Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 53  Następna strona
Duran Duran 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 10:35 am
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Duran Duran
MARIUS napisał(a):
Fajnie masz. Ja nie lubie DD aż tak bardzo. Ale jak czytam o twoich emocjach, to znam to uczucie i cieszę się, że są tacy ludzie. Baw się dobrze i opowiadaj!


No to proszę:
Powinienem chyba „odszczekać” to co mówiłem (napisałem) o koncercie we Wiedniu …
Koncert w Berlinie, mimo podobnej set listy i braku jakiś niespodzianek był jak dla mnie REWELKA…
Po prostu PORWAŁ mnie. Cudnie się bawiliśmy razem z Yas, Rio, Karoliną, Maćkiem i Bartim w 2,3 rzędzie przed sceną.
Simon mimo przeziębienia niesamowicie żywy, ruchliwy, tańczył, biegał po scenie. Świetnie się bawią na scenie razem z Johnem, Donem i Aną.
Nowe nagrania wypadły dużo lepiej niż we Wiedniu. Serious, który widział 5 koncertów na tej trasie też stwierdził, że jakby się rozkręcali i za każdym razem grają nowe kawałki coraz lepiej.
Tym razem bardzo dobrze wypadło Blame the machines, czysto energetycznie.
Na AYNIN szaleliśmy z Mackiem (nasz nr ONE z płyty).
Girl Panic w końcu powaliło mnie muzycznie na żywo - brzmiało idealnie, do tego teledysk na telebimach, świetna reakcja publiki na utwór i wspólne śpiewnie z Simonem wydłużonej końcówki.
Ale i tak z nowych utworów znowu najlepsze było SAVE. No normalnie zakochałem się w tym kawałku po koncertach. Ale to buja. Ana świetnie śpiewa swoją partię ( w końcu !!!) i rozbawia publikę, bawi się razem z Simonem. No po prostu na tym kawałku uśmiech radości nie schodził mi z twarzy…
No i oczekiwana perełka czyli LEOPRD !!!
Po the Reflex, czekaliśmy z niecierpliwością czy zagrają (po raz pierwszy na trasie zagrali to na poprzednim koncercie). Simon, John i Ana podeszli do przodu sceny. John zaczął uciszać publikę, żeby poprosić o wspólne oklaski i zbudować nastrój i chyba mu to trochę zepsuliśmy bo jak zaczęły się pierwsze dźwięki Leoparda to przez kilka sekund darliśmy się w 6 z radości (że go grają), jak opętali i chyba było Nas słychać na całej Sali. To po prostu była eksplozja naszej radości i spełnionych oczekiwań.
Po postu ciary, kiedy cała sala równo klaszcze z zespołem, Simon na środku z zamkniętymi oczami buja się rozmarzony i wyklaskuje rytm, obok niego John i Ana…. I te cudne dźwięki….

Starocie jak zwykle świetnie zagrane (Planet Earth, A view to a kill, Come undone, Tiger, tiger). White lines znowu superwypadło gitarowo, a Simon szalał na scenie i rozbawiał publikę (rączki do góry).
Na the Reflex i Notorious wspólne śpiewy z publiką.
No i końcówka przed bisami po Ordinary world, po kolei 4 utwory które fajnie budują nastrój i które świetnie przyjmuje publika czyli Notorious, Hungry like the Wolf, Sunrise i Wild boys… po takiej dawce czuć po prostu moc DD !!!
Jeszcze tradycyjne bisy (Girls on film i Rio). Potem zdjęcia z Polskim fanami podeszło do nas kilkanaście osób m.in. z Gorzowa, Gdańska, Wejherowa, Poznania i Słubic i generalnie wszyscy zachwyceni koncertem !!!
Byliśmy w tak entuzjastycznych nastrojach , ze wcale nam się nie spieszyło na nocleg pod Wałbrzych znajomej fanki El i jeszcze długo razem rozmawialiśmy o koncercie.
Aż sam jestem w szoku, ze po takim sobie Wiedniu (takie miałem po nim odczucia) w Berlinie tak super wypadli i tak bardzo podobał mi się (i nie tylko mi) ten koncert

Koncert w Bratysławie wypadł b. podobnie (zamiast Blame the machines zagrali Being followed).
Mały minus to gorszy przed sceną dźwięk niż w Berlinie. W Niemczech był idealny (głośno, czysto), a tu niestety, chyba z uwagi na sporo większą halę i dużo bardziej oddalone od siebie kolumny dźwięk przy scenie był trochę stłumiony. Jak na bisy poszedłem na górę sali, a potem jeszcze pod konsoletę to w tym miejscach dźwięk brzmiał idealnie….

Tyle, ze tu powaliła Nas publika. Ponad 5 tys. fanów bardzo żywo i głośno reagujących na koncert, świetnie bawiących się z zespołem. Widać że nawet chłopaki byli b. miło zaskoczeni tym przyjęciem i aplauzem jaki sprawili im Słowacy. Zresztą podkreślili po koncercie, ze to była ich najlepsza publika na tej trasie. A My w naszej kilkunastoosobowej grupie z polskiego forum DD też mieliśmy wielką radość kiedy John poslowach „You guys are fuc…. great, we are coming here again, soon!” wskazał na naszą polska flagę I dodał ”To Poland too"

Przez te 10 dni (3 koncerty) czułem się jakbym miał wakacje z DD..

Żałuję tylko że nie udało mi się zabrać mojej Moni (i kilku znajomych z Gdańska…hihihi) na któryś z tych koncertów…

P.S. Bilety na Berlin kosztowały 57 euro, a na Bratysławę 37 euro.


Wt lut 07, 2012 9:07 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Duran Duran
Jak czytam te wpisy Adama to podziwiam faceta za tak wielki entuzjazm... to absolutnie duranowy wariat!!!
Szczerze przyznaję,że co do koncertu w Bratysławie podzielam jego zdanie. Był genialny, energetyczny, przezabawny i zaskakujący..DURANOWY!!!Muzycznie, wokalnie , aranżacyjnie szał !!! Dali chłopaki takiego czadu,że majtki mi spadły!!! Po prostu rewelacja!!! Odreagowałam wszystkie stresy i pięknie naładowałam akumulator na najbliższe kilka miesięcy. John na końcu obiecał nam koncert w Polsce patrząc na polską flagę, więc trzymamy za słowo!!Oby tylko w bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody, bo minus 20 to lekkie przegięcie. Zwłaszcza jak się czeka na autograf :)))
Obrazek play the fucking bass John!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazekod tyłu
Obrazeki od przodu
Obrazek
Obrazek
Wild Boys always shine!!!
i focia z Berlina
Obrazek


Cz lut 09, 2012 9:34 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Duran Duran
Chciałam jeszcze napisać,że najbardziej podobało mi się White Lines, Leopard i Sunrise..ale to były wisienki na torcie!!! Cała sala ledwo się wtedy trzymała w posadach!!! :nlmda: :fletch: :banana2: :banana: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda:


Cz lut 09, 2012 9:38 am Zobacz profil WWW
 
Post Re: Duran Duran
Fajne relacje. Lubię takich wariatów :)


Cz lut 09, 2012 13:45 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 10:35 am
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Duran Duran
Dzięki El za wklejenie fotek i swój komentarz.
Dwie z nich (ostatnia i 4 od końca) na których widać od strony sceny naszą Polską flagę zostały zrobione przez Nicka Rhodes i pojawił się na oficjalnej stronie DD.com

Nie ukrywam, że ten fakt bardzo Nas ucieszył…. Oj warto było szyć tą flagę….


Cz lut 09, 2012 13:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 10:35 am
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Duran Duran
Rok 2012 zapowiada się zdecydowanie koncertowo dla DD.
Po 8 koncertach w Europie w styczniu DD zagrali cztery koncerty w Azji, a obecnie są w Australii (6 koncertów).
W maju wybierają się na małą trasę do Ameryki Płd. (5 koncertów), a latem wracają do Europy !!!
Na razie ogłoszono daty i miejsca 7 Europejskich koncertów i wśród są m.in.
PRAGA - 27 czerwca
BUDAPESZT- 28 czerwca
…. Jeśli nie w Polsce (ciągle mam nadzieję), to już bliżej chyba być nie może…

W każdym razie wszystko wskazuje na to, że po Wiedniu, Berlinie i Bratysławie po raz 4 obejrzę w tym roku DD na żywo… jak super…


Śr mar 21, 2012 12:34 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 10:35 am
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Duran Duran
No to można już chyba oficjalnie podzielić się tą radosną informacją…
DURAN DURAN zagra 25 czerwca w POLSCE
Koncert ma się odbyć na Wrocławskim rynku. Ceny biletów to 90 i 140 zł (ta informacja jest jeszcze nie potwierdzona)
Polscy fani DD już zwariowali ze szczęścia…

Poza wspominanymi już wcześniej koncertami w Pradze i Budapeszcie zespół jak na razie ogłosił kolejnych 10 koncertów, które zagra w Europie w lipcu tego roku. M.in. 04 lipca DD ponownie pojawią się w Berlinie (znów blisko Polski).
A w sierpniu zespół jedzie na kolejne koncerty w USA (jak na razie podano daty i miejsca 11 koncertów)

…ale grają w tym roku….


Pt mar 30, 2012 10:30 am Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 11, 2005 19:51 pm
Posty: 209
Lokalizacja: Toruń
 
Post Re: Duran Duran
Jeśli potwierdzą się wszystkie wrocławskie doniesienia koncertowe, to mamy imponujący koncertowy czerwiec.

http://www.mmwroclaw.pl/408136/2012/3/3 ... egory=news


Pt mar 30, 2012 20:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 06, 2010 23:07 pm
Posty: 60
 
Post Re: Duran Duran
Wow :fletch: i to jest optymistyczna wiadomość :brawo: chyba lepiej nie mogło być...


N kwi 01, 2012 7:19 am Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 17, 2006 22:47 pm
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
 
Post Re: Duran Duran
Witam wszystkich!
Od najbliższej środy, 04.04, wyłącznie na stronie www.ticketteam.com.pl, dostępne będą bilety na wrocławski koncert Duran Duran. Bilety kosztować będą 89 zł (miejsca stojące) i 149 zł (tzw. red zone czyli miejsca tuż przed sceną). W późniejszym terminie planowana jest jeszcze sprzedaż biletów VIP. Specjalna pula biletów przygotowana została także dla osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich.

Koncert Duran Duran odbędzie się 25 czerwca na wrocławskim Rynku na terenie Strefy Kibica Euro 2012. Otwarcie wejścia planowane jest na godz. 18.00, występ supportu o 20.00, a sam koncert Duran Duran na godz. 22.00. Organizatorem koncertu jest Agencja Musicart (www.musicart.pl)

Osobiście polecam zakup biletów już teraz, do pozostałem sieci sprzedaży trafią za około miesiąc i tych w red zonie (pod sceną) może już nie być.
Więcej bieżących informacji będzie ukazywało się na naszej stronie www.duranduran.pl


Pn kwi 02, 2012 14:49 pm Zobacz profil WWW
 
Post Re: Duran Duran
Oj tak, Duran Duran dobry zespół:)
w końcu jeden z przedstawicieli New Romantic


So kwi 07, 2012 14:49 pm

Dołączył(a): N kwi 17, 2005 18:39 pm
Posty: 130
Lokalizacja: Chorzów
 
Post Re: Duran Duran
AnnaeM19 napisał(a):
Oj tak, Duran Duran dobry zespół:)
w końcu jeden z przedstawicieli New Romantic


Obok New Romantic to oni przeszli , ale z pierwszym zdaniem mogę się zgodzić ;)


Pn kwi 09, 2012 21:59 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 16, 2010 12:59 pm
Posty: 656
 
Post Re: Duran Duran
Duran Duran na samym początku kariery mocno otarli się o new romantic.
Przykładem choćby "Planet earth"

http://www.youtube.com/watch?v=8NF6Qa84mno


Wt kwi 10, 2012 9:21 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Duran Duran
Foty rewelacja !! kto pstrykał ????


Wt kwi 10, 2012 17:43 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 10:35 am
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Duran Duran
Fotki pstrykane były przez polskich fanów na koncertach w Berlinie i Bratysławie 2012...
Większość pewnie została wykonana przez osobę, która wkleiła tutaj te zdjecia czyli El.
2 zdjęcia te na któeych widać częśc sceny, polska flage i publikę pochodzą ze strony DD.com i pstrykał je Nick Rhodes (1 z założycieli DD)...


Cz kwi 12, 2012 14:39 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2004 12:50 pm
Posty: 3937
Lokalizacja: Pieńsk
 
Post Re: Duran Duran
Te od strony sceny to akurat sie domyślałem ze ktoś z ekipy i jak są na oficjalu to gitara!


Cz kwi 12, 2012 18:10 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 13:14 pm
Posty: 2176
Lokalizacja: Widzew Lodz
 
Post Re: Duran Duran
czy komus juz przyszedl bilet zakupiony na www.ticketteam.com.pl ??


Cz kwi 26, 2012 22:24 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 16, 2010 12:59 pm
Posty: 656
 
Post Re: Duran Duran
sa jeszcze bilety ? bo ja kombinuję kasę


N kwi 29, 2012 19:09 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 04, 2006 10:35 am
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post Re: Duran Duran
niunias napisał(a):
czy komus juz przyszedl bilet zakupiony na http://www.ticketteam.com.pl ??


Z tego co wiem to znajomi z forum DD, też jeszcze nie dostali tych biletów.
Ja swoje zakupiłem w opcji mailowej, więc, już dawno mam je wydrukowane i leżą w domku...
Dam znać jak te wysyłane pojawią się u kogoś z forum DD...

Co do pytanka Raw Melody Men to bilety za 89 zł na pewno są ciągle w sprzedaży. Problem moze być jedynie z tymi za 149 zł przy samej scenie...

No to jeszcze zinnej beczki.
Durani zakończyli wczoraj trasę w Ameryce Południowej… i ich najbliższy Koncert to WROCŁAW…
…czyli mają całkiem długie wakacje. Głos Simona trochę odpocznie i oby dał czadu w Polsce…
Ciekawe czy będą zmiany w set liście. Nasz koncert będzie pierwszy na Europejskiej trasie i liczę na jakieś niespodzianki, tym bardziej, że z reguły zmieniają 2-3 nagrania w set liście.

Wrzucam set listę z Buenos Aires z 5 maja…. prawie optymalna... (6 x AYNIN i 14 x BEST)

BEFORE THE RAIN
PLANET EARTH
VIEW TO A KILL
AYNIN
MACHINES
REFLEX
COME UNDONE
SAFE
SOMETHING I SHOULD KNOW
GIRL PANIC
LEOPARD
SAVE A PRAYER
NOTORIOUS
CARELESS MEMORIES
ORDINARY WORLD
HUNGRY LIKE THE WOLF
SUNRISE
WILD BOYS
-----------------------
GIRLS ON FILM
RIO


Śr maja 09, 2012 11:11 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 14:09 pm
Posty: 216
Lokalizacja: Świdnica
 
Post Re: Duran Duran
Kochani Fani Duran Duran
Zaczynając od dzisiaj , aż do 23 czerwca co sobotę w Trójkowej audycji Piotra Stelmacha Myśliwiecka 3/5/7 będzie prowadzony sms-owy konkurs z wiedzy o Duran Duran.Nagrodą w konkursie jest spotkanie z zespołem we Wrocławiu tzw. meet and greet. Co tydzień 1 osoba , która wyśle sms będzie miała szansę na spotkanie ze swoja ulubiona grupą.
Zapraszam do słuchania audycji już od dzisiaj między 16-ta, a 18-tą i niech MOC będzie z WAMI!!!!


So maja 26, 2012 15:01 pm Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 53  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team