"Obfita dyskografia The Cure spotyka się z ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, a status sztandarowego zespołu alternatywnego rocka, odbija się na tak dużym zainteresowaniu biletami na tę imprezę" - mówi Del Williams, współodpowiedzialny za organizację mini-festiwalu.

Oprócz The Cure na scenie pojawią się również zespoły Duran Duran, Kings Of Leon, Interpol, Echo & The Bunnymen, Violent Femmes, Hot Hot Heat i Jet."


Ostatnio edytowano Śr wrz 17, 2003 9:04 am przez Carla, łącznie edytowano 1 raz



Śr wrz 17, 2003 9:01 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 18, 2003 13:58 pm
Posty: 540
Lokalizacja: WARSZAWA
 
Post 
Oto info z Interii:
"W ostatnich miesiącach tego roku na pewno żywiej zabiją serca fanów brytyjskiej formacji The Cure. W jednym z udzielonych niedawno wywiadów Robert Smith, jej frontman i wokalista, przyznał, że kończy już pracę nad swoim pierwszym solowym albumem. Co więcej, na przełomie października i listopada, wraz z pozostałymi muzykami The Cure zacznie nagrywanie kolejnej płyty zespołu.

Udzielając wywiadu jednej z greckich stacji telewizyjnych, Smith przyznał, że jego solowa płyta będzie stylistycznie znacznie odbiegać od tego, co gra The Cure i bliższa jest muzyce industrialnej. Prace nad nią powinny skończyć się w ciągu kilku najbliższych tygodni. Potem Robert zajmie się bowiem nagrywaniem kolejnego albumu swego zespołu, po raz kolejny zadając kłam swoim własnym wcześniejszym obietnicom, iż nie zamierza już nigdy niczego nagrywać pod szyldem The Cure.

Producentami kolejnego albumu The Cure będą Smith oraz Ross Robinson, znany ze współpracy z takimi formacjami, jak Korn, Limp Bizkit, Slipknot, czy też Machine Head.

Podobno w wersjach demo gotowych jest już ponad czterdzieści kompozycji. Na album trafi tylko dziesięć nagrań, a jego premierę wstępnie zapowiedziano na wiosnę 2003 roku." :D :D :D


Śr wrz 17, 2003 9:01 am Zobacz profil
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
Muszę Was rozczarować, Robert odłożył wydanie solowej na jakiś czas.
Znowu :(


Śr wrz 17, 2003 23:21 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
Powiedzcie mi jaka tajemnica tkwi w "The Forest"? Od wczoraj chodzę zahipnotyzowana...

Jaki jest adres forum The Cure?


Cz wrz 25, 2003 9:46 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Carla napisał(a):
Powiedzcie mi jaka tajemnica tkwi w "The Forest"? Od wczoraj chodzę zahipnotyzowana...
Chyba taka sama jak w np. In Your Room :wink:

Carla napisał(a):
Jaki jest adres forum The Cure?
www.thecure.pl lub www.sinking.prv.pl


Cz wrz 25, 2003 10:52 am Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
unga napisał(a):
Carla napisał(a):
Powiedzcie mi jaka tajemnica tkwi w "The Forest"? Od wczoraj chodzę zahipnotyzowana...
Chyba taka sama jak w np. In Your Room :wink:

To nie może być to samo - jeśli w jakimś utworze JEST tajemnica, to za każdym razem INNA :) Słuchając "The Forest" rzeczywiście biegnę przez ten las ;)
Są emocje, których nie da się wytłumaczyć nawet samemu sobie :)

unga napisał(a):
Carla napisał(a):
Jaki jest adres forum The Cure?
www.thecure.pl lub www.sinking.prv.pl


Dziękuję :)


Cz wrz 25, 2003 11:19 am Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 136  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team