Depeche Mode - Zobacz wątek - Duran Duran
 




Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1046 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  NastÄ™pna strona
Duran Duran 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Juz wszystko ok. dzieki tym wspanialym dziewczynom-El i Yas mam calkiem niezle rozeznanie w DD. POZDROWIENIA!!!
A na youtube juz wszystko wyogladane :lol:


So cze 17, 2006 12:19 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
Kochane to forum.
"Big Thing" to dla mnie jedna z tych płyt , które są gdzieś tam jako któraś pozycja w dyskografii danego zespołu, a tak naprawdę są absolutnymi perełkami np. A - HA * "Minor Earth, Major Sky" ; ULTRAVOX * " U-vox ".
Pamiętam jak dawno temu bezskutecznie szukałem " Liberty " na cd.Dorwałem tylko ORYGINALNĄ angielską kasetę.Kurde jak takie rzeczy kiedyś smakowały i cieszyły :8):


N cze 18, 2006 16:03 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
% napisał(a):
dla mnie to zawsze bedzie dureń dureń :) jedyna ich piosenka ktora mi sie podoba to come undome. reszta w ogole mi sie nie podoba :)



Ja to się muszę zgodzic. Z tym, że nie lubie ich żadnej piosenki- może za wyjątkiem ,,View...", ale to z powodu J. Bonda.
Jak dla mnie np. The Reflex (mówie o piosence w polączeniu z teledyskiem) to komiczna i nawet oddająca klimat lat 80-tych, ale jednak kakofonia.

Pozdrawiam jednak wszyskich, którzy lubią ten zespół- może jakbym go lepiej znała nie oceniałabym go aż tak surowo. Chociaż nie wiem...


Åšr cze 21, 2006 5:11 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
Hm...kakofonia powiadasz...pewnie w jakimś stopniu tak, ale DD to nie tylko The Reflex.W przeciwieństwie do DM, dwie pierwsze płyty DD są świetne...Natomiast dwie pierwsze DM katastrofalne...To nie kakofonia, to obciach...Natomist teledysk do I just can't get enough z wdzięczącymi się dziuniami...to jest dopiero esencja lat 80-tych....Teledysk o z tyłu ciała maryni.... Podczas gdy DD wydali całą kasetę VHS ze swoimi teledyskami(82 rok-naprawdę świetnymi)DM dopiero uczyli się to robić...W sumie i tak odnoszę wrażenie,że większośc teledysków DM , to kontynuacja jednego pomysłu...Wiem,wiem...znam autora i reżysera...znam.
To co napisałam powyżej nie znaczy wcale,że nie lubię i nie cenię Depeszów.Wręcz przeciwnie...ale na bogów...każdy ma lepsze i gorsze płyty i teledyski.Nadal proponuje edukację.Agniesia już załapała bakcyla.Buziakuję Cię Aga!!!!
Ps.Przeczytałam ostatnio wywiad z DM w CKM i lałam.Wasz idol miał kolczyk w kroczu(użyłabym tu innego słowa...a nawet cytatu chętnie , ale wiem,że moderatorzy(cenzorzy)tylko na to czekają he, he)Ciekawe ilu fanó DD powtórzyło ten pomysł po nim(Dave'ie znaczy)...
Nadal pozdrawiam i dzięki na linka do Girls papatki :twisted:


Åšr cze 21, 2006 10:17 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 14, 2005 20:56 pm
Posty: 193
Lokalizacja: Myszków/Warszawa
 
Post 
EL...
Ty naprawdę chcesz zainteresować " Tutejszych " Duran'ami ?
Bo jak tak ,to masz chyba w tej chwili z dziesięć razy " dalej ".A szkoda,bo warto było próbować i o co walczyć - ale SKROMNIEJ i nie takimi ( wg. Ciebie ) " argumentami ".Za łatwo dajesz się sprowokować i później od ręki piszesz takie " samobóje" jakimi są różnego typu porównania i bezdyskusyjne oceny " na plus " w tym przypadku D.D.
A co ma tu kolczyk w z tyłu ciała...?


Åšr cze 21, 2006 12:28 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
Obrazek


Ostatnio edytowano Åšr cze 21, 2006 19:37 pm przez El Diablo, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz



Åšr cze 21, 2006 19:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
Obrazek


Ostatnio edytowano Åšr cze 21, 2006 19:28 pm przez El Diablo, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy



Åšr cze 21, 2006 19:15 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
Hm, a co to znaczy skromniej?Można jeszcze skromniej niz ja??? :wink: .Mapisałam to, co naprawdę myślę o dwóch pierwszych płytach DM i i o teledyskach.Fora istnieją właśnie po to,żeby pisać o swoich odczuciach i co najważniejsze ,żeby pisac obiektywnie.Moja krytyka DM w przeciwieństwie do Waszej o DD, jest merytoryczna.Natomiast pisanie,ze ktoś jest Dureń Dureń zakrawa ignoranctwem.Różnica między nami polega na tym,że ja znam dobrze twórczość Depeszy, natomiast co niektórzy z Was nie znają DD i piszą jakieś brednie....Tak się składa,że wychowałam sie na muzie DM i jeszcze całej masie innych kapel z lat 80-tych...Wspominałam nawet niedawno pierwszy koncert DM na Torwarze lata temu i zrobiło mi się ciepło na sercu .Lubię i cenię DM, ale sam przyznasz,że mają w swoim dorobku rzeczy genialne jak i krapy...TAK PO PROSTU JEST! I nawet jeżeli mam teraz lata, czy dziesiątki lat do namówienia kogokolwiek do słuchania DD , to niczego nie zmienia.Zeby była jasność, nie znam kapeli, która nie ma się czego wstydzić...w tym jest również DD.
A mój PS o kolczyku do poprzedniej wypowiedzi, ma sie tak, jak sam kolczyk do wiadomego miejsca :D
Ps.I to ja się dałam łatwo sprowokować ??? :shock: Obrazek


Åšr cze 21, 2006 19:25 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
Drogie Depeszaki...ja tylko z ogłoszeniami duszpasterskimi...
w tym roku na Festiwalu w Sopocie TVP wystąpi jako gwiazda ....tak tak, nie kto inny tylko DURAN DURAN...Wiadomość jest oficjalna i sprawdzona... :D
A ogłoszenie drugie....15 lipca br. robimy zlocik malutki fanów i sypmatyków Duran Duran...Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy czują się na siłach...Zlot odbędzie się w schornisku Bacówka w miejscowości Lubomin niedaleko Wałbrzycha.Początek godz.17.00
Więcej onformacji na www.duranduran.fora.pl w topiku "O czym każdy fan wiedzieć powinien..."
:beer: :nlmda: :fletch: POzdrawiam i buziakujÄ™ El Ka Patelka


So lip 08, 2006 14:40 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
No i super...
SUPER!!! :D


N lip 09, 2006 0:56 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
Przyszłam do Was w torebce na głowie...DD nie wystapią w Sopocie.....
Podobno problemy techniczne...jak je zwał tak je zwał....Dowiedzieliśmy się o tym dzisiaj o 16.....po konferencji prasowej.... :( Cytat z Gazety Wyborczej
Nie wiadomo jeszcze, kto będzie głównym bohaterem sobotniego wieczoru. TVP prowadziła rozmowy z grupą Duran Duran, ale zakończyły się one fiaskiem dosłownie na kilka godzin przed podaniem do wiadomości ostatecznego składu festiwalowej obsady. Szefowie imprezy chcą na to miejsce pozyskać innego znanego wykonawcę - zapewniają, że rozmawiają z czterema gwiazdami, ale w tej chwili nie chcą podawać żadnych nazwisk. :cry:

Obrazek


Wt lip 11, 2006 19:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
To niech mnie "szefowie imprezy" pocaluja w dupe :evil:


Cz lip 13, 2006 15:33 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1804
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
A tego nie rozumiem :?: To nie oni zrezygnowali z DD, tylko zespół odmówił przyjazdu...


Cz lip 13, 2006 17:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 09, 2004 17:05 pm
Posty: 401
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Czyms to musialo byc spowodowane..................


Pt lip 14, 2006 18:07 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Fanom Duran Duran polecam zespół Twice A Man. Nagrali kilka bardzo dobrych płyt w latach 80tych.


N sie 06, 2006 15:14 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Åšwidnica
 
Post 
A nam Simon Le Bon zrobił prezencik...śliczny taki....Polecam, bo warto
http://duranduran.no/cms/index.php?opti ... 4&Itemid=2
Stąd możecie to sobie ściągnąć....


Pn sie 07, 2006 13:35 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 06, 2006 12:19 pm
Posty: 183
 
Post new
Bardzo fajny jest ten nowy kawałek :)


Cz sie 10, 2006 10:12 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 11, 2005 10:45 am
Posty: 1804
Lokalizacja: Gdańsk / Underneath the Stars
 
Post 
A kto siÄ™ skusi na TO ?
:wink:


Pt sie 11, 2006 7:37 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
CureMar niezłe! :D ..dobrze, że nie ciągnie mnie do gier bo inaczej szpital :wink:

czy ktoś siedzi w solowych projektach i kolaboracjach Nick'a Rhodes'a? ..chętnie podłapię
..im więcej Faith In This Colour tym lepiej :D


Pn sie 14, 2006 12:27 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 10, 2006 7:47 am
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
 
Post 
Kawałek cudny :) A jeszcze "niespodzianka", bo jednak Panowie przyjadą, ale dżampreza będzie tylko dla klientów TP... FAK. Nie fair, nie fair!


So sie 19, 2006 14:03 pm Zobacz profil WWW
WyÅ›wietl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wÄ…tek Odpowiedz w wÄ…tku  [ Posty: 1046 ]  Przejdź na stronÄ™ Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  NastÄ™pna strona


Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team