Depeche Mode - Zobacz wątek - De / Vision
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1826 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92  NastÄ™pna strona
De / Vision 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 13, 2004 17:18 pm
Posty: 399
Lokalizacja: OSTRÓW WLKP.
 
Post Re: De / Vision
sprzedam 2 płyty de vision cd
- 6 Feet Underground ( stan ogólny dobry+ )
- subkutan ( stan ogólny bardzo dobry )

za obie 70zł

lub ( chętniej ) wymienię na jakieś vinyle "pokrewnych dźwięków" z lat 80tych..kwestia dogadania.

w razie co wisi jeszcze na włosku sprzedaż de vision "void" ...jesli ma ktoś na "pozbyciu" ciekawe vinyle to może się skuszę na pożegnanie również z ta płytą :twisted:


Åšr lip 10, 2013 13:42 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
Przy okazji całkiem ciekawy ten nowy singiel D/V Brothers In Arms https://soundcloud.com/de-vision-offici ... ms-p-o-mix :)


Åšr lip 10, 2013 19:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: De / Vision
Adi_dM napisał(a):
Ile takie cudo może kosztować? Jeśli podobnie jak Popgefahr Collection to świetna wiadomość bo nie mam tych płyt.



nabyłem w gdańskim MM za 88 zł

jestem bardzo miło zaskoczony-obawiałem się kartoników w większym kartonowym pudełku,tymczasem otrzymujemy klasycznie wydane 3 płyty w plastikowych pudełkach ,w tym jedną podwójną. Każda płyta z wkładką z tekstami-pełen wypas.Jedyny minus i zdziwienie-płyty nie posiadają oryginalnych okładek,czyżby Popgefahr nie nabyło do nich praw?Nie znalazłem informacji o remasteringu,ale płyty brzmią lepiej niż oryginalne(mam porównanie , bo posiadam Fairyland,dwie pierwsze to były jedyne braki w dyskografii,znałem je jedynie z mp3).

jak dla mnie trafili w 10 z tym wydawnictwem,teraz mam już całą dyskografie na cd.No i Hunters :D


Pn lip 15, 2013 12:31 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 23, 2011 12:14 pm
Posty: 260
 
Post Re: De / Vision
Na allegro można kupić za 80zł z wysyłką,więc dużo taniej niż w MM.


Pn lip 15, 2013 15:21 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 31, 2013 16:27 pm
Posty: 15
 
Post Re: De / Vision
krzysiek napisał(a):
[...]Jedyny minus i zdziwienie-płyty nie posiadają oryginalnych okładek,czyżby Popgefahr nie nabyło do nich praw?Nie znalazłem informacji o remasteringu [...]


To gdzieś ty szukał tych informacji ?
Od dłuższego czasu były zapowiedzi wydawnictwa zremasterowanych 3 pierwszych płyt wydanych przez Strange Ways Records z nowymi okładkami autorstwa Steffena Ketha.


Pn lip 15, 2013 19:26 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: De / Vision
nigdzie nie szukałem-po prostu mnie to zdziwiło gdy wyjąłem płyty z pudełka.Nigdy nie spotkałem sie przy wznowionych płytach z inną okładką-okładki są kiepskie,ale zawartość już świetna.

natomiast dźwiek jest jednak zremasteryzowany,i jest to naprawde mastering rewelacyjny.Unversed In Love brzmi po prostu nieprawdopodobnie,spokojnie można polecic nawet tym którzy mają tę płyte w pierwotnym wydaniu.


Åšr lip 17, 2013 10:13 am Zobacz profil

Dołączył(a): So lut 07, 2009 12:40 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: De / Vision
Przed chwilą odebrałem paczke. Wypasione wydanie. Tak jak Krzysiek miałem obawy,że skończy się na kopertach ale chłopaki po raz kolejny miło mnie zaskoczyli.


Cz lip 18, 2013 17:02 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
KtoÅ› siÄ™ wybiera w sobotÄ™ do Berlina? :)


Wt paź 01, 2013 14:06 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
Setlista z Bochum wczoraj :)

The Day Before Yesterday
Dinner Without Grace
Blue Moon
Strange Affection
Miss You More
What's Love All About
Ride on a Star
Remember
I'm Not Dreaming of You
Unputdownable
Binary Soldier
Brothers In Arms
Subtronic
Heart-Shaped Tumor
Bipolar
I Regret
Rage
Time to Be Alive
Try to Forget
Still Unknown

Encore:
Love Will Find a Way
Endlose Träume
Your Hands on My Skin

Encore 2:
Uncaring Machine
Flavour of the Week


Cz paź 03, 2013 14:28 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: De / Vision
grubo

ale w takim bogatym zestawie przydałby się Foreigner i Moments We Shared,jakbym miał pewność że w Wawie zagrają Remember to jakoś bym się dotelepał


Cz paź 03, 2013 14:56 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: De / Vision
phoenix36 napisał(a):
Strange Affection
Ride on a Star
I'm Not Dreaming of You
Subtronic
Heart-Shaped Tumor
Endlose Träume
Uncaring Machine


O kurcze ale zestaw. Moje faworyty. Zal ściska, że będę nieobecny.


Cz paź 03, 2013 20:07 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
Jak taka setlista będzie na dvd to będę zadowolony :)


Cz paź 03, 2013 20:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
No i po sobotnim koncercie a pozytywne emocje wciaż się mnie trzymają :D

Już na wejściu koło godziny 19 spora grupka zebrała się przy wejściu. Pewnie z okazji kręcenia dvd niektórzy chcieli okupować barierki :)
Jako support wystąpił Tenek. Zaczęli wcześnie bo po 19:30, ale już wtedy było sporo ludzi w Columbia Club. Niepozornie wyszli na scenę i koncert rozpoczął się od "Losing Something". Publiczność zaczęła sie powoli rozgrzewać, a "Higher Ground" i "If I should fall" solidnie rozruszały ludzi :) Zagrali również nowe numery z ostatnich wydawnictw, a cały występ trwał solidne pół godziny. Jedyny minus to kiepskie oświetlenie, ale nie niestety to raczej norma dla zespołu, który gra jako pierwszy. Mimo to Tenek mocno obronił się swoja muzyką, a widać że chłopaki byli w formie :)

Cała setlista wygladała tak:

Losing Something
Higher Ground
If I should Fall
Synchronise
A new foundation
Submission
Elusive
Another Day
Blinded By You



Obrazek

Oczywiście tuż po koncercie D/V można było ich spotkać i spokojnie porozmawiać gdyż bawili się cały wieczór :)
Byli w dobrych humorach. Ogólnie pracują nad nową płytą od jakiegoś czasu i chcą by była na odpowiednim poziomie stąd tak długi czas nagrywania, ale można się nowego krążka spodziewać w pierwszej połowie przyszłego roku. Planują wydać go własnymi siłami niezależnie, ale żadnych konkretnych szczegółów nie podali :) Zaśmiali sie gdy powiedziałem, że ostatnie głównie tylko epki wydają :)
Dobrze też wspominali koncert w Szczecinie i żartowali iż nie będą teraz grali w Warszawie gdyż nie wpuszczą ich z powodu złego zachowania ;)
A dla tych co czekają na nowy singiel Mesha to mam wiadomość, że Geoff nie będzie robił żadnego remiksu, choć miałem małą nadzieję, że jednak go poproszono. Ogólnie nie tęskni za graniem z Meshem, ale nadal się przyjaźnią.

De/Vision zaczęli niecałe półgodziny później. Najpierw wszedł Markus a potem Thomas, który ma już całkiem dużego potarganego irokeza na głowie :D
Zaczęli bardzo oldskulowo od instrumentalnego "The Day Before Yesterday" z płyty "World Without End". Publika od razu entuzjastycznie zareagowałam, a jeszcze bardziej jak wyszedł Steffen przy pierwszych dźwiękach "Dinner Without Grace". Cały show był od razu kamerowany spod sceny oraz nagrywany audio przez mikrofony ustawione w róźnych częściach klubu. Dalej usłyszeć można było "Blue Moon" i "Strange Affection", które mimo wszystko potrzebuje gitarowego pazura ;)
Po 10 latach nie grania na żywo powróciło "Miss you more", które śpiewane było również przez publikę. A następnie "What's Love All About" w wersji znanej z poprzedniej trasy, czyli w remiksie, który świetnie się sprawdza na trasie :)
Kolejne utwory to "Ride on a Star" i "Remember" - zagrany w pełni elektronicznie. Cudo, a widać było iż również Steffen się wczuł :) Po tej wzruszającej piosence równie fenomenalnie wypadło "I'm Not Dreaming of You", które zrobiło na mnie duże wrażenie tego wieczoru i był to na pewno jedna z ulubionych części tego koncertu. Chwila spokoju i nostalgii nastała przy "Unputdownable" by później rozruszać publikę przy "Binary Soldier". "Brothers In Arms" to nowy singiel i wypadł bardzo korzystnie, ale nie wiem czy to nie była zmieniona nieco wersja... "Subtronic" i "Heart-Shaped Tumor" pokazały jaki potencjał w sobie skrywają
i dużym plusem było pojawienie się tych utworów na setliście. "Bipolar" tym razem z nie tak mocną perkusją utwierdził mnie w przekonaniu, że to jeden z najlepszych numerów ostatniej płyty i powinien być stałym elementem każdego koncertu :) Tak samo jak na ostatniej trasie Steffen dograł końcówkę, a tylko kilka razy stawał za klawiszami.
"I Regret" to z pewnościa mocny punkt każdego show D/V i każdy kto ich widział na żywo o tym wie :) "Rage" i "Time to be alive" to single, które wspomniały też ostatnia dokonania zespołu i jak zwykle rozruszały publikę, która śpiewała kiedy tylko Steffen na nią wskazał :)
"Try to Forget" zostało odegrane w bardzo oldskulowej wersji, a "Still Unknown" zamknęło podstawowego seta.
Pierwszy bis to "Love Will Find a Way" w ciekawej wersji bezgitarowej. Następnie Steffen chwycił za klawisze by "Endlose Träume" nabrało nowej energii wraz z nowszą wersja :) Na koniec jak zwykle "Your Hands on My Skin", ale tym razem niespodzianką było i iż była to wersja z lat 90-tych. Pełen oldskul :D
Na drugi bis zespół przygotował "Uncaring Machine" i "Flavour of the Week", który robi za parkietowego wymiatacza :D




Po koncercie szybciej wyszedł Thomas, który był później filmowany podczas rozmów z innymi pewnie jako dodatek do dvd :)
Nieco później pojawił sie Steffen. Bardzo wyluzowany i miły :)

Obrazek

Ogólnie pogadałem o koncercie, dvd, płytach i mniejszych i większych rzeczach :) Dvd będzie tylko dodatkiem, a ogólnie planują nagrywanie nowej płyty. Steffen zażartował, że następna trasa dopiero w 2015 co najmniej ;)


Wt paź 08, 2013 2:07 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 26, 2003 18:50 pm
Posty: 610
Lokalizacja: Ostrzeszów / Hamburg / Poznań
 
Post Re: De / Vision
Szacunek i gratulacje za świetny koncert i ciekawą recenzję dla nas.


Wt paź 08, 2013 7:04 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 12, 2004 21:32 pm
Posty: 1511
Lokalizacja: Gdansk
 
Post Re: De / Vision
Pierwsza piÄ…tka zdecydowanie, reszta odstaje i siÄ™ tasuje

1. Subkutan
2. Two
3. Void
4. 6 Feet Underground
5. Antiquity
6. World without End
7. Noob
8. Devolution
9. Monosex
10. Rockets and Swords
11. Unversed in Love
12. Popgefahr
13. Fairyland


Wt paź 08, 2013 23:30 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 05, 2004 16:35 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Lublin
 
Post Re: De / Vision
Jedzie może ktoś z Lublina na koncert DE/Vision w Wawie (i ma np. dwa wolne miejsca w bryczce ?)


Pt lis 08, 2013 7:59 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 12:30 pm
Posty: 286
Lokalizacja: Szczecin
 
Post Re: De / Vision
Wygrzebałem ze swoich zasobów kawałek kameralnego koncerciku ze Szczecina z 23.01.2011 r.

http://www.youtube.com/watch?v=Pzc3NoOkFP4


So lis 16, 2013 23:13 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
Tracklista nowego live CD:

1. The day before yesterday
2. Dinner without grace
3. I’m not dreaming of you
4. Unputdownable
5. Binary soldier
6. Rage
7. Time to be alive
8. Try to forget
9. Still unknown
10. Love will find a way
11. Your hands on my skin
12. Uncaring machine
13. Flavour of the week


Pn gru 09, 2013 17:34 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 15, 2008 18:18 pm
Posty: 12906
Lokalizacja: Trójmiasto
 
Post Re: De / Vision
https://soundcloud.com/de-vision-offici ... -live-2013

:)

A tracklista DVD wyglÄ…da tak:

The day before yesterday
Dinner without grace
Strange affection
What's love all about
Remember
I'm not dreaming of you
Unputdownable
Binary soldier
Brothers in arms
Bipolar
Rage
Time to be alive
Try to forget
Still unknown
Love will find a way
Endlose Träume
Your hands on my skin
Uncaring machine
Flavour of the week


Åšr gru 18, 2013 23:24 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3685
Lokalizacja: gdynia
 
Post Re: De / Vision
nosz w mordę nie mogli dac pełnego setu na DVD? :evil:

poza tym DVD na 25 lecie bez np I Regret to jakieś nieporozumienie,może kamera się akurat rozładowała?


Cz gru 19, 2013 14:26 pm Zobacz profil
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1826 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 92  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team