Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 808 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona
Camouflage 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 28, 2004 19:09 pm
Posty: 131
Lokalizacja: 3City
 
Post 
Heh :D Ciekawie sie tu robi :D Czy jest jeszcze ktos, kto odkurza Sensora ?? Przyznac sie .. 8)

Krzysiu :beer:


So sie 07, 2004 21:29 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 26, 2004 16:18 pm
Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Ja nie odkurzam Sensora... Ja mu sie po prostu nie daje zakurzyc :P


So sie 07, 2004 21:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:11 am
Posty: 71
Lokalizacja: wawa
 
Post 
sayanka napisał(a):
Heh :D Ciekawie sie tu robi :D Czy jest jeszcze ktos, kto odkurza Sensora ?? Przyznac sie .. 8)


sensora slucham naokraglo...w domu, w pracy, w samochodzie...
genialna plyta. dziekuje chlopakom za nia i prosze o jeszcze.


Pn sie 09, 2004 13:55 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 6:25 am
Posty: 292
Lokalizacja: Bytom
 
Post 
a ja dzisiaj odkurzylem i tak sobie pomyka od 7 rano w te i z powrotem ... :)


Wt sie 10, 2004 11:48 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 10, 2003 14:03 pm
Posty: 587
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
Sandmann napisał(a):
Ja nie odkurzam Sensora... Ja mu sie po prostu nie daje zakurzyc :P

Mam dokladnie to samo! Starsze plyty Camouflage leza spokojnie, a "Sensor" gra dosc czesto. Strach pomyslec, jaka bedzie ich nastepna plyta...


Wt sie 10, 2004 15:33 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N paź 19, 2003 7:38 am
Posty: 13
Lokalizacja: sosnowiec
 
Post 
jak dala mnie zespol badziewny ..conajmniej cienki....niektore stare plyty doprowadzaja mnie do mdłosci.To bez pluciowe,miałkie granie!!!nie ma sie co oszukiwac!!!! maja kilka fajnych wałków ...THe great commondment love is a ... crime i jeszcze kilka ale to zdecydowanie zmało zeby nazwac zespol dobrym.Kazdemu nawet najbardziej badziewnej i bezpluciowej kapeli zdarza sie wydac cos fajnego..im tez sie udalo.CO do nowego krazka rzeczywiscie jest dobry..moze nawet bardzo dobry.WIec nic tylko pogratulowac BRawo!!!!PO kilku latach nic nie robienia wkoncu osiwcilo ich i nagrali plyte ktora nadaje sie do sluchania!!!! :idea: zobaczymy tylko co bedzie dalej haha


Pt sie 13, 2004 17:35 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 15:58 pm
Posty: 2957
Lokalizacja: Wolomin
 
Post 
to dla fanow, dzisiaj dostalem mejlem:

On November 14th 2004 well-known German band CAMOUFLAGE will perform in Tallinn in nightclub Hollywood! Only 900 fans will be able to see that long-awaited gig because of the capacity of the club.

po krotce, koncert 14 novembra :D w tallinnie... aha, tikety:

Tickets presale starts September the 14th. You can obtain tickets at Piletilevi & Piletipunkt ticketoffices, Statoil oil staitions all over Estonia and in Intenet at www.piletilevi.ee

po krotce, nie mam czasu na tlumaczenia...


Wt wrz 14, 2004 16:42 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:35 pm
Posty: 115
Lokalizacja: Kalisz
 
Post 
Jeśli chodzi o Camouflage to z ich twórczości mogę złożyć sobie z 1 lub max.2 płytki utwórów które mi się podobają. Sensor też nie jest idealny pod każdym względem, ale jest płytą chyba najdojrzalszą ze wszystkich a 3 kawałki: Me And You, I Can't Feel You i Here She Comes po prostu powalają na deski :D


Wt wrz 14, 2004 20:02 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 14, 2004 19:27 pm
Posty: 914
Lokalizacja: Zielona Góra/Bridgwater
 
Post 
Mam Sensora...naprawdę świetna płytka...póki co, najbardziej polubiłam piosenkę "Here She Comes"...od początku mi się spodobała...i ją katuję z całej płytki najczęściej...szczególnie refren jest piękny...
Ach...no i "Lost"...te dwie piosenki...z tym, że przy "Lost" odpływam...cudna płytka... :)


Wt wrz 14, 2004 21:37 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 28, 2004 19:09 pm
Posty: 131
Lokalizacja: 3City
 
Post 
Tez uwielbiam "Lost" ..


Wt wrz 14, 2004 22:06 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Pt kwi 23, 2004 16:45 pm
Posty: 5
Lokalizacja: Warszawa
 
Post 
Sensor to zdecydowanie naj naj produkcja Camouflage, bezapelacyjnie do zamego konca mogegu lub jej :D Plyta poprostu w calosci od 1st do Last track powala, jest kompletnie och ach za caloksztalt. Przy niej nawet wymieniane wyzej solowki czlonkow DM to sredniawe produkty. Czym predzej dorwalem ja w MM i nieopuszczala mojego hi-fi ani discmana przeez dluuugi czas. Wiele utworow z niej zapadlo mi w pamiec hyba na zawsze. :)

Jak koledzy juz wspominali ta piekna ciemno zielona plytka sie poprostu nieda zakurzyc :fletch:


SENSOR -> Camouflage Reborn! 8)


Śr paź 27, 2004 22:08 pm Zobacz profil ICQ
 
Post 
Ostatnio przypadkowo ściągnęłam parę piosenek Camouflage zeby zobaczyć cóż to jest. Pierwsza piosenka, której wysłuchałam to było "Here She Comes" i od razu ją "chwyciłam" po prostu spodobała mi się. Wszystko by było super gdyby ten gość co śpiewa nie miał takiej dziwnej wymowy angielskiej... :?


Cz paź 28, 2004 19:24 pm

Dołączył(a): So gru 27, 2003 13:09 pm
Posty: 1172
 
Post 
Camouflage to niemcy więc ich akcent jest jaki jest :wink: Nawiasem mówiąc wole niemiecki akcent niż angielski czy kluchowaty amerykański.


Cz paź 28, 2004 19:29 pm Zobacz profil
 
Post 
Wiem, że to są Niemcy 8) ale mógłby się trochę podszkolić.
Brytyjski akcent rulezzz

Gudiwnin Ewrybodej


Cz paź 28, 2004 19:33 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:11 am
Posty: 71
Lokalizacja: wawa
 
Post 
Ewelinka napisał(a):
"Here She Comes" i od razu ją "chwyciłam" po prostu spodobała mi się. Wszystko by było super gdyby ten gość co śpiewa nie miał takiej dziwnej wymowy angielskiej... :?


akurat 'here she comes' nie spiewa glowny wokalista zespolu...


Pt paź 29, 2004 19:04 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 20:52 pm
Posty: 53
 
Post 
del...


Ostatnio edytowano Pt kwi 15, 2011 20:44 pm przez Recoil, łącznie edytowano 1 raz



Pt paź 29, 2004 20:14 pm Zobacz profil
 
Post 
mart napisał(a):
Ewelinka napisał(a):
"Here She Comes" i od razu ją "chwyciłam" po prostu spodobała mi się. Wszystko by było super gdyby ten gość co śpiewa nie miał takiej dziwnej wymowy angielskiej... :?


akurat 'here she comes' nie spiewa glowny wokalista zespolu...


A w "Lost" i "I Can't Feel You" to który śpiewa?? ten sam?? bo ja się nie znam...


Pt paź 29, 2004 21:15 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 9:21 am
Posty: 137
Lokalizacja: Warszawa
 
Post wschodnie tournee Camouflage
Dawno mnie tu nie było (kłopoty techniczne etc), ale jak wróciłem to trochę się zdziwiłem, że nie ma żadnej wiadomości o koncertach Camouflage za naszą wschodnią granicą (chyba, że nie patrzyłem uważnie).
Byli prawie jak w Polsce (do Wilna 470 km - z Warszawy) i fajnie ich było zobaczyć na żywo. Publika trochę sztywna, ale grono fanów (przede wszystkim dM) dawało całkiem nieźle do pieca.
Czy ktoś był, może zdobył jakiś materiał z tego lub z innego koncertu z tej trasy. Bardzo jestem ciekaw...

mario


Pt lis 19, 2004 15:26 pm Zobacz profil WWW
 
Post 
Oto fotki mario_bong13 zrobione na koncercie w Wilnie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

@mario_bong13 - przepraszam ze z takim opoznieniem ale konto wp traktuje jako łapke na spam i nie czesto tam zagladam, next tajm prosze o mejla na thepesh[małpa]tlen[kropka]pl


Wt gru 14, 2004 21:19 pm
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Szykuje sie niezły miesiąc lipiec w 2005 r. :)

Na początek koncercik U2, a potem na koniec Międzynarodowy Festiwal Castle Party w Bolkowie, gdzie wystąpi zespół Camouflage (30) oraz Wolfsheim (31).
Ciekawe ile kawałków zagra Camouflage :?:


N gru 26, 2004 22:50 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 808 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team