Depeche Mode - Zobacz wątek - The Cure
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 136  NastÄ™pna strona
The Cure 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
celebrity napisał(a):
Carla napisał(a):
Pamiętam Trilogy Concert! Magiczne przeżycie :)


Byłaś tam??? 11 czy 12? Ja byłam 12 i znalazłam się w encorach DVD, :)))


pozdr.

No proszę! Mamy już drugiego, i to "podwójnego" fana, który jest na DVD! :fletch:
Ja byłam na pierwszym koncercie, 11.11. Razem z Shortcut Travel (są rewelacyjni! :) ). I strasznie żałowałam, że nie mogę być jeszcze na drugim :)


Wt paź 14, 2003 15:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
celebrity napisał(a):
hehe, nie koniecznie frakcja kjurowców... (ale jeśli się to Wam nie podoba, wystąpię z forum).

Nawet o tym nie myśl! :) Ja też jestem na obu forum i coraz bardziej podoba mi się na forum The Cure :) Na razie jestem na etapie "nadganiania" tematów. Napisałam już nawet jednego posta! :D


Wt paź 14, 2003 15:25 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
"Dzięki" Trilogy Concert wygrałam w zeszłym tygodniu bilet dla mojej Sister na koncert Blur w Tempodromie w Berlinie :fletch: Pytanie konkursowe brzmiało "Na czyj koncert w Tempodromie organizowało wyjazd Shortcut?" Było mi tak ogromnie przyjemnie powiedzieć, że na koncert, na którym sama byłam - Trilogy The Cure :mrgreen:


Wt paź 14, 2003 15:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
Carla, chyba, żartujesz, no ja przecież z shortcutami byłam w Berlinie na Trilogy!!!!!!!!!!! To my się znamy? musimy się znać, przynajmniej z widzenia!

na http://www.shortcut.pl są moje relacje przeca... shortcutów znam od kołyski, hehe


Wt paź 14, 2003 18:38 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
Carla napisał(a):
celebrity napisał(a):
hehe, nie koniecznie frakcja kjurowców... (ale jeśli się to Wam nie podoba, wystąpię z forum).

Nawet o tym nie myśl! :) Ja też jestem na obu forum i coraz bardziej podoba mi się na forum The Cure :) Na razie jestem na etapie "nadganiania" tematów. Napisałam już nawet jednego posta! :D


:P no tak, tylko na forum zakradł się błąd i polskich liter chwilowo nie ma........

miło mi...

pozdr.


Wt paź 14, 2003 21:06 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
Carla napisał(a):
"Dzięki" Trilogy Concert wygrałam w zeszłym tygodniu bilet dla mojej Sister na koncert Blur w Tempodromie w Berlinie :fletch: Pytanie konkursowe brzmiało "Na czyj koncert w Tempodromie organizowało wyjazd Shortcut?" Było mi tak ogromnie przyjemnie powiedzieć, że na koncert, na którym sama byłam - Trilogy The Cure :mrgreen:
heeh, widze, że jesteś kolejną osobą zaprzyjaźnioną z Shortcut Team, :)))
Byłam z nimi pierwszy raz na Zillo w 2002 (ich pierwszy wyjazd), potem w Berlinie na The Cure, potem w Berlinie na Sigur Rós, no az wreszcie w czerwcu na Hurricane Festival'u w Scheessel, :). A teraz chce na Arab Strap, ale mi nie wyjdzie, na Bowiego i Radiohead też mi nie wyjdzie :cry:


Wt paź 14, 2003 21:10 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 12:58 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kalisz / Warszawa
 
Post 
celebrity napisał(a):
Carla, chyba, żartujesz, no ja przecież z shortcutami byłam w Berlinie na Trilogy!!!!!!!!!!! To my się znamy? musimy się znać, przynajmniej z widzenia!

na http://www.shortcut.pl są moje relacje przeca... shortcutów znam od kołyski, hehe

Jaki ten nasz światek muzyczny mały :wink: Wsiadałam w Poznaniu, po tym okrutnie długim czekaniu na dworcu... :? Siedzieliśmy na końcu autokaru.
Jak tu się i Cię zidentyfikować? ;)

celebrity napisał(a):
:P no tak, tylko na forum zakradł się błąd i polskich liter chwilowo nie ma........

Już dzisiaj były 8)


Śr paź 15, 2003 16:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
wsiadałaś w Poznaniu, :) ja jechalam z Katowic... NIemozliwe, że mnie nie znasz, wszyscy przeciez mówili Alexcure! Tangerinera pewnie kojarzysz, oboje mamy blond kręte włosy, siedziałam z Kasią z Sosnowca, był jeszcze Morytz, Curehere, PeBe, cure's, TeeSea, prawie całe forum z thecure.pl. Carla, wyśle Ci fotki z Berlina, to mnie poznasz... POtem Ty wyślesz mi siebie, to pewnie Cię też rozpoznam. Czy to po Was musieliśmy na stację benzynową wracać?


A obrazki się wkleja wszędzie tak samo, klikasz na obrazek myszą, prawy klawisz myszy, wyskakuje Ci ikonka, klikasz na " Własciwości" i tam znajduje się adres URL do zdjęcia, jeśli jest w formacie jpg. masz już jego adres i wtedy go wklejasz.


Śr paź 15, 2003 17:55 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
no extra chriss, też byłeś 11?zdjęcia piękne, brawo! Ja mam tylko zdjęcia z zewnątrz, bo nie udao nam sie przemycic priofesjonalnego aparatu cyfrowego, :(. Postaram się je równiez udostępnić. Choć Roberta mało widać, bo jak przyłapalismy zespół na wyjściu z autokaru i wejściu do Tempodromu, ok. 16.00, ochraniarze, mimo iż było nas tam ok. 5 osób, nas osaczyli i zdjęcia nie są za dobre, fotograf nasz, hehe, był w dodatku przejęty.... no ale są!

pozdr.


Cz paź 16, 2003 19:48 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
Nie, ja bylem 12. Nam tez odebrali cyfraka Canona Ixusa na wejsciu :cry: Wnioslem zwyklego glupka, ale zdjecia sa tak kiepskie, ze nie ma sensu ich nigdzie pokazywac.
Mam jeszcze fotke z Robertem sprzed hali, ale musze ja gdzies jeszcze zeskanowac to wtedy ja tu wrzuce.


Cz paź 16, 2003 20:11 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
celebrity napisał(a):
zdjęcia piękne, brawo!

ale to nie moje zdjecia, to zrzuty z dvd.


Cz paź 16, 2003 20:13 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
chriss napisał(a):
celebrity napisał(a):
zdjęcia piękne, brawo!

ale to nie moje zdjecia, to zrzuty z dvd.


chodziło mi o to, że pięknie, że jesteś tam z flagą, ale jak widac mój tok myślenia nie odzwierciedlił sedna....


Cz paź 16, 2003 21:00 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
chriss napisał(a):
i gotowe, tylko chyba troche jakosc nie za bardzo...



no, ssuper, aż zazdroszcze taakich zdjęć, hehe
ale byliście 12, to tłumaczy. Byłam tylko 11, po czym musielismy zaraz jechac do domku!!!!!
Nawet nie moglam poczekać na Roba :cry: !!!!!
:))))


Cz paź 16, 2003 21:02 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
celebrity napisał(a):
chriss napisał(a):
celebrity napisał(a):
zdjęcia piękne, brawo!

ale to nie moje zdjecia, to zrzuty z dvd.


chodziło mi o to, że pięknie, że jesteś tam z flagą, ale jak widac mój tok myślenia nie odzwierciedlił sedna....


wazne, ze sie w koncu zrozumielismy :wink:

celebrity napisał(a):
no, ssuper, aż zazdroszcze taakich zdjęć, hehe
ale byliście 12, to tłumaczy. Byłam tylko 11, po czym musielismy zaraz jechac do domku!!!!!
Nawet nie moglam poczekać na Roba !!!!!
)))


mysmy dopadli go, jak wchodzil do hali, po prostu przypadek...


Cz paź 16, 2003 21:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
to mieliście szczęście, że udało się wam zdjęcia z nim zrobić, bo my dopadliśmy cały zespół, a zdjęcia mamy marne, zobaczysz zresztą...

pozdr


Cz paź 16, 2003 21:09 pm Zobacz profil WWW
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
to byl poprostu szczesliwy zbieg okolicznosci. Moja relacje mozesz przeczytac pare stron wczesniej :wink:


Cz paź 16, 2003 21:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
celebrity napisał(a):
tak zrobie, poczytam w szczegółach w weekend.....

Miło, że na forum DM znalazłam kogoś, kto lubi The Cure :wink:
eeej ja też uwielbiam The Cure a o moich zdjeciach z Londynu nikt nic nie napisał... :( :wink:


Cz paź 16, 2003 21:33 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
unga napisał(a):
celebrity napisał(a):
tak zrobie, poczytam w szczegółach w weekend.....

Miło, że na forum DM znalazłam kogoś, kto lubi The Cure :wink:
eeej ja też uwielbiam The Cure a o moich zdjeciach z Londynu nikt nic nie napisał... :( :wink:


to napisz Unga, :)))
byłaś wtedy, kiedy supportowali im Mogwaie?


Cz paź 16, 2003 21:51 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 12:52 pm
Posty: 167
Lokalizacja: okolice Mysłowic
 
Post 
zresztą widać Unga, że lubisz TC, Twój avatar to zdradza, zastanawia mnie jednak, dlaczego wybrałaś akurat WMS?


Cz paź 16, 2003 21:57 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 8:15 am
Posty: 461
Lokalizacja: Bydgoszcz
 
Post 
Był to 27.07.2002, Route of Kings - Hyde Park, już nie pamiętam kto przed nimi wystepował ale było sporo kapel. Grały tak z 2 godziny, z telebimów ciagle leciały reklamy, dookoła sceny sklepy z lodami i piwem. Dziwnie to wyglądało. No ale warto było czekać bo jak juz usłyszałem cichutkie dzwonki w Plainsong i zobaczyłem "czajacego sie" tuz przy kolumnach Roberta....taaa, pieknie było. Co moge jeszcze napisac...??


Cz paź 16, 2003 22:04 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 2701 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 136  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team