Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1826 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 92  Następna strona
De / Vision 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 23:05 pm
Posty: 92
Lokalizacja: radom
 
Post 
... Nie ma o zyczyć, jesli jest forsa koncert sie odebdzie, jesli jej nie ma - wiadomo ;/
plany hmm... plany to ma grupa, inaczej nie moze i jej nie pasuje
...
bo "stety" juz ktos drugi planuje sciagnac 27 wrzesnia do Polski ;] i mysle ze zyskaja na ytm tylko fani - miejmy nadzieje!

najgorsze jednak jest to, ze 25 wrzesnia w pozq jest seaboun, Pride & Fall, 7 pazdziernika w wafce Laibach a 16 w szczecinie Psyche, Minerve, Spektralized i P24

- co za duzo to niezdrowo i tyle naraz koncertwo w przeciagu 20 dni odbije sie tu i owdzie na ilosci w publice ;/

Powodzenia z tym DE/V, jak coś - służe pomocą ;]


Wt lip 13, 2004 10:42 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2003 10:04 am
Posty: 371
Lokalizacja: Miasto Łódź
 
Post 
Wszystko już jasne. Tego koncertu w Polsce, co to niby miał być, to na razie nie będzie. Czyli pozostaje opcja z wyjazdem do Berlina. Całkowity koszt to 120 zł (przejazd z Łodzi i ubezbieczenie) i 18 Euro bilet, czyli około 200/210 zł. Szczegóły wyjazdu (godzina) podam w najbliższym czasie. Już w tej chwili określiła się grupa na busa, ale istnieje też szansa na mały autokar - lepszy konfort jazdy. Zainteresowanych proszę o kontakt na priva, lub tel. 602-214-751. Do zobaczenia na sobotnim zlocie, tam też będą ogłaszane szczegóły wyjazdu.


Wt lip 13, 2004 19:37 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
No to cały album "6 feet underground" mam przerobiony doszczętnie. Nie wiem naprawde czemu ostatnio ciągle wieszacie wszyscy psy na De/Vision. Faktycznie wyglądają fatalnie. Nowy teledysk jest tragiczny. Ale album jest obłedny, słucha się go naprawde czadowo. Jest lepszy od Devolution pod każdym względem. Jak dla mnie płytka jest naprawde super. jestem pod ogromnym wrazeniem. Już zyje koncertem w Berlinie. Tam chyba się rozkleje totalnie.

Moje typy z nowego albumu
- Take Me Over (Nogi mi się ugieły i łzy pociekły)
- Unputdownable (Podobny efekt. Z tym, ze najpierw zobaczyłem teledysk więc utworu aż tak nie doceniłem bo oni naprawde nieciekawie wyglądają :( ale na cd utwierdziłem się w przekonaniu, ze to jeden z najpiękniejszych utworów De/Visio)

A teraz pozostaje poczekać, aż płytka nabierze pamiętnikowej mocy. Czyli słuchając jej będe miał wspomnienia (mam nadzieje, ze same dobre) to jeszcze bardziej umacnia moje więzi emocjonalne z albumami moich ukochanych zespołów


Cz lip 15, 2004 23:25 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
ja juz dawno oblewam sie zimnym potem i mam gęsią skórkę na samą myśl o wrześniu :D


Pt lip 16, 2004 10:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2003 22:28 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
no ja również od kilku dni mecze nowy album D/V i mnie równiez sie bardzo podoba :D Mówiąc szczerze to na początku sie troche do niego uprzedziłam, gdy tak wszyscy marudzili ze to taka kicha. Ale szybko zmienilam zdanie. Zawiera naprawde kilka fajnych kawałków. Narazie moje typy na te najlepsze to:
take me over (Marko :beer: ) jest czaderski :D
i'm not dreaming of you
i unputdownable (faktycznie lepiej sie słucha tej piosenki nie patrząc na teledysk)
mam nadziej że tych 3 na zlocie nie zabraknie :D


Pt lip 16, 2004 15:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
Moja pierwsza trójka z tej płyty to
- I'm not dreaming of you
- Take me over
- oraz tytułowy 6 feet underground...
Unputdownable jakoś do mnie nie trafia... Ogólnie jest, powiedziałbym, dość jednostajnie na tej płytce, może być - sympatycznie sie tego słucha ale brakuje mi czegoś z prawdziwym kopem... zresztą to dotyczy również Devolution...


Ostatnio edytowano Pt lip 16, 2004 18:19 pm przez Little Big Disease, łącznie edytowano 1 raz



Pt lip 16, 2004 17:01 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2003 22:28 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
no niestety, nie ma co ukrywać panowie sie starzeją i tak jak nasza trójca bedą nagrywać co raz mniej utworów z kopem :(


Pt lip 16, 2004 17:35 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
@ Endżi. Może wreszcie się spotkamy live. Pewnie się pare razy mineliśmy w Stodole ale jakoś nie było okazjii się zapoznać. Pozdrawiam

@ LBD jak dla Mnie właśnie takiego solidnego kopa dostałem od "Take Me Over"

@ Deemiara napewno tych kawałków nie zabraknie. Myśle ze muza trafi pozytywnie do wszystkich na jutrzejszym zlocie :)


Pt lip 16, 2004 19:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 21, 2003 3:43 am
Posty: 183
 
Post 
LBD dzieki...

teraz po 1 przsluchaniach albumu... hmm mam mieszane uczucia co do jakosci.. troche dla mnie to jest takie jakies niejakie.. moze jak dojrzeje do tego albumu to cos poweim wiecej od siebie (przeslucham troche wiecej razy) Ale na 1 sluch plyta slabsza niz Devolution i Two.


So lip 17, 2004 4:06 am Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt lis 04, 2003 23:56 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
Płyta nagrana chyba na kolanie.

Piosenki nudne i popelina na maxa.

Wg mnie De Vision powinni nagrywac rzadziej plyty a lepsze bo od jakis paru lat nie wydali nic dobrego a kiedys byli wielcy...szkoda ze tak psuja sobie opinie:(


Śr lip 21, 2004 2:14 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 15, 2003 14:28 pm
Posty: 88
Lokalizacja: Oberkorn
 
Post 
Zgadzam sie, dla mnie tez popelina po maksie, kiedys b. szanowalem ten zespol glownie za Try To Forget a pozniej poznalem Void - b. dobra plyta. Jednak im dalej zglebialem ich tworczosc zenada mnie ogarniala coraz wieksza. Nie rozumiem jak mozna wybrac ich najwiekszym podobienstwem DM na scenie synth. Moze ja w Depeche Mode slysze zupelnie co innego niz inni, bo dla mnie D/V to przeciwlegly biegun do DM. O ile stare slodkie numerki dawaly jeszcze rade oczywiscie w kategori "sweet love song" to ostatnie ich 3 plyty to jedna wielka k... Ktos wyzej pisal ze b. lubia DM, moze i lubia co swiadczy o masie pokradzionych samplach a nawet calych sekwencjach. Jednak nie znam kapeli synthie ktora tak ostro odcina sie od DM w wywiadach i rozmowach jak oni. Zero szacunku.


Cz lip 22, 2004 14:32 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 18:58 pm
Posty: 1512
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
ojej, nie podoba Ci sie Devolution???? Dla mnie Digital Dream, Miss You More..to mistrzostwo świata, nie wyobrazam sobie koncertu bez Digital D!


Pt lip 23, 2004 14:47 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
wzsystkie ich 8 płyt az do devolution to mistrzostwo świata,ale ta ostatnia to naprawde kicha,ogromny zawód ,chyba sie chłopakom pomysły skonczyły


So lip 24, 2004 15:34 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 04, 2003 23:56 pm
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
 
Post 
Popelina totalna.Kiedyś na cały album były 2 smetne piosenki teraz na cały album sa 2 niesmetne piosenki dotego beznadziejne.Ta kapela lepiej niech wydaje jedna plyte na 4-5 lat a dobra a nie co chwila badziew.
Kiedys byli swietni a teraz.......szkoda słów


Wt lip 27, 2004 23:53 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lip 21, 2003 3:43 am
Posty: 183
 
Post 
nie wiem czy tutaj juz to bylo .. ale przesluchujac ostatni album T.O.Y natknolem sie na jeden z utworow w ktorym goscinnie wystapil Steffen Keth (D/V) w utworze "The sky is the limit" z albumu "White Lights". Fajnie sie on prezentuje :)


Pt lip 30, 2004 10:02 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 18, 2003 18:24 pm
Posty: 600
Lokalizacja: When you lose, don't lose the lesson
 
Post 
30 sierpnia ukaże się DVD autoryzowane przez zespół, wydane przez wytwórnię, z którą aktualnie D/V współpracują "Unplugged and the Motion Pictures". Na płycie znajdą się:

- Koncert akustyczny z Kolonii:
01. Drifter
02. Lonely Day
03. Self-Deception
04. A Prayer
05. Heart-Shaped Tumor
06. We Might Be One For A Day
07. Back In My Life
08. Remember

- wywiad z Thomasem i Steffenem (z lipca br)

- teledyski:
01. Strange Affection
02. Heart-Shaped Tumor
03. Unputdownable
04. Shining (Greencourt feat. DE/VISION)
05. Foreigner
06. Freedom
07. We Fly ... Tonight

- koncertowe klipy:
08. I’m Not Enough
09. Blindness
10. The Day’s Not Done

Do DVD dołączona będzie płytka audio z zapisem tego samego koncertu akustycznego wzbogacona o trzy remixy:
01. Drifter
02. Lonely Day
03. Self-Deception
04. A Prayer
05. Heart-Shaped Tumor
06. We Might Be One For A Day
07. Back In My Life
08. Remember

09. Drifting Sideways (Gigi D´Agostino Viaggio Mix)
10. I’m Not Dreaming Of You (Nevarakka Mix)
11. Aimee (Intuition Mix)


Pn sie 02, 2004 12:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 21:23 pm
Posty: 722
Lokalizacja: Thorne; Doncaster ex Łódź
 
Post 
Ooo a to ciekawe. A miało wyjść najpierw połączenie "Live Moments We Shared" i "Fairylive" tytułu w chwili obecnej nie pamiętam. Pomieszało się to troche. Mimo wszystko obie pozycje obowiązkowe dla Fanów D/V
Pozdroofka
Marko


Pn sie 02, 2004 14:43 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 10:31 am
Posty: 15
Lokalizacja: Tarnów
 
Post 
Wytwórnia A Different Drum zapowiada wydanie singla De/vision ale tylko w USA i ma być to "I'm not dreaming of you", oto tracklista:

1. I'm Not Dreaming Of You
2. I'm Not Dreaming Of You (Nevarakka Remix)
3. Aimee (Intuition Remix)
4. I'm Not Dreaming Of You (Extended Club Version)
5. Aimee (Intricated Remix)

okładka tutaj - http://www.adifferentdrum.com/moreinfo.php?n=devision

8) MyJoy 8)


Pn sie 02, 2004 16:26 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 23:21 pm
Posty: 129
Lokalizacja: z miasta, w którym są najlepsze hajpy :D
 
Post Nowa płyta de/vision...
Cześć...


Ja ostatnio zakpuiłam Remixes ( 2cd) ale nową płytkę chciałabym najpierw sobie przesłuchać, bo " devolution " - dziwne nie wiem czemu jakoś mnie nie poraziło... ma ktoś możliwość zrzutu na net ???


:?:


Wt sie 03, 2004 16:35 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Jako ,zę to jedyny temat o d/V to zapytam tu :D
Jakie kawałki chcielibyście usłyszeć na koncercie D/v (pytanie głównie do tych ,którzy jadą do Berlina)?
Dla mnie idealnym setlistem byłby taki:

1.Intro/Take Me Over
2.I Regret
3.Get Over The Wall
4.Today's Life
5.Aimee
6.Sadness
7.Drifting Sideways
8.Uncaring Machine
9.Unputdownable
10.Miss U More
11.Blue Moon (byle oryginlny)
12.Sweet Life
13.Love Me Again
14.Digital Dream
15.Foreigner
16.Right On Time
17.We Fly...Tonight

18.Try To Forget (tylko stara wersja)
19.Your Hands On My Skin
20.Endlose Traume

uff...To by było mniej więcej tak :D


Pt sie 06, 2004 9:58 am
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1826 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 92  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team