Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 227  Następna strona
U2 
Autor Wiadomość
aDMinistrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 23:19 pm
Posty: 3718
Lokalizacja: Szczecin
 
Post 
ranska napisał(a):
...fanem jest każdy, kto (nawet w małym stopniu) docenia muze danego bandu/ solisty i cieszy sie materiałem tak samo jak CI, którzy go tworzyli



no raczej chyba jednak nie. fan to coś więcej, mogę powiedzieć, że jestem fanem 4 zespołów, a kilkadziesiąt pozostałych, których nagrania mam lub i nie po prostu lubię.


N gru 12, 2004 21:17 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
powinnam była napisać capslokiem :arrow: cieszy sie materiałem tak samo jak CI, którzy go tworzyli


proponuję utworzyć osobny topik 'co to znaczy byc fanem' czy fanem jest ktoś, kto słucha muzy trochę więcej niż trochę ..lub bardziej niż bardziej KAMAN! :roll: appreciate the music, don't pluck it


N gru 12, 2004 21:38 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post 
To ja chciałem przerwać, i podać malutką datę...oby prawdziwą :

7 Lipiec 2005
Chorzów

z www.u2.com.pl


N gru 12, 2004 21:54 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
chyba nie ma sensu dyskutować na temat kto jest fanem czy nie,jesteśmy na forum fanów i wszyscy jestesmy fanami a niektórzy nawet fanatykami i juz sobie wyobrażam jak by tu wszyscy pospadali z krzeseł ze śmiechu gdyby ktos kto sam o sobie mówi że DM jest dla niego zespołem nr 1 na świecie i słucha go od kilku lat stwierdził że np jego mama uwielbia kawałek nr 7 z ostatniej płyty który się nazywa bodajże "no hidden catch"

bycie fanem to jest dużo,dużo wiecej niż tylko sympatia do zespołu i to chyba kazdy natym forum oprócz Ciebie rozumie


N gru 12, 2004 21:58 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
newman napisał(a):
To ja chciałem przerwać, i podać malutką datę...oby prawdziwą :

7 Lipiec 2005
Chorzów

z www.u2.com.pl


to jest raczej pewna wiadomość ale co mi z tego jak znowu mam blizej do berlina niz na koncert w Polsce,na tym południu to mają dobrze,a miał być gdańśk, jeżeli to prawda to w ramach protestu nie pojadę :twisted:


N gru 12, 2004 22:00 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 14, 2003 18:53 pm
Posty: 657
Lokalizacja: z palca wyssane
 
Post 
Krzysiek...sori...tam dzieś jest topic o netowych trollach...

No ja nie mogę, ręce i spodnie opadają...czy czasem nie można się po prostu cieszyć? Ileż można się czepiać i narzekać?? (jakie to typowo polskie...)
Więcej uśmiechu!

i ciekaw jestem Krzysiek czy to tak nowa płyta na ciebie działa...


N gru 12, 2004 22:09 pm Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
jeszcze raz powtórzę appreciate the music, don't pluck it!
.. a skoro jedziemy po bandzie :arrow: ładnyś fan skoroś nie słyszał o Captive (i tu przedszkolańsko wytykam język :P delektując się 'Muchą' z Cleveland 2001)


N gru 12, 2004 22:15 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
wiesz cieszyć to sie można jak jest powód,nie jestem kolesiem który sie cieszy nawet jak go samochód botem ochlapie błotem na ulicy,dla mnie to żadna radocha że bedzie koncert w chorzowie bo do niemiec mam dużo bliżej,pomijając fakt że jak juz kiedys tu napisałem jeżeli zespół odrzuci propozycje koncertu w gdańsku na 25 rocznice solidarności,a taka została im złożona,to dla mnie straci wiarygodność

pozatym ja tu jestem jeden z nielicznych który nową płyte pochwalił ,reszta ciagle tylko stęka i narzeka że mało nowatorska,nic nowego nie odkryli itp wiec mi jakiegoś wrodzonego pesymizmu nie zarzucaj,po prostu mówie co myśle


N gru 12, 2004 22:22 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
Cytuj:
pozatym ja tu jestem jeden z nielicznych który nową płyte pochwalił ,reszta ciagle tylko stęka i narzeka że mało nowatorska,nic nowego nie odkryli itp wiec mi jakiegoś wrodzonego pesymizmu nie zarzucaj,po prostu mówie co myśle


nareszcie gadasz do rzeczy! oddaje honory bo czekałam na ten tekst 100 lat :) wrodzonego pesymizmu nie masz...ale wrodzony sarkazm na pewno ..daj tylko innym powiedzieć co myślą a w końcu nasze gusta się spotkają ..RISPEKT ..aż sobie zapuszczę ten nowy LP :D


N gru 12, 2004 22:30 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
no własnie to tak wyglada ze to Ty nie potrafisz dać dojsc do słowa innym,cała ta dyskusja zaczeła sie od tego że błednie zinterpretowałas to co napisałem i zarzuciłas mi ze mówie że ktos sie skompromitował bo nie ma takiego zdania jak ja,a to kompletny absurd,zamiast przyznac ze sie pomyliłas to dalej brniesz w zarzuty

A co do captive to ja jestem fanem u2 ,nie interesuja mnie jakies solowe dokonania innych członków zespołu poza Bono ,zreszta jedynym zespołem którego jestem prawdziwym fanem jest DM


N gru 12, 2004 22:46 pm Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sie 05, 2003 11:32 am
Posty: 53
Lokalizacja: Pohjois Karjala
 
Post 
najwyraźniej jako prawdziwy fan filologii nie potrafię interpretować Twoich absurdalnych absolutów ..radzę odwrócic role i czytać dokładniej posty

gratuluję deklaracji i kultury ..możesz być pewien, że więcej nie zareaguję na tego typu brednie ..pogawędziłabym jeszcze, ale tu nie ma szans na ewoulcję :roll:

a trzymając sie topiku :arrow: na tapecie mam nowy LP U2, którego tytuły utworów wyleciały mi z pamięci :P


N gru 12, 2004 23:03 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
no i dalej brniesz w bezsensowne zarzuty,przyznam że tez nie widze szans na ewolucje dlatego dzięki za rozmowe


N gru 12, 2004 23:16 pm Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 05, 2004 15:50 pm
Posty: 230
Lokalizacja: Toruń
 
Post 
Do nowej płyty U2 jakoś nie moge się przekonać :? Bardzo cenię tę kapelkę, ale po 2-krotnym przesłuchaniu "How to dismantle an atomic bomb" nie ciągnie mnie do 3-go, może to tylko "A Question of Time"

@Ranska - trzymaj fason i skończ dyskusję :wink:


Pn gru 13, 2004 0:36 am Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:11 am
Posty: 656
Lokalizacja: Warszawa/Święte Miasto
 
Post 
newman napisał(a):
7 Lipiec 2005
Chorzów
z www.u2.com.pl


wlasnie przed chwila przylecial moj bezposredni szef z okrzykiem: Pani Justyno, mam dla Pani informacje i zgadzam sie na urlop bla bla bla... w reku trzymajac dzisiejsza wyborową ;)
oby sie potwierdzilo a stadion slaski wspominam bardzo dobrze wiec sie ciesze podwojnie :D


Wt gru 14, 2004 11:10 am Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 09, 2003 16:36 pm
Posty: 1070
Lokalizacja: Jelenia GORE'a
 
Post 
roodzia napisał(a):
wlasnie przed chwila przylecial moj bezposredni szef z okrzykiem: Pani Justyno, mam dla Pani informacje i zgadzam sie na urlop bla bla bla...


... nie potrzebują tam u was nikogo do pracy ?... :wink:


Wt gru 14, 2004 16:16 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 8:11 am
Posty: 656
Lokalizacja: Warszawa/Święte Miasto
 
Post 
z urlopami prawie nigdy nie mam problemow, reszta to kaszana, uwierz mi, ale co kolesia wytrenowalam to moje ;) w sumie wszystkie urlopy moje sa brane na jakies dzikie eskapady na 2 koniec polski albo jesczez dalej ;) wiec na U2 nie odpuszcze i bede na pewno. mam tylko nadzieje ze nikt nie odwola, nie podlozy bomby, nie zatrzyma sprzetu na granicy itp. ciekawe kto bedzie organizowal koncert :twisted:


Wt gru 14, 2004 16:21 pm Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2003 22:28 pm
Posty: 102
Lokalizacja: Łódź
 
Post 
ja wyczytałam date 5 lub 7 lipca, no gdyby było to 5 to miałabym ładny prezent na imieniny :D jednak Chorzów, no szkoda że nie Gdańsk ale nie narzekam :)


Wt gru 14, 2004 17:07 pm Zobacz profil
aDMinistrator

Dołączył(a): Wt lip 08, 2003 21:53 pm
Posty: 2510
 
Post 
w teleexpressie tez mowili ze albo 5 albo 7. Tyz wolalbym w Gdansku :D


Wt gru 14, 2004 23:13 pm Zobacz profil
 
Post 
No i na kolejny koncert pojedziemy sobie...tramwajem hehehhe. W Gdańsku powiadacie? Na ostatnim koncercie U2 było jakieś 60 tyś ludzi. I jeszcze barierki przestawiano w ostatniej chwili, bo zbyt wielu fanów weszło - jak się później okazało - bez biletów. Pod Neptunem nie ma aż tyle miejsca.....Obrazek


Śr gru 15, 2004 0:07 am
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 14:23 pm
Posty: 3687
Lokalizacja: gdynia
 
Post 
Dzisiaj przeczytałem w trójmiejskiej GW wiadomość która mnie poraziła.U2 dostało propozycje grania w Gdańsku na 25 rocznice Solidarności,jednak z powodu wysokich kosztów logistycznych związanych z tym że nastepny koncert będzie w Pradze podbili cene za wystep do 2 mln.euro.

W zwiazku z z ta informacja chciałbym za pomoca internetu przesłac apel

Panie Bono,wsadź pan sobie te swoje wszystkie wolnosciowe ideały głeboko w dupsko,bo jedynym ideałem jaki macie to kasa,kasa i jeszcze raz kasa


Śr gru 15, 2004 21:28 pm Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4538 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 227  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by (c) 2002 Sven Plaggemeier www.depechemode.de, modified by PFDM Team